Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Ten rowerek to :rowerek biegowy, ale chyba za wcześnie na zakup, Młody jest chyba jeszcze za mały.Może za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! A ja się naprodukowałam;) Dzięki Akinom:) Daj proszę znać jaki to rowerek, jak się dowiesz. Ja bym powiedziała teściowej grzecznie, że wiem, że sobie poradzą, ale Szymuś ma stałe pory jedzenia i zabaw tzw.rutynę i , że wolę jej powiedzieć co i jak i mieć pewność, że tak właśnie będzie i spokojnie wtedy mogę wyjść z domu.Może warto by było, żeby babcia częściej wpadała Was odwiedzać( o ile to możliwe oczywiście) Ty byś sobie coś zrobiła w domu, a ona może mogła by zabrać Szymusia na krótki space, albo się z nim pobawi w domu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Czarna gratulacje! Tak to chyba i dla Ciebie i dla małej najlepiej - ona miała całą hormonalną stymulacje i jest przygotowana do życia a Ty masz dół cały :). Karola, dzięki za mail. Nie wiedziałam, że sprawa jest aż tak prosta i ewidentna. Rufin na 2 latka dostanie rowerek biegowy. Bawił się takim córki znajomych i było ok. Ponoć ważne są pompowane kółka i ograniczony skręt kierownicą. Zamówiłam "easygo" na allegro bo najbardziej podobny do tego co oni mieli. Jak przyjdzie to wam napiszę, czy warto. Chyba muszę ten sklep założyć, ale coś mi nie idzie namówienie na taką robotę mojego ukochanego. A sama sobie sklepu nie postawię, nie pamiętam nic z HTMLa i z hostingiem też bym się nie uwinęła chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mija chciałabym, zeby to było takie proste...tzn. dla mnie jest, ale dla mojej teściowej...Ona twierdzi, ze jak sie zdeklaruje, ze będzie zajmowac sie Szymusiem codziennie to będzie sie musiała zmobilizowac i już, a tak to raz w tygodniu "udaje" jej sie przyjść na 2 h jak ja jade na basen, a mieszka 10 min od nas spacerkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anikom, trochę przeszło :). W sumie 4 dni prawie bez łażenia po schodach cuda robi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też strasznie podobają się te rowerki, ale mój Klocuś to jeszcze nie dałby sobie rady (chyba) Myślałam o czymś takim: http://www.allegro.pl/item984290607_rowerek_dzieciecy_jezdzik_puky_p1_niebieski.html ale nie wiem czy na taki nie jest za duży :( Co do pieluch i sikania, to mój jak nie ma pieluchy to biega na nocnik sam... ale jak ma pieluchę to sika w nią zadowolony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :0 czarna gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja kupiłam Maciusiowi na urodziny rowerek biegowy :) bo ma już wszystkie prawie zabawki, a na tym rowerku mam nadzieję, że będzie śmigał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna -GRATULACJE! :) Pyzucha-dzięki za pamięć,jeśli inne dziewczyny nie będą miały nic przeciwko żebym do Was dołączyła na spacerku,bo w końcu mało mnie znacie,to jesteśmy z Marcią chętne... No i nie była bym sobą jakbym się znowu ciążą nie pochwaliła :)- zaszłam znowu w kolejnym cyklu,dziś widziałam już pęcherzyk,mam nadzieje,że tym razem wszystko będzie ok,termin na 15.12 :) Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czarna- gratulacje :):) 🌼 pewnie to sprzatanie ci dopomoglo :):):):) hehe , super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a tak to jakos nie chce mi sie klikac, na urodziny cos sie tam kupi, w sumie wszystko ma, mamy tez goscia -ciocie, i maly szaleje , bawia sie choc ciocia ma 86 lat, ale jestem zadowolona:): i tylko szkoda ze odjedzie niedlugo i znowu bedzie smutek, ta zaloba mnie nie nastraja optymistycznie, pada dzis na dodatek,w niedziele tez padalo te rowerki mi sie osobiscie nie podobaja, moze i i fajne ale nie wiem cyna-ja tez sie odchudzam od lutego niby ok, ale brzuch mi tez wywala od razu po jedzeniu, i znow stanelam w mscu, a ciu, bede urzadzac spacery dlugie jak tylko sie pogoda zrobi, wczoraj zakupilam sobie pierwsze w zyciu czarne rurki :P a co, do obcasow fajne, i to tunik, mam nadzieje ze czarne wyszczupla, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś na moment bo widzę że w końcu czas GRATULACJE!!! 