Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

a wiecie co jest najśmieszniejsze:)? ze ja sie wystarałem o to dla Kaski a jak juz moznaby było być razem to kopnęła mnie w dupe... nawet chcialem nie przyjąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermia - dla mnie juz tak. Ja jej nie zaufam tak jak dotychczas... najbardziej mi tylko małego szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryhm- rozumiem...sorry ze sie wtracilam...kazdy patrzy przez pryzmat siebie, dlatego tak powiedziałam, zamykam dziób na kłódke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermia - no co Ty:) nie pisz tak:) ja po prostu taki jestem. Nie umiem tak jak Wy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety. Ja podziwiam to jak Wy liczycie i jesteście gotowe wybaczać. ja tak nie umiem. Dałem Kasce wszystko. A ona to odrzuciła. Dla mnie to end.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jestesmy glupie :( Rhyme ale ciekawa jestes jakbys zareagowal gdyby ona dzis sie pojawila w Twoich drzwiach i powiedziala,ze baaardzo zaluje, i ze kocha tylko Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coci - nie prowokuj mnie:) zaprosiłbym ją na kawe:) porozmawiał co u Szyma:) i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam jedno. Ze jak Szym kiedyś poprosi to zawsze mu pomoge. Ale Ryba ma juz innego. i to do niego nalezy dbać o nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryhme -"Wy Kobiety"...no ja tez sie czuje kobieta, aczkolwiek Moj Drgi nie generalizuj mnie plisss...bo nie lubie tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyplomatyczna odpowiedz ;) Uwazaj, bo jakby sie tak stalo to Ci zarzuca na topiku, ze mowiles co innego a zrobiles co innego :P Teraz to jest zart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałem na mysli Waszą zdolność wybaczania. A to kazda ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coci - ja bym widział za kazdym razem tą scene jak mi mówi przez telefon (nie w oczy!) ze mnie jednak nie kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryhme -Wybaczam Ci :P A ja tam wiem swoje i tyle, i swoje potrafie , czyt. ZUCH DZIEWUCHA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coci - ja tez przezywam. Ale jednocześnie za duzo widziałem zeby stracic zdolnosc logicznego myslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hermia:) i tak trzymaj:) i nie odpuszaj facetowi:) to on ma Ci udowadniac a nie Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme wiem,ze przezywasz, ale potrafisz sobie powiedziec,ze nigdy nie wrocisz do niej a to ulatwia Ci sytuacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryhme - ale o czym mi teraz mowimy:P bo sie pogubilam o jakim faceci...ja tu mowie o motylkach i pogodzie :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermia ja tez o tym:) coci - odebranie odpowiedniej lekcji o Kobiecej duszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alescie znow nastukali...gdzies tam kolo 11 wyczytalam post Rhyme, o tym ze faceci powinni sie jakos okreslic...no zgadzam sie...i to, ze moj mi powiedzial, to co powiedzial, nie znaczy ze termin 24 lutego odwolany...jest tak jak napisal Rhyme...miotam sie, nie wiem co ze soba zrobic...to ze mam taki nastroj, a nie inny to nie tylko moja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×