Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

Gość wioluszka1
ja wierze w to ze mi sie uda , ale jednak nie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
nie nudze sie , uwierz , to ze tu pisze to nie znaczy ze mam duzo czasu , poprostu wciaglo mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
tak tylko ze np. do poludnia jem dietetycznie a potem nie moge , nie chce jesc nie jestem glodna ale to jest silniejesze odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m - ma dobry sposob :) mozesz sobie nawet przyprawic taka marchewke sosem winegret z mala iloscia oliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale j anie mowie ze jak tu siedzisz to z nudow , ja tez tu jestem. nie chodzi o to. jestesmy ti w miedzyczasie. ale jesli nie masz stalego zajecia to sie wtedy je. bynajmniej ja tak mam. jesli siedze w domu i ni emam co robic wtedy owszem mysle o jedzeniu, ale wystarczy ze sie czyms zajmę i jem wtedy kiedy jest juz pora posilku lub gdy moj organizm daje mi sygnal ze juz czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
ale ja niby tak robie z innymi rzeczami dietetycznymi tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez niestety, podjadalam z "nudow" w miedzyczasie, nie zwracajac nawet na to uwagi, bo co to jest kawalek kielbaski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
jak inni to robia ze wcinaja i sa wrecz chudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
nic ino siasc i plakac ,, narazie dziewczynki bedziecie wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego proponuje sobie zapisywac co sie zjada w ciagu dnia, ale wszystko nawet lyzeczke cukru. wowczas ma sie obraz ile tak naprawde sie pochlania niepotrzebnych zreczy. po tygodniu mozna zobaczyc jak duzo si eje i ew zmienic to. ale zeby cos zmienic trzeba tego chciec, niestety :) Ja postanowiłam zmienić swoje nawyki zywieniowe, uwierzyłam ze mogęichcęschudnąi w tym trwam, do osiagnięcia swojego celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja powinnam byc, jesli moj mąż nie bedzi esiedział :)ew. z doskoku znowu bedę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
chciec to sie chce schudnac sle jak sobie czegos odmowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
moze jednak nie powinnam z wami pisac i sie uzalac nad soba --------------- a moze pisac jak ktos uwaza , jej jak fajnie schudlam 5 kg i nie jem , to po co byloby to orum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisz moze znajdziesz motywacje, bo wydaje mi sie, ze masz za slaba i dlatego ci nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtarzaj sobie ze chcesz schudnac, moze niech tez twoj mąż trochę cie zmotywuje, albo zrob tak ze dl awszystkich w domu wprowadzisz zdrowy tryb zycia wiecej warzyw i owocow mniej tlustych potraw, wtedy moze bedzie ci latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
motywacja jest duza , no ale nie wychodzi poprostu stosowalam nieraz diety z dobrym skutkiem , nawet to nie byly diety tylko zdrowe odzywianie ale teraz to naprawde chce tylko nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
jem duzo owocow i warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
ktos powie -- glupia chce ale nie morze ,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
morze tak mysle ale nie moge sie powstrzymac zeby czegos nie zjesc ,, mam piecio osobawa rodzine i zawsze ktos cos je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
czemu uwarzam ze mi nie wychodzi bo------------ nieraz tydzien jestem na diecie a pozniej nie wiem czemu jem jak glupia i kilogramy wracaja , mam motywacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
tak mam od listopada poprostu tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz sama to zmienic, my cie mozemy motywowac, ala sama musisz sie powstrzymac od jedzenia. A moze warto bylo i sc do lekarza chociazby I kontaktu i powiedziec o swoich dolegliwosciach, moze by cos poradział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurajska25
czesc dziewczyny, mialabym do was mala prosbe, czy moglaby ktoras z was napisac menu z jednego dnia ale sprzed diety jeszcze? z gory bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jurajska :D na wlasna odpowiedzialność :D Sniadanie: 2 kajzerki, masło, szynka, ketchup, majonez 2 sniadanie jw. obiad - ogromny talerz, ziemniakow z sosem z duza iloscia miesa, plus surowka, ewentualnie, ziemniaki pieczone na oleju w piekarniku plus 2 kotlety panierowane, plus sos kolacja dwie buly czyli jak sniadanie, i czasami jeszcze przed snem... w miedzyczasie, kabanosy, parowki, ser zolty, czasami cos slodkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×