🌻 I czekam na relację ;) mammma --> Pewnie że dołącz. Czekamy teraz chyba głównie na pogodę, żeby faktycznie można było trochę po plaży poskikać. No również GARTULACJE :) Dobrze że choć tutaj takie dobre wieści, bo u nas w domu dziś jakoś dołująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyna, głowa do góry i uśmiech nr 5 :) U nas dziś było pięknie, ale ja ledwo łażę po lekach p/alergicznych :P Dosłownie zasypiam na stojąco :P Muszę zmienić leki, bo się wykończę ... Teraz się trochę obudziłam i 3 godziny stałam przy desce do prasowania.... Wiecie, nie myślcie że jestem bezduszna, ale czuję niesmak z tym pochówkiem wśród Królów... Najgorszy pomysł z możliwych, który skłóci Polskę... Nie rozumiem czemu z 96 osób tylko 2 będą tam pochowane... Śmierć była równa dla wszystkich.... Do tego czy to znaczy że trzeba też pochować tam następnych prezydentów???? Zaczynając od Jaruzelskiego... A Kaczorowski??? Też Prezydent i też zginął... Jareczek przegiął.... Oj, Sorrki, ale musiałam to z siebie wyrzucić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna gratulacje !!!! i czekamy na Ciebie nasz kolejna podwójna mamusiu :D:D:D:D mama80 - no tobie tez jest też czego gratulować hehe oby "hodowla" wzorowa była jak to maja gin mówiła :D Karola z tym Kaczorowskim to fakt.. o tym jakoś nie myślałam.. dla mnie ta kwestia jest o tyle nietrafiona że podzieli ludzi i zamiast szacunku do śmierci i pochówku będzie nowa wojna :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna - gratulacje mammma - super że ci się tak szybko udało karola - mam identyczne zdanie, i nie jestem przekonana czy oni by tego chcieli i kto wpadł na tak idiotyczny pomysł (jak rodzina to gratuluję), chyba Powązki nie są złym miejscem dla prezydenta Warszawy, mi się tez podobają te rowerki biegowe i już mówiłam dziadkom że taki chcemy, tyle że oni wolą mu trzeci rowerek kupić i jak na razie nie przegada im, że synek ma już dwa rowerki bo ich zdaniem ten będzie inny a on najbardziej cieszyłby się z motoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, no mnie się też nie podoba to miejsce pochówku prezydenta Kaczyńskiego. Żeby byli z Krakowa to jakoś by się dało to wytłumaczyć. Nie wiem ile w takich wypadkach ma do powiedzenia rodzina (brat pewnie dużo, ale o córkę mi chodzi). Koło królów i Piłsudskiego to najwyżej Wałęsa jako symbol... ale mu życzę jeszcze długich lat wśród żywych. Też mam wrażeniem, że trochę zapominają o Kaczorowskim i reszcie. Ogólnie to mi się wydaje to niestosowne. Krzywdy im już nie zrobią ale ich pamięci owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamma dużo zdrówka dla Ciebie i Maluszka:-) Koliban jaki tort robisz w tym roku dla Laurki? Pamietam, że zamek był superowy:-) Najsmutniejsze jest to, że Para Prezydencka swoim życiem i zachowaniem raczej nie "pchała się" pośmiertnie na Wawel:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, ten jeździk co Ty wybrałaś fajny ale do jazdy na rowerze nie przygotowuje raczej bo to stabilne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamma oczywiscie i ja gratuuluje i 3mam kciuki koliban-fajnie ze synio taki sprawny w ogole was czytam wszystkie tylko weny mi brak ! troche zal mi tego ze czarna mniej sie bedzie udzielac, tzn wiecie ost to tylko nas pare tak szalalysmy na kafe ale bardzo sie cieszeeeee itez czekam na relacje co do pochowku, troche dziwne ale co tam, mi tam nie ubedzie na tym niczego, i tak im nie zadroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom jeszcze nie wiem jak to będzie z tym tortem :) w obecnej sytuacji (nasza przyjaciółka która miała być na urodzinach Laury wczoraj poroniła) więc nie wiem czy się ze znajomymi spotkamy.. a rodzinne urodziny będą tego samego dnia co Alanka Chrzciny i jeszcze nie wiem któremu z dzieci tort zrobić /zamówić