Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

GRATULUJE TAKZE!!! :)) no moj maly wg mnie jest malo ruchliwy cala ciaze a teraz to tylko praktycznie wypinania czuje i czkawke nieraz i tyle wiec jak go nie czuje to jakos nie panikuje bo wiem ze u niego tak bywa....moze to zle...a moze taka jesgo uroda sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliankas GRATULACJE 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ Pewnie będzie tak, jak na moich dawnych lipcówkach. Na początku gwarno, a potem jak już zbliża sie 38 tc, to coraz ciszej na topiku i w końcu jest tak, że każda wpada tylko na chwilę. Trzeba odszukać tabelkę i dopisać. To mamy Sebastiana i Laurę. Ciekawe która następna urodzi. Ja dzisiaj odebrałam wyniki i mam hgb 11,9. Także jestem zadowolona, bo najwięcej to miałam 10,9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIECIACZKI NICK................IMIE.......DATA UR.. TYDZ...WAGA.....CM...GODZ..... Grzybiara.......Sebastian.......03.08............. .................................................CC Liliankas..........Laura...........15.04...........38........3240........ 53... 17:00.... SN CIĘŻARNE franceska------ 28-----monachium-----------25.04--C/ Daria Mickey----------32--------Gdynia-------------28.04---S/ Jeremy-Julien Klaudia 447-----21-----Starogard Gd.------- 01.05---C/ Dagmarka/Kubuś coral bay------ -33-------nowy sącz---------- 01.05---C/ wiolaj----------- 28-------warszawa---------- 01.05---C/ mała82--------- 25-------Skierniewice--------01.05--- to ja CC-------- 25------Szczecin--------------01.05--S/ Rufin arniga---------- 31------Warszawa------------01.05---S/ inez_82-------- 26-------Elbląg----------------03.05---S/ Żurkowa------- 24-------Wrocław-------------03.05---S/ Nikodem plusia------------31-------Szwecja-------------04.05---C / Weronika Monia79---------28------Wejherowo---------04.05---C/ Milena malagorzalka---33-------Poznań--------------04.05-- - kk_78 ---------- 29------ Białystok------------04.05-- synuś marzenie31---- 31-------Słupsk---------------05.05---C/ Magdalenka kareczka------ -26--------Łódź----------------05.05---S/ Filipek magmal----------26---------Opole-------------05.05---C/ Hania Sloneczko5050--23---------Konin------------05.05-- nikitka5---------32--------Wrocław-----------06.05--S/ Michał, Mikołaj paulinek85------23-------ok.Wrocławia------07.05-- S/ Szymonek kathi81--------- 26---------Łódź---------------08.05-- zizusia--------- 24--------Rzeszów------------10.05--S/ agulcia----------30--------Poznań-------------10.05--C/ M ichalinka peletka--------- 31-------Nowy Targ----------12.05---C/ Hania Maja czarna---------- 25----------Konin-------------12.05---S/ Kubuś bajabaja--------29----śląsk-cieszyński-------13.05 --S/ Piotruś sysunia27--------28-------ok. Gliwic----------13.05---C/ Karolinka Alexxxandra-----28--- ------Śląsk-------------14.05-- iskierka----------27----------Wlkp--------------15.05--S / Adaś madeline80------27---------kraków-----------15.05-- weronikx-------- 33------Wrocław------------15.05--C/ olinkaka----------28------Wrocław------------15.05--S/ renka07----------31------Wielkopolska--------22.05--S/ stelka------------ 27------Brzeg----------------22.05--C / Natalia / Emilka? Mirellka84--------24------Gdańsk--------------22 .05--S/ Sebastian madamagda------23------Wrocław. -----------24.05--- JoannaWM------ 34------Wrocław-------------24 .05--S/ Michałek gusika------------28--------Rzeszów-----------24.05---S/ Szymonek bibi2--------------29------DąbrowaGórn---- --26.05--C/ Michalinka soczek37--------27-------Ostrowiec św.