Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Zurkowa bardzo fajna ta kula ale moj M juz kupil slimaka z Fishera--no maly jeszcze nie dostal to nie wiem czy bedzie mu sie podobal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zurkowa super masz tesciowa ja tez doszlam do tego samego wniosku co Ona--jak M jest w pracy to czytam ksiazke a jak w domu to sprzatam i odkurzam co go denerwuje ale niech wie ze nie sprzata sie samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podajcie jeszcze raz -bardzo Was prosze -jakies sposoby na zmiejszenie pokarmu-oprocz tego Bromergonu Juz nie pamietam kiedy mialam miekkie piersi--maly wszystkiego nie odciaga a i tak mi caly czas naplywa--czasami to juz mi sie odechciewa karmienia piersia(zeby chociaz po karmieniu byly lekkie ale gdzie- dalej twarde) Zurkowa teraz rozumiem cie doskonale i co wtedy czulas!!! Chce dalej karmic ale chce tez miec troche mniej pokarmu W nocy nie wiem juz jak mam sie polozyc,az mie sie takie guzy robia Pisalyscie wczesniej o homeopatii--jak sie te tabletki nazywaly?? Zurkowa ja tez chyba nie mam Cie na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tego slimaka to maly ma jak na rehabilitacje chodzi - podoba mu sie tez a pod choinke moze kupiemu jakas kierownice z odglosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Długo mnie tu nie było, brak czasu... ;/ Widziałam na NK, że dwie kobitki małą urodziny... Wszystkiego NAJLEPSZEGO ;* Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niepolecam swinki maly nadal sie nia nie interesuje, moze ten slimak fajniejszy?? ja mam problemy w domu z mezem i najchetniej to bym z łozka nie wstawala a jak juz wstane to w pizmaie bym chodzila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinusia266--->wysłałam Ci zaproszenie na NK, a problemy z M u mnie też, eh szkoda gadać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny. własnie odkryłam u mojej małej kolejny ząbek!!!, ma 2 dolne jedynki, no a teraz jej wyrosła 3 górna:P dziwne to troche bo chyba teraz pora na górne jedynki??, no ale to napewno ząbek bo juz przebity, a jeszcze ze 3 dni temu jej dziasełka smarowałam i nic nie bylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola---> czy ja powinnam się martwić, ze jej te ząbki jakos tak nie po kolei wyrastają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A my się zaraz wybieramy na spacerek :-) Ciekawe która bardziej się cieszy :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinusia266---> moja Ola poza tym że ma 3 ząbki to w rozwoju ruchowym tez mam wrażenie, że jakos tak dalej za wszystkimi, za to Nikos Zurkowej bije wszelkie rekordy: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my mamy drugiego ząbka - lewa dolna jedynka juusta - z tego co wiem 3 wychodzą później, najpierw 1 potem 2 potem 4 i dopiero 3. Więc może to 4 lub 2 a na dniach wyjdą 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusika---> no to w takim razie to może 2, chciaż mi na 3 wyglada:P, chciaż teraz przynajmniej widomo czemu taki marudek ostatnio, dobra lecę do kolezanki ( z Olą oczywiście:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie dzis narobilam:)) Niki o 12 pojechal do babci jeszcze go nie ma:) zaraz bedzie:) babcia uczyla go pic z kubeczka caly czas sie bawili a ja... caly dzien ze szmatka, ale mam czysto:)) od meza mam piekna rozne i piekne kolczyki a wieczorem szampana sobie wypijemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie mialam sie cos Was pytac pisalyscie kiedys ze ten BEBILON 2 po 4 miesiacu to to samo teraz co po 6 miesiacu...mam oba teraz w domu...ale widze ze maja troche INNY sklad......??? wiec jak to jest, powinien byc identyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żurkowa - sto lat!!!!!!!!!!! sto lat!!!!!!!!!!!! Co do mleka to nie pomogę bo my na cycku A my za chwilkę gości mamy. Mąż jutro ma urodziny i znajomi przychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żurkowa 🌻 co do mleka to myślę, że poprostu to bebilon 2 po 6 miesiącu zostało ulepszone. bebilon 2 po 4 miesiącu jest ze starej partii bo kiedyś mleko następne wprowadzane było po 4 miesiącu właśnie. teraz karmienie piersią jest wskazane do 6 miesiąca włącznie to i mleka następne wszystkie firmy zmieniły, że dopiero następne wprowadza się po 6 miesiącu. Jak dla mnie jest to samo mleko i podałam je bez żadnych wprowadzeń stopniowych. mam nadzieję, że nie zamotałam hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez dam od razu to mleko, bedzie dobrze. Mi to przynosi na urodziny a nie na mikołaja:) zresztą ja jestem z mikołaja a moj brat z dnia dziecka...niezle sobie to wymyślili :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do mezow....wiekszosc z nas co jakis czas ma kryzys z mezem....wiec pewnie minie u tych u ktorych trwa on teraz, niestety jak sie mieszka z kims na codzien i to tyle lat to bez sprzeczek nie da rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mamy miec gosciu, moj maz nakupowal produkty na torta i bedzie mi robil na jutro, teraz cos na kolacje szykuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam mniam :) tylko ze my nie klocimy sie o siebie tylko o dziadka M bo niestety on sie uparl aby z nim mieszkac bo praktycznie to on go wychowal bo mama go oddala dizadka na wychowanie jak on mial 9 miesiecy dla mnie to masakra takie cos zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mu proponuje zebysmy zamieszkali osobno to sie niezgadza i zawsze jak dziadekcos zrobi to go tlumaczy igdy niestaje po mojej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie bede robic salatka z kus kusem i kurczakiem moze ktoras wie czy to jest jadalne?? ma byc jeszcze szczypir, oliwa z oliwek, natka pietruszki, sok z cytryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie....ciezko....wlasnie tak to jest jak mieszka malzenstwo z kims jeszcze, przewaznie wlasnie sie sprzeczki itd...nie wiem co Ci poradzic... a czemu on sie nie chce wyniesc?? bo czuje ze jak dziadek go wychowala to teraz nie moze go samego zostawic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×