Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

camomilla nurtuje mnie ten smok.przyznam Ci się,ze w pierwszej chwili zanim kliknęłam na zdjecie twojej Clauduni to patrzac na miniaturke zdj. myślałam,ze ma coś na buźce i aż sie przeraziłam :-O Na szczęście to tylko smok. a jeśli mozna spytac to jaki to rodzaj?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ona chyba kazała ze wzgledu na ta lekka aniemie wlaczac posilki. Poczekam na karolę i ona najlepiej doradzi.:D Co do nocnych karmień to dziwi mnie to że wcześniej juz przesypiala cała noc a teraz znów się budzi. To pewnie tak jak Agulcia napisała, skok rozwojowy. Renka ja z Tymkiem mam tak samo. Jest cholernym niejadkiem i to czego nigdy nie próbował to odrazu tego nie lubi. Tez był na samej piersi przez 6 miesiecy. Udało mi się to mimo krótkego maciżyńskiego. dziewczyny kiedyś któraś wkleiła linka z tą informacją o obaleniu tej ustawy przez trybunał. Ja muszę napisać do pracy o ponowne naliczenie podstawy zasiłku. Czy któraś z Was dopytywała o to bliżej? Może juz pisałyście o tym a ja nie doczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowo :) a mój synek dzisiaj kończy 5 miesięcy, jejku jak ten czas leci :) fajnie macie z tym karmieniem, to prawda, że karmienie to ciężka praca, ale jaka zapłata za nią jest :), ale cóż dzieci butelkowe też są cudowne :) my już wcinamy dużo deserków i zupek, a teraz zaczynamy już zupki z mięskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa mama, gratuluję Wam tych niezapomnianych wspólnych 5 m-cy! kochana,a czy Ty podałaś cynie swoje namiary na nk? bo ja Cię nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa mama oczywiscie,ze wszystkie bąbelki sa najcudowniejsze,najpiękniejsze ,najkochańsze i wogóle naj i nie ma znaczenia czy cycowe czy butelkowe:-) Mam do Ciebie pytanie czy jak już Maciusiowi zaczęłaś podawac jedzonko to czy codziennie??? I czy zdarzyło sie tez tak,ze np. na poczatku jadł ładnie a po paru dniach gorzej??? Bo mój wydaje mi się,ze na początku lepiej mu to szło a teraz jakos tak wypluwa,wypycha językiem albo tez poprostu trzyma sobie w buzi aż samo ze sliną nie wyleci :-O A no własnie ja Ciebie też nie mam na NK :-) dawaj Cynie namiary :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka ja swojemu daję codziennie, czasami je bardzo ładnie i szybko, czasami gorzej i dłużej, ale zjada wszystko, potrafi słoiczek deserku 190 g z hippa zjeść nawet, tylko, że ja daję tylko słoiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa mamo --> Przepraszam że jeszcze Cię nie dodałam, miałam problem z czasem :( 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi powinnaś napisać do kadr podanie: coś takiego np: Bardzo proszę o ponowne ustalenie podstawy wymiaru i wyrównanie wypłaconych wynagrodzeń za czas choroby i zasiłku macierzyńskiego, przysługujących z ubezpieczenia chorobowego wraz z odsetkami zgodnie z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego z dnia 24.06.2008 r. a ja zachodzę w głowę czy mi wraca płodność czy nie ;-) boli mnie troszkę podbrzusze, jakby jajniki i chyba mam taki śluz bardziej przejrzysty .. ale nic poza tym... i chyba za bardzo bym chciała żeby to było już-) pozdrawiam wszystkie mamusie i ich pociech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliankas a cooooo już o drugim myślisz:-) :-D Szczęśliwa mama---ja tez miałam troche opory ale w końcu same fajne babki tu zagladają a poza nami nikt innych naszych danych nie posiada.I najlepiej zastrzec swoje dane w profilu tzn. galerię zdjec i inne-dla wscibskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wiecie że prawidłowo krami się łyżeczką następująco: Kupując ł yżeczkę omijaj wszystkie te co mają dziwne zakończenia są powyginane. Dobre sztućce dla dzieci nie różnią się radykalnie od tych które my używamy. Są plastikowe i mają zaokrąglone brzegi W czasie karmienia łżeczkę wsuń poziomo (na początku dość głęboko) i tak też ją wyjmij Pamiętaj że nie można wlewać zupki do bo ust dziecka ani zsuwać jej zawartości o górne dziąsło-malec powinien zgarnić jedzenie wargami. W ten sposób wzmacnia i ćwiczy mięśnie ust źródło: Twoje Dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) no te przepisy na ciasteczka super:) te z kleikiem to akurat będą dobre dla dzieciaczków:) Karola ostatnio jakoś dziwnie się zachowuje i sama nie wiem o co chodzi czy to ząbki czy kolka? w nocy potrafi sie budzić co godzien z krzykiem a pozycja na brzuszku już jej tak nie odpowiada jak kiedyś przy kolkach, a palcami po dziąsłach non stop jeździ i jak jej posmaruje to jest chwila spokoju? czyżby już zęby?? jak dotykam dolnych dziąseł to jakby są twardsze od tych na górze, sama nie wiem, może sobie wmawiam bo wolę żeby to były zęby niz kolka, a jak kolka to chyba trzeba pomyśleć o nutramigenie i zobaczyć czy pomoże, oj nie wiem co myśleć :p:p:p no i ma takie dni jak dziś że mało je tzn po 60 ml?