Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

wiecie co jutro zrobie? wezme brygade i pojade do Ciechanowa. Pójde na pewną ulice i komus dam w gebe. Taki mam plan na jutrzejszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo ambitny plan:)...komu dasz w gebe, jesli mozna wiedziec?? ja jutrzejszy dzien, jak i nastepny i nastepny spedze w lozku...dostalam polecenie sluzbowe od szefa :wykurowac sie i we wtorek przyjsc do pracy jak nowa:) fajnego mam szefa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu nastepcy. Ze zaczepiał zajetą babe. Miał kuźwa swoją szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...nalezy sie mu:)...bedzie wiedzial, ze cudzych bab sie nie tyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme a czy będziesz szczesliwy jesli dzieki temu Twoja wróci do Ciebie? Oczywiscie że nie wróci. Tylko czy to sprawi że poczujesz się lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matti - pewnie nie. Po prostu spedzam dzień z piwem przed ekranem z myslą ze jutro są kuźwa urodziny Kasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie rzuciła po 3 latach. Pogodź się że to Ty jesteś do dupy skoro wybrała jego. ja tez jestem do dupy. Ale nie mam zamiaru być do dupy ciągle. Wiem co robiłem źle. Nie zamierzam popełnić więcej błędów. A ty mże mu dowalisz to hmm jak tam chcesz ale to nie da Ci w ogole satysfakcji. Wrócisz do piwa i do ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też za dobry. Ale ... dużo wad miałem. Nie ma ideałów. Pomyśl co mógłbyś lepiej zrobić. A zresztą kiedyś pokochasz jeszcze bardziej ;) Całe Twoje życie przed Tobą spędź je tak jak tylko marzysz ;) Czego Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh,widzę,że dziś smęcimy.. to ja też :( chyba nie zdałam mikroekonomii,cud jakiś musiałby się stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde. mnie zostawil wiec tez jestem beznadziejna. ale super. dlaczego on sie nie odzywa? jak mozna byc takim debilem? i ja tez bylam za dobra. boze. aniol. ANIOL. i co mi z tego przyszlo? nic. wiecej taka nie bede dla nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezsilna, to tak jak ja. ja wybaczałam kupowanie kwiatów kolezankom, fochy i głupie awantury, chorobliwą zazdrość. i jeszcze jest na mnie..ale ja się nie będę zmieniać,bo wiem,że byłam soba,a to jest najważniejsze. i ważne jest też to,że wiem,że to w nim jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smecimy na maksa. Ja mam dzis plan sie zalac w trupa. Bo inaczej jutro bedzie awantura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezsilna po jakims czasie spotkasz ta osobę i jesli ja poznasz i bedziesz wiedziala ze to ta to bedziesz robila wiecej niz Anioł. Mało tego przy Nim sama dostaniesz więcej od niego. To kwestia czasu. Ale czy nie warto poczekac pol roku, 2 3 czy nawet 5 aby nastepne 30 miec cudowne? A wiesz czym sie konczy rozwod w wieku 40 lat z 2 dzieci? Bedziesz juz z dziecmi prawdopodonie sama. NIE MAZGAJMY SIE. W życiu piekne sa tylko chwile. Te chwile ktore sa przed nami :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matti. ja nie wiem czy warto czekac. zawsze mi sie wydawalo ze czekalam na niego a teraz co? nie mam ochoty znowu przechodzic przez cos takiego. staram sie nie mazgaic ale to silniejsze ode mnie. strasznie za nim tesknie:( rhyme. nie jedz nigdzie:/nie wariuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezsilna - a co mi zostalo? nie mam juz nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme a Ty nie bij kolesia. Życie go zbije. Czytam właśnie książkę jak sobie obrać cele i jak dążyć do nich. Pomaga. Wiara w siebie jest najważniejsza! A kobiet? i facetów? Milony. Każdy trafi na partnera na całe życie ;). Czas czas i jeszcze raz czas ;) A że jest ciężko? Huj z tym, bez problemów życie byłoby nudne. Nie zaznajac bólu z powodu miłości ska masz wiedziec czym jest to prawdziwe szczęscie. Ciesz się bo masz nowe doświadczenia które pozwolą Ci sprawic że następny związek będzie duuużo lepszy. Ktos napisał na forum że człowiek ma możliwość kochanai kilka razy ;) Wieć odbębnijmy swoje - przecierpmy - i do walki o lepsze jutro. Co nas nie zabije to nas wzmocni!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia - nie wiem jak to powiedziec..........a olac nie znacie mnie moge nie pisac....zwrocilam dzis uwage na ulicy kochanicy ojca...i ta mi strzelila w morde :( Nie smiac sie...bo mi nie do smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra sprowokowalam ja troszke :o....ale....cholera by to wziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdf
AH LASENCJE!!! Ja od paru dni już się nie dołuje... Jak tylko zaczełam mieć właśne życie to skurwiel próbował mi je z zazdrosci odebrać... Oni się cieszą jak my nie mamy życia poza nimi i wtedy nas rzucają, bo już jesteśmy ICH ! Nie dołuje się już wcale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmiast oddac to jebnelam w nia siatka zakupow i wybiegla ze sklepu...a wieczorem dostala opierdol od ojca....spierdalc wszyscy.. obiecuje ze koncze szkole i spieprzam stad!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezsilna - jeśli wydawalo Ci się że cały czas czekałaś na niego to ... masz rację - WYDAWALO CI SIE. Czas leczy rany ;) Ale jak wyleczy bedziesz duzo silniejsza kobieta a wkrótce szczęsliwa. Zapewniam. Rhyme - zostało Ci kilkadziesiat lat zycia, wiec nie pisz ze nie masz nic i ze nic Ci nie zostało. Babeczek jest wiele. Te najładniejsze lepiej omijac. "Z ładnej miski się nie najesz" Najepsze są kobiety przeciętnej urody ;) Hermia - a nie oddałaś tej suce? Skad wiesz że to kochanica ojca? Twoja mama wie? KURWE bym zajebał!! :) Trochę mnie poniosło :) Po winku się zdaża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matti - w sumie masz racje. Ale moje meskie ego cierpi. Wiesz zebym ja jej numery wyrecał... Ale nie... robiłem wszystko ja trzeba.. ech... Matti... a skąd Ty w ogóle jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matti -długa historia...przyjaciolka mojej mamy, mieszka naprzeciwko, sama jak mialam 18-lat ich nakryłam...kiedys kurwa uderzyła moja mame....a moja mama wszytko tej pizdzie załatwiala sanatoria ect. A Moja Mama no coz.....nie zyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×