Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwwonka

tym razem to ja chciałabym zapytac

Polecane posty

Gość Iwwonka

Poznałam Go jakieś pół roku temu na czacie zupełnie przypadkiem.Po tygodniu pisania zaczął nalegać na spotkanie.Nie bardzo chciałam-a forma poznawania ludzi była mi zupełnie obca.W końcu „zasięgłam języka” u bardziej doświadczonych w temacie o zachowaniu wszelkich środków ostrożności i uległam. Intrygował mnie podczas rozmów przez komunikatory i ciekawość wreszcie wzięła górę. Mieszkaliśmy jakieś 60 km od siebie.Spotkanie w połowie drogi.Ze spotkania wracałam totalnie oszołomiona. Dziś dowiedziałam się o owocu tej pól rocznej znajomośc-5 tydzień ciąży. Postanowiłam wiec zapytać Was drodzy forumowicze:Panie i Panowie, w jaki sposób Mu o tym powiedzieć? Chciałabym jakoś oryginalnie.Czesto sam robi mi przemiłe niespodzianki szczególnie korzystając z elektronicznej formy komunikacji(ze względu na to jak się poznaliśmy mamy do tego sentyment) tym razem to ja chciałabym zabłysnąc. Może ktoś z Was ma jakiś pomysł? Myślałam, ze może na początek prześlę mu pierwsze zdjęcie z USG na meila,tak bez żadnych dodatkowych informacji, niech się trochę pogłówkuje? A może macie inny pomysł?Gdyby ktoś był tak uprzejmy………byłabym wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwwonka
tak,tak jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia baba
posle cie tam gdzie pieprz rosnie...mam nadzieje-puszczac sie na lewo i prawo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bofoelfkam
buahha, fajna prowokacja, ale zalozmy, ze dalem sie nabrac, wiec odpowiadam: napisz do niego, ze 23 czerwca, to jego swieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scyzoryk
Powiedz jemu normalnie że jesteś z nim w ciąży i jesteś pewna na 100% że to on jest ojcem dziecka , on musi wiedzieć o tym, że tak jest i na tym polega zaufanie i odpowiedzialność , nie obawiaj się jego reakcji , on może być zaskoczony tym co się stało ale jeżeli nie wiesz , w jaki sposób zacząć rozmowę to podpowiem : zapytaj się jego, czy już wie o tym, że bociany do Polski się szykują do drogi z Iraku i mogą przypadkiem coś podrzucić :) poradzisz sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×