Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

cześć laseczki:-) Choć jestem zaopatrzona we wszystko, co będzie mi i Hannie potrzebne, to dalej nie spakowana, tylko wiem, co gdzie mam - na razie się nie zabieram za tę wątpliwą przyjemność (niecierpię się pakować) - lekarz mnie uspokoił, że szyjka twarda i zamknięta - póki co moje całkiem niezłe przeczucie mnie nie zawodzi, więc na razie nic nie przeczuwam.... Znajoma mi poleciła wkładki laktacyjne Jonsons&Jonson - takie też kupiłam. Pozdrówki Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIECIACZKI NICK.....................IMIE.........DATA UR.....WAGA......CM.......... Grzybiara...........Sebastian.........03.08............. ................... CIĘŻARNE franceska------ 28-----monachium-----------25.04--C/ Daria Mickey----------32--------Gdynia-------------28.04---S/ Jeremy-Julien Liliankas--------28------Warszawa-----------30.04--C/ Klaudia 447-----21-----Starogard Gd.------- 01.05---C/ Dagmarka/Kubuś coral bay------ -33-------nowy sącz---------- 01.05---C/ wiolaj----------- 28-------warszawa---------- 01.05---C/ mała82--------- 25-------Skierniewice--------01.05--- to ja CC-------- 25------Szczecin--------------01.05--S/ Rufin arniga---------- 31------Warszawa------------01.05---S/ inez_82-------- 26-------Elbląg----------------03.05--- Żurkowa------- 24-------Wrocław-------------03.05---S/ Nikodem plusia------------31-------Szwecja-------------04.05---C / Weronika Monia79---------28------Wejherowo---------04.05---C/ Milena malagorzalka---33-------Poznań--------------04.05-- - kk_78 ---------- 29------ Białystok------------04.05-- synuś marzenie31---- 31-------Słupsk---------------05.05---C/ Magdalenka kareczka------ -26--------Łódź----------------05.05---S/ Filipek magmal----------26---------Opole-------------05.05---S/ Hania Sloneczko5050--23---------Konin------------05.05-- nikitka5---------32--------Wrocław-----------06.05--S/ Michał, Mikołaj paulinek85------23-------ok.Wrocławia------07.05-- S/ Szymonek kathi81--------- 26---------Łódź---------------08.05-- zizusia--------- 24--------Rzeszów------------10.05--S/ agulcia----------30--------Poznań-------------10.05--C/ M ichalinka peletka--------- 31-------Nowy Targ----------12.05---C/ Hania Maja czarna---------- 25----------Konin-------------12.05---S/ Kubuś bajabaja--------29----śląsk-cieszyński-------13.05 --S/ Piotruś sysunia27--------28-------ok. Gliwic----------13.05---C/ Karolinka Alexxxandra-----28--- ------Śląsk-------------14.05-- iskierka----------27----------Wlkp--------------15.05--S / Adaś madeline80------27---------kraków-----------15.05-- weronikx-------- 33------Wrocław------------15.05--C/ olinkaka----------28------Wrocław------------15.05--S/ renka07----------31------Wielkopolska--------22.05--S/ stelka------------ 27------Brzeg----------------22.05--C / Julka? Mirellka84--------24------Gdańsk--------------22 .05--S/ Sebastian madamagda------23------Wrocław. -----------24.05--- JoannaWM------ 34------Wrocław-------------24 .05--S/ Michałek gusika------------28--------Rzeszów-----------24.05---S/ Szymonek bibi2--------------29------DąbrowaGórn---- --26.05--C/ Michalinka soczek37--------27-------Ostrowiec św.