Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

KAROLA, dziekuje za odpowiedz - jest nad czym pomyslec. MAMMA, to zapodaj namiar do tej profesjonalnej brafiterki, jesli to w okolicach 3-miasta. Mi tez by sie przydala taka fachowa porada, bo ja tez ostatnio zdziwilam sie, jak mi panie w sklepie stanik doradzily. CYNA, dzieki za maldrzyki i kurczaka - cos w tym jest co piszesz o wplywie pogody na nastroj. KLAUDIA, dziewczyny troche podrosna i bedzie Ci latwiej tu do nas wyskoczyc :-) A macie jakis dobry przepis na zapiekanke z ziemniakow, mielonego czy cos w ten desen? Ktoras ostatnio pisala, ze zrobila i maz cichcem pochlonal pozostalosci z obiadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliban DUŻO ZDRÓWKA I BUZIOLKI dla Laurki:-) Teraz polecą urodzinki naszych maluszków:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyzucha30- we Wrzeszczu na Dmowskiego tam bliżej Grunwaldzkiej, nie dworca,-sklep z bielizną "Lingeria" z tym że miseczki D+ tylko,chyba mniejszych nie sprzedają,nie dobierają.Polecam! Gusika-fajnie,że wszystko ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka brzydko kaszle tzn??? Jak kaszel suchy to rób inhalacje, nawilżaj pokój, dbaj by nosek był drożny... Jak mokry to inhalacje, nawilżaj pokój, dbaj by nos był czysty (spływający katar powoduje kaszel), układaj wyżej :P Do inhalacji polecam Pulmicotr, ale jak nie masz to zwykłą sól fizjologiczną :) Co do henny na rzęsy robionej samemu sobie to ciężko, ale da się zrobić :P Z tym że robi się na otwartym oku, więc łatwo wsadzić farbę z wodą utlenioną do oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tabelka jaką znalazłam :) Dopiszcie kogo nie ma :) DZIECIACZKI NICK..............IMIE.......DATA UR Grzybiara.....Sebastian......08.03 Coral bay.......Natalia........14.04 nikitka5.........Michałek......15.04 Liliankas........Laura..........15.04 Mickey....Jeremy-Julien......18.04 To ja CC.........Rufin..........20.04 Monia............Milenka.......21.04 Czarna...........Kubuś.........24.04 renka07..........Kajtek........24.04 Paulinek85......Szymon........29,04 Agulcia..........Michalinka ....30.04 franceska........Daria.........02.05 Joanna...........................04.05 Zizusia..........Eryk............04.05 KK_78 .........Ludwik..........05.05 Zurkowa.....Nikodem.........05.05 Iskierka........Adaś.............07.05 Marzenie 31...Magdalenka....08.05 Klaudia............................10.05 Stelka...........Karolinka.......13.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna - ogromne gratulacje dla Was :):):):) Szybko wracajcie do domku, fajny sobie prezent zrobiłaś na imieniny , tzn córcia Ci zrobiła :) Mamma - dla Ciebie również gratulacje, dbaj o siebie i brzusio :):):) I jeszcze dużo buziolków dla naszej pierwszej dwulatki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIECIACZKI NICK..............IMIE.......DATA UR Grzybiara.....Sebastian......08.03 Coral bay.......Natalia........14.04 nikitka5.........Michałek......15.04 Liliankas........Laura..........15.04 Mickey....Jeremy-Julien......18.04 To ja CC.........Rufin..........20.04 Monia............Milenka.......21.04 Czarna...........Kubuś.........24.04 renka07..........Kajtek........24.04 Paulinek85......Szymon........29,04 Agulcia..........Michalinka ....30.04 franceska........Daria.........02.05 Joanna...........................04.05 Zizusia..........Eryk............04.05 KK_78 .........Ludwik..........05.05 Zurkowa.....Nikodem.........05.05 Iskierka........Adaś.............07.05 Marzenie 31...Magdalenka....08.05 Klaudia............................10.05 Stelka...........Karolinka.......13.05 Kika79..........Zuzia ...........15.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIECIACZKI NICK..............IMIE.......DATA UR Grzybiara.....Sebastian......08.03 Coral bay.......Natalia........14.04 nikitka5.........Michałek......15.04 Liliankas........Laura..........15.04 Mickey....Jeremy-Julien......18.04 To ja CC.........Rufin..........20.04 Monia............Milenka.......21.04 sz.mama.........Maciej.......21.04 Czarna...........Kubuś.........24.04 renka07..........Kajtek........24.04 Paulinek85......Szymon........29,04 Agulcia..........Michalinka ....30.04 franceska........Daria.........02.05 Joanna...........................04.05 Zizusia..........Eryk............04.05 KK_78 .........Ludwik..........05.05 Zurkowa.....Nikodem.........05.05 Iskierka........Adaś.............07.05 Marzenie 31...Magdalenka....08.05 Klaudia............................10.05 Stelka...........Karolinka.......13.05 Kika79..........Zuzia ...........15.