Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beybe29

Gotowanie na parze

Polecane posty

Gość Lucynka 223
Jeśli szukacie ciekawostek kulinarnych to zapraszam na serwis www.bestlunch.pl !!! Znalazłam tam dużo ciekawych przepisów na dania warzywne :) polecam gorąco :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio świetne przepisy znalazłam według których zrobiłam potrawy dla całej mojej rodziny na imprezie rodzinnej.. http://multicooker.pl/przepisy/ te przepisy są niesamowite !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halszeczka
My do nowego mieszkania dostaliśmy akurat piekarnik parowy - coś takiego: http://www.ceneo.pl/16622600#tab=spec i też muszę przyznać, że jeśli chodzi o samą jakość jedzenia (zwłaszcza soczystość mięsa) to różnica jest kolosalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna2
a czy można w niej po prostu upiec ciasto? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka1212
halszeczka, a mozna w nim tez gotować na parze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dosyć dużo jem, ale za to jem zdrowo :) gotuje na parze przede wszytskim, dostałam od teściowej parownik philipiak i regularnie z niego korzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilimaxi
A ja gotuję na parze i nie solę wcale moich potraw, bo przeczytałam na wyrzucsolniczke.pl jakie to szkodliwe! Teraz korzystam z przepisów Karola Okrasy, które są tam udostępnione i wcale nie tęsknię za solą. Spróbujcie same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizneska2
A podpowiesz gdzie można dostać taki parownik philipiaka? Gdzie Twoja teściowa go kupiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena41
Bizneska2 taki parownik philipiaka możesz zobaczyć na pokazach firmy lub w sklepie na stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Witam, Pozwolę sobie odpowiedzieć na to pytanie. Naczynia Philipiak bez trudu zakupi Pani w naszym sklepie internetowym lub jednym z salonów firmowych. A oto adresy: http://www.philipiaksalony.pl/jak-kupic. W przypadku dalszych pytań bądź wątpliwości, służę pomocą. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko, nawet tutaj gary Philipiaka, obłęd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dają już rady wciskać naiwnym emerytom, to może na kafe się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy trochę ziół prowansalskich, czosnku czy papryki, ale nadaje się tez świeża bazylia  Generalnie kiedy już gotujemy na parze to warto też unikać soli, bo jest szkodliwa. Parowary są w porządku, ale ja korzystam z tańszego rozwiązania i też sprawdza się super – kupiłam silikonowe pojemniki Jana Niezbędnego, w których gotuję na parze w mikrofalówce. Polecam zwłaszcza warzywa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia246
Garnki chyba średnio sie nadają, może lepszy byłby multicooker http://redmond.company/pl/ chociaż tutaj zależy, czy mamy te kilkaset złotych na zakup. Przepis wyżej wygląda zachęcająco. Napewni sprawdze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena19
Electrolux ma piekarniki, w których można gotować na parze. Jeśli ktoś myśli o wymianie piekarnika na nowy to myślę, że taka opcja się sprawdzi. Piekarnik i tak sie kupuje, a po co dodatkowe sprzęty do zagracania kuchni, jak można mieć piekarnik z dodatkową opcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Russell Hobbs ma naprawdę dobry parowar. Mówię z doświadczenia, bo sama posiadam I czytałam wiele opinii. Ma 3 pojemniki (w sumie 9l), dodatkowo jednolitrowy pojemnik do gotowania ryżu. Urządzenie naprawdę warte swojej ceny, tym bardziej, że kosztuje ok 150zł, a w kuchni jest niezastąpiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Milena
A słyszałyście może o jakiś promocjach na Philipiaka? Bo nie mam tyle kasy żeby wydać na raz, a bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmala
Dałem się kiedyś skusić na garnki marki philipiak, kupiłem garnek do gotowania na parze, wiadomo cena nie była niska, ale był to bardzo dobry zakup. Mam tez piekarnik z funkcja gotowania na parze. wielkim kucharzem nie jestem, ale różnicę w smaku jednak czuje, gotując w piekarniku czujesz.. piekarnik, w garnku - potrawę :) cena jest równa jakości wykonania - wysoka, ale coś za cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajkara
Milena zawsze możesz na raty kupić w philipiaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Witam ponownie! Zgadza się Hajkara, nasze produkty można zakupić w systemie ratalnym. Posiadamy dla naszych klientów bardzo atrakcyjną ofertę kredytową, przygotowaną przez współpracujące z nami banki: Credit Agricole Bank Polska S.A., Alior Bank S.A. oraz Meritum Bank. Za ich pośrednictwem można dokonać zakupu produktów Philipiak i spłacać nawet w 48 ratach, z możliwością spłaty pierwszej raty dopiero po 60 dniach od zakupu. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stolpuga
W których sklepach mona kupić garnki philipiaka ? Dokładniej chodzi mi o rzeczony parowar. Mój podstarzały żołądek stał się z wiekiem delikatny i czuły smażone , dlatego muszę jadać gotowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest możliwość zakupu takich garnków przez internet? czy trzeba to zrobić na pokazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Zakupu dokonać można zarówno podczas pokazu, jak i indywidualnie, online. Dodatkowo, istnieje możliwość zakupu w jednym z naszych salonów stacjonarnych. Zachęcam do zadawania i pozostaję do Państwa dyspozycji. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak nie ma co mówić te wyroby nie są tanie a np na takim pokazie można dokładnie zobaczyć co taki produkt potrafi, zobaczyć z bliska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to temat dla mnie, bo właśnie zaczynam wprowadzać do swojej diety warzywa gotowane na parze. Wcześniej nie jadłam na co dzień wielu warzyw, a chcę to zmienić, może przy tym uda mi się zgubić kilka kilogramów ;). Jak na razie gotuję warzywa na parze za pomocą garnka i metalowego sitka, ale mam w planach kupić parowar, może ktoś z Was już go ma? Bo ja dopiero zastanawiam się nad wyborem, znalazłam nawet przydatny poradnik dotyczący tych urządzeń - https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/gotowanie-na-parze-w-parowarze-382.html Może i Wam się przyda :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie znajdę dobrej jakosc***arowar? czy do 200 zł uda mi sie znalezc cos dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
parowar *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×