Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

karola- amoze mi ty cos jeszcze podpowiesz, czemu mi tak zle oddychac? a przez nos to juz w ogole, cieko i nie moge tego pelnego oddechu zlapac, i ziewam non stop mam zrobic ogolne badania itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniło mi sie dzisiaj że gusika urodziła:p No ciekawe bo w sumie juz termin ma:) Zizusia dobrze ze sie odezwałas, trzymaj sie jakos, trzymam kciuki za poprawe zdrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola czekamy na fotki "córeczki":-) Czarna dobrze, że już macie się z Lenką lepiej:-) Zizusia sorki jeśli coś namieszałam, ale Ty chyba jesteś DDA? Pytam bo ja jestem i takie objawy miałam 11 lat temu i teraz też rzadko mam uczucie, że się duszę i nie mogę powietrza wciągnąć:-( to wszystko to "pozostałości" z dzieciństwa i wczesnej dorosłości, a wszystko pojawiło się kiedy wyprowadziłam się z domu czyli paradoksalnie wtedy kiedy wreszcie powinnam odczuwać spokój i poczucie bezpieczeństwa:-( Może warto pójść do jakiegoś psychiatry i na terapię...nic fajnego, ale pomaga:-) to takie tam moje przemyślenia, a wogóle zdrówka życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety dla mnie jeszcze nie urodziłam. Męczę się w tym upale. Przed sekundą co prawda spadł deszcz ale padał może z 2 minuty. M też się męczy bo czeka na urlop a tu lipa. Codziennie mega długie spacery nie dają żadnych rezultatów prócz opuchniętych nóg, rąk i ukąszeń komarów. Pojawiają się jakieś skurcze ale nieregularne więc czekamy (nie powiem że cierpliwie) dalej. Jak urodzę i wrócę do domu to dam znać ale pewnie to będzie przyszły tydzień, mam nadzieję że przed wrześniem zdążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie myślcie ze ja juz go uczyć chce nie wiem czego - w tym chodzi o kojarzenie o potem łatwiejsza naukę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym czeka mnie jutro wymienianie klamek w oknach na takie z zamkiem bo dwa dni temu wchodzę do pokoju małego a on w oknie ...od pasa w gore wystaje i wola mama....... dobrze ze takie są... Wasze maluchy do okien się nie dobierają? Ty Stelka gdzie we Wrocku mieszkasz? czy gdzieś pod Wrockiem? (dzielnica) - ja Nowy Dwor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka:-) my od 5.30 na nogach bo Szymuś wczoraj zasnął o 20-tej nie spał w dzień to padł wczesnie:-) Piję kawkę coby nie zasnąć;-) Ktoś sie przyłączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusika może podasz, którejś z nas nr kom. i jak się zacznie to napiszesz SMS-ka to będziemy trzymać kciuki, żeby poszło szybko i sprawnie:-) Np. mnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po kawie:) ostatnio rano funduje sobie only kawe i powiem wam że z rana moja waga ciut poniżej 50 kg pokazuje:p 4 miesiące po porodzie prawie wróciłam do swojej wagi:):) A oszczedzam sie coby ładnie wyglądac bo weselicho mamy w sobote:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A ja dopiero zaczęłam pić kawę. Wstawiłam już leczo, jedno pranie, ogarnęłam pobojowisko ale do porzadku jeszcze daleko. Wiktorynka śpi jeszcze!!! Mieliśmy fajną niedzielę. Najpierw bylismy na odpuście w pobliskim sanktuarium, mała poszalała wśród balonów :p Później Wiki i M przespali się 2h, i ze znajomymi pojechalismy ok 17 nad wodę. We trzy musiałyśmy Wiktorii pilnować, bo normalnie rzuca się na wodę i próbuje plywać. Niezmordowana jest poprostu, wchodzi głęboko do wody i się nie boji, kilka razy się opiła wody i nie przestraszyła się. Chyba rośnie mi druga Otylia :D :D :D I skoro tak lubi, to zaczniemy od jesieni chodzic na basen. Potem zrobiliśmy ognisko i grilla. Ależ jedzenie smakowało :) Mała padła jak przecinek. Żurkowa ---> moja też "uwielbia" okna. Ja widziałam tylko naukę czytania, matematyki nie. Karola ---> tak, tak, pokaż zdjęcia i fajnie, ze już jesteś U nas na szczeście dzisiaj jest chłodno. Wczoraj było 38stopni. W tym tygodniu wybieramy się po wyprawkę do przedszkola dla naszego dziecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Kika---> ja do lekarza we środę idę:), Żurkowa---->raz lepiej, raz gorzej, u każdego tak, się poddać , się nie poddawać, różne myśli przychodzą do głowy, ale nikt nie obiecywał, że będzie lekko:( Karola---->witaj w Białym:), Zizusia---> dobrze, że się odezwałaś, zdrówka życzę:) A my spędziliśmy 3 dni w Mikołajkach:) Miło było, znajomi mają jacht, popływaliśmy sobie, Ola się popluskała w jeziorze, dobre jedzonko, super było, jedyne czego mi brakowało to zimne piwko:P, Stelka---> a Ty kiedy wyjeżdżasz?, czy już poleciałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO własnie Stelka ty dzisiaj lecisz czy kiedy bo przez tą chorobe coś mi umknęło?