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co tam u grzybiary od kąd urodziła nie pokazywała sie tutaj a ciekawe jak jej dzieciątko???? A wiecie moze czy mini moni udało sie w końcu??? Biedna ta dziewczyna co ona przezyła i to chyba ona zakładała topic majówek Laura wszystkiego naj naj duzo radosci i miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dla Laury 100 lat :) ❤️ u nas tez tak buro bylo do poludnia , ale potem slonce wyszlo i wyszlismy na pole, nie pytajcie jak eryk wygladal po grze w pilke:P o widze ze macie rozne pogloady co do pochowku a mi tam obojetne,dzis mowil jakis ksiadz) ze samo to w jaki sposob zginal, i w jakiej wytuacji juz jest powodem zeby pochowac prezydenta na wawelu, itp, jako symbol dzis rozmawialam z moja ciocia co pamieta czasy jak kaczorowski byl prezydentem, ale nie wspomina tego czasu najlpeiej, wpolsce bieda, rozlamy a on za granica i malo co go obchodzilo, zyl tam dostatnio i za bardzo nie byl zasluzony, tak ona mowi, tak jak i pilsudzkiemu mozna tez wiele zarzucic, mial i zwolennikow i wrogow, co do kwasniewskiego watpie ze pochowaja go na wawelu, np za numery typu upijanie sie na waznych uroczystosciach, kiwanie sie nad grobami gdy skladal wience, no i nie jest on praktykujacym katolikiem, nie wspominajac o tym jak wsiadal do auta przez bagazniki:P no i takie tam,a czy to nie on udawal ze caluje ziemie? jak papiez glownie kosciol jest za wawelem, bo kaczynski wzorowy katolik, patriota, twardy tradycjonalista. mowil nie gejom itp...... ale te demonstracje to juz przesada, osmieszaja sie, anajbardziej mnie smiesza tacy mlodzi, co nie maja pojecia o historii a jacy teraz madrzy, no pyzucha piszesz o zapieknace, ja robie ta z serii "pomysl na .." i bardzo sobie chwale, tak jak i ta wersje z kielabasa, raz na jakis czas nawet cos z torebki nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIECIACZKI NICK..............IMIE.......DATA UR Grzybiara.....Sebastian......08.03 Coral bay.......Natalia........14.04 nikitka5.........Michałek......15.04 Liliankas........Laura..........15.04 Mickey....Jeremy-Julien......18.04 To ja CC.........Rufin..........20.04 Monia............Milenka.......21.04 sz.mama.........Maciej.......21.04 Czarna...........Kubuś.........24.04 renka07..........Kajtek........24.04 Akinom77........Szymuś........26.04 Paulinek85......Szymon........29,04 Agulcia..........Michalinka ....30.04 franceska........Daria.........02.05 Joanna...........................04.05 Zizusia..........Eryk............04.05 KK_78 .........Ludwik..........05.05 Zurkowa.....Nikodem.........05.05 Iskierka........Adaś.............07.05 Marzenie 31...Magdalenka....08.05 Klaudia............................10.05 Stelka...........Karolinka.......13.05 Kika79..........Zuzia ...........15.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my jesteśmy po nalocie teściowej i siedzę zła jak osa! 40 min wizyta wyprowadziła z równowagi i mnie i mojego synka, a moim nerwom juz niewiele brakuje bo Szymus wciąż nie pozwala nikomu sie do siebie zbliżyć i nie odstępuje mnie na krok i tylko na rękach chce być:-( kręgosłup mi pęka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okna zamykać ale już!! U nas już wali siarką i dymem, a wiem że już i do Łodzi dotarło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIECIACZKI NICK..............IMIE.......DATA UR Grzybiara.....Sebastian......08.03 Coral bay.......Natalia........14.04 nikitka5.........Michałek......15.04 Liliankas........Laura..........15.04 Mickey....Jeremy-Julien......18.04 To ja CC.........Rufin..........20.04 Monia............Milenka.......21.04 sz.mama.........Maciej.......21.04 Czarna...........Kubuś.........24.04 renka07..........Kajtek........24.04 