Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

jestemm wioluszko, ja nie z tych co to się od razu obrażają.:) jeden dzień z moje diety jest w moim nicku jak na niego nacisniesz :) Jesli to ci nie wystraczy to wtedy daj znac to wysle ci calą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
wystarczy , niby czlowiek to zna na pamiec a robi bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
lubie paczki ale mnie akurat nie ciagnie , poprostu ich nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
czy ty liczysz bardzo dokladnie kalorie i wszystko warzysz, masz wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nic nie warzę. jak juz to przerabialam rok czasu to sie nauczylam jakie porcje i czego moge zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pierwszy raz to stosując to brałam wszystko n awagę i według kartki jadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam, widzę że na forum istne szaleństwo. ja właśnie wcinam kanapeczkę z wędlinką drobiową i ogórkiem. na śniadanie niestety skusiłam się na pączusia, ale przez ostatnie 3 godziny zapierdzielałam jak szalona więc mam czyste sumienie- po pączku na bank nic już nie zostało. ja postanowiłam się odchudzać według diety którą dostałam od lekarza w centrum leczenia otyłości: polegała ona na spożywaniu 4 posiłków. była tania i wymagała wiele wysiłku. efekty były super: w ciągu 2 m-cy schudłam 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m_1982: ja poprosze jak najwiecej przykladowych jadlospisow twojej diety na maila :) Brzmi pysznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ zaba w ktorym centrum byłas? @mushelko oczywiście wysle, tylko trochę to potrwa bo musze przepisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam pod Krakowem, więc byłam w krakowie na garncarskiej. bardzo miła atmosfera, nikt ci nic nie wytyka, pełne zrozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@m_1982: wielkie dzieki. Jak masz skaner to starcza skany :) @zaba: moglabys podrzucic mi ta rozpiske na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
do zaby 25 , ja tez prosze o wyslanie e-mailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu napiszę w nicku. w ten sposób każda z was będzie mogła tam zajrzeć ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko to troszkę potrwa, myślę że ta dieta nie jest objęta żadnymi prawami autorskimi hi hi hi hi :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie wpisałam co mozna a co nie, a dni bde systematyczni ewpisywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kobitki jak tam dzionek? nikt nowy nas nie odwiedzi?? zapraszamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra :) macie narazie 2 dni wpisane, kolejne dopisze. Tymczasem idę męzusiowi obiad podgrzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już tam coś namazgrałam, jak na razie dwa dni, ale może jeszcze coś dopiszę dziś. nie przejmujcie że tego tak dużo, ja trochę upraszczałam np. jak do śniadania była surówka to brałam ogórka czy pomidora i już. na obiad też robiłam zwykła surówkę tylko bez majonezu, czy śmietany, a jak nie miałam czasu to wyciągałam jakąś sałatkę w słoiku ze spiżarki. wszystko można dostosować pod siebie. PAMIęTAJCIE żE TO TYLKO PRZYKłADOWY JADłOSPIS- trzeba go sobie dostosować pod siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaba a miłaś przy tej dieci ejakieś ziólka i suplementy diety wspomagajacve odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam zioła z CLO. przez pierwszy miesiąc były ok, później mi zmienili na takie świństwo że pić tego nie mogłam wcale. podam wam przepis na pyszny obiadek: pierś z kurczaka pokroić w kostkę i oprószyć jakąś dobrą przyprawą do kurczaka, następnie podsmażyć na odrobinie oleju. następnie dodać pokrojone w plasterki pieczarki i razem to podsmażać aż zmiękną. ja już składniki są gotowe to dodać łyżeczkę albo dwie koncentratu pomidorowego z ziołami. doprawić do smaku solą i pieprzem i........... PALCE LIZAć !!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze błonnik mi przepisano, brałam jakiś pierwszy tydzień, ale później już nie potrzebowałam, poza tym miałam straszne zatwardz... po tym specyfiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×