Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beybe29

Gotowanie na parze

Polecane posty

Gość goffa
lubie gotowanie na parze, dzisiaj mam na obiad makaron ryżowy z warzywami na parze i kurczakiem smażonym, uwiebiam ! Pierwszy raz jadłam tą potrawę na wycieczce w Krakowie w lokalu Mekong, pokochałam makaron ryżowy i jego możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam multoookera z panasonica i naprawdę , gotowanie na parze jest o wiele zdrowsze niż smażenie . Rybka w sosie jogutrowo- koperkowym jest rewelacyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestan spamować tym góooownosonikiem!!! :o Przestan spamować tym góooownosonikiem!!! :o Przestan spamować tym góooownosonikiem!!! :o Przestan spamować tym góooownosonikiem!!! :o Przestan spamować tym góooownosonikiem!!! :o Przestan spamować tym góooownosonikiem!!! :o Przestan spamować tym góooownosonikiem!!! :o Przestan spamować tym góooownosonikiem!!! :o Przestan spamować tym góooownosonikiem!!! :o Przestan spamować tym góooownosonikiem!!! :o Przestan spamować tym góooownosonikiem!!! :o Przestan spamować tym góooownosonikiem!!! :o Przestan spamować tym góooownosonikiem!!! :o Przestan spamować tym góooownosonikiem!!! :o Przestan spamować tym góooownosonikiem!!! :o Przestan spamować tym góooownosonikiem!!! :o Przestan spamować tym góooownosonikiem!!! :o Przestan spamować tym góooownosonikiem!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że kultura niektórych na tych forum jest bardzo wysoka... to, że ktoś poleca multoookera z panasonica nie jest niczym złym, marka jak każda inna, nie wiem gdzie ty tutaj widzisz spam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boss jacek
Jak To Robia Single (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>>>http://ma0.pl/r/rbBjak-to-robia-single-2016 >>>>http://ma0.pl/r/rbBjak-to-robia-single-2016 >>>http://ma0.pl/r/rbBjak-to-robia-single-2016 >>http://ma0.pl/r/rbBjak-to-robia-single-2016 >http://ma0.pl/r/rbBjak-to-robia-single-2016 Istnieją szczęśliwi single, nieszczęśliwi single i jest jeszcze... Alice. I Robin, Lucy, Meg, Tom oraz David. W Nowym Jorku roi się od singli poszukujących drugiej połówki — nieważne czy pragną miłości na całe życie, rozrywki na jedną noc, czy czegoś pomiędzy jednym a drugim. Tym, co łączy ich wszystkich, miotających się w gąszczu zaczepnych sms-ów i przygód na jedną noc, jest potrzeba zrozumienia, jak to jest tak naprawdę być singlem w świecie pełnym, stale ewoluujących definicji, miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria61
Ja gotuję na parze w zestawie naczyń philipiaka. Kupiłam ponad dwa lata temu i teraz przygotowuję zdrowe posiłki dla męża, wnuków i siebie. Ale jak się jest po 60-tce to trzeba dbać o zdrowe żywienie, żeby jeszcze troszkę pożyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokik
Ja używam systemu wieżowego w garnkach philipiaka. Odpowiada mi to z kilku powodów : szybo, smacznie i zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gotowanie na parze jest bardzo dobrym rozwiązaniem, jedzenie jets lekkie, nie jest tłuste, ani ciężkie, można dzięki temu troche zrzucić na wadze, aj testuję od miesiąca swój, bo kupiłam swój pierwszy http://smak-kuchni.pl/kategoria/garnki-do-zada-specjalnych jeszcze muszę kupić tylko sprzęt do chleba, bo swój również chciałabym zacząć robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletta070
Stokik a na czym polega ten system wieżowy? Możesz coś o tym napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokik
