Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hgd

pracownik recepcji w salonie orange-co to za praca?

Polecane posty

Gość ciekawskkka
a co to za stanowisko??? wie ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxxxxxxx
zajmujesz sie przedsprzedażna obsługa klienta, przyjmowanie reklamacji zepsutych telefonów, zajmowanie się obiegiem dokumentów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskkka
aha, rozumiem. czyli stanowisko powinno być ciut wyższe od stanowiska konsultanta/doradcy klienta? czy się mylę? jakiej pensji/podstawy można się spodziewać na tym stanowisku w salonie firmowym orange???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkaaaaaaaaaaawwwkkkkkkkka
praca typu "dzien dobry w czym moge pomoc?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddfdsdfsd
popoiepszylo cie jka recepcjonistka moze byc na wyzszym stanosisku od konsultatanta? jest przeciwnie i recepcjonistka zarabia malo bo nie ma prowizji ze sprzedazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaaannaaaaaaa
Witam, od 1 sierpnia rozpoczynam taka pracę, może są tu osoby z doświadczeniem na tym stanowisku, które chciałyby podzielić się swoimi uwagami ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farfallina832
trzeba dodac ze ta praca jest tylko na 1 rok! pracodawca zazwyczaj ukrywa ten fakt! rok i do wiedzenia! pozniej jesli bedzie wolny etat to moze przyjma na konsultanata o ile nie zatrudnia jakiegos swojego znajomwgo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaaaaaaaannaaaaaaaaa
Wiem, że na rok, poinformowano mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca pracy od dawna
praca na rok, a dlaczego? bo klientom się opatrzy czy co? Dziwnie jakoś to urządzili, a konsultant to też na rok? Bo mam zamiar aplikować do Orange, ale chcę miećpracę na dłużej niż rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaaaaaaaannaaaaaaaaa
Nie wiem czemu na rok, ale chyba nie chodzi o klientów, że się opatrzą a raczej o pracownika, że zwariuje :D (niektórzy klienci to naprawdę potrafią zaleźć za skórę). Mi to pasuje bo jestem na 5 roku studiów wiec jako tymczasowe zajęcie to praca jest idealna, a jak skończę studia to poszukam coś na stałe zgodnie z moim wykształceniem i upodobaniami. A co do konsultantów, to oni mają stała posadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×