Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

Gość wioluszka1w
hej dziewczyny co jest piszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
no co jest piszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany...
la...lalka...najwyraźniej w twoim przypadku facet poleciał na ładne ciałko, bo niby na co innego, jak nic wartościowego sobą nie reprezentujesz?? Tylko uważaj, bo za kilka ładnych latek uroda przeminie i już nic ci nie pomoże...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanvin
oj kochaniutka...chciałabyć reprezentować sobą chociaż połowę tego czym ja moge się pochwalić, no ale cóż jednak brak urody w waszym przypadku idzie tez w parze z brakiem rozzumku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lanvin - kurcze wiedzialam, ze skads Cie kojarze... czy to nie Tobie mama musiala wieszac na szyi kielbase, zeby pies chcial sie bawic??? Moze i jestesmy grube, ale to nasza sprawa, Ty moze i jestes szczupla, ale za to chyba koszmarnie brzydka... skoro tak zawziecie probujesz dopiec nam GRUBYM... ale pomysl troche, my schudniemy... a Ty... no tak ferie sie zaczely... ta dzisiejsza mlodziez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany...
...a kto tu mówi o braku urody? A tak przy okazji - My tu zaglądamy w wiadomym celu...a tobie się dziwię, bo zaglądać na forum tylko po to, żeby kogoś obrazić??? Jakbyś naprawdę sobą coś reprezentowała to znalazłabyś sobie inne zajęcie, a nie gnębienie innych... Tak jak wspomniałam wcześniej - idź ćwiczyć ciałko, bo za kilka lat...ojjj Misiek ci ucieknie... A wiesz co...pisz sobie co chcesz i rób co chcesz...ja pasuję, bo jak ktoś się takim urodził, to cóż...pozostaje współczuć...a ja już nie marnuje swojego czasu na taką osobę jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanvin
hehehehe...ale was łatwo można nakręcić...tylko udowadniacie na każdym kroku że jednak mam rację bo inaczej to takie teksty raczej byłyby dla was jak powietrze...po prostu nie zauważałybyscie ich.A tak...boli jednak moje wstrętne grubasy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany... ona zaglada tu w celu dowartosciowania sie... my chociaz "grube, oblesne itp... w jej mniemaniu" znamy swoja wartosc... ale dla zdrowia, warto zrzucic co nie co :) I najwazniejsze, my mozemy sie zmienic, odmienic, wypiekniec... ale nie wszystkim jest to dane... Jedni rodza sie pieknymi, inni maja piekne dusze, a jesze inni obie rzeczy, ale niektorzy nie maja nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku życzę miłego wieczorku. :) udało się dziś, zjadłam to co napisałam i nic więcej :) jestem dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę spać, a Wy już chyba dawno śpicie ;) albo może dopiero później tu wejdziecie. Podobał mi się dzisiejszy dzień...mam na myśli dietę, było dosyć łatwo. dałam radę :) fajnie, że coś się udało, jeden dzień to mały krok, ale dużo kroków to będzie coś :D kolorowych snów Kobitki !!!! TRZYMAM KCIUKI ZA WAS WSZYSTKIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100kg witaj a to nie troche za malo? rogal - to zalezy ile wazyl, ale sredni wazy 60g i ma 150kcal 2 jajka - jajka to 176kcal zupę buraczkową - zupa zalezy jaka, zabielana, ile... jezeli zabeielana to talerz gora 300kcal 2 jabłka - dwa srednie to 300g, i 150kcal... razem: 776kcal, chyba ze sie pomylilam..., ale malo, brakuje jednaego posilku... nie schodz ponizej 1000, bo wejdziesz w tryb glodowy, a pozniej jojo gwarantowane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany...