-------29.05--S/ Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola wiem że jesteś lekrzem, ale nie strasz chorobą przy każdym niepokojącym objawie!:) teraz piszesz o obrzekach i gestozie i ja znowu cała w stresie bo mam nogi spuchniete jak balon i juz sobie myslę że mam gestozę ale po przeczytaniu stwierdzam że spuchnięte nogi to za mało, mimo że raczej mam cały czas spuchnięte nogi, ale nic więcej, zreszta jutro idę do gina to mu powiem o tym:) karola nie zrozum mnie źle ale ja jestem może troche przewrażliwiona, bo nie znam sie na wszytkim, a jest to moje pierwsze dziecko i nie chcę mysleć o żadnych chorobach! a mi wystarczy jedno słowo i ja już panikuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka sorry, cóż jak jakieś świństwo ma się przyplątać to i tak mi się to zdarzy :)) :)) :)) To że nogi brzękną to oczywiście norma- serce przeciążone, powrót krwi utrudniony i do tego malec wszystko uciska... W poprzedniej ciąży też puchłam, ale nie tak jak teraz... teraz mam spuchnięte nie tylko kostki, ale łyki kolana i strasznie ręce... dlatego jutro robię badania. Puki co ciśnienie mam znośne.... Sorrki jak Cię przestraszyłam- nie miałam takiego zamiaru. Wiesz u mnie już tak jest- objaw ->podejrzenie choroby -> badania-> wykluczenie najgorszego -> rozpoznanie końcowe :))) :))) :))) Tak funkcjonuję od kilku dobrych lat i to mi daje szansę na zadowolonych pacjentów i przełożonych :))) Z drugiej strony, jak np pisałam o bioderkach, to choć Cię wystraszyłam, to przy tym dałam sygnał że trzeba szeroko pieluchować itd... Jeszcze raz przepraszam- obiecuję nie żalić się i nie pisać o chorobach :)) :)) :)) przynajmniej się postaram :)) :)) :)) Miłego wieczoru!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, a ja wcinam lody jak szalona, dzien w dzien pladruje zamrazalnik :-P Aha no i Weronika wreszcie chyba sie ulozyla glowka w dol. Mowie chyba, bo nie jstem ekspertem i sprawdze na 100% jutro, w kazdym razie stalo sie to dzis w nocy. Wiadomo, ze w nocy gdy spimy jestesmy najlepiej zrelaksowani, a co za tym idzie i macica a wtedy dziecku latwiej przybrac wlasciwe polozenie. Tak sie rozpychala malutka ze mnie zbudzila ;-) U nas wiosna, kasztany wybuchna zielenia za kilka dni, juz widac ogromniaste paki :-) Boje sie tylko chodzic na dlugie spacery, moze przesadzam ale we wsyzstkim dopatruje sie symptomow co do zblizajacego sie porodu, choc w glebi duszy chcialabym urodzic nie wczesniej niz za 20dni. Chce ostatnie dni przed porodem wreszcie sie odprezyc i skupic tylko na przyjemnosciach, zapomniec o zimie i chorobach. Co do opuchlizny na stopach i kolanach, to bylo to moja bolaczka podczas pierwszej ciazy w koncowych tygodniach. Pomagalo jedynie lezenie z nogami w gorze, picie wody itp niestety na niewiele sie zdalo. Teraz tez moze nie jest idealnie, bo strasza mnie rozstepy i zylak na lewym udzie, ale da sie przezyc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym, to dla mnie żadna choroba nie jest straszna itd, w końcu są możliwości leczenia itd... Dlatego zawsze spokojnie podchodzę nawet do najgorszych wieści... A co do przygotowań i strachu że wszystko się zmieni- a raczej jego braku... Peletka, ja Cię dobrze rozumiem... Jestem tak dziwnie spokojna, nic nie jest gotowe, a ja z uśmiechem na ustach idę z małym na spacer zamiast sprzątać :))) Dziś mam dobry humor- sprzątneliśmy duży pokój, wyciągneliśmy i złożyliśmy wózek, wyprałam tapicerkę od folelika samochodowego i huśtawki.. Zostały jeszcze pieluchy, rożek i trochę nowych ubranek.... No i odgruzowanie sypialni :(( :(( Mam nadzieję, że mam jeszcze ze 2 tygodnie na to, bo strasznie mi się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wlasnie w ten wekend praktycznie wszystko zrobilismy, jeszcze tylko dwie male polki przemalowac na inny kolor, troszke poukladac w szafce z ciuchami naszymi i juz..... tylko pozostanie czekanie..... a i pranie sie suszy wiec musze to wyprasowac zeby nic nie zalegalo, zeby wszytsko bylo wyprowadzone:) byli wczoraj znajomi dac zaproszenie na slub akurat fajnie bo jest 2 dni po naszej 4 tej rocznicy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola ja wiem że Ty