Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gruby miś

nowa podłoga! nie deptać!!!

Polecane posty

O jesteście! :D Misiu, cieszę się ze względu na twą szyję ;):D Ale pięty trollik to byloby coś! :D Jaaga, kolor właśnie dość trudny, ale jutro mam przymiarkę - biorę ścinek materiału i szukam :D U mnie w miescie pewnie będzie kiepsko, ale ...zobaczymy. Do tego (o ile dobrze kojarze kolor) nieźle wyglądałby brudny róż, albo takie złamane lila. Ale to w ostateczności ;) Zobaczę jutro (po ścinku materiału), czy takie by nie pasiły http://www.allegro.pl/item365035157_bucikowo_fiolet_lakierki_z_kokardka_od_ss_36.html tylko ten lakier ... :O No i wysyłka z usa - 14 dni a wesele za 3 tyg :O Fajne jeszcze te http://www.allegro.pl/item362027255_buty_fantasy_l2792_fiolet_satynowe_r_41_8_.html http://www.allegro.pl/item362014505_fantasy_l2796_fiolet_kolekcja_satynowa_r_39.html ale to chyba nie \"taki\" kolor, bo to zwykły fiolet :O:D Channah, 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziś oglądałam DD tvn i tam było o tym, że można dietą wpłyną na płec dziecka (dietą przed ciążą i na początku.. czy jakoś tak) http://dziendobrytvn.onet.pl/1487760,kuchnia.html A jeszcze Ci kucharze robili konkretne potrawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie chce wpływać na żadną płeć :) Poza tym wiem jak to sie robi ;) Gosikka te pierwsze najbardziej mi sie podobają. Ja niestety nie mam na nic czasu wesele za 4 dni a ja jestem w lesie 😭. Tragedia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Gosikka no ładnie, czego już uczy tata Jasia ;) heh Może właśnie dodatki w jakimś korespondującym, pasującym kolorze? A.. może.. ale to pewnie ciężko i za późno, żeby obić butki tym materiałem itp? ;) Z tym kupowaniem przez neta uważaj, bo zdjęcie tak dokładnie nie oddaje koloru, odcienia. Jaaga no tak diwe godziny.. ;) ale w sumie chodziło mi o to, że to łątwiej niż przy Komuni, gdzie i imprezka i cała ta otoczka, to tamto.. ;) W Łodzi brakuje miejsc dla tysiąca, czy dwóch dzieci, więc zdziwiłam się tymi postami na forum ;) Buziak w czółko dla Kornelki 👄 A może gorset + spódnica ? Miś a mówiłam, że nie ma się co martwić :D To na pewno stres itp. Jak dla mnie czwóreczka to już sporo, a jeszcze do tego jakby była trójka tak zaraz po sobie, to.. naprawdę ciężka praca - więc nie masz się co tłumaczyć, hihi. Hmm.. ja miałam zawsze 70, a teraz od jakiegoś czasu lepiej mi w 75 Ty ode mnie wyższa i to 65.. to z Ciebie niezła dżaga musi być.. haha :P Ja najczęściej mam problem ze spodniami, bo jak pasują biodra, rozmiar itp wszystko, to.. nogawki za długie.. :o Channah 🖐️ U mnie podobnie z tym biustem i biodrami - i nawet nie wiem, czy tam niżej nie jest więcej niż.. wyżej.. heh ;) (zwłaszcza teraz, jak mam tyłek jak szafa 3drzwiowa.. i jak ostatnio oglądałam się w lustrze, to... :o ). Właśnie... dziewczyny.. jak pozbyć się nadmiaru skóry na brzuchu po ciąży... Heh, wiem, że to późno... ale dopiero jak mi się ten nadmiar wypełnił i do tego tyłek wypchał.. to mam większą motywację, żeby się tego pozbyć.. No i mieścić się w spodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek, wypełnić ;) To nie problem w tym co to ma byc, tylko kiedy ja mam to kupić 😭 Dzisiaj muszę jechać na zakupy spożywcze, bo jutro rodzice przyjeżdżają więc jakiś