Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

ale byłaś juz zatrudniona na jakąs umowe mając 15 lat?? pracowac mozna od 16 roku zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam zatrudniona jako uczen, mam swiadectwo pracy liczy sie jakbym normalnie pracowala, praktyk mam 3,5 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok spadam sasiadka juz wrocila ;) ide na ploteczki :D i moze jakie winko heheh buziaczki kafuszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki :) ja siedzę i się uczę...ostatnie dwa zaliczenia przede mną (o ile dzisiaj zaliczyłam elektrotechnikę :) Chciałabym mieć wszystko zaliczone, żeby więcej czasu spędzać z P ale jak będzie to się zobaczy :) Marta to trzymam jutro kciuki za Andrzeja :) a do Ciebie może się jeszcze odezwą :) Aguu WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO spełnienia marzeń i dużo miłości :) 👄 Moja siostra była dzisiaj u lekarza i dalej nie wiadomo, jakiej płci jest drugi dzidziuś nie chce się obrócić :( :) Mykam coś zjeść i wracam do nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia ahaaaa, no własnie ostatnio zastanawiałam sie czy praktyki jeszcze wliczają, Dizzy a który tydzień ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ale jestem zla wiecie? bo w sobote pojechalam z kolega z pracy, z jego znajomymi i z moimi znajomymi na dyskoteke. Pobawilismy sie, potanczylismy. Bylo naprawde w porzadku. A dzisiaj w pracy jaka afera! Ja nie wiem co ludzie sobie mysla, gdy wiedza ze chlopak z dziewcyzna, koledzy jada na dyskoteke. No, ale kolezanka z pracy powiedziala mi, ze to co uslyszala dzisiaj to nie swiadczy dobrze o mnie. Dobre nie ? W ogole masakra, wszyscy o tym gadali jakby nie wiadomo jakie to bylo wydarzenie. Teraz i ja i Kamil chodzimy wkurwieni. Nastepnym razem jak bedziemy gdzies jechac to na pewno nikt z pracy nie bedzie o tym wiedzial :/ Nawet nasz kierownik stary kutas poszedl do Kamila zapytac sie jak bylo w sobote . No porazka. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ewcia ciężko mi tak który to tydzień powiedzieć, ale termin porodu ma na początek kwietnia, a że to ciąża bliźniacza to pójdzie wcześniej tj w połowie marca. ale wiadomo,że jeden dzidziuś to dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia bo niestety ludzie lubią się takimi pierdołami interesować...i obgadywać po kątach i często właśnie nie rozumieją, że chłopak z dziewczyną mogą być tylko dobrymi kolegami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika no nieźle Dizzy no to poród juz niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dizzy i pewnie nie dowiecie sie juz jaka płeć jest rugiego dziecka bo troche ciasno juz mają i nie wystawią interesu :P, jeju tyle szczescia naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, ale kuuurde takich rzeczy sie nie robi. Ja z Kamilem nie jestesmy nawet dobrymi znajomymi, jestesmy kolegami z pracy, tylko ze dobrze sie dogadujemy i pojechalismy razem na impreze... a tu takie wielkie halo z tego.. ale mam agresje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grogre