podchodzisz do wszytkiego z lekarskiego punktu widzenia:) tylko widzisz jak bys od razu napisała o objawach itp że nie każdy objaw to choroba to było by ok , nie wpadłabym w panikę:) tylko to po prostu jakos źle zabrzmiało i tyle:) a tak w ogóle to cenny jest punkt widzenia lekarza, bo wiele rzeczy sie nie wie czy zapomina o nich. ok lecę na zakupy zaraz bo trzeba jeszcze dokupić parę drobiazgów:) a jaka maść najlepsza na popękane brodawki? i stwierdziłam że jednek chyba kupimy fotelik samochodowy, bo ten który mamy dostać to mi nie odpowiada, bo dziecko w nim raczej siedzi a nie leży. i tu mam pytanie jakie foteliki wybrałyści? chciałabym kupić taki właśnie w którym dziecko ma pozycję leżącą:) są takie chyba regulowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim u mnie się chyba poród zbliża, mam strasznie dużo wydzieliny co jest jednym z symptomów i mały dużo mniej się rusza, skończyły się kopniaki w żebra nad ranem:)) ale z drugiej strony w sobote lekarka powieziała, że szyjka nie jest jeszcze gotowa, jest twarda i zamknięta, więc nie wiem, jak długo trwa dojrzewanie szyjki czy cos takiego?? dziś zaczął się 38 tydz:) z jednej strony chciałabym już urodzić, ale z drugiej trochę się boję tego wszystkiego mam zamiar zacząć pić herbatkę z liści malin, kazałam kupić taką mężowi, ale on oczywiście pokręcił i kupił herbatę malinową:) więc muszę sama iść do apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Byłam u lekarza zrobił mi USG maluszek ma 3400 więc jest średni choć mój lekarz mówił że może jeszcze nabrać ciałka. Troche mnie wystraszył bo powiedział że to że wszystko jest ok nie znaczy że nie zacznę jutro czy pojutrze rodzić. I wcale szyjka mi się nie skraca ani nic nie dzieje, Ale mówi że łożysko ma już formę zrazikowatą tak to nazwał i pokazał na usg. Wiec to nie jest tak że jak szyjka się skraca to niebawem już poród bo u każdego to wygląda inaczej. Wcale nie zaprzecza że może być tak że i po terminie mogę urodzić. Tak powiedział ja mu ufam i lepiej się zaczne pakować powoli. W każdym bądź razie dziecko już gotowe do wyjścia na świat ułożone główkowo, wody w porządku. Więc wzięłam się za pranie szybko wyschnie bo taka ładna pogoda. A jeszcze jedno pytał czy znamy płeć ja mówię że tak syn no to pokazuje genitalia na usg i pyta czy widzimy a ja na to że nic nie widzę. Na jak pani nie widzi tutaj jaderka... i wydrukował nam zdjęcie. śmiałam się do męża że ma dowód że to będzie syn i w razie czego w szpitalu bedzie mógł go pokazać jak ktoś będzie twierdzić że ma córkę. hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIECIACZKI NICK.....................IMIE.........DATA UR.....WAGA......CM.......... Grzybiara...........Sebastian.........03.08............. ................... CIĘŻARNE franceska------ 28-----monachium-----------25.04--C/ Daria Mickey----------32--------Gdynia-------------28.04---S/ Jeremy-Julien Liliankas--------28------Warszawa-----------30.04--C/ Klaudia 447-----21-----Starogard Gd.------- 01.05---C/ Dagmarka/Kubuś coral bay------ -33-------nowy sącz---------- 01.05---C/ wiolaj----------- 28-------warszawa---------- 01.05---C/ mała82--------- 25-------Skierniewice--------01.05--- to ja CC-------- 25------Szczecin--------------01.05--S/ Rufin arniga---------- 31------Warszawa------------01.05---S/ inez_82-------- 26-------Elbląg----------------03.05--- Żurkowa------- 24-------Wrocław-------------03.05---S/ Nikodem plusia------------31-------Szwecja-------------04.05---C / Weronika Monia79---------28------Wejherowo---------04.05---C/ Milena malagorzalka---33-------Poznań--------------04.05-- - kk_78 ---------- 29------ Białystok------------04.05-- synuś marzenie31---- 