Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

no właśnie, wystarczy spojrzeć na bieżącą stronę i widać na pierwszy rzut oka, że coś z kafe nie tak :P wystarczy się umówić na wizytę (ja czekałam 6 dni). tam się staje na wadze która określa masę ciała, kg tłuszczu, kg mięśni, wodę a także podstawową przemianę materii. jest rozmowa w trakcie której dowiadują się co jest w sumie problemem: u mnie mięso:), u innych np słodycze. po krótkim wywiadzie dają przykładową dietę i suplementy (np błonnik, zioła itd.) następna wizyta za ok miesiąc. ja jestem zadowolona, ostatnim razem w ciągu miesiąca schudłam 7 kg. Patka która też się odchudza w CLO tylko w gliwicach aż 8kg, a Monika (m-1982) -4,5kg. tak więc widzisz, że efekty są, jedzenie najnormalniejsze na świecie, żadnych zmyślnych rzeczy, a dietetyczki- bardzo sympatyczne, wyrozumiałe, naprawdę miła atmosfera. badania robiłam dopiero po miesiącu, na drugiej wizycie już były skonsultowane : krew, cukier , cholesterol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka: Patka i ja jestemy w tym samym centrum, Patka Wa-wa ja Łodz, u nas nie ma stwierdzenie za od mięsa tyjesz, czy od czegos innego. Poprostu lekarz dososowuje Ci dietę do wykonywanej pracy i organizmu, a zasady co wolno a co nie wolno dla wszystkich ustala takie same. Rózni e dobierane są zioła i proszek "C" ew. "E", oraz suplementy diety wspomagajace odchudzanie, jeden dostaje na slodycze inny na make i pieczywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabko ciekawa
ta Twoja dieta,wpiszesz resztę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi ci o ciąg dalszy do śniadań, czy pod noickiem????? niestety nie mogę zapisać w preferencjach, bo coś się pierdzieli. to ja nie wiem czemu mi się ubzdurało że WY w tym samym centrum się odchudzacie i to w dodatku w gliwicach:( , przepraszam za pomyłkę, skleroza nie boli :P chodzi mi o to, że jak ktoś jest mięsożerny to dostaje więcej potraw mięsnych, wędlin, drobiu itd, a jak ktoś słodkości to np chrom a w diecie np. na 2 śniadanie kromeczkę z dżemem niskosłodzonym czy miodem. wiem że mnie pytali o to co jem, czy mięso, czy mączne, czy słodycze i dostosowali mi moją dietkę: gdzie jednak wędlin i mięska jest całkiem sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak więc widzisz Monika, mi nie chodzi o stwierdzenie od czego się tyje tylko o dostosowanie diety do upodobań osoby odchudzającej się. gdyby mi typowemu mięsożercy zalecili dietę na słodko to bym miała gdzieś taką dietę bo słodkich rzeczy to ja nie lubię- słodycz raz na jakiś czas tak, ale ma co dzień mięsko i takie na słono rzeczy wolę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie chcę mówić ale ta cała kafeteria mnie do .....zaraz doprowadzi. szlak mnie już trafia :P jak pierdyknę tym całym laptopem to się tylko śrubki posypią!!! masz rację Monika, ja to najchętniej tylko jajecznicę z boczusiem, kiełbaskę smażoną, kaszaneczkę, schabowego, gulasz itd a tu pierś gotowana i ryba na parze:P ale jak trzeba to trzeba, lepsze to niż naleśniki z owocami i bitą śmietaną (nie znoszę bitej śmietany ha ha :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabko chodzi
o resztę diety pod nickiem,na nstepne dni;sniad ,obiadow i kolacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja po kolacji:) zaraz idę kapać maleństwo, czuje się jakaś taka napompowana, ale to chyba przez zbliżający się @. Na jutro mam ambitne plany, od rana zacznę od spaceru, żeby się dotlenić, a wieczorem zamierzam zacząć może ćwiczyć weiderek:) tylko słyszałam ze jest cięzko, zobaczymy jak zacznę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko będzie wszystko działało to dopiszę, bo jak narazie to cały czas błąd jakiś mi wyskakuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny slyszalyscie moze o czyms takim jak SLIMBALL ? wlasnie wyczytalam z gazety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zgadza się, a dlaczego pytasz???? i skąd wiesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zapisz się do znajomych mych:) zapraszam aleś ty sprytna, mogłabyś dla FBA pracować:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiuczek na poczcie przy moim pierwszym meilu masz moje dane takie same sa na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już odebrałam :) dzieki Basiuczek:) idę sobi eziółka zaparzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiuczek pisałaś wczesniej o slimballu co to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to takie tabletki co po rozpuszczeniu w zoladku robi sie jak balonik, pecznieje chyba. w gazecie pisalo ze babka schudl ponad 20 kg w 7 tyg. ale juz czytalam o tym opinie i podobno przereklamowane bardzo i nie dziala... ehh a juz mialam nadzije.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już sobie poczytałam, w sumie tabletki jak każde inne wspomagające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mam tak też z tym Topinulin'em tez sie łyka przed posiłkim e30 min popija się szklanką wody, pecznmieje w żołądku i wówczas sie mnije zjada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×