Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

mam to samo, tylko ja jestem typowym mięsożercą. nie mogę się oprzeć kiełbasce wiejskiej, czy pieczonemu boczusiowi. ale od jutra koniec!!!!!!!!! wiosna tuż tuż a ja tak kocham wodę..... ale z takim brzuchem......wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setka nie daj się!!!!!!!! trzymam mocno kciuki, mamy podobny cel, jesteśmy w podobnym wieku. nie wolno nam odpuścić bo całe życie przed nami, i nie wolno się zamknąć przed światem. musimy go ZDOBYWAć!!!!!! dobrze mi mówić, ja dopiero jutro zaczynam, ale wiem co mówię; to nie moja pierwsza próba pozbycia się tych wstrętnych kilogramów. trzymam kciuki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
e WITAM MYSLALAM ZE Z KIMS POGADAM ,DZIECI MOJE SPIA i wy tez - jak te moje dzieci- jutro jak zbieramy sie jak tam diety. Do mnie przyszla kuzynka i przyniosla paczki zjadlam cztery i kawalak ciasta i troche po dzieciach ZAwsz o biecuje ze juz to ten dzien albo ze od jutra i nici. Ale to juz napewno jutro a tak mi dobrze szlo przez kilka dni .Dobranoc---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wioluszka1!!! poradzimy sobie jakoś.... trzeba....ja to muszę koniecznie... żeby tak się zawziąć i chociaż spacerować i ie jeść tak po 16 jak kiedyś nie jadłam.... coś teraz nie umiem się tak zawziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam 40 przysiadów i 40 brzuszków....kolana przy przysiadach tak strzelały że szok! okropnie się zastałam...i pomyśleć że 4 lata temu byłam całkiem sprawna, nawet wysportowana...ale gruba byłam i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic :) chyba wszystkie spicie, coś nie możemy się zgadać co do godzin bycia tutaj :( może jutro się uda nam to jakoś zgrać. pozdrawiam Was wszystkie serdecznie :) buziaczki i do jutra :) BĘDZIEMY piękne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. jeszcze śpicie???? wstawać i obmyślać plan działania na dziś! ja sobie popijam właśnie wodę, i przymierzam się do sałatki z kapuchy. zamierzam nawet wyciągnąć zagrzebanego w spiżarce steperka. DO DZIEłA!!!!! DZIś SIę UDA WYTRWAć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! na mojej wadze mam 95 kilo, poszłam sie zważyć do kuzynki 100kilo, ja mam stara wagę bardzo starą a ona nową. Jaki wniosek? Spasłam sie strasznie. Czuje się strasznie. A im więcej myślę o diecie tym więcej jem :) yyy :( to jest chore! chce schudnąć !!!!! Zrobiłam ostatnio 100 skoków na skakance i miałam taką zadyszkę że szok heheh no to nie jest śmieszne ale wyszło jaka mam kondycję! Przyłączam sie do Was! a to ja 170cm 95 kilo (trzymam sie mojej wagi :P) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Cię serdecznie, ja tu też jestem nowa, ale mam nadzieję, że niedługo wszystkie będziemy "jedną wielką rodziną". ja mam podobny problem: 90kg żywej wagi. katastrofa!!! ja od dziś zaczynam, właśnie mam przed sobą miseczkę z sałatką i zaczynam przeżuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
Witam wczoraj objadlam sie poczkami a dzis z rana nawet nie wiem kiedy jak szykowalam dzieciom jesc zjadlam kilka ciasteczek .Zawsze mi sie udawalo ale tym razem nie moge .Kurde caly czas mysle ojedzeniu. To jest chyba tak ze im wiecej diet im bardziej chcesz schudnac tym wiecej jesz a zreszta ja jestem po 30---- i metabolizm spowolnial . JAk sie umawiamy dzisiaj ----- carolimo bedziesz w nocy to sie tez postaram. MAM MIEC GOSCI NA OBIEDZIE I PLANUJE AKUTAT SYTY I KALORYCZNY OBIAD -- JAK SIE POWSTRZYMAC.tO NARAZIE PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumie tego , dlaczego przytyć jest tak łatwo :) a schudnąć gorzej :( Poza tym nie rozumie tego że , muszę sie nauczyć na egzamin na studia uczę sie i zdaje, na egzamin z prawka sie uczy człowiek i zdaje, a jak sie odchudzać postanowię to i tak jem. Kurcze czy jedzenie tak bardzo rządzi człowiekiem? Bo mną chyba rządzi. Dwa tygodnie w styczniu byłam na diecie bez problemu 1000 kalorii , nawet nie wiem kiedy dwa tygodnie minęły a ja zaczęłam normalnie jeść a schudłam 3 kilo i już sie coś wróciła z powrotem :( ale i tak jestem szczęśliwa:) grunt to sie nie załamywać zawsze sie uśmiechać a nie chodzić z zawieszona głową i ciągle wmawiać sobie że sie jest grubym wstrętnym i bez perspektyw na zmiany , brak silnej woli itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak trzymać, ja też należę do radosnych osób i powiem szczerze, że my "grubasy" jesteśmy takimi promykami szczęścia, ogólnie to my jesteśmy duszą towarzystwa. od wielu ludzi to słyszałam. coś w tym jest. głowa do góry i kilogramy w dół!