31-------Słupsk---------------05.05---C/ Magdalenka kareczka------ -26--------Łódź----------------05.05---S/ Filipek magmal----------26---------Opole-------------05.05---C/ Hania Sloneczko5050--23---------Konin------------05.05-- nikitka5---------32--------Wrocław-----------06.05--S/ Michał, Mikołaj paulinek85------23-------ok.Wrocławia------07.05-- S/ Szymonek kathi81--------- 26---------Łódź---------------08.05-- zizusia--------- 24--------Rzeszów------------10.05--S/ agulcia----------30--------Poznań-------------10.05--C/ M ichalinka peletka--------- 31-------Nowy Targ----------12.05---C/ Hania Maja czarna---------- 25----------Konin-------------12.05---S/ Kubuś bajabaja--------29----śląsk-cieszyński-------13.05 --S/ Piotruś sysunia27--------28-------ok. Gliwic----------13.05---C/ Karolinka Alexxxandra-----28--- ------Śląsk-------------14.05-- iskierka----------27----------Wlkp--------------15.05--S / Adaś madeline80------27---------kraków-----------15.05-- weronikx-------- 33------Wrocław------------15.05--C/ olinkaka----------28------Wrocław------------15.05--S/ renka07----------31------Wielkopolska--------22.05--S/ stelka------------ 27------Brzeg----------------22.05--C / Julka? Mirellka84--------24------Gdańsk--------------22 .05--S/ Sebastian madamagda------23------Wrocław. -----------24.05--- JoannaWM------ 34------Wrocław-------------24 .05--S/ Michałek gusika------------28--------Rzeszów-----------24.05---S/ Szymonek bibi2--------------29------DąbrowaGórn---- --26.05--C/ Michalinka soczek37--------27-------Ostrowiec św.-------29.05--S/ Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam plusia ja też pałaszuję wszystkie lody. Nie moge jakoś się powstrzymać. Po prostu uwielbiam nawet te smaki, których nie lubiłam przed ciążą. ❤️ 🌼 kareczka moi znajomi mieli ten sam fotelik co Ty i bardzo byli z niego zadowoleni. Przede wszystkim z tapicerki. 🌼 już mi ciężko. Jeszcze 3 tygodnie i 2 dni ❤️ i zobaczę mojego dzidziusia. ❤️ dzisiaj miałam okropną noc. Bartuś obudził się o 1 w nocy i wogóle nie chciał spać. Także musiałam wziąć go do siebie do łóżka i męczyliśmy się tak do 5 rano i w końcu zasnął. Także spał w poprzek łóżka, a ja na brzegu. Obudził się o 8, a ja byłam wykończona, no i jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, melduję się jako 2w1. Dziś byłam na wizycie i KTG. Wszystko ok. Za tydzień tylko KTG bez wizyty.. choć może uda mi się urodzić. Nie chce mi się tam tak często łazić a mały jest już gotowy do wyjścia. Zmokłam w mieście, niby 1h odespałam już ale idę spać dalej. Miłego dnia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KK no to widze ze podejscie do zycia mamy podobne tak samo do kolejnego dziecka jak i do spraw zawodowych - a juz sie bałam ze mi jakos odbija i że jestem zdrowa inaczej. ja odliczam dni dzie po pracy jestem wiec jeszcze tylko 4 i wolnosc. Z tego rozpedu umówiłam sie juz na przyszły tydzien na srode do fryzjera a na wtorek do kosmetyczki. Mam nadzieje że nie bedzie niespodziewanej zmiany planów. Moja mała nadal wariuje w brzuchu dzis postanowiłam ze jak znajde wolna chwilke to przygotuje ciuchy mezowi na wyjscie ze szpitala dla niej kocyk i nosidło ale nie wiem czy sie wyrobie bo wieczorkiem moze wpadnie kolezanka a teraz jade z autem na przeglda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka, spoko, ja nie wzięłam tego sobie aż tak do serca :))) Bynajmniej nie odebrałam tego żle- masz rację- powinnam jasno się wyrażać, wiesz ja po prostu się żaliłam bo mi już ciężko. Dziś mam kiepski dzień- niby ładna, a nawet pękna pogoda, ale ja bez życia. Rano zrobiłam badania, ale nie miałam siły pójść po wyniki- utro to zrobię. Rozmawiałam też z moją