Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

Gość PreZesso
I w pomieszczeniu unosi sie milusi zapach podniecenia, a suteczki dzielnie preżą się pod bluzką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Her PreZess.... ja czasami chodzę bez bielizny :D. W spodniach naturlich. Ale to tylko kiedy jedna fajna dziewczyna przyjeżdża do nas ze zleceniami ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio taką rozbierankę zrobiłam komuś w samochodzie ;) za długo rozmawiał przez telefon :P.... lubie to zmieszanie kiedy tu musi skupić się na rozmowie a tu jego skupienie co.ś bardzo rozprasza :D:D:D męzczyzni mają tunelowy sposób myslenia i koncentracji my kobiety mamy wiekszą podzielność uwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Znaczy, że nie sprawia Ci problemu rozmowa przez tel gdy w między czasie facio pieści Cię ??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmmm odwracam się tyłem do ciebie tak byś mógł wśliznąć rączki pod biustonosz i uwolni te dwie pulsujące części mojego roznamiętnionego ciała. Twarde sutki pięknie reagują na Twój delikatny dotyk... uciskasz je teraz tak zdecydowanie... wiesz jak to robić bym zbliżyła się do raju... Tyłeczkiem trącam Twoja męskości.. zapraszam... drży cały w słodkim uniesieniu.. ocieram sie coraz mocniej... gładzę... pieszczę... sięgam dalej rączka i przesuwam po nim w dół i w górę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Atrka a z kim tak ladnie sie bawisz bo juz się zagubiłem i nie wiem czy cię nie przyatakować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już uwolnione skarby.... łapię je garściami i wyczuwam na dłoniach jak powoli suteczki rosną i kłują, miętoszę je, ściskam i rozchylam a usta szukają pachnącego karku, całuję, podgryzam, gładzę brzuszek który drży pod wpływem dotyku, krążę po udach uhmmmmm mrrrrrrrr cudownie nim poruszasz mhhhmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PreZesso dołączyl byś się a nie pytasz z kim się kobieta zabawia ;) Dropsik byłam kiedys na szkoleniu w Katowicach ;).... o mały włos nie zaszalałam tam z pewnym aptekarzem u którego kupowałam przeciwbólowe środki ;) Ślę mu teraz 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Wiesz V ja qlturalny człowiek jestem najpierw pukam a później dopiero wchodzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aptekasz
Dziękuję bardzo 😘 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje włosy głaszczą Twój tors...sięgają pępka... tu delikatny ruch powietrza wywołuje, że drżą Ci wszystkie mięśnie... grymas niecierpliwości na twarzy... jeszcze chwilę kocurku ;) Dłoń pieści Twoja męskość... przesuwa się coraz szybciej... teraz to mi brakuje cierpliwości... ciało wygina się w pałąk... opieram dłonie na podłodze tak byś mógł pieścić nadal moje suteczki i brzuszek ale również by nam obojgu otworzyć drogę ku bardziej intymnym miejscom... Twoja męskość zaprasza... sięgam po nią delikatnie przeciągając języczkiem... mmmmmmmmmmmmmmm to jest ten smak... smak zbliżającej się rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PreZesso ty lepiej włącz kamerę bo Ci znów Oskar koło nosa przejdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Kamera dawno włączona tym razem z ukrycia nagrywane jest wszystko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh a myślałam, że mój dom jest wolny od paparazzich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też właczyłem kamerkę.Atrka jesteś fantastycznie podniecona czuje że chyba bedziesz miała orgazm widząc twoje sterczace suteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhhhh cały drżę od Twych pieszczot....jestem niecierpliwy jednak powstrzymuję się widząc cudowną różyczkę z kroplą słodkiej rosy, słodkiej bo z pewnością taka będzie jak jej posmakuję, ręce wędrują po piersiach, krążą i wyżej giną we włosach, przyciągam Cię do siebie i ustami przywieramy do siebie, czuję Twe soki na udach, łapię sa jędrne pośladki i zdobywam szyję muśnięciami ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudownie całujesz... coraz trudniej jest mi sie powstrzymać... wracam na kolana... tańczę języczkiem po Twoim najbardziej fascynującym organie... pieszczę.. liżę.. ssam... mmmmm przedsmak cudu... Przyciskasz mnie do siebie.. sadzasz na kolanka...jestem coraz bliżej... moja gorąca różyczka prosi byś jej już dotknął.. nieeee kocurku... nie rączkami... :D Wejdź we mnie proszę...błagam spojrzeniem... daj mi spróbować całego Ciebie...zapraszam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdę wejdę najpierw języczkiem.......uhmmmm....cóż za smak, słodycz, miód, pięszczę Cię językiem, ustami ręce wciąż nie moga nasycić się zmysłem dotyku Twych piersi, przez Twój ogród intymny ptzrtacza się francuskie tornado........umhhhmm moge tak bez końca, głębokim spojrzeniem w rozpalone oczy proszę Cię błagalnie dosiądź mnie i zagalopujmy w daleka podróż...please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reno.. Ciebie to szokuje?? a 2 stronki temu to cóż to było?:D dzieci kochane czytajcie uważnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem oburzony.. a poprzednio to było podszyw, ja na tym nie podpisuję się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Jenifer tutaj, ładnie, ładnie, wie gdzie się zakręcić!!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakis serial bedzie a nie Oskarowy filmy:O ciągle się tu ktoś wcina a ja juz tak blisko byłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×