Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atasha25

Zero czegokolwiek co jest??????

Polecane posty

Gość Atasha25

Kurcze martwie sie.Jestem w ciazy 6 week. NAjgorsze jest to ze ja nie mam zadnych objawow. Jem wszystko ,zadne zapachy mi nie przeszkadzaja:( czy to znaczy ze moja ciaza obumarla? nawet cycki mnie nie bola,owszem przy dotyku,ale nic pozatym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mdłości są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaMU
dlaczego zaraz najgorsze mysli co innego gdybys nagle przestala czuc to wszystko, ale jezeli od poczatku nic sie nie zmienilo to czemu sie martwisz? zreszta to dopiero 6 tydz, mdlosci moga jeszcze przyjsc pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atasha25
nie mam zadnych mdlosci nic doslownie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie, ja wogole nie mialam zadnych objawow, ani mdlosci, ani wymiotow i nic z tych rzeczy, jedynym dowodem dla mnie ze jestem w ciazy byly badania i zdjecia z usg :), mdloscie, takieleciutkie pojawily mi sie jakis tydzien temu,czyli tuz przed porodem,a to juz 36 tc., a na zapachy bylam wrazliwa gdzies od II trymestru, ale tez nie dporowdzaly mnie do mdlosci, tylko czulam je bardziej niz inni. acha mialam apetyt za dwoch, i wcale duzo nie przytylam :) powodzenia i ciesz sie, podobno objawy ze strony przewodu pokarmowego wcale nie sa takie przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamutek olutek
może idź do lekarza ... ważne jest czy to wszystko nagle ustało czy do tej pory sie jeszcze nie pojawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj jeszcze ze dwa tygodnie... też tak miałam :) Teraz tęsknię do tych bezmdłościowych chwil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atasha25
za bardzo nie mialo kiedy ustac bo o ciazy wiem dopiero tydzien dzis moj 38dc przy 28 dniowych. w czwartek bylam na usg bylo ok jak na tenczas ciazy. Ale ja sie boje ze juz po wszystkim ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, nie martw się na zapas, to normalne niepokoje ;) też się tak bałam, bo mimo, że już 3 córy mam, to ta czwarta ciąża pokazała się po pół roku starań! Myślałam, że mój czas minął a jak już zaszłam i do prawie 7-go tygodnia NIC mi nie było to myślałam, że "poszło". Teraz jest ok. Tylko te mdłości wykańczają mimo, że 13-sty tydzień (a 11-sty według owulacji zakończonej sukcesem). Wierzę, że u Ciebie też będzie dobrze. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamutek olutek
to nie musisz sie obawiać skoro to sie jeszcze nie zaczęło :) mam znajomą która jest w 9 tyg. i też narazie nic nie odczuwa a z ciążą wszystko ok bo dwa dni temu była na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atasha25
kurcze dziewczyny ale kazdy mi mowi ze powinnam juz cos czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamutek olutek
każda ciąza jest inna więc ja bym sie nie przejmowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie słuchaj \"każdych\", skoro \"każdy\" plecie bzdury.Są kobiety które mają tylko dwa objawy:- ustanie miesiączki- poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie tym! ja tez nie mialam zadnych dolegliwoscie!! kompletnie nic! ok 20 tc poczulam ruchy dzidziusia i to byly pierwsze wyczuwalne takie \"objawy\" :-) no a teraz mam sliczna 5 miesieczna coreczke :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atasha25 - nie panikuj!ja nie mialam zadnych objawow do 11tc. Sa kobiety tak jak anted22 ktore przechodza ciaze bezobjawowo a z dzieckiem jest wszystko w porzadku.Najgorszy jest stres ktorym mozesz zaszkodzic fasolce wiec przede wszystkim uspokoj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek-84, denerwuja mnie osoby , ktore maja nie wiele do powiedzenia tylko, tylko odzywaja sie po to aby kogos skrtykowac, ale zanim to zrobisz poraz kolejny sprawdz i badz pewnien, ze ty takich bledow nie popelniasz, przeciez 6-week lub 6-WEEKS to przyszlosc j. angieslkiego a nie polskiego, hihihi- na tym forum nikogo normalnego bledy i bledziki nikomu nie przeszkadzaja, to nie jest istota tego forum Atasha25 juz sie nie przejmuj, kazda ciaza jest inna, a takim stresem napewno sobie nie pomozesz, dziewczyno ciesz sie ze przechodzisz ciaze bezobjawowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atasha25
Dzieki dziewczyny:) troszke jestem spokojniejsza,choc wciaz czekam na jakas oznake ciazy.Dzis sie obudzilami znow nic :( Zryczalam sie jak zwykle ale juz mi przeszlo jak Was poczytalam :) Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 8 tygodniu i czasami mnie zemdli. mdlilo w 5 tc i nagle przeszlo :) nie martw sie, kazdy ma inaczej. mam kolezanke ktorej tylko okres sie skonczyl i to byl jedyny objaw ciazy. ma corke teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do 10 tygodnia nie wiedziałam ze jestem w ciąży na 100%.:) i 3-4 miesiącu miałam tylko wstręt do czekolady i tabletek typu witaminy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez jedynym objawem ciaży byl brak okresu, nie mialam wymiotów, mdlosci rzadko i niewielkie i to tez raczej pozniej dopiero niz w 6-tym tyg. Teraz jestem w 28 tyg i co chwila czuje maluszka w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×