obiad muszę przygotować. Jutro odpada bo rodzice przyjeżdżają właśnie po południu i chyba wszędzie będzie strasznie dużo ludzi. W piątek \"sadzenie ogrodu\" pod przewodnictwem mojej mamy :) No i ? Mówiłam mojemu mężowi nie idźmy, proszę... Tym bardziej, że jak się prosi kogoś na 2 tygodnie przed to raczej jest z \"listy rezerwowej\" więc nie miałam skrupułów, ale on nie ma wyobraźni. Dopiero teraz jak moje słowa staja się faktem i może to odczuć na własnej skórze to rozumie, ale teraz to chyba juz za późno odmówić 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga, i dla mnie 2 tyg czekania na buty z usa, to ryzykowna sprawa Idź na żywioł ;):D Wycągnij kilka stówek z konta i polataj po sklepach :) A jeśli rzeczywiście nic nie znajdziesz, to się nie przejmuj, że nie idziesz - myślę, że młodzi nie moga mieć pretensji, bo rzeczywiście bardzo późno was zaprosili. A może zrób z tej kiecki tunikę - jeśli się da, do tego szerokie, lejące spodnie (np. czarne)- wtedy buty już nie są takim problemem :) Majorek - Wiem, że w necie może to wyglądać zupełnie inaczej. A można obić buty materiałem? Fajnie, zwłaszcza, że go sporo zostało :D Ale u mnie raczej nikt się nie podejmie (przynajmniej nie słyszalam, zeby ktoś to robił :O) Co do bioder Majorku, to NORMALNE kobiety mają je zawsze szerze, niż biust. Króliczek playboy\'a o wymiarach 100-65-89, to w 99% modyfikacja na stole operacyjnym. No, chyba że się jest Misiem ;):D (od razu zaprzeczam - nie znam wymiarów Misia, tak sobie strzeliłam :D ). Nadmiaru skóry po ciąży nie miałam (raczej wałek :O:D ), ale i na taki \"luz\" myślę, że zadziałają ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( :( :( :( :( :( :( Stówek na koncie nie mam i to jest kolejny powód mojej depresji....Nie moge się doczekać na zwrot VAT ze Skarbowego ........*******************😡 Poza tym kolejne popołudnie zmarnowane, przyjechała koparka wpadła w ziemię jak w masło, roboty odłożone na niewiadomo kiedy 😠 Mam wrażenie, że wszystko sprzysięgło się przeciwko mnie, jeszcze tak słabo nie było. Jedyne światewłko to moje dzieci no i mąż ;) wrrrr......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosikka, może u Ciebie jednak da się buciki oszmacić dokoloru, bo jedna z moich "płockich"sióstr ciotecznych na weselu drugiej, właśnie tak miała, jeśli chcesz, to zadzwonię jutro do ani i zapytam! króliczkiem nie jestem :p w biuście 104, w tali 70 w biodrach 95 :p majorku, nie tyle ważne jest to, ile ma się pod biustem a ile dany model biustonosza się rozciąga ;) ale ogólnie dobierając rozmiar "pod" mierzysz się bardzo ciasno, zaokrąglasz w dół i odejmujesz rozmiar i tak, ja mając pod biustem 72 noszę rozmiar 65, z niektórych modeli pewnie nawet 60 byłby lepszy, ale wtedy musiałabym szukać "k" a juz "65J" nie jest tak hop siup kupić :p jaguś, wkładaj, co masz i baw się dbrze :) rok temu udało mi się trafić spodnie,buty. torebkę wszysto jak trzeba... a "góry" polowałam z pomocą gosikki, z allegro, było nawt kilka wariantów, aż w końcu w parę godzin przed ślubem, przypadkiem trafiłam na idealną bluzkę! i to po przecenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga haha baaardzo śmieszne.. :P Jedyna rada, to zwalić obowiązki na męża (niech odczuwa na własnej skórze) A Ty jedź np. z mamą na zakupy.. W tych odzieżowych