Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

Witam Nowe Kolezanki :) Jak Wam idzie? Mi ciezko... dostalam w koncu @ i ledwo zyje... Waga drgnela w dol, ale jeszcze nie zmieniam tabelki, bo zapesze :) Głodna, obolala... szkoda gadac Dzisiaj chyba zrobie sobie rybke pieczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam taka ochote cokolwiek zjesc, i chyba do sklepu zajde po zupke:) jak opanowac apetyt?? nie mozesz sie nudzic, zeby moc myslec o jedzonku, musisz ciagle cos robic, na wieczor najlepiej pic duzo wody, albo jesc marchewki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram sie i zzbieram, zeby ta rybe zrobic i sie zebrac nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolma
co tu dzisiaj tak pusto? 100 - zyjesz? jak sie czujesz? chorowitku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jest ktos? dorwałam się znowu gdzieśdo kompa :) U mnie na razie reżim ostry, motywuje mnie siostra i przy okazji pilnuje by nie podjadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiuczek a czy możesz mi wysłać zdjęcie swoje na email? Ja teżCi moje przesle jeszcze ciebie nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem!!!:) byłam u fryzjera.... mam włosy do ramion albo jeszcze mniej.... takie pocieniowane przy buzi...... ina całej długości..jest myślę ok tylko krótkie jak cholerka :) ;) zaczynam być głodna..... ale o 19 idę biegać.... wczoraj było nawet sporo okrążeń. zobaczymy co będzie dziś :) kto chce moje zdjęcia? stokilowa@interia.pl proszę pisać i wysyłać swoje a ja odpiszę muszę dziś dużo biegać :D coby ukochany zobaczył efekty mojej dietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100kilowa chce zobaczyc twoje wloski:P:P jak wrocisz to rob sobie zdjecie i dawaj do mnie na maila:) az jestem ciekawa:P pewnie slicznie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam aparatu...ale....za tydz jadę do narzeczonego wiec jak wrócę to pokażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiueczek jestes na anaszej klasie? to bym ci dala moj profil, a jak nie to wysle fotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiuczek ty to normalnie wyglafdasz? ile wazysz? Setka przeslij mi ty zdjecie ja zaraz tez wysylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam ale nie chce szczerze mowiac pokazywac naszej klasy :) poprosze o zdjecie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wygladam tak jak na tym zdjeciu w niebieskim, ale jeszcze z jakies 6 kilo wiecej. ogolnie wygladam troche gorzej:P reszta moich zdjec to sama twarz, chyba ze ktos chce...:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam do Was już zdjęcie, tpo jest z niedzieli z 27.01 innego teraz ni emam bo nie jestem w domu, w piatek mogę inne przesłać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
WITAM, pamietacie mnie jeszcze , trzymam sie na diecie juz piaty dzien, to nie jest zadna jakas znzna dieta ale jem regularnie malo , sniadanie , kilka posilkow ,- bo przedtem to nie jadlam tylko sie wrecz przezeralam , jem podobnie do m1982, kupilam sobie wage elektroniczna -55zl , wiecie co----- jem malo i co zjem to jestem pojedzona bardzo ,nie mam napadow glodu nie mysle o slodyczach, na jeden posilek nie jem wiecej niz ---250ml[ bo taka pojemnosc ma zoladek]] i jak jemy wiecej to ogranizm tez tego nie spala,, rozpisalam sie ale juz koncze , bede zagladac, najgozej mi bylo zaczac a teraz to pestka- no chyba ze mnie cos podkusi i wroce do starych nawykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jest ktoś? nie wiem czy doszły do Was zdjęcia @100kilowa i @Basiuuczek, żadnego znaku? Ja dziś w nagrodę kupiłam sobie dwie nowe bluzeczki:) i jedna niekoniecznie ;P Oczywiście na moich łOWACH; dietkę trzymam jak najbardziej, z tym, że mało coś wody pije bo mi jakoś nie wchodzi A jak u Was dziewczyny? Na wagę też dopiero wejdę w sobotę więc się wtedy okaże. Gratuluję @wioluszko mobilizacji i wytrwałości, oby tak dalej a będziesz nowa na Wiosnę :) 🌼Radosna, uśmiechnięta, odmłodzona>>>>>>> zresztą jak my wszystkie🌼 pozdrawiam i chwilkę poczekam możę ktoś się zjawi bo , ja teraz troszkę posiedzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra widzę, że nikogo niema także zmykam :( Wytrwałości życzę i ...do piątku dziewczyny Pozdrawiam, mam nadzieję, że o mnie nie zapomniałyście 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanne1428
Szukam kogoś kto pomoże mi się zmotywować w walce z otyłością . Jestem Aśka mam 15 lat przez antybiotyki a także lenistwo doprowadziłam swój organizm do wagi 86 kg . Od dziecka byłam puszysta , moim atutem jest to że jestem dosyć wysoka i nie wyglądam na swoją wagę ale i tak co dziennie mierze się z docinkami i źle mi jest z tym . Kilka razy probowałam odchudzania ale niestety często kończyło się to fiaskiem . Teraz schudłam 5 kg od listopada ( ważyłam 91 kg) chce dalej iść w tym kierunku dojść do upragnionych 65 kg , stosuję metodę małych kroczków , nie mam żadnej specjalnej diety , może ktos mi doradzi jakieś ćwiczenia ? techniki "żeby wytrzymac" , Byłabym wdzięczna moje gg 7599631

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×