Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sssilly maggot

jakiego faceta nie tknęłybyście nawet kijem?

Polecane posty

wypisujcie dziewczyny pomocne rady dla facetów. :-) * niekulturalnego * idioty, który nawet po polsku nie umie dobrze mówić i pisać (chyba że byłby obcokrajowcem) * buraka z chłopskimi manierami * bez poczucia elegancji * wulgarnego * zapatrzonego w siebie * ignoranta, którego nie interesuje nic poza tym co jest mu absolutnie niezbędne do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- takiego co sie bardzo puszczal za mlodu i kazda go miala :) - niezaradnego leniucha, ktoremu sie wszystko nalezy, ale nawet palcem nie kiwnie, zeby cos w zyciu osiagnac - faceta bez zadnych ambicji - niedomytego z wielkim brzucholem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z popsutymi zebami i nieswiezym oddechem, prymitywnego, bedacego w uk i znajacego slowa po angielsku i nie robiacego wysilku zeby sie nauczyc jezyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tknąłbym: -porzuconej przez innego -feministki -socjaldemokratki -wulgarnej -blachary -zapatrzonej w siebie uhuha uhuha nasza zima zła :D 🖐️ uhuha uhuha nasza zima zła :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valerian
i dlaczego tutaj nikt nie pisze, że temat prostacki , chamski itd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego że faceci mają większy dystans do siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-mniej inteligentnego ode mnie -nieoczytanego -nizszego ode mnie -z nadwaga -wulgarnego -szowinisty -nie znajacego polskiej ortografii -bez poczucia humoru -egoisty -hipokryty -homofoba -nie dbajacego o higiene osobista -uzaleznionego od czegokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupcia jak na mój gust to prawie wszystko pasuje do mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valerian
patrz wpisy kobiet w analogicznym topicu o kobietach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valerian, ponieważ ten temat jest konstruktywny. faceci mogą sobie poczytać co się dziewczynom w nich nie podoba i zmienić się na lepsze. poza tym jako największe wady wymieniłam cechy charakteru, nad którymi można pracować. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-leniwego bardziej niz ja -mniej ambitnego ode mnie -sluchjacego hip hopu, rapu, techno, popu, disco polo, itp. :p -nalezacego do jakiejkolwiek subkultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie przeszkadzają naziole niezależnie od płci są tylko dwie subkultury których nienawidze to właśnie naziole i emo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasisci wam przeszkadzaja
a skinheadzi nie nazisci? chyba lepsi niz hippiesi, brudni anarchici i narkomani i dresiarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwał tak zwał dla mnie skini to naziole upraszczając w znacznym stopniu i takim wystawiam środkowy palec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasisci wam przeszkadzaja
ja rasista nie jestem, ale nie do muzyki rasistowskiej nic nie mam, znam osoby co lubia taka muzyke i nie wszyscy sa rasistami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli to mozna nazwać muzyką:P pseudopunk z głupimi tekstami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×