itp powinien być mniejszy tłok. Jak koparka wpadła, to.. się wykopie.. ;) sorki taki żart.. - nie martw się, musi być lepiej :D Gosikka ja nie wiem, czy można obijać.. tak mi przyszło do głowy.. bo w końcu takie buty też są do kupienia (tzn. nowe.. ) . ;) Misiu no ja mówiłam o rozmiarze stanikowym:) Oglądałyście eurowizję? Własnie dostaliśmy się do finału. Oglądaliśmy co innego, a włączył Paweł dopiero na głosowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek, juz się wykopała :) Oczywiście całe popołudnie leje, ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa wiecie.. wczoraj się troszkę zirytowałam, jak usłyszałam od siostry męża coś takiego: "co Małgosia jest taka gapowata?". Jeeeny.. A chodziło o to, że Niunia "czaiła się" po przyjściu do nich, była onieśmielona itp, chociaz poszła do pokoju siostry ciotecznej i tam może robiła to swoje łażenie na szeroko rozstawionych nóżkach i na paluszkach, moze jeszcze wydawała dziwne dźwięki ;) (nie wiem, domyślam się, bo ona tak ma ,czasami z radości, że np. tata do domu wrócił haha). A wcześniej mówiliśmy, że nawet na początku do babć jest dystans :) Rozumiecie, o co mi chodzi? :) Hmm.. poza tym.. jakby nie było, ona nie ma jeszcze trzech lat.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, to się pomyliłam tylko o 5cm, ale proporcje masz baaardzo króliczkowe :classic_cool: Jaaguś, nie smutaj się, tylko zostaw Kornelkę tacie (mlody jak mniemam zajmie się sobą sam ;) ) i leć do sklepów. W jakim mieście ty mieszkasz? Zresztą, nieważne- przeciez macie jakieś sklepy z ciuchami :D A nie masz jakiejś fajnej bluzki i do tego spodnie eleganckie (takie spodnie to inwestycja - na pewno je jeszcze założysz :) )? A może wystarczy popatrzeć twórczo na swoją szafę? Coś rozkompletować, coś dodać....Potrafisz szyć, lub masz kogoś kto potrafi? - to 50% sukcesu (ja nie umiem :P:O) Co do butów - taaaaa daaaamm!!! Kupiłam!! :D Zupełnie przypadkowo, ale kolor - strzał w 10 :D Ten \"trudny fiolet z takim brudnym różem - dla chętnych jutro foty na maila ;):D:D Chyba czekały na mnie - ostatnia para , rozmiar 40 (ja nosze różnie 39/40), przecenione z 210 na 160 :D:D:P ten ciemniejszy odcień na nich praktycznie indentico :D Dzięki za pomysła na \"obicie \"butów, ale i tak musiałabym kupić jakieś do obszycia :) Co do cyckonoszy - zgadzam się w 100% z Misiem - większość kobiet kupuje za tęgie i za małe miski - zobaczcie pod letnimi bluzkami, gdzie mają zapięcia - miedzy łopatkami, a nie pod nimi :O Co do majorkowej Goni - ciocia jest gapowata, skoro (pewnie jeszcze przy dziecku 😠 ) takie \"mądrości\" wygłasza. A może Gosia ma intuicję do ludzi, i dlatego trzymała ją na dystans? - to cioci nie przysżło do głowy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce zdjęcia! Tata nie może zostać z Kornelią bo pracuje, ma swoja firmę a wspólnicy wyjechali do Niemiec i niestety musi pracować. Do tego jeszcze teściowa wymyśliła sobie jutro zbieg na hemoroidy. Do dupy taka robota ;) Ale juz nie smucę, dam jakoś radę. Napisze po fakcie. Zgadzam się z Gosikka to ciocia jest gapowata 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh dzięki :D:D Z tą Gosi intuicją coś może i być.. ;) to już tak ogólnie piszę :) Na szczęście nie przy dziecku, tak trochę jakby na ucho ;) To jej odpowiedziałam, że przecież zawsze tak było (że się dziecię musiało zapoznać z otoczeniem) i.. "ten typ tak ma" :P Gosikka gratuluję zakupu! I oczywiście też chcę zdjęcia :) Taak, buty na obicie też trzeba mieć :) hehe. Oj tak.. te staniki między łopatkami.. zwłaszcza u starszych kobiet.. i jeszcze takie szerokie..