Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

🖐️ wstałam 15 minut temu heheh :classic_cool: bo jednak na imprezę poszliśmy, co prawda tylko do 2 w nocy ale jednak no i musiałam odespać :D Olcia tenks że mi przupomniałaś, bo mnie już szlag trafiał :D nooo pyszna ta shoarma jest - ja jadłam z warzywami ale jeszcze muszę tamtych dwóch spróbować ;) a jaki kelner nas obsługiwał .............. eeeeeeeeeehhhh :D :D :classic_cool: :D :D Leti no ja wiem, że Wy takie lubicie bo inaczej nie zrobilibyście tak jak zrobiliście ;) i najważniejsze, że jesteście zadowoleni ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) i wiesz brzydkie to nie jest - nie mogę powiedzieć ale po prostu nie mój gust ;) u nas też tak wiało :O normalnie masakra jak szliśmy na imprezę to mnie 3 tornada z liści zaatakowały i potem mi Myfa pól godziny liście z włosów wygrzebywał :D Mysia no w Krakowie też były już resztki i tych za 10 zł/m 2 nie było wogóle :P :D i jedne wzięliśmy za 22 zł / m2 a drugie za 19 zł / m 2 oszuści kurna bo pisało, że promocja trwa do 31 stycznia a nie do WYCZERPANIA ZAPASÓW 😠 😠 no ale co zrobić :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mam malutkiego pieska piczerek z czyms tam pomieszany. Mialam nie kupowac bo mowie pozniej to obowiazek wychodzeni na dwor czy gdzies jechac i wogole. Ale norm,alnie jak go zobaczylam to nie moglam i P mi kupil :D:D Powiedzial ze to prezent na urodziny :P:P:P Jak bede w domku to wam cykne fotki bo narazie u P jeszcze jestem. Aaa chcialam psa ale akurat suczka ta jest bo nie bylo pieska a norlanie tak sie zarzekalam ze nie wezme suki :P:P:P Wie ktos moze ile kosztuje zastrzyk zeby nie miala cieszki i malych potem ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia, to informatyka :) jejciu, ile mu ta uczelnia czasu pochłonęła i nerwów zepsuła - dobrze, że już po wszystkim :) Teorka - a flizy to płytki?? bo 1 raz takie słowo słyszę :) Myszka, to szybko rób fotę psiakowi i ślij :D ja mam jutro zal z ang - siedzę i tłumaczę słówka ;) dobrze, że są te słowniki on-line :) aaa i dalej mamy problemy z prądem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa tak - szarma jest ok :) dawno nie jadłam ;) Teorka myśmy wczor oglądali karnisze ... trochę kiepski wybór jak dla mnie ... no ale trzeba będzie coś wybrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiaaa bardzo dobrze, że wzięłaś suczkę ;) suczki są wierniejsze, grzeczniejsze i w ogóle :D jak masz psa to on cały rok będzie się szlajał bo zawsze jakas suka z cieczką w okolicy będzie :P a sunia ma cieczkę 2 razy w roku albo tylko 1 raz (moja Zizka ma raz) i to w sumie trwa 14 dni, z czego tylko 2, 3 dni są przesrane i nie możesz się od psów odpędzić a tak to jest luz ;) zastrzyk kosztuje ok 50 zł ale to musisz dawać suce przed każdą cieczką i generalnie weterynarze tego nie polecają bo dużo suk tyje po tych zastrzykach albo ma ropomacicze :O także najlepiej sunie wysterylizować i mieć spokój do końca życia - koszt tego zabiegu to ok 120 zł ale płacisz raz a nie 2 razy w roku tak jak w przypadku zastrzyków ale ja w ogóle jestem przeciwna i zastrzykom i sterylizacji bo Zizka jest naszą trzecią suką i żadna nigdy szczeniaków nie miała bo to jest nic trudnego upilnować suczkę 6 DNI W ROKU !! przeciez to nawet tydzień niecały :P a dla mnie sterylizacja i zastrzyki to jednak psychiczne kaleczenie psa :P a ile ona ma miesiecy ? bo nie wiem czy wiesz, że pieska trzeba 3 razy zaszczepić - w wieku 6, 9 i 12 tygodni na te wszystkie choroby typu nosówka, parwowiroza, zapalenie wątroby itp no i odrobaczyć i zaszczepić na wściekliznę a potem co rok wścieklizna i 1 szczepionka na te choroby wszystkie i odrobaczanie no i podatek od