Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

przeczytalam i musze niestety sie z tym zgodzic, ale dawno juz do mnie dotarlo, ze za duzo jem, wiec az tak nie bolalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
czesc dziewczyny , nie rozumie tych roznych ludzi po co tu zagladaja i sie wtracaja, no co ich to obchodzi o czym my tu pszemy , no powiedzcie same czy wy wszedzie zagladacie i obrazacie innych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
jak tam po kolacyjce, idziecie juz spac czy bedziecie jeszcze , ja za chwile bede kladla dzieci spac i tu zajrze ,, bedziecie jeszcze, jak minal wam dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede :) Dzien jak co dzien :) raz lepiej raz gorzej, dzisiaj bylo gorzej, ale w limicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
jest ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
zaba25 -- ja stosowalam tabletki typowe na odchudzanie -- ale wiem ze niepotrzebnie i nie polecam bralam --MERIDIE15 i inne tez takie bez recepty,, ale nie warto ,, moze jakis blonnik albo chrom, herbatki ale nic pozatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
ja pije czerwona i zielona herbate i kupilam ostatnio takie ziolka nawet w smaku dobre,, czyzby inne dziewczyny spaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symetria hash
witam ponownie moje kaszalotki :classic_cool: dlaczego twierdzicie, ze ja was obrazam ? obraza jest mowienie prawdy ? od kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego, ze okreslenie "kaszalotki" w stosunku do ludzi jest obrazliwe. Jak bys sie czul gdzybysmy mowily do ciebie "glabie" albo w podobnym stylu? Co do niektorych kwestii masz i moze racje, ale nie uogolniaj, sa rozne osoby i rozne przypadki, i nie Tobie osadzac, kto dlaczego jest gruby. Mozesz dac nam pewne rady, albo z nich skorzystamy, albo nie i juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby jutro też tak było. i u mnie i u Was wszystkich :) wiem, że chyba ze względu na mnie mama jutro nie robi pączków... :D hihihi :) a w ogóle to pije właśnie wstrętną zieloną herbatę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piję zieloną cytrynową, wtedy ma lepszy smak :) i lepiej smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
ja pije ziolka verdina -ix w smaku dobre i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
fix mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
u mnie kolejka do komputera i chyba tez musze zaraz konczyc ale bede zagladac i odezwe sie jak bede widziec ze jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ziołka tez pije zawsze na noc i na czco rano szklankę nazywają sie nr X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
jestem juz , czyzby nie bylo nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienie troche tamat, na mniej pachnacy ;) Otoz moj maz zaobserwowal, ze odkad zdrowiej jemy no i mniej, to nas tak nie gazuje :) Mialyscie problem z gazami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
sluchaj co naprzyklad jedza twoje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlodsza wszystko, no prawie, a starsza glownie bulki z maslem, rzadko wedline, czasami pomidora, ogorki uwielbia, za miesem ogolnie nie przepada, no chyba ze babcia da to co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie lubi tez zupki, byle białe, czyli barszcz, zurek... z warzyw marchewka, surowa, gotowana, ziemniaki - frytki, fasolka, ogorki, sporo tego a i surowki bardzo lubi, wiec najgorzej nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×