iestem samotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choroba no wiesz aj sądze tak jak ty ze trzeba pocwiczyc wszystko a nie tak chcieliby jakąś alfe i omege chyba:O i weź tu szukaj pracy:Oehhhhh Aguuu....dopiero tera doczytałam:P WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ NO I WOGÓLE NOO:)BUZIAKÓW MOC teorka...hehe to jutro sie pochwalisz cosik ciekawego ty tam bedziesz rabotała:P a tak wogóle to dzisiaj dzwonił do mnie koleś z tej firmy co wam dawno dawno temu opowiadałam ze mi koleżanka prace u siebei załatwia w ELEKTUSIE...w sumei to od kiedy staz zaczęłam, czyli od października ta sprawa sie ciagnie no dopiero teraz ten jej szew zadzwonił do mnei i bedzie dzwonil w piatek zeby sie umówić na nastepny tydzień na rozmowe:) no to tyle....a tak poza tym to zmuła:P włąśnei obejrzałam PEARL HARBOR i siem popłakałam ooo;( :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na kolacje bo tata krzyczy ze gotowa:P a potem MJM czyli do juterka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jessu dizzyyy dopiero doczytalam gartuluje kobieto!! bo bedzie dzidzia nawet dwie:) tyle szczescia!! a moze bedzie chlopak i dziewczynka:) jejku jak fajnie fajnie a wracajac do wyzjadu za granice!! to ja tez uwazam ze nasze to nasze bylam iwdzilam i nie podoba mis ie wcale!! no ale pozyjemy zobaczymy jak to bedzie i nie bede sie zarzekac!! naszczescie poki co ma parace a potem sie ozbaczy!! caluje i pozdrawiam reszte dzieczynek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowych... chyba kafeteria wraca do dawnych czasow, nie widac reddsa :P i haslo trza wpisywac teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tła z Reddsa ni ma :P :D wrócilismy niedawno, jestem padnieta ale wyszpachlowalismy cały przedpokój ;) jutro może fotki rzucę choć nie obiecuję bo zaraz po pracy idę pracować z Tatusiem :D Angi no widzisz może tam sie w końcu uda ;) poza tym chodzisz na te rozmowy i chodzisz i NA PEWNO w końcu coś sie trafi fajnego :D aha Justa bo wczesniej Cię nie zauważyłam :( CZEŚĆ PICZYCOOOOOO !!!!!!!!! 😘 fajnie, że zaglądnęłaś na moment chociaż 😘 mykam spać :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie haslo jest na nowych warunkach ale niestety nie mam tła:( 😭 Marta trzymam kciuki za A , mam nadzieje ze Wam sie ułozy dobrze no i fajnie ze zasilek doatalas zawsze to 500 zl a nie nic;) Angi za Twoja pracke caly czas tez trzymam kciuki:) Justa hehe kooope czasu, fajnie ze jestes:) no i tyle zapamietalam aa Asia no to ciekawe jak jutro w pracy bedzie, koniecznie opisz jakie wrazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGUUUUUUUUUUUUUU najlepszego 🌻 Miłości, Seksu, Kasiorki i żeby Wam sie żyło jak najlepiej;) i zeby kociatko nie rozrabialo za bardzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerknęłam jeszcze na moment i coś mi się przypomniało :D pokłóciłam się z Myfą :P :D bo kurna chcialam łazienkę mieć w takim kolorze jak Figusiowe kwiatuszki we stopce a ten kurna nie i nie bo to zimny kolor bla bla bla :O tatuś nas rodzielać musiał :P :D :D :D inne pomieszczenia mamy obgadane , tzn przedpokój zielony, kuchnia łososiowa a pokój ciemno fioletowy ale kurna ja łazienkę chce niebieską a on pomarańczową i będzie rozwód chyba :classic_cool: :D ok mykam na serio :P Figunia 😘 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie pozegnałam ale jeszcze na chwilke weszłam:D Teorka wiesz co Ci powiem ze moj brat ma niebieski pokój i powiem Ci ze faktycznie to jest zimny kolor;) Wiec tutaj Myfulka ma racje:) A kolorki ładne wybraliscie...tylko powiedz mi jak pokoj będzie taki ciemny to meble do tego jakies jasniutkie macie?:)Bo tak to,to może byc bardzo ponury ten pokój... Ale Wam fajnie ....chciałabym z M sobie tez juz zamieszkac i tak domek remontowac:)Ale to niestety narazie tylko marzenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki. Mykam zaraz do tesciów, do siebie do domku(bo nawet jeszcze nie byłam) a mam tyle spraw do załatwiania że ze zbijania bąków na urlopie lipa.Za tydzien planuje wrócic do siostry to dopiero wtedy do Was zaglądnę bo u teściów nie mam szans na dorwanie neta\\(szwagier okupuje cały czas kompa). No