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wczoraj doczytalam conieco juuusta-- wow, ! gratulacje, zyczymy zdrowka :) ale ci zazdroszcze, ale tak pozytywnie:) czarna- chorobska u was byly, odpukac u nas jakos teraz malego omijaja, oby Żurkowa- swietne mieszkanko, pewnie sie cieszycie:) ladnie urzadzilas to wszystko:) akinom- jestem DDA, normalnie wiem ze cos teraz ze mnie wychodzi, ale moze mi jakos przejdzie, nie chcialabym terapii, choc nie wiem czy nie wyladuje u psychiatry:P:P ja po niedzieli tez musialam ogarnac chate, bardziej niz przed, maly teraz prosto z pola do domu, wszedzie nanosi piasku itp, moj sie nie dobiera do okien, w sumie jeszcze nie widzialam, u nas dzisiaj palma, strasznie duszno, wieje, wczoraj szla mega burza, ale przeszla bokiem, dziewczyny:(:(:( jak ja mam malego oduczyc tych pieluch, jak on wyje, drze sie, wygina na nocniku, na kibelku, a na stojaco to juz w ogole:(:( plakac mi sie chce mleko pije na noc tylko, raz mu ugotowalam krowie dalam grysiku, pycha i z butla do niego on sprobowal " mama nie to, nie lubie tego" i tylko bebiko.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizusia, pomyślę co jeszcze może być, choć moim zdaniem najlepiej byłoby wziąć np 20 mg Prozac'u i tyle... Idż do psychiatry, jak nie chcesz terapii to choć leki weź... Albo szybciutko zajdx w ciążę bo ponoć to bardzo pomaga :P Co do pieluch, to daj Erykowi spokój na miesiąć lub dwa i wtedy spróbuj raz jeszcze. Dzieci (szczególnie chłopcy) bardzo często chodzą w pieluszce do 3-3,5 roku, więc macie jeszcze czas /u nas dziś gorąco i parno :( Ja chcę do Włoch- tam nie było tak gorąco :P Psiaka wrzucę wieczorem na NK, ale muszę zwiększyć transfer bo mi się limit miesięczny wyczerpał :P Magia jest super- leniuch że hej :P Jak niemowlę, najchętniej by spała...Załatwia się w większości na podwórku- w większości bo jak grzebię się rano z ubraniem to mi potrafi nasikać w korytarzu- ale ewidentnie to moja wina :P Muszę do perfekcji opanować szybkie ubieranie się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizusia---> dzięki:), Karola---> słodki piesek:D, ale chyba wyrośnie na sporego? dziewczyny umieram, chyba anginę mam albo jakieś zapalenie gardła..., bo ledwo żyję, że też akurat teraz musiało się przyplątać, ostatni raz miałam pamiętam jak miałam ślub swój:P, tzn. ponad 6 lat temu. Pewnie bez antybiotyku się nie obejdzie, a do lekarza dopiero na 17:( Karola---> jest jakieś zagrożenie dla dziecka z powodu choroby albo z powodu brania antybiotyku? Bo mi na gardło nigdy nic nie pomagało - płukania, tabletki do ssania, kiedyś często miałam a teraz przez parę lat był spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pocieszcie mnie, przecież w pierwszym trymestrze wszystkie choroby są niebezpieczne, antybiotyki jak już nie ma wyjścia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba ze trzy razy w tej ciąży brałam antybiotyk :( - no i nie powiem, traumę z tego powodu mam do tej pory. Dwa razy właśnie w pierwszym trymestrze. Ponoć antybiotyk to i tak lepsze zło niż sama choroba. Na wszystkich usg młody rozwija się prawidłowo, więc się nie martw. Stres jest najgorszy. A antybiotyki teraz bezpieczne nawet dziecko można karmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusika---> no wiem, że ponoć lepsze antybiotyki niż choroba, ale jestem wku...., że przez parę lat spokój a teraz jak jest najgorszy moment to się przyplątało......, musi być dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juusta, spróbuj wypłukać lub wypedzlować gardło wodą utlenioną. Dostaniesz zapewne amoxycyline i wszystko będzie dobrze- to bezpieczny antybiotyk więc się nie przejmuj. W chorobie najgorsza jest gorączka- jeśli nie masz to nic maleństwu nie grozi. a jak masz to postaraj się ją zbić np przez chłodną kąpiel, czy okłady. Jak nie pomoze to paracetamol. Życzę zdrówka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola---> dzięki Ci dobra kobieto:), gorączki na szczęście nie mam, mam okropny katar przez który się duszę i ból gardła, który do uszu promieniuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa nie wiem co na to Karola, ale ja jak mialam chore gardlo w ciazy z Dagmarka badz z Kinga to psikalam sobie Bioparoxem i zawsze szybko pomagal, jest bezpieczny w ciazy z tego co wiem i nawet na dos konkretny katar pomaga bo on jest do psikania i ma koncowke i do gardla i do nosa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia---> ja nawet zdaje się, że mam ten Bioprox, tylko nie wiedziałam czy można, dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×