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinek też kiedyś o tym czytałam, jak patrzę na mojego synka to on właśnie tak chyba je, bo z córeczką było inaczej, a on właśnie tak zgarnia, rusza wargami i jedzonko znika, choć czasem jest i tak, że mu wkładam dalej do buźki. no i jedzenia z łyżeczki to dobra nauka cierpliwości dla rodzica, mój mąż mimo, że mamy już drugie dziecko to karmić nie lubi ;) stelka może to rzeczywiście zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze jest to że ja źle karmiłam bo poziomo łyżeczkę wkładałam a wyciągałam już pod kątem tak że wargami synusia zsuwałam pokarm albo sam się zsuwał z łyżeczki :0 Jak to dobrze poczytać mądre gazetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilankas pytałam o to bo koleżance mojej w kadrach powiedzieli że ta ustawa jescze nie przeszła i to nie ważne. Na moje oko to jeśli to uchwalił trybunał to sparwa jest zamknięta. Chyba u niej w kadrach po prostu lenie siedzą. Muszę się wziaść za to i wysłać. Przez ten okres czasu uzbierała by się niezła sumka :D Fajnie by było. No i ciekawa jestem czy ktoś już dostał takie wyrównanie albo przynajmniej odpowiedź z kadr że wypłacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki, Ja tylko na chwilke sie powitać i spać uciekam mi cos ostatnio czasu brakuje, wczoraj bylismy po samochód ale nie kupilismy:) później u brata na rocznicy ślubu bylismy dziś był brat, później my bylismy u meża brata i tak wkółko coś.... takze czasu troszke brakuje ale juz nadrobiłam zaległosci:) jutro napisze cos wiecej bo teraz cos głowa boli i kiepsko sie czuje wiec uciekam do łoża buziole pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa --> A jednak nadal Cię nie mam.. na mailu cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez cos mało czasu w wekkend miałam na NK to wcale nie weszłam ani zdjec nie wkleiłam -sorki bo obiecywałam ze to zrobie. Moja mała je słoiczki z zupka i tez róznie to bywa ale czesciej pochłania cała przygotowana porcje.Jak Mjka widzi ze ja cos jem to tez zachowuje sie jakby chciała. Bibi karm mała cycem i do tego daj jej jakos zupke alo owoce przeciez młoda wiecej wypluje niz zje a po takim zarełku to i tak cycem poprawi - ja tak mysle. Spadam bo film mi sie zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa --> na ten: ganara.jn@gmail.com Ten w profilu jest.. na niby :D Musiałam jakiś wpisać a nie chciałam ujawniać swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi ja złozyłam podanie w zeszłym tygodniu dopiero, ale jak koleżanka moja z pracy dzwoniła do kadr to powiedzieli jej że musi złożyć podanie i jej przeliczą. A Ty dodatkowo dopisz, że \"odpowiedzi o wysokości świadczenia po wyrównaniu oraz terminie wypłaty oczekujesz na piśmie w terminie ustawowym\" ;-) nie sądzę żeby Cię olali hihih A z tego co pamiętam to chyba nasza Żurkowa dzwoniła do Państwowej Inspekcji Pracy i to potwierdzili więc nie daj się zwieść,, Renka - ;-))) może to nienormalne ale ja chciałabym mieć jak najmniejsza różnicę wieku między dziećmi.. mój brat jest ode mnie o 19 miesięcy starszy i to trochę dużo było i wydaje mi się że gdyby to był rok kalendarzowy to mielibyśmy jeszcze lepszy kontakt w dzieciństwie. Mój małżonek jeszcze nie jest zdecydowany ale na Laurę tez nie był więc mam nadzieję że mu się jeszcze szybciutko odmieni.. ;-) Wiem, że to najtrudniejsze dla kobiety ale cóż ja się przemęczę przez 2-3 lata a potem będzie ok! Tak myślę przynajmniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu dziś taka cisza? '-) aż dziwne.. Chyba, że macie nastroje jak ja przez ostatnie 3 dni "raczej czytać niż coś napisać" ;-) my się teraz zbieramy na rehabilitację i będę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliankas --> U mnie w sumie tak jest. Zdołowałam się ostatnio jakoś tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka U nas pierwszy dzien od prawie tygodnia nie pada wiec za chwilke wybieramy sie na spacer My na cycuniu ale od jakiegos czasu ok poludnia eksperymentujemy z zupkami Dzieki Paulinek za rade bo my rzeczywiscie zsuwalismy ta zupke o gorne podniebienie--tak jest szybciej i mniej wypluje ale jak widac nie tak powinno to wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witam pochmurnie;) i juz znikam:o wczoraj zalałam klawiaturę i korzystam z klaw. ekranowej:oporażka. Lilianka*** podziwiam :) Cyna *** uszki up 🌼 jak wysuszę klaw. to wpadnę, jak wysuszę:o paps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×