-------29.05--S/ Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE Linliankas a ostatnio pisałam na forum że coś się nie odzywasz a tu proszę mamusia kolejna Stelka ja prałam ciuszki i kocyk z polaru w 60stopniach bo i tak wszystkie prasowałam, więc stwierdziłam że to wystarczy. A wiecie że dzisiaj ma mieć cc Mickey szukałam ostatnio coś na starych stronkach i pisała tam że 18.04 ma mieć cc. Więc może mamy już kolejną mamusię i dzieciątko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIECIACZKI NICK..............IMIE.......DATA UR.. TYDZ...WAGA..CM...GODZ..... Grzybiara.....Sebastian.......03.08...........................................................CC Liliankas........Laura...........15.04..........38........3240.......53... 17:00.... SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliankas - serdeczne gratulacje i dużo zdrówka i sił dla małej i Ciebie! Pewnie tak będzie, że zaabsorbowane dzieciaczkami i nową sytuacją będziemy rzadziej odwiedzać nasze forum. Dziewczyny, oby tylko nam nie padło - piszcie mimo wszystko! Wróciłam od fryzjera i mam wyśmienity humor - pozdrówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się przestawia i nie są równo zapisy więc muszę usunąć co nieco DZIECIACZKI NICK...............IMIE..........DATA UR......WAGA....CM...GODZ.. Grzybiara......Sebastian.......03.08..................................... Liliankas.........Laura..........15.04........ 3240.....53....17:00...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że to takie gadanie ale to moje pierwsze maleństwo i ogromnie sie bałam co i jak będzie i nie chodzi nawet o poród ale jak sobie dam rade it.. a teraz po prostu jestem zakochana i to rzeczywiście samo wychodzi jak zajmować się maluszkiem. A moja córcia to istny anioł hihi kwęka troszke jak głodna albo pieluszkę ma mokrą albo jak chce się przytulić ale wystarczy dać jej paluszek i już jest ok I teraz to juz koszmarnie nie mogę sobie wyobrazić jak można nie chcieć swojego maleństwa... Wszystkim wam życzę żebyście były tak szczęśliwe po urodzeniu jak ja teraz-) a taki drobiazg jak macie możliwość decydujcie sie na ZZO jest super ;-) mi wprawdzie przestało działać pod koniec 1 fazy ale ulga ogromna była, a jeśli chodzi o następstwa nie miałam żadnych, co najbardziej mnie zniechęcało początkowo. nie pamietam czy zakładałyście jakąś skrzynke prywatna dla topiku to bym Wam się pochwaliła moją córeczką.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliankas, gratuluje! Nastepna moge byc ja lub Czarna :P bo tez mialam w nocy znow skurcze przepowiadajace. To juz druga taka noc (poprzednia 6dni temu). Wlasnie pije sobie herbatke z malin (nie wiem czy zadziala ale z miodem smakuje ok). Dzis termin z usg robionego w 12tc. Czarna, zycze zebys jeszcze sie zalapala na wesele brata, i az dom ci sie troche pozbiera po remoncie. Napisze do kwietniówek i ide obiad robic. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Liliankas super swietnie i imie sliczne i w ogole wszystkiego dobrego!!! ja dalej jak kaczka chodze ale dzis mialam napad sprztania: prasowalam ciuszki dla malenstwa, poukladalam, pralam, jak nigdy ciuchy meza po praniu od razu poprasowalam, pokoje wysprzatalam itp w ogole jakiejs werwy dostalam, nawet placki ziemniaczane usmazylam:) a przy tym to wygladam komicznie i tragicznie zarazem bo chodze opierajac sie o meble haha czy macie takie napady goraca jak ja?? w nocy sie dusilam, a teraz normalnie pot sie ze mnie leje ciurkiem, na dodatek moje malenstwo jest aktywne jak nigdy dotad, ale musi sie mu tam nudzic, zreszta mi tez sie nudzi juz bym chciala zeby marudzil i kopal w lozeczku:) co do imion...u nas np tragicznie duzo jest Kacperkow, sama znam osobiscie 13 !!! juz nie moge jak slysze to imie, potem Kubusie, a dziewczynki to co druga Julka i Emilka, no ale kwestia gustu, ja tam jeszcze zobacze jak sie urodzi i jak spojrze na niego (ale bylby numer jakby to dziewczynka byla-choc imie awrayjnie i dla niej mam) to bede wiedziec, w rachube wchodzi Filip, Antek ale najbardziej Eryk:) tak bym chciala wiedziec kiedy to nastapi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliankas ja też gratuluje:) dbajcie o sibie i napisz czasem co u Was jak bedziesz miała czas:):) co do imion to fakt że Julia, Kacper i Kuba to u nas tez bardzo popularne ale emilka właśnie nie, nie znam żadnej, całe szczęście:) a jak na razie to nasz typ, ale jak tylko usłyszłe to imię to mi sie zmieni:) wklejam dla przypomnienia link z najbardziej popularnymi imionami, któraś z dziewczyn go już kiedyś wklejała:) http://gorny.najlepsze.pl/imiona/index.php?