Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

yohimm co za dupek 😡 ale co wracasz tam spowrotem? Lozka nie ze podobna CHWK do Włodarczykowej:D Dizzy ale pewnie bedziesz mogla dzwonic na jednostke i beda go wloac do telefonu:) Nauczylam sie 1.5 srony jeszcze jakies 20:D Co do oczek to Dizzy ma sliczniuchne oczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam z tymi znajomymi i z nim tez... potem wam napisze wiecej wyjasnienia... nie chce tu być, bo brak kasy...musze mamie pomóc...jedyny plus to to, że zmieniły sie moje stosunki z mamą bardzo..i najgorsze, że dziś mam znowu kryzys i ide sie pochlastać chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem baby co mam z soba począć... kiedy on zerwał chciałam do domu jak najszybciej..zosta, nie wracać...potem jednak stwierdziłam ze wróce po urlopie, ze musze...ale tak sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mieszkasz z nim a to kiszka a to co mu tak odjebało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yohim bidulko, to pewnie było wtedy jak pisąłaś ze życie Ci się wali, trzymam kciuki zeby było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus swietna pisenka;) ja sie czaje na taka jedna ale nie pamietam tyltulu i wykonawcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje...dosyc ze Ci cięzko to jeszcze mieszkaci razem...Oj ja nie wiem czy bym sobie poradziła i tam spowrotem wróciła.Kurde no ale jak sie moze tak komus z dnia na dzien odwidzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus no naprawde super piseneczka niby taka zwykla a ta gtara w tle miodzio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Dziewczynki ja dzisiaj już mykam, idę do wanny, a potem do łóżeczka :) Do jutra :) Ja aż do poniedziałku nie muszę jeździć na uczelnię, a od poniedziałku sesja :( ale tylko cztery zaliczenia zostały więc może będzie ok :) Dobranoc i Milutkich Snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli się nie zejdziemy to on musi sie wyprowadzić... to i on wie i ja... całyczas mam nadzieje, ale po co ona...skoro jak przyjade to on może mi powiedzieć ze mu sie odwidziało...on po tygodniu przyszedł do mnie, ze jednak chce być ze mną, ze nie chce beze mnie zyć...ale ja mu niedałam szansy...nie moge tak po prostu nagle dac mu jej... teraz mu nie ufam.... bo nie znam go (teraz to wiem) i nie wiem czy mu sie nie domieni jak wróce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja dalej pisiam :O :O :O już nie mam siły !!!!!!!!!!!!!!!! 😭 a rączka jak boli :O :O :O :O :O :O :O :O łobaczcie co mi się z nią dzieje 😭 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/57acab2f1013d275.html :O :O Mamunia już byla w aptece i kupiła mi jakąś maść na zapalenie żył czy tam coś :O buuuuu YOHIMKUU KOCHANIE !!! Bardzo mi przykro !! i w szoku jestem !! tzn w szoku, że on zerwał :O jasny szlag i weź tu coś planuj z facetami :O Wściekła - zaraz looknę na pocztę i odeślę moje - obiecywam :D i tak będę w nocy pisać musiała także mnie te 20 minut nie zbawi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yohimmku-Biedaczko Ty nasza!! Jeny...A ja wierzyłam, że jak pojechałaś tam do niego,że sie Wam ułoży,że będzie dobrze...Kurde!JEdnak ludzie sie zmieniają i tak naprawdę nie znamy ich...Nie wiadomo czego można się spodziewać :-( W każdym razie trzymaj się! Ja radziłabym sie wyprowadzić od niego... Jak nie będziesz go widywała szybciej minie ten ból...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz wiem jaka to pisenka Danny - If only you, nie masz Ewus przypadkiem takiej na stanie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yohim widze ze duma wziala gore, no i dobrze nie ma co dac soba pomiatac niech w koncu zauwazy ze nie z Toba takie gierki. A zaerwaliscie ocos konkretnego czy tak jakos w kłotni o cos? a wiec jednak ccial wrocic, wiec jak tobie jednak zalezy to go przetrzymaj troche i zobaczysz czy sie postara. a mieszkacie w osobnych pokojach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoria-o żesz kurna!! No tak źle to ja jeszcze nigdy nie miałam.. Niech ZUS teraz Ci wypłaci odszkodowanie za to;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teorka o kurcze co Ci się z ręką dzieje...miewałam siniaki bo badaniu krwi, ale takiego czegoś to jeszcze nie miałam nigdy dobra miałam mykać, mama mi przyniosła mleko, ale to tłuste 3,2% nienawidzę, dla mnie najlepsze jest 0,5%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teorka, przeraziłam się, jak zobaczyłam Twoja rękę....... mi czasami żyłka pęka w palcu... ale to jest straszne ... trzymaj się i weź sobie rutinoscorbin - to trochę złagodzi i pomoże!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA mam jutro rano egzamin. Bardzoooo mało umiem, bo materiału jest od cholery... Niby uczyłam sie i to sporo, ale źle sie czuję jeśli chodzi o moja wiedzę, ale nie mogę się już skupić:-o A że spać w nocy nie mogę to siadam na chwilkę do projektu, na środę powinnam mieć w zasadzie gotowy, a ja jeszcze nie zaczęłam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obaczyłam fotki ;) Krówka pięknaś ;) i faktycznie z buźki do Włodarczykowej podobna - tak jak Figusia pisze ;) ;) odesłałam swoje :) Kinga no kurna jak nic będę wnosić o odszkodowanie :classic_cool: nie ma uja we wsi :) aha Kinga widocznie Twoje cv ich na kolana rzuciło i są bardzo zainteresowani skoro taki szybki odzew był ;) a jak są zainteresowani to i do tego 10 lutego poczekają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej piczki nie strasznie mnie :P ja nie chcę umierać !!!!!!! :D :D :D Letuś mówisz rutinoscorbin ? tylko skund ja go wezne :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie pokłócilismy sie...spalismy w osobnych, ale optem on jak przyszedł do mnie prosić o powrót to został w łóżku (bez żadnych skojarzeń) i tak do mojego wyjazdu spalismy razem... wzieła góra, bo pomyślałam sobie, że moije uczucia za bardzo są zranione, żeby tak sobie pogrywać...bo przezyłam koszamr...i co mam tak od sobie zapomnieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa mam tą piosenkę zaraz Ci wyśle Teorka ręka niezła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yohimm dasz rade i podniesiesz sie z tego, zobaczysz ze bedzie dobrze!!! a moim zdaniem on nie zasluguje na powrot!!!! trzymaj sie mocno kochana ❤️🌼 Aska powaznie wyglada ta reka, baba chyba musiala sie cholernie zle wkuc, bo ja kiedys tez mialam taka reke, ale wtedy mialam kroplowke i lapa przy okazji mi spuchla niemolosiernie :O co to za malpiszony pracuja 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×