czy obydwojgu... nie mam pojęcia... Ale podobał mi się taki motyl.. tylko go gdzieś posiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZARNA, gratulacje i od nas, niech sie corcia dobrze chowa. MAMMA, wspaniale wiesci, dbaj o siebie teraz podwojnie, no i czekamy na spotkanie :-) Tak jak CYNA pisala, jak zrobi sie cieplej, bo teraz to zimno. Ja sie chyba nawet przeprosze z zimowymi ubraniami. CYNA, zrobilam dzis do obiadu Twoje placuszki serowe - smakowaly nawet mojemu mega wybrednemu mezowi :-) Pamietam, ze kiedys testowalas tez przepis na maldrzyki krakowskie ze strony podrzuconej przez ZURKOWA - tak z ciekawosci, jak wyszly tamte, bo mam wrazenie, ze efekt bedzie podobny? Dziewczeta, jak robilyscie kurczaka w ciescie francuskim to upieklo Wam sie ciasto pod miesem (?)- bo mi tak z lekka zakalcowato w tym miejscu wyszlo, a zgodnie z zaleceniami zostawilam w plecionce miejsce na odparowanie soku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A prezydentowa tez bedzie tam pochowana razem z mezem?? No ja sie zastanawialam kogo tam powinni chowac, bo popatrzcie ze akurat Kaczynski byl prezydentem to na niego trafilo a jak Kwasniewski umrze (oby zyj jak najdluzej) to tez go tam pochowaja?? Czy nie bo juz nim nie jest. Ja mysle ze pan prezydent chcialby byc pochowany u boku zony, pamietacie jaki byl z nia zwiazany jak do niej mowil pieszczotliwie nawet kiedys w tv pokazywali bo mikrofon zlapal jego wolanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze raz pytanie z innej beczki. KAROLA, ZURKOWA zabilyscie mi cwieka ta henna (refectocil, czy jakos tak). Dlaczego ten preparat jest taki dobry, ze wzgledu na efekt, wygode uzycia,...? Henna powinna dzialac tez jak odzywka, ale wyczytalam tez ze zbyt czeste uzywanie moze oslabic rzesy czy brwi, a ja juz i tak mam slabe. Jakie sa Wasze doswiadczenia? PAULINEK, a Ty jako ekspert co o tym sadzisz? Ja mam mizerna oprawe oczu i zastanawiam sie, czy zawsze taka byla, czy przypadkiem nie zbladly mi rzesy od uzywania maskary (mozliwe to?) Moze mnie przekonacie i sie skusze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZARNA GRATULACJE a mial byc serial z twojego porodu i co??? Dobrze ze tak wyszlo bo poprzednio to cie lapalo i puszczalo a tak teraz poszlo jak z gorki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamma- GRATULACJE!!!! Miłych 40 tyg :) Pyzucha, Refoctocil to farba, a nie henna ziołowa. Działa super bo ładnie łapie, nie brudzi zbytnio skóry wokół, trzyma sie nawet do miesiąca!!! Henna ziołowa oblepia włos, nie wchodząc w strukturę (tak kiedyś czytałam) dlatego potem żadna farba nie łapie (szczagólnie włosy jak się farbuje henną to potem lipa). Mi tam nic Refectocil nie osłabił, ale ja ogólnie rzęsy mam długie (choc niezbyt gęste), brwi gęste, więc może nie widzę tylko róznicy. Co do Pary Prezydenckiej to mają spocząc razem. Najbardziej żal mi ich Córki, która będzie musiała przejechac całą Polske by być na grobie rodziców, do tego tylko w określonym czasie (na 1 listopada zawsze Wawel jest zamknięty)... Powązki byłyby najlepszym miejscem- w końcu tam jest Aleja Zasłużonych!!!!!! Dobra lecę do pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej CZARA GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w końcu sie doczekałaś:) Karola pytanko młody mi zaczął brzydko kaszleć ale tylko w nocy, musiałm mu dać sinecod żebyb spał, w dzień tylko ewentualnie mu z nosa cieknie ale nie za bardzo i czy cos mu dac??? kurcze i co karoli dawać na zaparcia, staram sie siemie lniane ale nie zawsze wychodzi, wczoraj znowu miała kupke z krwią:( a ja wczoraj kupiłam kieckę na wesele no i przy okazji w tym samym sklepie babka dobrała mi bieliznę, normalnie szok...jak nie wiedziałam że noszę miseczkę E:P:P:P ale cyca mi tak wyprofilowała że szok..no i pas wyszczuplający że wyglądam na rozmiar mniej:P:P:P:P:P co do Kaczyńskich i pochówki na wawelu to fakt że to jakas głupota....mam wrażenie że tylko dlatego że zginął w tej katastrofie "zasłużył" na wawel.....a co z innymi...a podobno Jarek był jedyny przeciwny....mam wrażenie że rodzina wykorzystuje ten fakt tej tragedii.