Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

trzeba bylo pogonic sasiadke z tymi buleczkami :) To iedy wazenie? w marcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:)) ja wstalam ale do pracy lece..tak wiec milego dnia zycze :) i bede sie odzywac z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważenie myślę przed wielkanocą lub....dopiero na początku kwietnia miłego dnia w pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje dziekuje:) ja sie zwaze na koniec lutego, moze tak kolo 25. nie wytrzymalabym do kwietnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)chyba umyję okno..... bo co tu robić :):)a ja uwielbiam myć okna :) najlepiej to jakby to była moja praca w przyszłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty podawaj swojego, szybko wysle przed pracą bo nie mam zdjec w pracy:) a ty mi pozniej ideslesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie! mam nadzieję, że się nie pogniewałaś za to "ciebie" małą literką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle super zdjęcia!!!!! bardzo ładne i ...chciałabym tak wyglądać :) szukam zdjęć i już Ci wysyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emq
ja także pryłączam sięo was. mam zamiar schudnąć4 kg. będę jeść tylko pomarańcze i pić dużo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz Ci wyslalam :) zupka mniam :) ja dopiero za godzinke cos zjem :) Witaj emq :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za zdjęcia!!!! fajną masz rodzinkę i widzę, że bywasz w "moich stronach" znaczy tam gdzie ja uwielbiam być czyli nad morzem. wiesz co? jak tak patrzyłam na te zdjęcia to...musisz być cholernie szczęśliwa...i jeszcze te córeczki śliczne, podobne z resztą do mamusi :) super zdjęcia..a te w krótkich włoskach to kapitalne!!!!! :) dostałaś już moje zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emq! fajnie, że masz tylko 4 kg do zgubienia, trzymam kciuki bardzo mocno, na pewno Ci się uda fajnie, że jesteś z nami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam :D :D :D Jaka sympatyczna buzia :D no ale to wiedzialam juz ze znajomosci forumowej :) no i jaka radosna :) A to zdjecie z zamku w Książu - bardzo fajne ujecie, az mi sie w glowie zakrecilo od wysokosci :) W stegnie bylismy w listopadzie, pustki byly straszne, ale fajnie bylo :) Odpoczelismy troche od dzieci :) To byl taki prezent na rocznice od rodzicow :) Zreszta bardzo udany :) O krynice tez zachaczylismy, ale bylo tak zimno..., ze tylko chwilke tam bylismy :) Za to bursztynki w Mikoszewie to niesamowity bajer :) Szczesliwa owszem, ale troche juz zmeczona siedzeniem w domu... do pracy bym juz chciala isc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a powiedz mi skąd jesteś bo nie mogę na forum tego znaleźć...:) właśnie się zastanawiam....czy by nie iść po wagę...kupić sobie...ile kosztuje waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to.....chciałabym w tym roku pojechać nad morze na długi czas :) mam w Stegnie rodzinkę, ale mamy mały kontakt.... wtedy jest super bo mogę cały dzień buszować w wodzie :) może kiedyś się tam spotkamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z Wawy :) A wynajmuja pokoje? Bo my bylismy u takiego panstwa :) Chociaz tam wiekszosc ludzi z tego zyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×