Akinom77........Szymuś........26.04 Paulinek85......Szymon........29,04 Agulcia..........Michalinka ....30.04 franceska........Daria.........02.05 Joanna...........................04.05 Zizusia..........Eryk............04.05 KK_78 .........Ludwik..........05.05 Zurkowa.....Nikodem.........05.05 Iskierka........Adaś.............07.05 Marzenie 31...Magdalenka....08.05 Klaudia............................10.05 elunia83......Wiktoria..........12.05 Stelka...........Karolinka.......13.05 Hej Dawno mnie nie bylo. Jesteśmy w trakcie przeprowadzki. Podczytuje Was ale nie mam kiedy pisać. Najlepsze zyczenia dla maluszków Kika79..........Zuzia ...........15.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizusia, a ja się nie zgadzam z Twoją opinią... Dla mnie śmierć w wypadku, choćby tak okropnym i w takim miejscu, nie jest czynem bohaterskim, a nadal wypadkiem!!!! A Prezydentem był gorzej niż kiepskim... Bardzo kontrowersyjnym.... Wszyscy mówili po wypadku, że ta tragedia połączy Polaków, a decyzja o pochówku podzieliła jak cholera :( ... Do tego, jak napisał któryś z dziennikarzy, dla wielkiej częsci obywateli żałoba zakończyła się po ogłoszeniu wiadomości o pochowku na Wawelu... :( :( :( :( I znów śmierć jednego przyćmiła śmierć Wielu!!!! OK, może jestem nieobiektywna bo zdecydowanie nie był to Mój Prezydent, ale drażni mnie, że za chwilę kogoś tak kontrowersyjnego zechcą dosłownie beatyfikować ... bo męczennik ???? Nie wylkuczone że decyzja o lądowaniu należała do niego- bo byli spóźnieni na tak ważne uroczystości!!! Nie dowiemy się tego, bo zostanie to i tak pominięte dla dobra sprawy.... , ale pewnie pamiętacie jaka była afefa jak kiedyś pilot nie wykonał rozkazu prezydenta o planowym lądowaniu i z obawy o ostrzał poleciał na inne lotnisko do innego kraju.... Teraz możliwe że pilot się podporządkował.... i co jeśli to prawda??? Bohater winny śmierci 95 osób???? Dobra, koniec tematu z mojej strony... Cynka aż tak śmierdzi???? A mój braciszek dziś na targi do Londynu leci :P Mam nadzieję że odwołają lot, bo inaczej moja mama oszaleje... On nigdy nie może normalnie i spokojnie upuścić domu :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA Spóźnione ale szczere 100 lat dla Laurki!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cyna nie gadaj aż tak...ja nie wiedziałam że to az taka chmura, myslałm że się rozejdzie zanim do nas przyleci:P Karola z tego co wiem to loty odwołane... a my jutro slub i ciekawe jak to będzie jak bedzie śmierdzieć:P:P na dodatek szwagierka dzwoni że fryzjerka jej włosy zj...a:P Karola kochana widze że my ta sama opcja polityczna...zgadzam się z Toba w 100%:) żal mi rodzin i to bardzo ale nie mozna przeginać bo zgineli w katastrofie o to takiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dziś od rana słoneczko i wiatr jakby do morza, więc albo się gdzieś rozwiało, albo zeszło bardziej na zachód - cholera wie, bo przecież w tv tylko trumny i trumny i o rety czy Obama doleci :P Ale w nocy było naprawdę ostro. Przejrzystość była, bo widziałam i Hel i gwiazdy, a śmierdziało siarką i dymem że hej, Jak wyskoczyłam na balkon na chwilę żeby doszczelnić zabudowę, to zdążyłam przesiąknąć tym wszystkim - śmierdziało ode mnie jakbym z paszczy smoczej wyskoczyła :D :D I w gardle taki dziwny posmak był. Dobrze że dziś już ok, ale nigdzie nie mogę znaleźć aktualnych informacji, ostatnie zdjęcia satelitarne jakie opublikowali to z wczoraj wieczora :o Karola --> No właśnie, miałaś przecież uprzedzać, jak Twój brat się będzie gdzieś wybierał :P I też uważam że wypadek to jeszcze nie bohaterska śmierć na służbie :o Jeśli tak sie wypadkiem przejmujemy, to ciekawe czemu nie pomagamy i nie przejmujemy się chociażby ostatnim trzęsieniem ziemi w Tybecie - już się doliczyli 760 trupów, liczą że jeszcze z 300 pod gruzami, a rannych (w tym ciężko) ok 11tys!! I co?? Gdzie nasza solidarność, gdzie pomoc humanitarna?? Oni tam mają sajgon jak po wojnie, nie mają leków i lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cynka może to smok wawelski sie wkurzył i ogniem i siarką zieje;-) aż nad morze doleciało:-) my Polacy to mamy jakąś