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za gratulacje :) Rzeczywiście zimno i nieprzyjemnie teraz na dworze,jak będzie ładniej to napiszcie gdzie i kiedy to się dostosuje.Szkoda ,że Klaudia kawałek od Gdańska mieszka... Decyzja z pochówkiem Pary Prezydenckiej też mi się zupełnie nie podoba,wywołuje tylko niepotrzebne kwasy,dyskusje,a przecież Warszawa byłaby tak oczywistym miejscem w tym przypadku-stolica,miejsce pracy,urzędowania,zamieszkania. Z drugiej strony denerwują mnie teraz Ci manifestujący-skoro już tak jest postanowione,mimo że głupio to powinni się z tym już pogodzić,przymknąć,uszanować decyzję.Echhh... Stelka-wiem ile szczęścia może dać dobrze dobrany stanik! :) Ja ostatnio trafiłam do profesjonalnej brafiterki i poczułam się w jednym momencie szczuplejsza,bardziej wyprostowana,pewniejsza siebie i uśmiech nr 5 na tarzy :) Gusika a jak z Twoją ciążą,jak Maluszek,wszystko ok? Pamiętam też ,że Agulcia starała się o drugie,ciekawe czy się udało?.. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ho, widzę że wywołujecie smoka Wawelskiego ;) Ja mam podobne zdanie jak Wy. Chociaż w pewnym momencie pomyślałam sobie, a niech tam, może to ludziom - narodowi potrzebne żeby mieć taki symbol, żeby się zjednoczyć i że jeśli ten Wawel ma pomóc w zjednoczeniu, to może niech tak będzie. Ale jak widzę skutek jest odwrotny, więc bez sensu. No i tak jak piszecie - a co z Kaczorowskim?? No bo albo podchodzimy do tematu jak do symbolu, legendy i wszystkich równo "chowamy", albo wynosimy na piedestał jednego "bohatera" (hmm?) i jego małżonkę (tym bardziej hmm??). Wydaje mi się że jednak Powązki byłyby bardziej na miejscu w tej sytuacji. stelka --> Na zaparcia to u nas od czasu do czasu słoiczek śliwek albo moreli, morele suszone, kaszka zbożowa ze śliwką (Nestle), trochę większy przydział jogurtów i wszystko wraca do normy. No i wtedy mniej ryżu (kaszek ryżowych też) i słodycze idą w zupełną odstawkę (chociaż normalnie bardzo dużo ich też nie dajemy). pyzucha --> Robiłam te małdrzyki i prawi to samo, tylko trochę trudniej usmażyć, bo są bardziej delikatne takie. Trzeba się nagimnastykować nad patelnią żeby się nie rozleciały przy odwracaniu. A ciasto pod kurczakiem też mi się nie wypiekło, pewnie dlatego że kurczak puszcza soki. A da się tą henną - nie henną samemu rzęsy zrobić? Wiecie co, dzisiaj od rana słoneczko zaświeciło i od razu mam inny humor i energię. Zaczynam podejrzewać, że tu nad morzem jakieś dziwne prądy zawiewa i jak nadchodzi jakiś tam niż czy coś, to wszyscy tu łapią doła :P :P Wiecie, trochę jak z halnym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mojej ciąży to chyba ok - samopoczucie jak to w ciąży raz lepiej raz gorzej, czekam na usg 4D z nadzieją że wszystko z dzidziusiem w porządku, i mam nadzieję że jak będzie dobrze to się już na maksa wyluzuję i pełną parą zacznę korzystać z wiosny tylko mąż mówi że brzuch to mi rośnie z godziny na godzinę, chyba zaczyna do niego docierać to że będzie drugi dzieciaczek, choć cały czas mi mega pomaga w domu i przy synku, zresztą synek to takie oczko w głowie tatusia i on za tatusiem jest strasznie, przynajmniej ja mam trochę luzu bo jak M wraca z pracy to już tylko wołanie tatusiu, tatusiu.... a u nas dziś leje cały czas ale ciepło jest i bezwietrznie tylko tak buro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna gratulacje i buziaki dla coreczki! Waga twojej malej jest taka jaka miala Dagmarka hihi ;-) Mamma80 to prawda, szkoda ze mieszkam w STG a nie w trojmiescie bo też baardzo bym chciala sie z wami wszystkimi spotkac. Moze jak w koncu wygram w totka to sie przeprowadze do trojmiasta i bede miec blizej :-) Pozdrawiam was wszystkie. Czytam was na bierzaco, ale na pisanie to juz krucho z czasem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×