Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

dziś...w moim domu na obiad był sos, ziemniaki pulpety ....jakieś desery....masakra.. a ja zjadłam płatki z mlekiem, małą miseczkę :) i super jest póki co...a na śniadanie cienkie 2 parówki ugotowane...bez dodatków typu musztarda... dziś też biegamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieprawda bo ja jestem :) właśnie wróciłam do domu po ciężkiej pracy. wszystko mnie boli, po prostu braw przyzwyczajenia. ja też mieszkam na wsi (jak na razie). do dietetyka w Krakowie trafiłam bez najmniejszych problemów . chcieć to móc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem nic na temat ograniczenia picia herbaty czerwonej. ja piję bo bardzo mi smakuje, szczególnie o aromacie ear grey. być może są jakieś przeciwsazania, ale ja nic takiego nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piję zieloną, i to bez żadnych ograniczeń, czarnej wogóle, czasami czerwoną, rzadko bo ogólni enie lubię, tak smierdzi dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zielone też są cytrynowe lisciaste tetley

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaką wy macie dietkę, konkretną jakąś czy po prostu ograniczacie się w ilości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś mi kiedyś mówił, że czerwonej nie mozna pić zbyt dużo, ale to było dośc dawno temu i temat nieszczególnie mnie wówczas interesował i dlatego też nie pamietam, jakich argumentów użyto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setka co z Tobą, co tak mało piszesz? Później znowu mnie nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piję zieloną o smaku cytrynki i czerwoną z bio activa. czerwona ma specyficzny smak i zapach, bo wcześniej poddaje się ją farmentacji czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę mało bo nie wiem co tu pisać :) ;) za pół godzinki idę na boisko :) hehe :) no spodobało mi się to....a przy obiedzie bylo zdziwienie ..wszyscy sosik ziemniaki a ja płatki z mlekiem...heheheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
witam tylko na chwilke bo spojrzalam, 100kg, mozesz musztarde bo ana przyszpiesza spalanie kalori , wiadomo ze nie sloik ale jedz wlasnie do parowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
jej-jak mam chwile to nie ma nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
ja slyszalam ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
dziewczyny gdzie sie podziewacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do parówek (z indyka) jem tylko chrzan- oczywiście jak jestem na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś tak nudno na tym naszym topiku. wszystkie lasencje gdzieś się podziewają i żywcem pogadać nie ma z kim. co się z wami dzieje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo 100kilowa, widze ze twoj topik sie rozwija ciagle:) u nas prawie wszystkie dziewczyny zrezygnowaly (chyba) i zostalysmy we 2: ja i daydreem :PP:PP pozdrawiam was wszystkie dziewuszki:) PS. mamy zamiar sie do kogos przylaczyc... moze Wy nas przyjmiecie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też za moment będę się pluskać, tylko czekam aż mężuś się wypluska, a on to potrafi i gadzinę w wannie przesiedzieć- gorszy niż baba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że tak.:) :) :) wskakujcie do nas, razem zawsze raźniej. dopiszcie się do naszej tabelki, jest stronę wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie takie fajne minki, a ja takich zrobić nie umiem. może mi wytłumaczycie jak to się robi :) bo ja taka trochę niekumata w tych sprawach jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chcesz pokazac jezyk to dajesz : P tylko zaraz po sobie, jesli smutna minke to : ( jesli usmiech to juz chyba wiesz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiuczek przyłącz się i zwołaj do nas koleżanki :) razem raźniej!!!! woda się nalała idę się kąpać.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki serdeczne :P nie wiem co z tymi naszymi dziewczynami się dzieje, ciągle pustki, a wy zdecydowałyście się dołączyć do nas.??? :P :( :P :( :P :( :P tylko ćwiczyłam. a jak zrobić takiego a"la pirata??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieluszka, patka, monika, setka i cała reszta !!!! hej hej!!! gdzie wy się podziewacie ????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×