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Co do imion to u nas kolejność jest taka: Jakub, Kacper, Mateusz, Szymon, Michał, Bartosz, Dawid, Maciej, Piotr i Patryk i to jest ta nasza czarna lista :))) Jakby co to u nas będzie Marek- imię po braciszku mojej mamy, który zmarł na zap płuc jak miał 2.5 miesiąca- dziadkowie pewnie się ucieszą... U mnie mały dziś też szaleje, wciska mi kolanka pod żebra i wątrobę tak że nie mogę siedzieć :))) W ogóle to jest ułożony chyba skośnie, bo główką mam na wysokości pępka, a kolanka dużo wyżej :))) Kurczę nie chce mi się nic robić :((( leże przed laptopem i szukam firanek na allegro :)))A miałam dziś szaleć z porządkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zauważyłam że moja niunia od kilku dni też jest bardziej aktywna, normalnie nie daje spokoju:) może próbuje odwrócić sie główka w dół:) i w ogóle penetruje prawą część brzucha co komicznie wygląda jak jedna część brzucha tak wystaje:) ale się cieszę że malutka taka aktywna to znaczy że u niej ok:) ja też się chyba zabiorę za jakieś porządki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie pol dnia spedzialam \"kolo siebie\" maseczki, henna, depilacja, paznokcie u rag i nog ale czuje sie o niebo lepiej:) teraz cos do jedzonka musze podac bo maz przyjdzie z pracy i pewnie by cos zjadl:) ja tak bym chciala do srody urodzic....czyli do 23.04 bo jak nie urodze to moja gin w czwartek kladzie mnie do szpitala a w srode da skierowanie...a ja nie chce tak sobie lezec..bo to nic miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka - gratuluje. Jak sie dowiedziałam to sie popłkałam-głupie hormony. To był moj ostatni dzien w pracy.Jutro umówiłam sie tylko na przekazanie apteki szefowi i generalnie luz.Tylko głupio sie czuje wszyscy sie ze mna zegnali i beda trzymac kciuki. Teraz idziemy z młoda na polko bo pogoda ładna ale zdradliwa boli mnie gardło wprawdzie juz interweniowałam w nocy i jest duzo lepiej ale zawsze mnie musi cos złapac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz w domku mam wszystko gotowe i wysparzatane, torba spakowana wiec tylko czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczas pobytu w szpitalu mezowi zlecam tylko udac sie do apteki i kupic kilka rzeczy, fotelik do auta przywieźć od babci bo u niej lezy i dobrze zamontowac pasy bo sie pralo wszytsko i trzeba zamontowac zeby bylo bezpiecznie i takie tam dzien wczesniej przed naszym wielkim przyjsciem do domu zmienic nam posciel, i takie tam sprawy biezace w mieszkanku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żurkowa bo juz sie pogubiłam kto co pisał, dlaczego lekarka chce cię położyć do szpitala jak nie urodzisz do środy? jak patrze na twój suwaczek to masz jeszcze czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i teraz zobaczyłam że mam zmienione imiona w tabelce:) dzięki paulinek:) a tak swoja drogą to co sie dzieję np z bajabaja, renka od dawna sie nie odzywały no i coral i pozostałe???? czy ktoś wie?? mam nadzieję że u nich wszytko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez te połozenie dziecka ciezko mi sie chodzi bo ciagle uderza mnie w pecherz a to nie jest przyjemne uczucie. Do tego jutro oddaje szefowi auto no i teraz bede zdana tylko na nasza fure , która maz zabiera do pracy bo teraz on