Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

to herbatke :) zielona megamocna polecam :) dziala i na to i na to :) dlaczego "znaly" a Ty sie nie podzielisz wizerunkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no ale laska z Ciebie :) ja to stara baba :( :( :) juz wysylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz dostalam:) no to my sie juz znamy:) wooow ale zmiana:) a powiedz mi ile minelo od czasow"grubszych" do "chudszych"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od najgrubszych 108 kg do chudszych 76kg - to bylo jakies 4-5 miesiecy gora... zaczelam znowu tyc od lipca zeszlego roku i utylam 20 kg... potem jeszcze ciut... i doszlam do 96... ale znowu nastana czasy chudsze :) mam nadzieje, ze nawet szczuple, ale to za pare ladnych miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie moje odchudzanie trwalo rowno od 19 lipca do 24 grudnia 2006... a potem wymowki... wiec mysle ze i tak dlugo utrzymalam wage... pol roku, bez wyrzeczen... teraz juz nie bede taka glupia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam tak dziwnie troszku. wytlumacze na zdjeciach moze:P tak wygladalam w zoltej, potem schudlam i jak przytylam znow tyle samo kg to juz nie wygladam tak samo, jakos inaczej cialo mi sie uformowalo i wydaje mi sie ze mniej mam tego cialka. inni tez tak mowią . czy u Ciebie bylo podobnie?? alno u kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nie zastanawialam sie nad tym... ale tak patrzac, to mi teraz chyba lapki bardziej przytyly :( dupe mialam zawsze wielka... WIesz co teraz jak tylam to brzuch mi kosmicznie rósł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej mi doskwiera, ze teraz wygladam staro... a nie czuje sie tak... mam nadzieje, ze uda mi sie odmlodzic choc troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no peewnie;) po schudnieciu przewaznie wyglada sie mlodziej:) takze glowa do gory:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mam ciotke w swidnicy :) bylam u niej ponad 20 lat temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim.......wiek........było.........jest........wzr ost .....data roz odch m_1982.......... 26..........92,2..........87,5.........164..........14.01.20 08 zaba25.......... 26.......... 90...........90............ 165..........30.01.2008 taka taka....... 25..........95...........95.............170...... ....31.01.2008 carolima........ 27...........96...........89............. 159... ......02.01.2008 wioluszka1w....32...........94...........94............. 166........... ??? love*me*tender25...........87...........85.............. 170..........1 5.01.2008 100kilowa.......22..........100..........?*............. ..166..........???* PatkaP.......... 28.......... 82,2....... .76............. 173 .........15.01.2008 basiuczekk.....22...........95............?...............168..........29.01.2008 no wiec dopisalam sie do tabeli, wage swoją podalam tak okolo, bo nie mam na czym sie zwazyc:( a co ile ustalilyscie wazenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz, chyba trzeba isc sladami 100kilowej i isc spac, jutro znow praca;(:( wiec trzymajcie sie dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :) co ktorej spadnie to sie chwali :) gdzie Ty te kg chowasz? nic nie widac na fotce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to papa :) ja jeszcze ciut pozerkam, moze wioluszka zajrzy :) dawno jej nie widzialam :) aczkowliek wydaje mi sie, ze namierzylam ja w kontaktach m, ale pewna nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja już wstałam...chyba posiedzę troszkę przy mojej pracy promocyjnej, bo ja gadu-gadu z wami a niedługo muszę oddać swoją pracę :( mam prośbę - napiszcie wszystkie skąd jesteście :) sąsiadka właśnie weszła do mnie, przyniosła świeże bułeczki z powidłami....własnej roboty..... i stoją na stole i pachną :/...pokusa. ale się nie poddam :) właściwie od kilku dni jem płatki z mlekiem...może dziś zrobię jajecznicę na mleku z 1 jajka...bo już mi się nudzą płatki ;) wiecie? brzuch mi sie strasznie mocno zmiękczył i się porobiły oponki... w końcu mogę dotknąć żeber! :) czekam na Was śpioszki!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×