lekarką, która strierdziła że dobrze wyglądam i że może nawet dotrwamy do maja :)) wizytę mam w przyszły poniedziałek, więc wtedy dowiem się co i jak. Na obrzęki- poza kontrolą ciśnienia - proponowała sok z pietruszki- ja nie skuszę się, bo nie cierpię pietruchjy i mam na nią uczulenie, ale może któraś z Was ma chotę spróbować... Zrobiłąm ostatnie prania- jutro będę prasować. Co do fotelików- ja mam Graco z bazą- bardzo go sobie chwaliłam przy synku. Baza która jest na stałe przypięta pasem bardzo ułatwia życie... Chyba za chwilę pójdziemy z małym do parku na rower.... Peletka mam do Ciebie fachowe pytanie- czy bepanthen maść może zawierać lanolinę ??? W składzie to tylko dexpanthenol i substancje pomocnicze... wiem że np. Maltan to prawie czysta lanolina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KK przestudiuje jutro w pracy skład to dam ci znac - wydaje mi sie że jest tam dodatek lanoliny sadzac po samym kolorze masci ale to sprawdze bo moze tam byc tylko pochodna lanoliny alkohol cetylowy.Maltan to sama lanolina z dodatkeim chyba glukozy. Ja przyniosłam przed chwila nosidło z piwnicy i torbe kupiłam tez małe wody mineralne- robie postepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi KK ; Bepanthen maść 100g Skład: 1 gram maści zawiera 50mg dekspantenolu substancje pomocnicze: protegin X, alkohol cetylowy, alkohol stearylowy, wosk biały, lanolina (tłuszcz barani), wazelina biała, olejek migdałowy, parafina ciekła, woda destylowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja po wizycie no i tak jak przewidywalam, bedzie chyba cięcie, oczywiscie mam rozejscie kosci miednicy i lonowej a to prawie w 100% cc, no wiec zalamalam sie:( , ale dzis to juz sie sama nie poloze, nie podniose nog na lozko, a chodze popychajac na zmiane rekoma nogi, jak boli:(straszny bol, straszny,....nie bagaetlizujcie tego jak was bedzie bolec wyniki mam najlepsze z calej ciazy to chociaz tyle, dziduch gotowy do wyjsci , glowka na dole, reszta tez ok, tak sie boje, gin stwierdzil ze w przeciagu 2 tyg raczej urodze, pfff ale ta cesarka.... pytanie do was, jakie mydelka i oliwke kupic malemu??? teraz ide sie pouzalac nad soba, o ile wstane o wlasnych silach od kompa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliankas jesteś jeszcze z nami?? ostatnio się odzywałaś 10tego może już nie jesteś 2w1?? Daj znać jakby co... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peletka dzięki!!! Tak mi się właśnie wydawało. Pamiętam że poprzednio miałam straszne problemy z brodawkami, a używałam wtedy właśnie bepanthenu. Teraz już wiem dlaczego tak długo nie mogłam ich wygioć tym specyfikiem :)) :)) Teraz już wiem, że jedyne co mi zostaje to własny pokarm... A pomysł że tam jest lanolina przyszedł mi do głowy wczoraj jak posmarowałam sobie próbką tej maści usta i zaczęły swędzieć jak cholera i puchnąć... Ja nawet ubrań z dodatkiem wełny nie mogę nosić, bo mnie wszystko swędzi i potem mam wysypkę :)) :)) Urok alergika- ale można się to tego przyzwyczaić... Zrobiłam dziś wielką przysługę dla ludzkości i wykąpałam swojego psa :)) Nawet pazury mu obcięłam, a teraz po tej szarpaninie z tą moją szaloną 25 kg bestią, padam z nóg :)) :)) :)) Zizusia - nie martw się- cc nie jest takie straszne. ja chyba już się nawet cieszę że mo bąbel się nie odwrócił i że nie muszę się zastanawiać nad rodzajem porodu. Tak jak Ty- na 100% będę miała cc. Przynajmniej wiem, czego się spodziewać. Pamiętaj tylko, by walczyć o karmienie małego od samego początku. W niektórych szpitalach pierwsze karmienie jest jeszcze na bloku operacyjnym. Po znieczuleniu podpajęczynówkowym powinnaś dostać maluszka już po godzinie... Któraś pisała że położne mówiły że dziecko nie potrzebuje jedzenia przez pierwsze 48 godzin :))) Sprzedałam tego news\'a koleżankom pracującym w Poradni Laktacyjnej- załamały się... Nie dajcie sobie takich bzdur wmówić!!! jak nie matka karmi, to maluszek dostaje butlę i tyle!