narodową skłonność do przesady własnie w takich wydarzeniach, ale nam szybko przechodzi tak z reszta jak po śmierci papieża wszyscy się zbiorowo nawracali, a po 5 latach co z tego zostało? Dziewczyny doświadczone w dekorowaniu tortów podpowiedzcie czym najlepiej wyciskać masę do dekoracji i co trzyma sie polewy np. czekoladowej, czy jak będzie z boku tortu to czy można jakiś napis strzelić czy wszystko sie ześlizgnie? wymyśliłam, że zrobię Szymusiowi pociąg:-) i teraz kombinuję jak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Akibom ja nie mam doświadczenia w tortach, ale chętnie posłucham doświadczonych:P:P tez mam zamiar zrobić Karolinnie tort na urodziny ale nie wiem co dziewczynce zrobć??? jakos dla chłopaka mi sie wydaje więcej pomysłów:P Cyna w tv pokazuja że chmura jakby rozpływa sie na cała europe jakby na razie omijając Polskę, ewentualnie zahacza o rejony nadmorskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka Koliban w tamtym roku zrobiła Laurce tort - zamek:-) super był:-) jak sie do Niej usmiechniesz to pewno przesle Ci sposób wykonania;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tylko na chwilkę:) Nie mam netu w pracy chwilowo, dlatego się nei odzywam, jak przyjde do domu to jest masa roboty, i w domu i w ogródku i na działce, bo jeszcze nam została niedaleko mieszkania w bloku. Chcemy co prawda sprzedac ale za rozsadna cenę:) Czarna--->wielkie gratulacje!!! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, chcę wam tylko napisać, ze z rowerkiem wtopę zrobiłam. Ten "easygo" choć podobny do tego co znajomi mieli to za duży dla młodego. Rama jest inaczej wyprofilowana i przez to siodełko jest wysoko. Pomysł mamy taki, że dorobimy ramę w innym kształcie. Wiecie może gdzie można kupić sklejkę o grubości 1cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola - moje poglądy są identyczne, normalnie co do słowa. ja bardzo często robie zapiekankę bo mój mąż lubi, gotuje ziemniaki lub podgotowuje i kroje w plasterki a ostatnio dałam starte na dużych oczkach, do tego smażone pieczarki, cebula, por, kiełbasa, boczek, gotowane jajka, można groszek zielony, w ogóle to co się tam ma i zalewam sosem zrobionym ze śmietany i przeciśniętego czosnku, pieprzu, soli, i ziół, na koniec posypuje serem i do piekarnika. Nie trzeba już tego długo zapiekać bo wszystko jest wcześniej podsmażone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIECIACZKI NICK..............IMIE.......DATA UR Grzybiara.....Sebastian......08.03 Coral bay.......Natalia........14.04 nikitka5.........Michałek......15.04 Liliankas........Laura..........15.04 Mickey....Jeremy-Julien......18.04 To ja CC.........Rufin..........20.04 Monia............Milenka.......21.04 sz.mama.........Maciej.......21.04 Czarna...........Kubuś.........24.04 renka07..........Kajtek........24.04 Akinom77........Szymuś........26.04 Paulinek85......Szymon........29,04 Agulcia..........Michalinka ....30.04 franceska........Daria.........02.05 Joanna...........................04.05 Zizusia..........Eryk............04.05 KK_78 .........Ludwik..........05.05 Zurkowa.....Nikodem.........05.05 Iskierka........Adaś.............07.05 Marzenie 31...Magdalenka....08.05 Klaudia............................10.05 elunia83......Wiktoria..........12.05 Stelka...........Karolinka.......13.05 Kika79..........Zuzia ...........15.05 Gusika.........Szymon.........30.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł z tą tabelką może wybiorę jakieś imię dla drugiego synka. Mi się Tymon podoba i pasuje do Szymona. Ale M coś kręci nosem. Jeszcze Michał. No i czekam na potwierdzenie płci, bo po co na darmo szare komórki wytężać jak się okaże że to jednak panienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusika, a nie sądzisz że Szymon i Tymon za bardzo do siebie podobne i będa się mylić??? Znajoma ma 2 córki Aśkę i Gośkę i choć nie są do siebie podobne, znam je ze 20 lat i tak nie wiem która jest która- tzn z imienia :P Sorrki, ale wiesz że ja szczera do bólu :) Ale za to Michał mi się podoba :) Ja trzeciego syna :P :P :P :P :P to nazwę Helena :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×