Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

a jak! chciałabym już słońce i +15 stopni ale...jeszcze trzeba się odtłuścić by można było się normalnie ubrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem masz racje :) niestety... ale mam juz ochote walnac sie gdzies na kocyku nad jeziorkiem i wystawic twarz do slona... ach rozmazylam sie... i nie koniecznie w bikini :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak woda jeziorko...ja uwielbiam morze...kocham pływać..a jak już jestem w wodzie to zapominam o tym wszystkim..........o sadełku...kocham się kąpać!!!!! w tym roku będę na pewno dużo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no je tez moglabym caly dzien siedziec w wodzie :) i moje dzieciaki tez :) z wanny nie moge ich wyciagnac... zawsze wielki ryk, siedza, sine, zimno, zebami szczekaja, ale wyjsc nie chca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja napewno tez tego lata zwiedze same jeziora i morze:)) bo moj narzeczony ma bzika na punkcie opalania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstyd sie przyznac ale nigdy nie bylam na solarium... troche sie boje, bo mam AZS i w sumie nie wiem czy moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na solarium nie chodzę już...znajoma miała przykra sytuację tam i jakoś przestałam ja chodzić.... może powinnam ale poczekam na naturalne słoneczko, w końcu tylko ono tak ładnie i zdrowo grzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec tak....koleżanka opowiadała ze gdy była na solarium czekała w kolejce długo ponieważ jakieś dwie wcześniej przyszły i sobie zajęły (a to nowo otwarte solarium super nowoczesne lampy, mega promocje i tanie karnety)..i sie kłóciły która ma wejść pierwsza...no i ta która weszła pierwsza..po 10 wykupionych minutach nie wyszła...więc właścicielka tam weszła z babką która też to odsługiwała i tamta dziewczyna leżała w kabinie (stojące solarium) niestety nieżywa, było spięcie w czymś tam (nowo podłączony sprzęt) jak ustaliła policja i śledztwo... to było jakieś 4-5 lat temu. moja koleżanka miała wtedy taki uraz do solarium że masakra, do tej pory nie chodzi i odradza wszystkim, ja wiem, że rożne rzeczy sie dzieją, ale...po co właściwie mi sztuczne słonko :) czekam cierpliwie na nasze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba juz nie bede sie zastanawiac czy cos trace :) Wspolczuje koleznce... niezla trauma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ oczywiście :P jak popatrzę na innych topicach to aż żal...tylu ludzi wyśmiewa osoby z nadwagą, że szok. a właściwie nie znają ich. szkoda, bo może kogoś to dotknąć (mnie nie ma szans:P) ... idę się myć i kremować...:) jak dziś biegałam to tak sobie pomyślałam, że może by fajnie było biegać też rano..... rano i wieczorem..ale rano to nie mam z kim a samej to strach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carolima! no ja tez jej współczułam.. nie mogła się pozbierać..i jeszcze ją jako świadka po sądach ciągali....bo rodzinka walczyła o kase od właścicielki...odszkodowanie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mnie dziwilo i bedzie dziwic, jak w takiej chwili mozna myslec o kasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smetnie sie zrobilo :( Moja corcia ostatnio stwierdzila, ze chce byc planeta :) Dzieciaki to mja wyobraznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiuczekk no wiem, wiem, ale to straszne, ze w takich chwilach wychodzi zwykla ludzka pazernosc... bo nawet najwieksze pieniadze nie zastapia nam danej osoby... ani nie pomoga zapomniec o bolu... o ile takowy jest... bo naprawde ciezko w to uwierzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze takie glupie pytanko zadam... nie myslalyscie zeby np. swoimi zdjeciami sie wymienic przez maila?? taaakie glupie pytanko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie mam ale na wiekszosci sama glowa heheh bo nie lubie jak ktos mnie fotografuje calą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez sama glowa, albo kurtka :) albo zaslonieta dziecmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok ok to bylo tylko pytanko:) a w sumie tez sie wstydze, ale chetnie bym sie podzielila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa w sumie po co wstyd?:):):) to nasze ostatnie zdjecia przeciez w takim stanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysl bardzo dobry :) ja mam pare fotek na naszej klasie, wiec na maila tez moge wyslac, tylko musicie podac, albo napisac do mnie pierwsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie może i ja też :) sama nie wiem, tylko nie mam fajnych zdjęć :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×