hmm... wcześniej ładnie schudłam, a teraz po rzuceniu palenia przybyło troszkę ciałka, ale już wziełam się ostro do roboty...dwa tygodnie i 4 kg mniej ;) Niestety praca przed komputerem, co nie ułatwia...ale ostatnio nie mam czasu nawet herbaty sobie zrobić... Mi pomaga dieta niełączenia (o której już wcześniej wspomniałam)... mój organizm nie toleruje chleba i ziemniaków, więc ich od jakiegoś czasu nie jem ;) Jakiś czas temu chodziłam na aerobik trzy razy w tygodniu przez pół roku - fajna sprawa bo wyskakałam się za wszystkie czasy, ale teraz niestety brakuje ciągle czasu...a w okolicy nie ma :( Teraz mam w domu rowerek stacjonarny i atlas do ćwiczeń, a wiosna na zwykły rowerek i będzie nieźle ;) Tylko niech nikt mi nie mówi, że jesteśmy pulchne tylko i wyłącznie dlatego, że się obżeramy...no przepraszam! Jak się przyglądam ile jedzą moje koleżanki w pracy to ręce opadają - cały czas coś wcinają a chude jak patyki!!! A mi nawet mały kawałek pizzy szkodzi...powinnam się żywić chyba samą sałatą ;) Ale dam radę - My wszystkie damy radę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz, żE mało? hmmmmm no to jutro jakoś inaczej to zjem..... juz w sumie zaplanowałam... zjem surówkę (dużo) ale bez sosów jakichś majonezowych tłustych... rybkę po grecku.... może jogurt :) czy za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_1982
Witam. :D Tak sobie czytam na tym waszym forum i mogę stwierdzić, że jakaś LANVIN jednak też ma chyba problemy z otyłością. :) Bo inaczej nie wiem jak by sie na tym forum znalazła. Mi w ciąży przybyło 20 kg i walczę z tym. Z tym ze nie sama tylko w klinice z dietetykiem. Sama nie mialabym takiej motywacji, tym bardziej przy malym dziecku. 100kilowa trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze ta rybka dodatkowo bedzie ok :) Glodnych snow, na glodniaka najlepiej sie chudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzień dobry ! o dziwo.... nie jestem głodna... wiem wiem dopiero po 6.... ale nie jestem :) życzę Wam powodzenia na dzisiejszy dzień :) trzymajmy się dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100kilowa: nie ma to tamto jak pisza na jednym topiku. zwlekaj pupke z krzesla i dawaj :) @all: ignorowane spamerki milkna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, widzę że jednak nie jestem tu mile widziana. Ja chciałabym mieć wsparcie i chęć pogadania z ludźmi którzy też mają kilkanaście bądź kila kilo do zrzucenia. Ja dziś jestem 9 dzień na diecie, ale samej tak ciężko. Pozdrawiam i mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do grona forumowiczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
WITAJCIE chcialabym z eami pogadac ale strasznie nie mam czasu ide na zabawe choinkowa z dziecmi zeby mnie ino ktos nie poczestowal lakociami wczoraj i dzisiaj jestem pozytywnie nastawiona mysle o diecie ale nie mam napadow na jedzenie co czesto mi sie zdaza do dziewczyny ktora pisze na jakiej jest diecie ---jaka dieta-- ciagnie mnie do was do pisania bo z wami jest razniej ale z czasem kiepsko co robicie jakie macie sposoby jak was napanie straszny glod albo chec zjedzenia czegos zakazanego bo ja niraz jak mam na cos ochote to stoje nieraz przy polce i wkladam i wykladam jedzenie ale i tak zjem fajne jest takie forum wiec piszcie i wspierajmy sie bo to naprawde pomaga pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
TO ZNOWU JA CHOC NIE MAM czasu ale mnie bardzo ciagnie do was i napraWDE MI POMAGA W NIEOBRZERANIU SIE bo wiem ze gdzies ktos jest kto mnie rozumie i moge z nim pogadac mysle ze wieczorem bedzie was wiecej narazie PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
DZIEWCZYNY ALE ZAPLANOWALYSCIE SWOJ JADLOSPIS NA DZISIAJ 100-KILOWA ALE CZY WYTRZYMASZ TYLKO NA TYM CO ZAPLANOWALAS A JAK NIE WYTRZYMASZ JA TAK NIE MOGE Z GORY ZAPLANOWAC I SIE TEGO TRZYMAC pisze troche moze nieudolnie ale od niedawna umiem obslugiwac sie nim i od razu mnie wciaglo POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
DO M-1982 DLACZEGO PISZESZ ZE NIE JESTES TU MILE WIDZIANA to ----blad kazdy jest mile widziany NO OPROCZ WIADOMEJ OSOBY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
DZIEKI 100-KILOWA ZE TO NAPISALAS BO KAZDY NOWY jest mile widziany kazdy wnosi jakis nowy temat problem przypadek rozwija temat a to prowadzi do dyskusji i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
100-kilowa co dzis na obiadek smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×