Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

no wlasnie myszka i jak patrzysz na to co piszesz??? hęhę :P:P bo zaraz z racji odreagowania, tego ze dziewczyny chca mi nakopac ja dobiore sie do twojego dupska haha mozesz sie bac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta mojego dupska nie wolno bic :D:D:D:D joke. Obiecuje ze bede pisala wolniej, wyrazniej i bez bledow :):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka aha no to troche wiecej juz masz niz my, my narazie okna zabite dechami i stan surowy, takze na wiosne zaczniemy coś działać wy tak tu nie kopcie bo nogi Was bedą bolec ooo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaaaaaa teraz tak piszesz, widze na gg nontoper dostepna sie pokacuje nono kolezanko ladnie to tak klamac?? hmm z racji tego, ze moja noga nie przyzwyczajona do rozdawania kopniakow na prawo i lewo wytrzyma dobre kilka godzin bez wiekszych urazow, wiec sie szykuj :D:D:D jak moje chca skopac to twojemu tez sie nic nie stanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOm my okna juz mamy wstawione nowe, ale musimy tez jeszcze kopac podworko i wode doprowadzac :P Ja nie wiem kiedy my tam wejdziemy jak P pracuje caly czas i nie ma kiedy robic, a przez te pare dni wolnego w lutym nie zdziala wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide pod prysznic o! masz jeszcze jakas godzinke, bo pozniej makeup i prostowanko kudlakow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piczko wstretna mi sie status gg na zaraz wracam zmienia po 2 minutach :P a pozatym na naszej klasie tez lukalam :P Ide buleczke sobie zrobic bo jeszcze nic nie jadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooo!!!! lukala na naszej klasie i prosze jak sie przyznala piczyca!!!!!!!!! przyznaj sie jednak troszke sie boisz co?? hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Ja też wkurzona bo nie zaliczyłam elektrotechniki :( prawie wszystkie zadania miałam to się przyczepił do głupich błędów...no ale poprawa w środę, to może się zdążę naumieć :) Nawet mi nie wkurza to, że nie zaliczyłam, co to ,że miałam mieć wolny już następny tydzień i cały spędzić z P. a tak znowu nic z tego... Też nie dodaje wszystkich na naszej klasie i nie wszyscy mnie zapraszają, bo się nie lubimy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze jak sie biją ;0 a ja ogórkową ugotowałam, Ola mi marudzi, kurcze nooo Myszka no my wode juz mamu przy domu tylko w środku hydraulike podprowadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa Marta ałć ałc ałc co tak mocno kopiesz :P:P:P Heh Ewa noom i pomojam ze jeszcze tez ogrzewania centralnego nie ma zadnego :D P mowi ze w tym roku tam na 10000% wejdziemy chocby nie wie co, ale ja jakos nie wierze w to do konca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby była kasa i wiecej czasu to duzo mozna zrobic, zobaczymy jak to u nas wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz od siorki pisze z gory bo musiala jechac gdzies i z dzieciaczkami siedze. Ewa dokladnie zeby byly te pieniadze i czas. My przeciez mamy kupione plyty, a normalnie nie ma kiedy tego zrobic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!! no ewak---> ja tylko tak chwilowo sie klocilam jest ok nie moge nazrekac oprocz tego on tam a ja tu:P gooopek ze mnie a co zrobisz!! no moze jakos to bedzie!! ehh jeszcze tak 3 i pol godzinki i do domciu i lce na aerobik juz nie moge sie doczekac bo mam dosyc tego siedzenia za biurkiem:P caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka :) jak kasa jest to i ludzie do pracy są Classic no czasem sie zdarza pokłócić :) Choroba ok to czekam :) byłam po Gabrysie, zrobiłysmy mały spacerek, słońce swieci i tak fajniej jest od razu ale troche zimno i wiatr wieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja tylko na chwile takze tego...zaraz ide sie uczyc bo jest zebranko małe u kolegi:)pare osób z naszje grupy bedzie a konkretnie 4 lub 5 i bedziemy meczyc tą zasrana ekonometrie:O dizzy...to witaj w klubie niezaliczonych:Phehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej jedna dobra wiadomosć z tej jebanej szkoły..jestem zwolniona z egzaminu z metod podejmowania decyzji...mam 4 na ć bo mi facet przepisał ocene z poprzednich studiów a miałs ie zastanowić czy zwalnia do 4 czy od 4,5 i włąśnei czytam na jego stronei ze od 4..ma szczescie bo kurde wcześniej nam gadał co innego...że zwalnia z częsci zadaniowej tych co mieli wcześniej ten przedmiot..a teraz nam powiedzial ze on tak nie gadał wcale, ze nie moze z częsci egzaminu zwolnić...wiec moja koleżanka zdezo ma bo ma 3..a kurwa ie chodziła na ćwieczenia wogóel:O.....co za kekulec z tego goscia!!!ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Kurna mac ale jestem dzis połamana...miałam rano wf i zaliczenie z toru przeszkód :O Normalnie paranoja zeby na studiach takie głupoty robic ...jak skok przez kozła jakies przewroty w przód itp:O A teraz siedze i sciągi sklejam bo jutro kolejny egzamin:( Mam nadzieje ze da rade sciągnąc bo nic nie umie. Uciekam dalej robic sciągi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja tylko na sekunde. Wyslalam T.do sklepu.Caly czas powtarzal \"ICh verstehe nicht\" Na wypadek, jakby cos go spytali w sklepie ;-) A ja w tym czasie mialam zrobic pranie... Wiec uciekam zeby nie bylo!! Teoria-no mieszkanko jak na kawalerke wyglada na duze... Reszta dziewczyn!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krowa ja tez wysłałam, miłego wieczorku, ja ide usypiać dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:0 Angi gratulacje:) widzisz raz na wozie raz pod wozem ale zawsze do przodu:D ja siedze praktycznie caly czas w domu od 15, tylko bylam zaniesc w miedzy czasie spodnie do skrocenia. potem popralam troche ciuszkow a teraz maluje paznokcie:) powiedzcie mi czy wy swoje ubrania pierzecie w pralce? Bo ja piore wszytkie moje recznie, moja mama tak samo, do pralki tylko wrzuca tata ciuchy no i jakies reczniki posciele itp. zawsze jak mowie Ł ze zmeczylam sie troche bo pranie robilam, to ona mi zawsze: no napewno bardzo sie zmeczylas wrzuceniem ciuchow do pralki:D hehe a ja wszystkie ciuchy recznie, no czasem spodnie wrzuce jeansowe a reszta tych bluzeczek sweterkow nie wrzucam bo sie boje ze cos zafarbuje albo sie rozciagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bójcie się Boga !! nie nadążam za Wami nooooo :P :D zapierdzielacie z tymi stronami jak gooopie :D :D zacznę od początku :D :P w pracy sie dzisiaj juz ozapierdalałam i z każdym dniem będzie pewnie coraz wiecej roboty ale to dobrze, bo czas się nie dłuży a w ogóle to już zostałam pochwalona przez moją kierowniczkę a druga laska dostała upomnienie hehe :classic_cool: bo pół dnia z ochroniarzem na dole przesiedziała :P :D takżeeee tegooooo :D o 16 poszliśmy na mieszkanie i wróciliśmy 30 minut temu, wzięłam więc prysznic i o to jestem :P skończyliśmy przedpokój, tata zrobił pół łazienki a mama wyszlifowała wszystkie framugi i drzwi ;) także robota ucieka :D a jakie mam zakwasy to łoj :O :O MYSIA jak macie niedaleko PRAKTIKERA to jedźcie bo do 31 stycznia jest totalna wyprzedaż i np flizy są po 10 zł za metr kwadratowy ;) :D :D w Nomi i innych tych budowlanych najtańsze są po 16 zł więc jak ktoś kupuje np 20 metrów to oszczędzi 120 zł ;) my własnie w sobotę sie wybieramy z Myfą :) no i tam też są te wykładziny ala panele i kosztują chyba 13 zł za metr bieżący (szerokości są 3 do wyboru : 2, 3 albo 4 metry) jeśli idzie o ściany - ja jestem przeciwniczką zarówno paneli jak i boazerii :P nie podoba mi się to podobnie jak kasetony na suficie :O :P :classic_cool: ja bym chciała na ścianach albo STIUK WENECKI albo MARMUR albo GLINKĘ WENECKĄ !! no cudo !! ale po pierwsze drogie a po drugie strasznie czasochłonne :O jak chcecie zobaczyć co to jest to musicie wejść na stronę z farbami MAGNAT i tam szukajcie MAGNAT STYLE ;) MARTA sie kurna przejmujesz jakąś naszą klasą ? :P tam połowa ludzi wchodzi tylko po to zeby się pochwalić zdjęciami mężów, dzieci i wycieczki na kanary a nie żeby odnowić kontakty ze znajomymi z dawnych lat :P także lej na to :D ja też leje bo tych, których lubiłam widuje na co dzień i net mi do tego niepotrzebny :P a ostatnio to mnie wkurwiło bo na gg mi jakieś farfocle kurna z Hebzi piszą, czy jestem zalgoowana i czy dopiszę się im do znajomych :O :O :O nosz kurwa nie znam ludzi, mieszkam na drugim końcu Polski a Ci kurna znajomymi moimi chcą być :O idź pan w chuj !! :P :P DIZYY jak to nie zaliczyłas ? :( dlaczemu ? 😭 sie pewnie nie uczyłaś piczko ! ŚNIEŻEK a Ty kurna ściąg nie rób tylko do nauki bo potem będzie płacz :P :P :D EWCIA, LETI, FIGUSIA, KROWA, CLASSIC i reszta ----> 😘 😘 😘 😘 😘 ;) a na wf se zwolnienie załatw jakem radziła już dawno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna tak czytam tego mojego posta i tam 80 % o sprawach remontowych :P :D nawet nie przypuszczałam, że kiedyś sie będę tak interesowała tym :classic_cool: no i o Kindze zapomnialam :P Kinga 😘 nie wypuszczaj T samego bo jeszcze kurna go ktoś zaczepi i co ? :D :D :D samo ich verstehe nich nie wystarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAA ZAPOMNIAŁAM O NAJWAŻNIEJSZYM !! :D :D MAM 3 OPAKOWANIA TABSÓW :P :P :P :P :P ale wiecie jaki numer ???? Myfa wyczaił aptekę u siebie w mieście (tzn podpytał wcześniej swoje koleżanki :P :P :P :D ) polazł tam i babka mu SPRZEDAŁA 3 OPAKOWANIA BEZ RECEPTY !!!! chciała mu dać 6 ale na razie 3 stykną :P czaicie jaki numer ? ja myślałam, ze bez recepty to nie ma szans :D :D :D i żeby nie było - tabsy nie są ani trefne, ani nie przeterminowane ani nic - normalnie jak te co na receptę kupowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×