przejmie obowiazki zawozenia młodej do przedzszkola i odbioru oraz zakupów.Dobrze ze praca meza jest blisko i w razie czego zawsze jak tylko ma wolna chwilke bedzie mnie mogł podwiezc .dzis załatwiłam tez prezent Wice na urodziny wprawdzie ma je dopiero za miesiac ale nie wiem jak długo bede na chodzie .Wiec moja młoda wymarzyła sobie firanki w ksiezniczki i dzis do mojej krawcowej firankowej przywiezli taki woal biały w 40cm ksiezniczki .Kazałam obszyc dół pistacjowa lamówka do tego zamówiłam pistacjowe zasłony powiesze jej w nocy gdy bedzie miała urodziny - bedzie zachwycona a jesli uda mi sie dokupic jeszcze taki chodniczek to juz młoda wcale nie bedzie wychodzic ze swojego pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcówka
Dziewczyna czy któraś sie oriętuje ile kosztuje cesarskie cięcie, bo chodze prywatnie do lekarza i chcem z nim porozmawiać o cesarce, tylko niewiem czy będzie mnie na nia stać, dlatego jezeli któraś wie prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipcówko to musisz pogadać ze swoim ginem:) bo to zależy od miasta i lekarza:) najlepiej z własnym lekarzem pogadać, bo ktoś ci powie jakąś cenę a Twój powie ci dwa razy więcej:) a czemu chcesz cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcówka
strasznie boje sie porodu, a wiem ze mozna załatwić cc, tylko kwestia kasy.rodziłam już 3 lata temu, i zdecydowanie chcem cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipcówka, jak są wskazania to nikt grosza nie powinien wziąć... Jak rodzić chcesz w państwowej placówce, to dużo zależy od ordynatora i może się okazać że na życzenie się nie da, A jak w prywatnej klinice to i tak płacisz ... Myślę że powinnaś się 1000 razy zastanowić czy chcesz mieć cięcie na życzenie- to nie nacięcie pryszcza tylko poważna operacja brzuszna, po której dochodzi się do siebie bardzo długo... Porozmawiaj z lekarzem czy jak coś, to on przyjedzie do porodu- jeżeli będzie to poza godzinami jego pracy w szpitalu, to faktycznie należy mu się rekompensata, ale w godzinach pracy nie powiniem nic od Ciebie brać ... Czasem lekarz nie bierze kasy za przyjazd nocą, gdy całą ciążę prowadził w prywatnym gabinecie i dostawał kasę co miesiąc... Musisz pogadać z danym lekarzem, bo każdy jest inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem gdzie ty mieszkasz, bo ja w małym mieście, i za samo znieczulenie biorą 350 zł. a za cc to nie wiem bo nie pytałam:) ale myślę że ok 1000zł. a Twój pierwszy poród był aż taki straszny? mówią że przy drugim to już lekko idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipcówka drugi poród jest szybszy i łatwiejszy... porozmawiaj z lekarzem. Często nawet krocza nie trzeba nacinać krocza. A miałaś poprzednio znieczulenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcówka
Dziękuje dziewczyny za odpowiedz. Przezyłam piekło przy porodzie sn i mimo ze nie mam przeciwskazan do porodu sn to nie chcem rodzić sn , tak chodze prywatnie i place co 3 tygodnie srednio 100 do 140 zł , ale cesarka to już chyba inna naleznośc finansowa?Rozmawiałam z lekarzem na temat Rodzić po ludzku, ale mój doktor twierdzi ze mamy jeszcze czas na taka rozmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcówka
przy porodzie nie miałam znieczulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie macie troszkę czasu... porozmawiaj z lekarzem, może pójdź do szkoły rodzenia porozmawiaj z położną, zastanów się nad znieczuleniem ... cięcie na prawdę nie jest przyjemne- wiem bo miałam... Miałam kupę powikłań, a do tego jeszcze pół roku później odczuwałąm jego skutki... Zresztą zrobiły mi się taie zrosty, że cały początek tej ciąży (do 16tyg) wyłam z bólu.... Na prawdę, może wystarczy dobry anestezjolog... a cięcie jako wyjście awaryjne, jak np nie dasz rady wytrzymać I fazy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×