Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ***caroline***

Czyżby jednak ciąża...?

Polecane posty

Karolina, ja zazdroszczę Ci, że wszystkie piękne przeżycia jeszcze przed Tobą:) I tak jak już pisałam ani się obejrzysz a będziesz tulić do siebie swoje maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka :)) Mam nadzieję że na teście wyjdą dwie grube kreski, obyyy:)) Mam właśnie takie ciągnięcia macicy w dół i lekkie w pachwinach, co odczuwam przy chodzeniu, no i te piekące piersi i slinotok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to coraz więcej dobrych znaków:) Nie wiem czy dobrze pamiętam-Ty testujesz jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysoid
wiatm wszystkich:) śledzę forum już od bardzo dawna i chciałabym usłyszeć Wasze zdanie - otóż okres miałam 4 stycznia, cykl mam nieregularny(waha sie od 27 do 32 dni), test owulacyjny wykazał dni płodne na 16,17 styczeń i oczywiście w te dni kochałam się z moim chłopakiem. Od ok. tygodnia dziwnie się czuję: codziennie miewam mdłości ale tylko pod wieczór i towarzyszy temu ból głowy(nie mocny ale uciążliwy), bardzo często odbija mi się i mam czkawkę do tego okropnie bolą mnie plecy gdy siedzę, piję więcej płynów niż zwykle, jestem strasznie senna i jakaś poddenerwowana. Dziś doszło również twarde podbrzusze i ból prawego jajnika. Wydaje mi się, że i do ubikacji ganiam częściej. Ah i jeszcze wypryski wyskakują jak nigdy i mam gazy a kolor śluzu jest biały. Nie chcę jeszcze robić testu bo do dnia spodziewanego okresu jeszcze ponad 10 dni. Proszę odpowiedzcie czy mogę być w ciąży czy po prostu sobie wymyślam.Staramy się już od ponad pół roku i nie możemy sie na maluszka doczekać:) pozdrawiam i dziekuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, niektóre objawy o których piszesz występowały też u mnie m.in. zmęczenie, rozdrażnienie, senność, ból głowy, bieganie siusiu i kłucie w okolicy jajnika:) Wiem, że pewnie u każdej babki wygląda to trochę inaczej, ale część z tego co opisujesz może wskazywać na ciążę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysoid
dzięki za szybką odpowiedź:* jak narazie sie nie nastawiam i cierpliwie poczekam(chyba ;)) do terminu. stwardnienie podbrzusza utrzymuje się drugi dzień i w ogóle czuje sie jakaś taka wielka i ciężka, głowa znów bolała ale bardzo krótko. Mam ogromną nadzieję,że to jednak ciąża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie nie wiem czy testowac jutro czy poczekać jeszcze ze dwa dni, zeby rozczarowania nie było :( Zajść w ciąże to jeszcze małe piwo, ale utrzymać ją w moim przypadku to dopiero wyczyn. Powodem moich poronień są prawdopodobnie podwyższone przeciwciała antyTPO norma jest do 35 a ja mam ich 1074 :(( Bardzo się boję że nie utrzymam tej ciąży, zaczęłam brać teraz na własną rękę luteinę na noc, żeby w razie czego podtrzymać tą ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to nie znam się na tych przeciwciałach, a nie da się czegoś z tym zrobić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysoid daj znać jak już zrobisz test:) może to będzie topik dobrych wiadomości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysoid
mam nadzieję :D a test zrobię dopiero za ok.8 dni dlużej chyba nie wytrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziłam do tej pory do złej endokrynolog, teraz 4 lutego idę do ginekologa endokrynologa, podobno najlepszy w mieście mam nadzieję, że coś na to poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie grunt to dobry specjalista. a te przeciwciała o których piszesz to coś związanego z tarczycą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed zajściem w ciążę poszłam do ginekologa sprawdzić czy wszystko ok i usłyszałam, że nie mam szans na zajście w ciążę ze względu na pco i coś tam jeszcze...Zaszłam za pierwszym razem i jak trafiłam do "normalnego" lekarza to okazało się, że nic złego się ze mną nie dzieje... Dobry specjalista to podstawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysoid
ja byłam u ginekologa dokladnie 4 dni temu ale to chyba było za wcześnie żeby mógł rozpoznać ciąże jeśli jej nie szukał i jeśli w ogóle ona jest...Belucci trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o trochę za wcześnie, choć moja ginekolog twierdzi, że na tym etapie można stwierdzić duże prawdopodobieństwo ciąży poprzez badanie-drogi rodne kobiety staja sie takie jakby rozpulchnione, ja to miałam takie wrażenie jakby zrobiło się tam ciaśniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze słówko do Karoliny na dobranoc, zauważyłam że na kafe oficjalnie otwarty został topik październik 2008:) Mam nadzieję, że to nie oznacza, że znikniesz stąd całkowicie:) Miłej nocki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysoid
też wydaje mi się, że to trochę za wcześnie. a czy test zrobiony teraz w 23 dniu cyklu wykazałby ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dokładnie tydzień przed okresem był negatywny, nawet cienia drugiej kreski nie było...Dwie zobaczyłam dopiero w dzień okresu:) Tak wcześnie to chyba tylko beta by coś wykazała:) Spać nie mogę przez tą pogodę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysoid
a ja już mam ochote się położyć ale jeszcze za wcześnie:) przeszła mi ochota na spanie chociaż łepek dalej ćmi i jem i jem i jem ... a jak to nie ciąża to ja już nie wiem co:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysoid
ale napisałam:D nie jestem śpiąca ale jakaś zmęczona może jakiś filmik obejrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, chciałam się tylko przywitać, bo na więcej nie mam czasu, wieczorkiem postaram się trochę poklikać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Baderka oczywiście, że będę tu zaglądała:) Rano nie miałam czasu a później do pracy...teraz mam przerwę, ale do domu wrócę dopiero o 18:( wieczorem postaram się zajrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynka 28
Hej dziewczynki, widze duzo nowych wpisow, fajnie, chwile mi zajelo przeczytanie wszystkiego:) Jutro ide sobie zrobic te badania krwi, zeby sie upewnic, czy jestem w ciazy, wyniki bede miala pojutrze i w czwartek ide do ginekologa:) Pozdrawiam goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysoid
grazynka 28 trzymam kciuki :D u mnie dalej to samo twarde podbrzusze i siusiam jak najęta. Czy to prawda, że jak jest się w ciąży w moczu pojawiają sie jakby farfocle? czytałam gzdieś o tym ale nie jestem do końca pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dziś zrobić test, ale spanikowałam i nie zrobiłam, moze jeszcze poczekam do jutra, boję się żeby nie było za wcześnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysoid
Belluci spokojnie poczekaj do jutra :) wiem jak ciężko jest tak czekać ale jeśli ma Ci to dać większą pewność to przeczekaj- to tylko jeden dzień a ja czekam jeszcze 7 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysoid
mój skarb zachowuje się jakby już był pewny, że jestem w ciąży a przecież takiej peności nie mam :( przynajmniej nie muszę dźwigać ciężkich toreb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×