posiadania psów - 25 zł rocznie jak nie zapłacisz to możesz dostać 300 zł mandatu od Straży Miejskiej :P u nas już chyba z 10 osób dostało :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti no flizy to inaczej płytki ;) u nas tak się mówi :D albo kafelki :D Mysia aha i weź se na necie poczytaj bo nie wiem czy wiesz żeby absolutnie nie dawać psu niczego z Pedigree bo to straszny syf i przebiałkowuje psa i on potem ma sraczki, wymioty, problemy skórne itp :P i żeby kości z kurczaka nie dawać bo mogą się rozszczepić i uszkodzić przewód pokarmowy albo oddechowy :P i nie dawać absolutnie ziemniaków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) dzisiaj to ja jestem niezywa. Cholernie mnie bola plecy i caaale nogi od uda po malutkie palce u stop :D Poobcieralam sobie tyl stop, to znaczy w tym miejscu jak sie skarpetka konczy. Ale dzisiaj nie moge powiedziec, ze tak jak tydzien temu sie nie wybawilam :) Klub jakis taki niezaspecjalny, maly, malo ludzi. No ale wybawilam sie porzadnie :) a.. no i jeszcze sprawilam ze wyprowadzili jednego goscia. Bo chodzil i mnie wkurwial. No to bryk sciagnelam ochroniarza :):) od razu wszystkim sie lepiej tanczylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my wczoraj bylismy z prosiakiem u weterynarza, ile bylo krzyku i placzu prosiaczka ojojoj az mi szkoda bylo, tak strasznie sie bal moj smierdziuch :( ale co najwazniejsze wet wycial mu te obryzdliwe zebiska, ktore juz dawno przerosly swoje rozmiary, poobcinal pazurki i dal krople z antybiotykiem do oczu.. za wszystko 25 zl zaplacilismy ale teraz az przyjemniej patrzec na niego, bo sie okazalo ze to samiec :P i wet powiedzial ze prosiak byl strasznie zaniedbany co my sami tez wiedzielismy ale nie bylo wczesniej okazji aby jechac i nie wiedzielismy ile to bedzie kosztowalo, przy okazji jedzonka na dwa miechy kupilismy mu :) ja tez chce miec pieska, suczke ale gdybysmy mieli tu mieszkac to musialaby chyba podczas cieczki chodzic w pampersie, bo u nas w pokojach wykladziny dywanowe sa a ze to nie nasze to nie byloby mi szczesliwie kupowac nowe bo cholerstwo troche kosztuje... Mysia daj fotki tej suni... mojej sasiadki suczka juz w listopadzie powinna miec cieczke ale jakos do tej pory nie ma bidulka... i nie wiedza czemu po prostu czekaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia tzn tak, wiesz ja bym wolala zaszepic albo wysterylizowac, bo ja oprocz tego mam jeszcze na placu w kojcu psa, no a ten suczka to nei bardzo :o Nie wiem mi gosciu pocisnac ze jakis zastrzyk za 15 zl czy cos. Psinka ma 3 miesiace :D tylko jeszcze jej nie nazwalam bo nie wiem jak a jest tak rozbrykana ze masakraa normalnie szaleje ze sie nie da heh W domku bede tak wieczorkiem to postaram sie porobic te fotki. Aa jesli chodzi o jedzenie to wiem ze takiemu malemu nie mozna kosci ani nic z taki rzeczy bo juz mialam pare pieskow. Trochge sie wkurzylam na siostre bo galam z nia na gg a taa a pinczer a jaki brzydki, a jeszcze suka zobaczysz co bedzie w domu ile psow bedzie pod brama i wogole tak skrytykowala wszystko :o Ja wiem ze pinczery nie sa napiekniesze ale moj nie jest 100% pinczer tylko mieszany zreszta zobaczycie same jak fotji zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wszytkiego to sama sie zaczelam zastanawiac ze moze faktycznie moglam nie brac suki albo wogole psa :(:(:( Moze wy mi jakies imie zaproponujecie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta wy dalej tego prosiaka macie ? ;) przeciez on miał być tylko na przechowanie nie ? :D co do pampersów - nasze sunie nigdy w nich nie chodziły bo umiały same o siebie zadbać i nigdy ani 1 kropelki krwi nie zostawiły nigdzie :P co innego suka mojej ciotki - nie