Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

nie, moja ciocia która tam mieszka nie wynajmuje. ale np ja jeżdżę z narzeczonym do krynicy morskiej i tam płaciliśmy w sezonie 50 zł od osoby a poza sezonem 35 :) nie wiesz po ile kupię wagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam za 70 jakies poltoraroku temu, ale taniej tez mozna, wostatnio w biedronce byla promocja na elektroniczna, za 20 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej to znow ja:) taka zwyklą wage kupisz gdziesz za 40 zł. ale taka lepsza to ok 100zł. jem sobie w pracy sorówke koperkowa i mam tez z kiszonej kapusty. i dzis pierwszy raz od tygodnia kupilam sobie pieczywo. ciemna buleczka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam po zakupy! kupiłam maślankę i sobie ją popijam :P umówiłam się u fryzjera :)na jutro :Dhihihihi ciekawe co mi zrobi na tym łbie;) :)patrzyłam wagi.....myślę o kupnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim!!! taka pora że nikogo nie ma. jak samopoczucie w poniedziałek?? u mnie jest O.K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 kilowa a jaką fryzurkę sobie wybrałaś. jakąś fantazyjną. czyżby to była zmiana na wiosnę ja byłam w tamtym tyggodniui humor mi od razu poprawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja musze kolor wyrownac :) uciekam, moze bede pozniej, ale tak na 100% nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z biegania.... zmęczona jestem jak nie wiem co :P ale to dobrze :) będzie się lepiej spało...a fryzurkę nie wiem jaką bym chciała....pewnie tylko podetnę i pocieniuję troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmarzłam :( i kicham! skandal!!! muszę chyba się kapać i do wyrka, by jutro też iść biegać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dorwałam się do kompa i nadrobiłam moje zaległości w czytaniu :) Ja też chcęWasze zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec widze ze tu pustka wieje:P:P:P ja dzis mialam straszny dzien. caly czas jesc mi sie chcialo. i zjadlam: 100gr sorowki z kapusty pekinskiej, sorowke koperkową i 2 ciemne buleczki ( o tym pisalam:P ) dalej 2 jablka, pozniej jogurt fantazje (!) i pitny truskawkowy i tic taki hehehe. i na wieczor chyba z 6 małych ciasteczek. i troche cwiczonek na Leg magic. zalamany dzien ogolnie:] jutro juz tak nie bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zmęczona jak nie wiem, ale nie głodna co najważniejsze :P idę spać bo źle się czuję... 39 stopni mam :( aaaaaaa psikkkkk! :( kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kobitki dziś zabieramy się do pisania, coby nasz topic nie upadł :) za chwilkę się ubieram i idę do sklepu po płatki do mleka :) mogłabym to jeść ciągle, bez urozmaiceń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was i nowy, mam nadzieje lepszy dzien:) po wczorajszym jedzeniu to sie troche nawkurzałam:P czuje sie juz ciut chudsza, wiec to mnie motywuje do dalszej walki. choc na prawde pojadłabym sobie jak inni ludzie, tesknie za pierogami, kopytkami i Lionem:P ale daaaam rade:) wy tez dziewczyny:)):)) pozdrawiam i zycze wytrwalego kolejnego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) idę za godzinkę do fryzjera.. :) ciekawe co mi tam zrobią.....a może grzywkę? jak ja bym w grzywce wyglądała?? hmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli jestes odwazna to pozwól fryzjerce wymyslic cos od siebie:) tylko nie za bardzo odważnie, zeby nie popłynęla z pomysłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia_kk
hej dziewczyny! zostałam do Was zaproszona! chciałabym dołączyć i schudnąć z Wami, jestem od niedawna na forum i nie za bardzow iem jakie tu panują u Was zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejlaaa
a ja mogę się dołączyć??? Szukam jakiegoś sympatycznego topiku a ten właśnie taki mi sie wydał:) Nie waże 100kg a 65, ale jak będe dalej się tak obżerać (tak tylko mogę nazwać moje jedzenie) to szybko bede tyle ważyć! Od wczoraj jestem na dietce max 1300 kcal i nawet dzielnie sie trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy Was dziewczyny:)) oczywiscie nie mamy tu zadnych zasad, kazdy sie czuje tu jak u siebie hehe:) wspieramy sie nawzajem, wiec powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia_kk
wydaje mi się, że powinnam coś napisać Wam o sobie więc... W kwietniu skończę 20 lat, studiuję zaocznie, nie pracuję... Mam 176 cm wzrostu i ważę 74 kg, a chciałabym do lata waży 65 kg, wierzę, że z Wami jest to możliwe. Mam dosyć spory cellulit na udach i pośladkach, atakuje mi brzuch i przedramiona ehhhh... w wolnej chwili poczytam o Was..... witam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej jeszcze jak sobie nick zarezerwujesz zeby zadna swinia sie pod CIebie nie podszyła:) kazda z nas kiedy idziej w sumie zaczela swoje odchudzanie, ale wszystkie dzielimy sie radami jak mozna łatwo i bez problemu przejsc przez diete:) takze powodzonka:)):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia_kk
a jak to się robi? bo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vf
Ja mam 21 lat i 56kg przy 170cm. Wiesz jak schudłam - psychiatra i tabletki antydepresyjne Bioxetin - jesteś szczęśliwa, nie masz napadów obżarstwa , a życie układa się jak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja kocham jeść, wcześniej brałam tabletki antykoncepcyjne Yasmin i miałam spory apetyt, więc pomyślałam, że przerzucę się na plastry Evra.. tak też zrobiłam, ale mój apetyt niestety tylko się powiększył, kocham jeść.. zjadłam 2 pomarańcze, na 2 śniadanie bo myślałam, że starczy połnęłam bio-błonnik popijając dużą ilością wody, żeby mnie nasycił a tu nic, zjadłam kromke chrupkiego pieczywa z twarożkiem i teraz jestem w trakcie jedzenia zupki instant Vifon aaa ratunku co zrobić z moim wilczym apetytem???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejlaaa
mam dokładnie tak jak Ty, cały czas chodzę głodna:( mimo, że niedawno zjadłam juz myśle o tym co będe jadła za jakieś dwie godz... Chore!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zdiewczynki :0 setka wyslij mi na email zdjecie tez swoje, Basiuczek też poprosze Waszw zdjęcia i wy dajcie swoj emaile to ja teżWam wyslęSiebie :) Jeszcze tylko Was nie widziałam Carolime i Wioluszke i Patke już znam :) pOZdrawiam, bede po0zniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×