(w sensie pasów poziomych i pionowych) - haha a to się wypowiedziałam :) Jaaga aa to nie Twoi rodzice przyjeżdżają? Hmm postaraj się ich wykorzystać :D :P chociaż troszkę :) Trzymam kciuki. Dobranoc, spokojnej nocy i udanego jutrzejszego dnia Zaraz.. pełnia była wczoraj, czy jest dziś.. chyba dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dzisiaj przyjeżdżaja moi rodzice i to dopiero się zacznie ;) Z nimi to czasem gorzej niż z dziećmi, wprowadzaja tyle zamieszanie i ludzi w nasz dom. Przyjeżdżają rzadko, ostatnio razem byli na Boże Narodzenie więc cało rodzina musi sie z nimi zobaczyc, tylko czasem sie zastananwiam dlaczego nie zapraszaja ich do siebie, a przyłażą do nas? Już widzę minę mojej mamy, która jedzie pewnie z masa roślinek jak zobaczy te nierozsypane góry ziemi na podwórku. Zaraz zacznie się zrzędzenie 😡. Tak jakbym miała jakiś wpływ na to że od 24 godzin leje deszcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
styrana, zalatana, lekko wkurzona ale pozdrawiam :D maj to u mnie jakoś miesiąc świra :o ale .... juz za kilka wiatr od morza będzie rozwiewał mi włosy (ew. deszcz moczył :p) Sylwia - to co - spacer ? wymienimy się telefonami (jaki masz :p bo nie wiem, czy mi sie opłaca :p :D ) si ju lejter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah no tylko napisz mi dokładnie kiedy będziecie, bo my od 23 czerwca do 28....wybywamy w góry :D Mam nadzieję, że Wy macie inny termin...wymienimy się tel. na gg. :D Ja mam Erę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytałam o model :p my Gdynię i Sopot planujemy ok 1.06 :D więc .... :D podeślę number na gg a teraz ciiii mam gingersa i zamierzam go użyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah...no to wszystko wskazuje że nam się uda :D Ale fajowo :D:D:D AA 4 czerwca jakby co to nie planujcie ;) bo mam ważną wizytę u endokrynologa :O A wszystkie inne jakoś postaram się spasować :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah ano tak mamy się wymienić...dopiero zajarzyłam :P :D:D:D Pewnie Ci się nie opłaci :P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie macie z tym spotkaniem :) I jeszcze nad morzem....[rozmarzyla się] Sylwuś, a w sierpniu masz czas? Jedziemy do Władziowa :) Dokładnie w drugiej połowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia...no pewnie, że będę miała czas :D:D:D Ale fajnie by było gdybyśmy się spotkały :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nokie ... jak byście chciały wiedziec .... :P:P:P hejooo kochane babolki ❤️ ale mamy brzydki maj w ym roku 😠 za tydzień Daska kończy dwa latka ... jeju jak to zleciało.......... a Grzywka tu zaglada??? bo przeciez STO LAT DLA ZUZI pannica juz dwa latka ma pełne :) ❤️ 👄 a no i w końcu sie moge pochwalić ( bo tak mi z deka było głupawo :P:P:P czasem ) ze moja Daria zavczyna mówić :) nie no tzn mówiła wydawała dzwieki ale teraz zaczyna fajnie powtarzać i to całkiem wyraznie i z sensem :classic_cool: Channah no udanego wyjazdu !!! Jaaga no to znów zjazd rodzoinny