dość, że to wielkie (berneńczyk) to jeszcze syfiara jak nie wiem i jak ma cieczkę to całe mieszkanie uchlastane :O :O podłogi, ściany (jak np wraca z pola i chce się wytrzepać i wszystko po ścianach bryzga :O :O :O ), łóżka i w ogóle :P a co do braku cieczki - ile ta sunia ma lat ? bo np nasza Timusia żyła lat 16 a od bodajże 10 roku życia miała cieczkę bezkrwawą (wiedzieliśmy że ma bo psy chodziły za nią) a od 12 roku cieczki nie miała już w ogóle :D Monia 🖐️ mówisz, ze sie wybawiłaś ? ;) ja wczoraj w ogóle nie miałam ochoty na tańczenie tylko siedziałam w loży i ziewałam jak debil :classic_cool: a jak se walnęłam dwie żubrówki z sokiem to już w ogóle na siedząco zasnęłam prawie że :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia ale jak masz psa w kojcu to niby jak ma on ją dopaść ? :P pozatym zawsze przez te 2 tygodnie w roku możesz ją na smyczy trzymac i nic się nie stanie :P moja babcia ma sukę , mają dom i ogród, pełno psów od sąsiadów u nich goni a Mika też nigdy nie zaszła bo babcia ją po prostu pilnuje :P :P mówię Ci te zastrzyki są do dupy bo nie dość, że musisz ja szczepić przed KAŻDĄ cieczką (a nie że raz zaszczepisz i spokój do końca życia), po drugie 90 % suk po tych szczepionkach tyje i albo ma ropomacicze i trzeba operowac albo ma ciąże urojoną :O pozatym z tego co ja sie pytałam to u nas szczepionka ta kosztuje 50 zł a nie 15 :P aha i jak ona ma 3 msce już to zapytaj tych, od kogo ją wzięliście czy była szczepiona na te choroby wszystkie bo jak nie była to musisz ja zaszczepić jak nie chcesz zeby Ci za miesiąc , dwa zdechła jak się np parwowirozą zarazi :O a teraz podobno jest strasznie dużo tych bakterii i szczeniaki są w największej grupie ryzyka co do imienia - ja nie mam pomysłu :P u nas to przeważnie taki spontan był z tymi imieniami i np Pchełka miała mieć na imie Lotka a została Pchełką bo skakała jak pchła :D :D :D także poobserwuj ją i wymyśl jakies imię dla niej pasujące :D p.s mi się pinczery też nie podobają :classic_cool: :D :D tzn Twoja jest na pewno ładna bo każdy szczeniak jest sliczny ale nie wiadomo jak bedzie wyglądać jak urośnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia prosiaka dostalam od szefa, on nie jest na przechowanie, chomika siostry mamy na tydzien, bo ona wyjechala na ferie ;) prosiak jest moj :D:D:D a sunia ma ponad dwa lata chyba, wiec mlodziutka jest chociaz nie powiem kawal baby z niej wazy ok 40 kg golden retriver sliczna jest ta moja sasiadeczka Zija :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nosówkę koniecznie ... moja psina na to zachorowała (jeszcze u rodziców jak byłam) i trzeba było go uśpić :( ryczałam jak głupia :( miał paraliż od szyi w dół, a potem nawet już nie mógł przełykać :( teorka, w naszych okolicach nie słyszałam takiego określenia na płytki ;) a jakie Wy kupiliście ?? a i jakie kolory Ci się podobają, tzn. co Wam się z Myfą podoba ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kuźwa!!! :O u mnie śnieg pada, normalnie zamieć :O a mój z teściową poprawiają daszek nad drzewem, bo w nocy pozrywało wszystko .......a muszą dziś choć niedz. .... bo małż jutro jedzie do Niemiec prawie na tydz. :O a ja robie obiadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti te fizy co Asia mowila to nie sa plytki, to jest tak jakby lenteks wiesz wykladzuna tylko ma takie wzorki rozne jak panele podlogowe i tak to wyglada jakbys nie miala lenteksy tylko panele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noom Marta tu u P to zasypalo jak nie wiem bielusienko jest. Ej ja jestem gloopia teraz mysle ze moze moglam nie brac tego psa :(:o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też pada :) Myszka nie narzekaj na suczkę, bo