to trzymajcie sie cieplutko buziaki kiss kiss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Aska no to sie zaczyna :) heheheh u nas lazienka jest bardzo ciemna, ciemna zielen jest glazura i terakota a szafka biala... ale jak dla mnie to za ciemny kolor... niebieski fajny kolor ale czy sie nadaje do kibelka?? albo pomaranczowy?? moim zdaniem nie, ale mam nadzieje ze jak sie w koncu dogadacie co do koloru to bedzie ladnie. Sniezek jeszcze troche i ty sie tego doczekasz aby razem zamieszkac :) Ewcia tylko sie nie przemeczaj tam ;) Aguu jak tam po imieninowym wieczorku?? :P Leti i Gosia gdzie jestescie??? 🌼❤️ Justa tak to zawsze jest ze gdy myslisz ze fuul czasu masz potem sie okazuje ze to trzeba zalatwic tamto siamto i w koncu urlop sie konczy :( chyba odechcialo mi sie na razie pracowac. chce troche odpoczac. w sumie po zabiegu mialam miesiac lawy ale teraz jestem zmeczona cla ta sytuacja, nie chce mi sie nic. zaraz wskakuje do wanny i bede czekala na relacje od A, juz wyszedl i rozmowa go czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ej jestem nieprzytomna. P pojechal o 5 do pracy a ja jeszcze sie polozylam pozniej i teraz wstalam i czuje sie jak po wojnie :o Wogole to wczoraj grzali tzn P szwagier u mojej siostry, oni tankowali a my patrzyly z siostra bo ja leki biore itp aa i ogladalismy piłe IV nom zajefajny film. Chlopy sie scioprały normalnie polewke my mieli z nich jak nie wiem. P zaczal do mnie misiaczyc jak to po pijanemy bo on zawsze wtedy lapie jakies czulosci i mowi do mnie ty kochanie kwiatuszku pizduniuu pizdeczko moja kochana noo myslalam ze padne z ta pizdeczka :D A ja do niego taak hujku moj :P:P:P No ogolnie to zlewka byla nieziemska. Wogole to mam dzis egzamin a nawet nie wiem gdzie mam notatki :D:D:D Nic sie nie uczylam i to motywuje mnie co bym jednak nie podchodzila do tej logiki :D Ja mam pokoj fioletowy i bleee i ja bym te kolory inaczej rozplanowala :P:P Jak juz cos to wolalabym ten fiolet miec na przedpokoju, łosoiowy w pokoju a zielony w kuchni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzis mam sprzątanie jak widac w opisie gg, az nie mam siły ale przynajmniej czysto jest trzymam kciuki z aprace Moniki Teorka ja bym pomarańczowego koloru nie dała do łazienki chyba ze bardzo delikatny, mi tez sie podoba niebieska łazienka i taką pewnie bedziemy miec w naszym domu z tym sie zgadzamy z D :) Myszka heheheh sie uśmiałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa z tymi chlopami to heheh A wczoraj siorka odebrala sekulary dla siebie i Kubusia, Kubus slicznie wyglada moj przystojniak maly :) Siostrze tez fajnie tylko do niej jakos sie przyzyczaic nie moge bo one nie chodzila nigdy w okularach, ale ogolnie tez jej fajnie i oprawki mi sie podobaja jej. P sie lal z nas bo siotsra nie widzi nic prawie na prawe oko, tylko lewe ma zdrowe, a ja znou widze na prawe a na lewe nic :P I sie smiali ze szwagrem ze jakbysmy tak popily i stanely kolo siebie to bys my se poradzily bo ona by lewym parzyla a ja prawym heh. Nom i P powiedzial ze na urodziny mi kupuje okulary powiedzialam ze nie chce :P Wogole to wczorajj focha zarucil na mne bo chcial zebym jechala i zrobila badanie komputerowe z nim wczoraj a ja powiedzialam ze nie (badanie 50 zl) oczywiscie on chcial placic i mu powiedzialm ze nie chce zeby mi dawal pieniadze na jakies badania lekarzy bo nie ma takiego obowiazku a ja nie lubie tak jak on mi kase tylko pacha i sie ofochal na mnie. Potem jak sie chcialam przytuic to mowi idz nie mam obowiazku cie tulic ble ble ble ale mu przeszlo za troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×