u Ciebie :) a i udanej zabawy na weselu :) Majorek Ty i Twoje opowieści.... czytam po kilka razy..] nie dlatego ze nie moge zakumac :P tylko dlatego że lubie to robic ❤️ GOSSICZKO ❤️ Misiu :) jestes niesamowita :)a macie juz kupca na mieszkanie? \\ ... jeju samodzielny remont przy czwórce dzeici i to na dodatek opisywany z takim optymizmem i radościa ... :) :) [WIEEEELKA BUŻKA] [KOFAM WAS]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś super, to jesteśmy umówione :D:D Donia, ty mi tu nie Gossiczkuj, bo ci się dupogrzmot należy ;):P:D:D:D Gdzieś łaziła? Co do Dasi, kumała wszystko i gadała ładnie, tylko...ty jej nie rozumiałaś :P:D:D A propos rozmienia :D Jasiek, wbrew pozorom ;), potrafi czasami wkurzyć i czasami pytam go wkurzona: -A w dupę chcesz? a on -chces albo -tak :D:D:D Bo jemu się chyba wydaje, że to coś takiego, jak kanapka, picie, zabawka :D:D:D :P Aha, mądrala składaa zdania Jemy chlebek własnego wypieku (ja z wędlnką i keczupem, on suchy), a Jaś: -Mama je keczupem :D Przyimki dojdą póżniej ;) Super są tez wszyskie przeczenia np. na zielonym - \"Jedź tatusiu!\" na czerwonym \"jedź tatusiu ne!\" :D i na tej samej zasadzie \"Będzies jadł ne\" Na pytanie \"idziesz do domku?\" - \"idzies dokmu ne\" \"Jedziemy dziake ne\" (to akurat zawsze chce, ale jak uslyszy nasze \"nie jedziemy na działkę\", to tak powtarza :D ) itd, itp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam zaraz nie ma ;) jestem :D chłodzi mi się co nieco w lodowce ;) Bobsik śpi :D pozerkam na Męża ;) a tak na serio - Gosikka - przyznaj sie, Ty też chcesz wpaść na konsultacje do Sylwi ? :D :p ;) Donia - jakośw sierpniu we wstępnych planach pojawil się wyjazd kierunek Małopolska ;) (na motorolę sie pewnie nie zamienisz ;) :p) nieco doczytałam co i jak - Majorek chciała być kobieta pracującą Miś ma słaba szyję(grunt, ze nie głowę ;) ) , Jaaga przetrzymuje koparkę w błocie i ma nalot rodzinny (szczere wyrazy współczucia w zw. z jednym i drugim) a Gosikka Tobie to powiem, ze jestem pod wielkim wrazeniem tego, jak Jaś mówi !!! przywróć mu jednak ten tytuł Eugeniusza :) zaraz jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ręka mnie boli, to piszę mało! ale dwiema mądrościami toni, muszę się podzielić: \"mama i tata... mają dobrze, mają wspaniałych przyjaciół, dzieci, co zawsze im pomagają\" :D i dwa... zmieniam maćkowi rano pampka, maćko się wyrywa, a ja mu na to: \"zaraz kończymy i już będziesz rządzić!\" a toniś, zupełnie poważnie: \"światem?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kto tu ma eugenialne dzieci? :D:D:D Misiu, wirtualnie głaszczę twoją rękę...i dzieci :)😘 Channah, e tam od razu eugeniusz ;) Ma gadane (po mamusi :classic_cool: i tyle ;):D Też nie zamienię nokii :P Ale ma coraz lepsze teksty :) Dziś po powrocie z fitnessu: J-Mama, jadłeś jogucik!...jadłeś sejek! Ja- tak? To super! J- Ekstja, bomba (:D) K- Powiedz mamusi, co teraz co jesz? J- ziajenka (słonecznik :) ) Ja- Dobre? J- Jasio lubisz :D:D Tak mniej więcej wyglądają rozmowy z Jasiem :D No i musze się pochwalić, że rozpoznaje praktycznie wszystkie marki aut po znaczkach na masce (albo na felgach - dziwiłam się, że wie, że to opel, mimo, ze patrzył z boku, a ten spryciarz widzi znaczki także na felgach :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×