tak jak pisze Teorka suczki są najukochańsze :) Moja jak miała cieczkę, to też normalnie łaziła i tylko trzeba było narzuty na łóżka zakładać, a na dywanie nie zostawiała plam :) i też wystarczyło ją pilnować, na dworze :) Jak ja bym miała, teraz pieska to też suczkę, a na imię by miała Fiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne imie dla suczki :D heheh wymienilam prosiakowi trociny niby w piatek zmienialam ale oszczal sie juz caly :O no i po raz pierwszy wszedl do klatki sam :D sukces wczesniej sie strasznie bal, ale ze przy okazji zmiany poslanka od razu daje jedzonko wiec chyba to sianko przemowilo za tym aby sprobowal :D no i pazurkow ni ma juz tak ochydnych jak mial wczesniej to i pewniejsze stworzonko jest ;) tylko szkoda bo kolby cos nie chce jesc, tzn ogryzac. ide zupe gotowac :P ciekawe jak sie czuje Gosia... nie bede na razie do niej pisac i glowy zawracac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!! Ja jestem już niestety sama... Odwiozłam T. na pociąg do Szczecina,po drodze zrobiliśmy małe zakupy. Teraz to rozpakuje i siadam do nauki, bo jutro kolejny egzam:-(:-(:-( A ten poniedziałkowy to była masakra:-( W sumie wszystko umiałam, ale koleś dał 12 megazadań na 120 minut. Ja zrobiłam 7 i to pewnie nie wszystkie dobrze,więc nie mam pojęcia co to będzie. Wyniki mają być w tym tyg. A na jutrzejszy większość umiem, ale muszę poduczyć się jeszcze kilku rzeczy... Gosia-tak mi przykro...Wiem, że słowa tutaj niewiele pomogą... W ogóle zdziwiłam się,że to tak szybko się stało:-(Ah!!Trzymaj się Kochana!! Myszka-gratuluje pieska!! :-D My też rozmawialiśmy z T.o psie teraz, ale na razie chyba będziemy musieli zapomnieć, bo jak oboje będziemy pracowali(mam nadzieję,że tak będzie!!!!) to pies będzie sam siedział,a szkoda... Tym bardziej,że my byśmy chcieli labradora,więc do małego mieszkanka nie ma co go brać:-o Tutaj nadal wieje jak cholera, co chwilę pada i ta pogoda mnie doprowadza do szału:-( No nic powoli się zbieram do nauki!! Wam życzę udanego niedzielnego popołudnia( mam nadzieję,że to moje przedostatnie takie samotne niedzielne popołudnie!!) Papatki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa.. Ja musiałam w piątek zrobić imprezę pożegnalną na piętrze,bo to ostatni weekend kiedy wszyscy są. Było naprawdę fajnie:-D Tylko wczoraj cierpiałam bo próbowaliśmy jakieś różne gatunki wódek,likierów i to nie wpłynęło dobrze na mnie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingus zobaczysz, ze wszystko pojdzie dobrze psioczysz i psioczysz zawsze a pozniej same 5 :D ale i tym razem bede trzymac mocno kciuki za Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zima, świata nie widać :O łeee... zjadłam na obiad rybę i mi niedobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mamy prosiaczka od miesiaca :P fotek nie mam bo ni ma aparatu... ale jak tylko bede miala to wysle wam, jest czarno rudy albo rudo czarny, na grzbiecie ma szachownice z tych dwoch kolorow :D a pyszczek bialy heheh no madry dzis sie nauczyl wchodzic do klatki, wczensiej sie bal, bo mieszkal w obskurnym akwarium bleahhh a teraz ma przewiew z kazdej strony i juz nie piszczy jak mu kropelki wpuszczam, sie troche uspokoil a najciekawsze gdy rano kogos zobaczy albo w ciagu dnia i jest akurat glodny domaga sie jedzonka, cholera jedna piszczy no :P jak amu dostanie to jest spokoj :D a mowie na niego roznie, wlascicielka poprzednia nazwala go Pipi, ale to samiec :P ja mowie prosiak smierdziel brzydal i takie tam, zeby bylo zabawniej, lubi jak sie go drapie po pyszczku, za to nie lubi jak sie dotyka grzbietu i tylka, zaraz jest wielkie halo!! Krowcia czekam heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×