Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_acha_

1 podatku dla dziecka ,ktore kocham ....dla Antoniuszka

Polecane posty

Ja chcę pomóc, tylko jestem betonem, 1% wyszło mi 79 zł, zawsze coś, tylko co wpisać w nazwie OPP, ? a krs ten co ma Acha w stopce? czekam bo wypełniam właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
platynowa brunetko > W rubryce OPP wpisz w skrocie ( bo inaczej sie nie zmiesci) FUNDACJA P.O.N. " Słoneczko" > dla Antonio Sztandarskiego W rubryce ponizej : KRS 0000186434 i w ostatniej sume :) Pozdrawiam Dziekujemy🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xania79
witaj Kamila. Od 8 miesięcy jestem mamuśką zdrowego Kacperka. Zdecydowałam się oddać swój 1% podatku na Antosia, ponieważ wierze, że może być tylko lepiej. Jeżeli będziesz ze mną w stałym kontakcie i przesyłała mi relacje i dokonane postępy z rehabilitacji obiecuje, że przekonam swoich wszystkich znajomych (a mam ich bardzo wielu w zyciu prywatnym i zawodowym)i całą rodzinę by przekazywali 1% podatku na Antosia. Firma, w której pracuje zatrudnia 300 osób, może coś pomogę. Proszę kontaktuj się na e-maila d_c@onet.eu Pozdrawiam Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sllslslslsl
Moje 1% procent idzie na psy i koty. Dzieci mnie nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xania79
do: sllslslslsl Mój (moja) droga(i) też tak myślałam jak nie miałam dziecka! ja wybrałam takie rozwiązanie, że mó mąż przekaże 1% na psiaki a ja 1% na dzieciaczka. Sprawiedliwe prawda? Zobaczysz, zmienisz zdanie jak zostaniesz rodzicem.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! xania79-masz wielkie serce za co bardzo ci dziękuję! dzisiaj już jest późno więc jutro na pewno wyślę ci e-maila! Pozdrawiam serdecznie i gratuluję synusia❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelio, Jestem mamą 5-cio letniego, zdrowego synka. Wiedziałam, że 1% podatku przekażę dziecku, które potrzebuje pomocy. Po wejściu na stronę Antoniuszka, nie miałam wątpliwości. Przed chwilą przekazałam 1% podatku dla Twojego Szczęścia :) Pozdrawiam serdecznie i życzę duuuuuużo zdrówka. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAZ77-dziękuję Ci całym swoim sercem! To dla nas bardzo wiele znaczy.Każda złotówka jest dla nas bardzo ważna! Dzięki temu mamy większe możliwości aby pomóc Antosiowi! Ja też życzę Wam całym sercem dużo dużo zdrowia i radości z synka.Pozdrawiam serdecznie❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×