Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

no Waukegan...nieopodal Chicago...ale ale:D co Ty se myslisz??ze jak wyjade to nie bedzie mnie juz na topiku??niedoczekanie:P:P James wie o kafe, bo jak u niego bylam to czasem korzystalam z jego kompa i wtedy kafe i jazda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahhha :P Noo chyyba ze :P....to rozumiem...przytulilam krówke od razu mi leepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe...ja zmykam nyny...jutro sie pewnie pojawie...dobranoc i slodkich snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nutella mniam :D słuchajcie, otwieramy szampana- zdałam prawo :D a zdało niecałe 50% ludzi, najwyższa ocena to 3,5 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...stwierdzilam, ze musze sobie isc na detox...naczytam sie tu na kafe, o zdradach, klamstwach, oszukiwaniu i leceniu na dwa fronty i potem rodza sie w mojej glowie chore mysli...koniec...musze isc na detox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak mam czasem fisiownia, że przez kafe łapie doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermia85
Hej Babole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde wyszlam jak pamaranczka i do tego pomieszalam cyferki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie zaczelam sobie wlewac...musze jakos sobie poprawic samopoczucie...jestem piekna, madra i moge miec kazdego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybila godzina zero :( Trzymajcie za mnie kciuki, bo on na maxa wierzy,ze ja to zdam i nie moge go zawiesc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny wiem co przezywacie
bo sama kiedys to przezywalam i jeszcze pamietam ten bol. coci jak cie czytam to tak jakbym czytala sama siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porazkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😭 Zawiidlam siebie i P 😭 Ale bylo za malo czasu :( P stwierdzil,ze i tak jest ze mnie dumny,ze tyle mi sie dualo zrobic w tak krotkim czasie :P nie wiem czy sciemnial czy nie ale bylo to mile ;) Ehhh jeszcze jest marzec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coci czy moge zadac ci pytanie
jak byliscie razem to jak czesto on sie odzywal? dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze mozesz zadac mi pytanie ;) odzywal sie codziennie pisal pelno smsow :) byl tylko jeden jego wybryk kiedy milczsal jeden dzien a tak to cos takiego sie nie zdarzylo nigdy ;) ogolnie to bylo ok 10 smsow dziennie, tylko w ostatnim tygodniu bycia razem to bylo mniej tych smsow ale odzywal sie zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie cisza...rozmawialam z jego mamą, jej chyba bardziej zalezy zebym wrocila niz jemu...powiedziala, ze rozumie mnie i przykro jej ze jest jak jest...ma mi wyslac maila...zobaczymy...ja sie powoli poddaje coci hmmmm przykro mi, a kiedy poprawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna :( nie wiem co mam ci powiedziec, bo sama mam metlik w glowie ostatnio :( U mnie niby ok z P ale jak dla mnie to nawet za bardzo ok :O Uwazam ze nasze rozmowy przestaja byc czysto kolezenskie i to co on mi gada to tez nie jest czysto kolezenskie :O ale to moja subiektywna ocena, moze po prostu nie znam jego podejscia do kolezanek .... Poprawka nie wiem kiedy :( pewnie w marcu, ale mam mega dola, bo od tego zalezy moje byc albo nie byc na tej uczelni :( kurde tyle lat studiow przeszlam i teraz zalwale rok 😭 Aira dla Twojej wiadomosci ta super ekonometria opiera sie na statstyce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem dziewczyny, jak mozna kogos kochac i jednoczesnie totalnie go ignorowac??czy ja jestem glupia,albo slepa??nawina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna mysle,ze nie jestes naiwna, bo to jest zwiazek na odleglosc i ciezko cos wyczuc :O Mam nadzieje,ze jego mama jakos zalagodzi ta sytucje, bo nie mozesz sie tak meczyc :( A ja moge zadac odwrotne pytanie jak P sie chce robic tyle dla mnie skoro mu nie zalezy ?? Do dupy to wszystko :( Dzis sam cale popoludnie mnie zaczepial na gg mimo,ze wiedzial,ze jest u mnie kumapela .... najpierw wysylal linki smieszne,potem kazal mi zmienic opis, a jak zmienilam to chcial od razu gadac a u mnie byla jeszcze kumpela. ... I co ja mam myslec ?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech nie wiem coci... sama napisalam mu przed chwila, ze albo decydujemy sie na rozstanie albo siadamy i rozmawiamy o sytuacji, szukajac kompromisu...chce myslec pozytywnie ale jak mam to zrobic skoro on mnie ignoruje...ale pewnie odpowiedzi sie nie doczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on mi zapewnie nie odpisze... nie rozumiem facetow...tego Twojego juz wogole...chcialabym Ci pomoc, ale sama mam sieczke w glowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie rozumiem ... ale coz, mam duzo cierpliwosci tym razem, choc sama nie wiem skad ja biore :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz coci a ja mam juz dosc...ile mozna byc ignorowanym??ile mozna sie miotac??ile mozna tolerowac takie cos?albo sie kochamy, wspieramy, rozmawiamy o problemach albo sie zegnamy i kazdy idzie swoja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermenegildapoparanczowa
Heja Dziewuszyska :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×