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju ale mam zgagę!!!! A mały szaleje i dodatkowo szturcha główką mój żołądek :p :p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś z Was używała chusty kółkowej ??? Wygodne to ??? Właśnie zastanawiam się czy sobie nie uszyć, bo kółka metalowe już mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wszystkie spicie,co?ja mam za 10dni termin i jeszcze tu baraszkuje:)jakos mam duzo energii.caly dzien gdzies biegalam, kupilam dwie fajne koszule do szpitala.plusia,torba jeszcze niespakowana,ale jutro na pewno to zrobie:) chyba ze sie zacznie dzis w nocy...powiem wam ze od soboty pije herbatke z lisci malin i czuje sie jakos inaczej...lekarz potwierdzil dzis ze malaprzesunieta jeszcze nizej do kanalu, glowka lezy tak jak trzeba,ale szyjka zamknieta.wiec tez ciezko powiedziec...ale herbatke pozwolila mi pic.poza tym mam duzo wiecej wydzieliny i tez chyba cos w rodzaju czopa.ale peletka i kk, powiem wam ze jak dzis od niej wyszlam i uswiadomilam sobie ze termin w przyszlym tygodniu poczulam sie b.nieswojo...tak jakby mnie to nie dotyczylo,choc tak bardzo sie na nia ciesze!ale oprocz tego calkowity spokoj i tak jakby wszystko mialo byc tak jak chcialam:) a to w koncu pierwsze dziecko,wiec moze powinnam byctroche bardziej niepewna:) spijcie smacznie,oj nie moge sie doczekac,kto jeszcze nas zaskoczy w tym tygodniu porodem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, nie odzywałams ię od paru dni, bo się wziełam za jakies porządki, sprzątania, prania itp, a jak skończę to juz padam i nie mam siły... mówicie że powinnyście się denerwować a tak nie jest - ja mam tak samo - i myslę ze wcale nie dlatego że to drugie dziecko. w pierwszej ciaży przed porodem byłam tez nadzwyczaj spokojna - nikt mi wtedy nie wierzył ale to prawda.moze to jakiś wpływ hormonów przygotowuje nas do tego wydarzenia że nie cuzjemy strachu.. ja już praktycznie jestem spakowana, zostało mi tylko kupić ze 2 małe wody mineralne i kilka batonów czy herbatników i koniewcznie ziarna słonecznika w razie problemów z wypróżnieniem po porodzie... nawet wózek kilka dni temu wyprałam i to konkretnie - nie było tego widać ale nazbierało się tam tyle syfu że zanim wziełąm się za konkretne pranie to moczyłam ze 4 razy w wodzie z proszkiem... wiele z was pewnie szybciej niż ja doczeka się dzidziula, ja mam termin na koniec maja- ostatnia w tabelce, ale jak mi zdejmą ten krążek z szyjki 14stego to wydaje mi się ze nie dotrwam do terminu tylkowczesniej urodzę bo lekarz powiedziął ze gdyby nie krążek to szyjka już by się posypała bo jest w bardzo złym stanie- ja tam nie mam nic przeciwko temu. maluch wtedy będzie już dojrzały i bezpieczny więc mogę rodzić wcześnie. coś podejrzewam, zę będą wtedy już upały... polecam wam mój ostatni zakupo - lampę - nawilżacz-jonizator. świetnie nawilża powietrze i przy tym można sie odprężyć bardzo tylko patzrąc na nią... pokaże wam linki do tych lamp - są dobre i na lato i na zimę a już szczególnie jak jest w domu maluszek http://www.allegro.pl/item339308854_marmurowy_jonizator_nawilzacz_generator_pary_.html http://www.allegro.pl/item339365566_jonizator_nawilzacz_powietrza_wybierz_kolor_.html http://www.allegro.pl/item339807857_lampa_mgla_nawilzacz_jonizator_olejki_gratis.html http://www.allegro.pl/item340391703__nawilzacz_jonizator_powietrza_lampa_mgla_f_vat.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×