Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

chyba znowu mam faze...:( jego nie ma , za kilka dni nasza 'rocznica', ja tak tesknie ze juz usycham i marnieje w oczach...i nic nie moge na to poradzic, czuje ze to mnie zabija i na dodatek chce zeby do mnie wrocil po tym wszystkim,bo tak go kocham....a on ma to gdzies....;(;(;( dlaczego ja go tak mocno kocham i nie wyobrazam sobie nikogo innego....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie mieni w oczach, jopie sie w ekan i widze podwójnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski...wiecie co...my chyba naprawde mamy cos nie tak pod sufitem...za duzo myslimy i potem tak jest...ja tez caly czas sie zastanawiam czemu on mnie poprostu nie zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej co Wy tak mówicie:) macie kogoś to się cieszcie:) nie rozmyślajcie za dużo bo to do niczego dobrego nie prawdzi:D głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agiie z czego mam sie cieszyc??mam kogos kogo nie moge dotknac, zobaczyc, poczuc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam nikogo? jak to masz, a nie masz? fisiownia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agiie jestem w zwiazku na odleglosc...Polska-Stany...mam, ale nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz // kiedyś sie spotkacie, masz kogoś kogo kochasz i kto kocha Ciebie to napewno jest ciężkie dla Ciebie, ale kiedyś bedziecie razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz to zalezy od Was:) a to on pojechał tam do pracy i wróci? czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wiesz napewno kiedys jeśli chcecie być razem.. czeka Was rozmowa i podjecie decyzji kto do kogo jedzie :) a długo już jesteście tak para na odleglość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Mam dosc ekonometriii, ja tego nie zalicze, nie ma takiej mozliwosci !!!!😭 fisiowna masz racje za duzo myslimy :( Bezsilna ja tez juz dzis zalapalam dola :( ehh nie tylko Ty placzes,gwarantuje Ci ;) Agiie tylko fisiowna z tego topiku ma kogos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agiie ja do niego...to juz uzgodnione...ale on ostatnio cos nie ten tego...wiesz opisywalam cala sytuacje tu na topiku... razem 1,5 roku, w tym 11 miesiecy na odleglosc...ostatnio sie widzielismy w pazdzierniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej a dlaczego dzis wszyscy taki humor zły mają? cocinelka - to fajnie:) czy to znaczy ze si emam przymknąć? rhyme - głowa do góry, nie myśl że ma urodziny:) fisiowna - 3maj sie bedzie dobrze:) hermia co masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agiie....no Kogos i Siebie i Rodzine i Kota debila :P...sorry ale WZP i B mi w głowie miesza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggie - staram sie ale ta data siedzi mi w głowie jak latarnia morska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mniej niż wiecej dnia zostało:) zajmij sie czymś :) postaraj sie myslec o czyms innym .. nie daj sie zniewolić dacie:D lub przemęcz swoje czasem to tez pomaga:D a to pewnie pierwsze ur. od tego czasu jak jestescie osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hermia to dobrze że Ty masz dobry humor choć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×