Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

100 kilowa lepiej zjedz sobie miąsko albo jakąś rybę inaczej po jogurcie bedziesz zaraz głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe, zobaczę może pierś z kurczaka ugotuję....ale to dopiero tak bym zjadła koło 16 :) wrócę do starej diety.... właśnie od dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i najlepiej, żeby to była tylko jedna saleterka a nie cała torebka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symetria hash
mam nadzieje, ze jak kolejny raz pojdziecie do sklepu to uslyszycie, ze TAAAKICH ROZMIARÓW NIE PROWADZIMY. nie raz bylem swiadkiem jak przychodzil kaszalot do sklepu typu reserved i sklepowa mowila TU SA TYLKO ROZMIARY MLODZIEZOWE :classic_cool: swoja droga numeracja dla kobiet powinna konczyc sie na rozmiarze 38, moze wtedy kaszaloty wzielyby sie za siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carolima, wioluszka. 100 kilowa gdzie wy sie podziewacie? Ja zaraz bde zmykac a was znowu? !00kilowa gotukjesz budyń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
milo ze jakis pan nas odwiedzil. ciekawe jak wyglada twoja zona albo dziewczyna albo jak bedzie wygladala. a ty to musisz miec doiero jakies deekty skoro zagladasz na babskie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu tu jakaś typówka jak lanvin się przyplątała i się wysmętnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
mialo bydz -- defekty- bo naoewno je masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
nie wiem bo naisane -- bylem-- to ciekawe kto to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to napewno jakaś zakompleksiona panienka z którą nikt na forum nie chce gadać, i mysli ze tu ktos do niej napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
oni wszyscy sami ze soba tez maja problemy bo niby po co tu zagladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
zaraz bede bo jeden sie budzi i placze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
a w skleach to faktycznie chyba same anorektyczki siedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
na mnie obelgi nie dzialaja ale trawia mnia szlag jak ktos mnie obraza a on ciekawe jak wyglada KASZALOT JEDEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symetria hash
dlaczego szczupłe dziewczyny wyzywacie od anorektyczek ? chyba nie znacie pojęcia anoreksja. polecam wam słownik języka polskiego :classic_cool: a te panie ze sklepow sa po prostu SZCZUPLE bo dbaja o siebie za wczasu a nie wpierdalaja ile wlezie a pozniej OJEJ JA JESTEM GRUBA JAKI ZAL :-o co do mojej kobiety - jest szczuplutka ( 160 cm 47 kg ) bo dba o siebie, uwaza co je i ma wiele ruchu ( który nota bene ja jej zapewniam ). wystarczy zapobiegac a nie pozniej ratowac, no ale niektore dziewczyny wola mowic JETSEM JAKA JESTEM a pozniej placza bo zaden normalny facet nie chce takiego kaszalota :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
my sie nie widzimy nawzajem i kazdy wlasnie moze napisac co chce i dlatego niejedna tu trawia co gruba a udaje ZE JEST OSMYM CUDEM SWIATA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
SKORO TWOJA KBIETA JEST TAKA SWIETNA NO TO TY JESTES -- KASZALOTEM I CIEKAWE PO CO TU ZAGLADASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
GRUBE DZIEWCZYNY TEZ SA ZADBANE I DBAJA O SIEBIE --- TWOJA DZIWCZYNA NIE WIE Z KIM MA DO CZYNIENIA BO NAPEWNO MA DO CZYNIENIA Z CZLOWIEKIEM BEZ SKRUPOLOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symetria hash
sorki, ale ja nie piszę, że jestem Apollo. Jestem przeciętnym facetem o umięsnionej masie ciała - mam 185 cm i ważę 90 kg, nie mam wklęsłej klaty a troche mięśni. nie jestem ideałem i mówię o tym otwarcie. na moim osiedlu mieszka taka "pusia" na oko 160 cm i jakieś 120 kg. co ją widzę w autobusie czy gdziekolwiek ciągle coś je w stylu chipsy lub jakiś fastfood. a ponoć swoim koleżankom wmawia, że u nich otyłość jest genetyczna. nie ma czegoś takiego jak genetyczna otyłość, po prostu nie ma !!! niekiedy z domu wynosi sie złe nawyki żywieniowe i później dziewczyna zamiast mieć wyraźne wcięcie w talii ma zwał tłuszczu :-o każdy powinien dbać o swoje wnętrze, wykształcenie itd. Tak samo MUSI dbać o swoje ciało - jak cie widzą tak cie pisza to wielka życiowa prawda, szkoda, że tuczniki nie potrafią tego przyjąć za pewnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
SKORO BRONISZ SZCZUPLYCH DZIEWCZYN TO CZEMU WYZYWASZ GRUBE PO LATACH WSZYSTKO SIE ZMIENIA I KIEDYS TWOJA DZIEWCZYNA TEZ TO CO WTEDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
A TY KTO JESTES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
CHYBA JEDNAK TWOJA DZIEWCZYNA NIE WIE Z KIM MA DO CZYNIENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symetria hash
nie wszystko sie zmienia, jesli ktos o siebie dba to nie ma mozliwosci aby przytyl... zal mi ciebie, ze masz takie puste horyzonty :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
NIE MASZ W RODZINIE NIKOGO GRUBEGO ,,, A JAK MASZ TO TEZ ICH WYZYWASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
TY MASZ CHYBA ZABURZENIA OSOBOWOSCI SKORO PISZESZ NA TYM FORUM A PUSTY JESTES TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×