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 kilowa, prosze przejść do strony pierwszej tego wątku i przeczytać post numer jeden sto razy! To pomoże! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! na mojej wadze mam 95 kilo, poszłam sie zważyć do kuzynki 100kilo, ja mam stara wagę bardzo starą a ona nową. Jaki wniosek? Spasłam sie strasznie. Czuje się strasznie. A im więcej myślę o diecie tym więcej jem :) yyy :( to jest chore! chce schudnąć !!!!! Zrobiłam ostatnio 100 skoków na skakance i miałam taką zadyszkę że szok heheh no to nie jest śmieszne ale wyszło jaka mam kondycję! Przyłączam sie do Was! a to ja 170cm 95 kilo (trzymam sie mojej wagi :P) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
cesto bylam na diecie przedtem schudnac dla mnie to byla pestka -- a teraz to sie nie moge do tego zabrac a jak spadnie nawet te kilka kilo to szybciutko wracaja z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symetria hash
jestescie wyjatkowo glupie... nie urodzilyscie sie przeciez wczoraj, wiecie dokladnie do czego prowadzi nadmierne obzarstwo, a teraz placzecie ze tyle wazycie. a autrka topicu to rzeczywiscie przesadzila - dziewczyno masz 20 lat !! przy 166 vm powinnas wazyc 50 - 60 kg max !! a Ty masz powyzej 100 przeciez to totalne zaniedbanie !! jak mozna sie tak upasc ? to dla mnie niezrozumiale. nie lepiej od razu uwazac co sie je wtedy wyglada sie normalnie a nie jak humanoidalne prosie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! na mojej wadze mam 95 kilo, poszłam sie zważyć do kuzynki 100kilo, ja mam stara wagę bardzo starą a ona nową. Jaki wniosek? Spasłam sie strasznie. Czuje się strasznie. A im więcej myślę o diecie tym więcej jem :) yyy :( to jest chore! chce schudnąć !!!!! Zrobiłam ostatnio 100 skoków na skakance i miałam taką zadyszkę że szok heheh no to nie jest śmieszne ale wyszło jaka mam kondycję! Przyłączam sie do Was! a to ja 170cm 95 kilo (trzymam sie mojej wagi :P) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
do dziewczyny ktora pisze ze jestesmy glupie -- a wiec nie jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) właśnie włączyłam komputer... :) nie życzę sobie wyzwisk od głupich, bo taka na pewno nie jestem, gruba jestem i długo będę ale nie głupia, tak samo proszę nie kierować wyzwisk do osób tutaj bo droga koleżanko nie znasz nas i nie masz prawa wyzywać... dla jasności - ten temat powstał by sobie pomagać i osoby niezainteresowane nie powinny się tu pojawiać... bo nic na ten temat nie wiedzą, a śmiać się jest bardzo łatwo. Kobitki! zabieram się za ćwiczenia :) pewnie mało zrobię, ale zrobię.. i przed snem też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka taka witam Cię bardzo serdecznie :) zabieraj się z nami do roboty dziś mam nie wiem dlaczego, ale na prawdę dużo dobrej energii więc mi się podoba póki co poranek :D i fajnie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naskakiwać to każdy umie. a przyczyna zbędnych kilogramów może tkwić nie tylko w obżarstwie. ja w ciągu miesiąca przytyłam 10kg- i nie z obżerania się tylko od hormonów. kiedyś kumpel powiedział do mnie że "ale tej Kaśce dupa urosła", nie zdawał sobie sprawy z tego, że dziewczyna stara się o dziecko i cały czas jest na lekach- sterydach. ja poroniłam już dwie ciąże, a kilogramy to nie obżarstwo, tylko konsekwencja chęci bycia matką. G.... WIESZ O żYCIU KOBIETO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
mamy MALY problem ale jestesmy po to zeby sie wspierac trudno -- tak sie stalo ale wierz ze ludzie otyli nie sa grubi z glupoty [[[ niektorzy tak ale tez sklada sie na to wiele czynnikow [[[ moze jestem i glupia ze sie doprowadzilam do takiego stanu ale ja mam z tym problemy i nie moge nad tym zapanowac a czy ty jestes taka idealna by osadzac INNYCH-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziewczynki? Nie zalamywac sie i nie podjadac!!! Wiolus za te paczki to powinnas dostac porzadne manto... Rozumiem 1 ale 4??? Jak mowilam dzisiaj mam wolny wieczor :) I na pewno bede :) W dzien tez postaram sie zajrzec od czasu do czasu :) Dziewczyny na poczatku jest trudno, ale na prawde trzeba PRZEZ TO PRZEJSC!!! iNACZEJ SIE NIE DA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Jak tam samopoczucie od rana? Niestety wczoraj mnie nie było bo jak mąż się dosiadł do kompa to ja juz ni emogłam :) Dziś nadrobię do 15 mam wolne :) Ja juz sie wdrozyłam, i jest chyba mi coraz łatwiej powstrzymywaćsię od złego jedzenia :P Zaba 25 gdzie sie leczyłas w klinice? i jakie miałaś efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×