Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

widok Twych rytmicznie poruszających się pośladków doprowadza mnie do szaleństwa, nabijasz się a ja drapię Cię jak mały kocurek po plecach i łapię Twe kruczoczarne włosy oplatam nimi ręce,łapczywie szukam piersi-----są miętoszę je i zakradam się do muszelki i znów szukam tego szczególnego miejsca uhmmmmm ten tyłeczek jędrny jak brzoskwinka, uhmm chcę go schrupać, łapię znów za biodra i cieszę się widokiem jak nabijasz się na mnie z okrzykiem radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwracam lekkogłowe i widzisz jak wkładam w usta mojego paluszka z zalotnym uśmiechem ;) juz czuje jak dosięgasz sczytów ....chwytam dłonią jąderka i delikatnie je masuje nie popuszczam ucisku moich ud...... usiadłeś obiąłeś mnie dłonmi ...lubię tą pozycję wtedy jedna dłon piesci suteczki a druga wsuwa się miedzy uda ;)....mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhhh ty mała zalotna flirciaro lewą ręka zajmuję się Twymi cudeńkami natury a prawa ręka błądzi po cipuszcze, ohhhh ohhhhhh szybciej mocniej krzycz nie hamuj się:) ohhhhh boskaaaaaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm..... cialo napreża się oczy nie widzą nic.... od dołu ku górze wędruje promień który łaczy się w gardle w jęk rozkoszy i z siłą wulkanu wydobywa na zewnątrz..... zdobyłam ten szczyt ;) .....cudowne uczucie...😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhhhh Twój przenikliwy krzyk rozkoszy i gorący miłosny spazm i mnie doprowadził tam gdzie jeszcze nigdy z Toba nie byłem, jesteśmy na Evereście:)czyż nie wspaniały widok:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za zacnie miły dzionek i wieczora miłego zawżdy życzę ;) Buziaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znikam miłego popołudnia :D:D:D tylko się nie przepracuj ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka wodna! Ja zawsze na fajny temat trafię jak już się kończy! Fajtłapa! Będziecie jutro to się dołączę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii w domku pewnie winko sączy... nie sama :D atrka też gdzieś w objęciach... Może partyjkę pokerka Jewigienij ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie zajrzą rano nam pokibicować jak już będziemy spali na stole ( bądź pod - zależy od ilości "rudego na myszach" :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boa babeczka
mówisz i masz ;) gorsecik i falbaniasta spódnica a w tym wszystkim cud dzieweczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna masz poskrawany dolary!.. żartujesz sobie chcesz z tym zagrać, wal porządnie smal na stól! Podwająm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam fałszywe dolary ?? To co tu robią Twoje ruble transferowe ?? Potrajam !! Usiądź no dziewczę na kolanie mym, szczęście albowiem mi przyniesiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubly!?!? Kurna złoto! A nie miedziaki! A Ty dziewko możesz siac na jego kolana, z tymi okularami.. he..he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoto ?! Chyba z tombaku hehehehehe :D pięć kart dla ciebie, pięć dla mnie i pięć dla Jewigienija... a gdzie on polazł ?? gramy we dwóch czy czekamy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boa babeczka
a usiądę sobie tylko najpierw poprawie pończoszkę bo mi się osunęła troszkę ;) Dropsik do uszka Ci szepnę że jam Twoim szczęściem kulary też poprawie aby nie wypadły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×