Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ***caroline***

Czyżby jednak ciąża...?

Polecane posty

dokładnie, byle było zdrowe...tak sobie czasem myślę, jak patrzę na Dominikę jaki to cud, że z takich dwóch małych żyjątek powstaje dziecko, taka mała istotka która ma wszystko co potrzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wracam, lecę na chwile do kuchni, bo moje kochanie (to duże) woła jeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już jestem, poszłam na łatwiznę i zrobiłam kanapki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie rozmawiałam na gadu-gadu z dawno niewidzianym kolega i okazało sie, że latem tez zostanie tatusiem...i do tego podwójnym, bo bliźniaki w drodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle Karolina to podeślij mi jakieś swoje zdjęcie, łatwiej mi sie rozmawia jak wiem jak ktoś wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, wszyscy wokół w ciąży, t, mój brat (po raz trzeci), dwie koleżanki w pracy...zaczynam zazdrościć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) A ja się dziś nudziłam i wziełam kartkę i węgiel do rysowania i jakoś tak narysowałam dwa konie i powiem Ci, że całkiem fajnie mi to wyszło :D i postanowaiłam jutro kupic ramkę albo coś i powiesic ten rysunek na ścianie :) ale się chwalę... oj przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty...ja czasem też rysuję, choć ostatnio trochę brak czasu... Na dzień dzisiejszy to wymyślam jak urządzić nasz domek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno ślicznie go urządzisz... jakbyś miała jakieś pytania to moja siostra jest projektantką wnętrz ;):D Mimo to własny domek sama urządzałam i jestem zadowolona jest taki jaki chciałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra nie będę nalegać:) zaraz coś Ci pokażę, napiszesz co myślisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że Ci wyślę ale obecnie nie mam na kompie - Piotrek wróci to poprosze go żeby mi kilka wrzucił ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojego też zawsze męczę o zrzucanie zdjęć... ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w salonie chcemy zrobić coś takiego na ścianach http://www.livingstyle.pl/atelier_2.htm - kolor red indian Na ścianie przy kominku te mazańce a resztę ścian i sam kominek w tym kolorze obok:) zaznaczam, że my lubimy zdecydowane kolory...Co myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×