Arletta070 , chętnie odpowiem. W skrócie wygląda to tak że kładziesz garnek na garnek i jeszcze jeden garnek , Tworzy sie coś w rodzaju wierzy. Garnki sa tak dopasowane że idealnie uszczelniają się. Ja w dolnym kładę mięso , następnie ryż , kasze lub ziemniaki a w ostatnim ( górnym) warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J teraz sobie w sklepie Dajar własnie kupiłam taki garnek do gotowania na parze i nie zapłaciłam jakos dużo za niego, ale jedzenie jets pyszne, teraz wiem, ze zaczęłam zdrowiej jeść przynajmniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokik dziękuję za opisanie funkcjonowania systemu wieżowego. Właśnie to jedna z funkcji naszych naczyń. Z tego miejsca serdecznie zapraszam na pokazy marki Philipiak, gdzie można zapoznać się z naszymi produktami. Można także odwiedzić jeden z naszych salonów stacjonarnych lub sklep internetowy. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarra31
Pani Marto z gdzie macie swoje salony stacjonarne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik3
od 3 lat mam parowar TEFAL VC 1401, kupiłam go w sferisie jak byłam na drugim roku studiów i stwierdziłam że czas zacząć się dobrze odżywiać, a teraz mieszkam już z chłopakiem i jemu taka zdrowa kuchnia niestety nie odpowiada i namawia mnie żebyśmy kupili jakiegoś multicookera bo tam też będzie można coś na zdrowo przyrządzić a będzie już coś bardziej spieczonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja często gotuje na parze, uważam że to bardzo fajny sposób na zdrową i szybką kuchnię. Nie korzystam jednak z żadnych elektronicznych urządzeń. Kupiłam specjalny garnek do gotowania na parze. Taniej mnie to wyniosło a efekt ten sam więc po co przepłacać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VeraPP
No niby tak ale fajnie jest mieć w domu markowe urządzenie jakim jest philipiak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorriska
A jak można wziąć udział w pokazie philipiaka? Jak się zapisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorriska, aby wziąć udział w pokazie należy skontaktować się z naszą infolinią pod numerem tel. 801 405 406 i wyrazić chęć przybycia. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celia90
A nie ma możliwości zarejestrowania się na stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celia90 można zarejestrować się wyłącznie dzwoniąc na infolinię lub wysyłając e-mail na adres: kontakt@philipiak.pl Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria_63
Czy firma Philipiak posiada urządzenie na prąd przystosowane do gotowania na parze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milexica
Ja osobiście garnków do gotowania na parze nie mam, bo zdecydowałam się na zakup robota kuchennego, który taką możliwość ma. Jak by kto szukał - Thermomaster HA 800. Bardzo przydatne urządzenie. W sumie kupiłam żeby nie musieć niczego ręcznie kroić, trzeć czy miksować a przydał się właśnie do przyrządzania zdrowych obiadów.A do warzyw na parze idzie się przyzwyczaić, no i o ile zdrowiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość past enter
u mnie też na parze gotuje robot (kohersen) i to na raz z normalnym gotowaniem ryżu. do tego jakiś sosik i obiad pysznyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaKolk
Ja do 99% prac kuchennych używam robota kohersen mycook. Wcześniej miałam większość szafek zastawionych różnymi sprzętami, męczyłam się z wyciąganiem, myciem itd, a teraz mam wszystko w jednym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enoib
Stosowanie urządzeń z tworzyw sztucznych (parowary, sitka itd) do przygotowywania posiłków nie jest ani zbyt mądre ani dobre dla naszego zdrowia. Wystartowaliśmy z projektem na Pomagam.pl i chcemy wprowadzić na rynek nowe urządzenie do przygotowywania produktów na parze bez tworzyw sztucznych. Z dużo większą funkcjonalności niż urządzenia dostępne na rynku. Osoby zainteresowane wsparciem jak i samym projektem zapraszam na https://pomagam.pl/rghe7tq4/ po więcej szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania599
Z doświadczenia proponuję zakupy sprzętów elektrycznych w sklepie elektrycznym: http://www.drewnianewnętrze.net.pl/31/Projekty--projektowanie--aranzacje/Lampki-sygnalizacyjne---Do-czego-sluza-lampki-sygnalizacyjne-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×