Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_acha_

1 podatku dla dziecka ,ktore kocham ....dla Antoniuszka

Polecane posty

Witam Was :) Pozwoliłam sobie założyć ten ,że temat poniewaz oprócz tego ,że jestem mamą zdrowej i kochanej córeczki Julii .... ...mam także w sercu ogromny kawał miejsca dla Antoniuszka :-)) Znacie pewnie Antoniuszka bo swego czasu kafeteria ( jej moderatorzy oraz administrator ) urządzili akcje reklamującą stronkę Antosiową :) Banerek z logiem stronki pojawiał się nawet na stronie głównej tlenu :) Fajna akcja-fajny spontan ...ludzie z serduchem ;) \"w dobie\"rozliczen podatkowych ;) zwracam się do Was z prośbą... Z prośbą o odruch serca ...i kilka skreśleń długopisem na Picie : )) Nie trzeba otwierać porfela !! Wystarczy odpisać jeden , mały procent .... który dla kogoś może być niczym ...natomiast gdy znajdzie się wiele procencików powstanie sumka :) która dla Antosia i Jego mamy jest biletem ;) na turnus rehabiltacyjny ...który kosztuje bagatela! - 3,5 tyś zł ..... :O Dla tych ,którzy dotarli do konca mojej wypowiedzi .... dorzucam ....\"to\" .... i powiem tylko Dziękuję.Bo wiem ,że znajdą się tu osoby ,które nie ominą tego wzrokiem ....tylko zrobią to co mówi serce .... 1 % PODATKU OD CIEBIE DLA ANTONIUSZKA :)) Jeśli chcesz pomóc ANTOSIOWI , podopiecznemu Fundacji \" Słoneczko \" przekaż 1 % swojego podatku . Nic Ciebie to nie kosztuje oprócz chęci :-) A dla Antoniuszka :)) to szansa na lepszy rozwój poprzez udział w turnusach rehabilitacyjnych . Wystarczy ,że w zeznaniu podatkowym za rok 2007 wpiszesz odliczoną kwotę \" Na rehabiltację Antonio Sztandarskiego nr KRS 0000186434 \" a Urząd Skarbowy przekaże Twoją darowiznę Naszemu Antosiowi :)) Serdecznie dziękujemy !!! I ślemy buziaki !!! Rodzice - Marta i Szymon Sztandarscy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanieeeeeeeeeeeeeee
Do jakiego ośrodka jeźzicie by stan zdrowia Waszego synka poszedł do przodu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek na kapciuszki
to nie jest dziecko achy, ona tylko wspiera te akcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ciocią Antosia i mogę udzielić każdej informacji. Antoś jeździ do Stawnicy,ośrodek ten nazywa się "Zabajka"naprawdę jesteśmy z niego bardzo zadowoleni i serdecznie polecamy. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia-----My też jeździmy do Zabajki :) Ale do 1 czy do 2??? Musze przyznać ze mój brat dużo się tam nauczył chodź był dopiero 2 razy.Ciężko się tam dostać i koszta są olbrzymie na 14-dni takiego turnusu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to chyba Zabajka 1 ale dokładnie nie wiem.Tak jak wcześnie pisałam miejscowość ta to Stawnica koło Złotowa.Nasz Antoś teraz w styczniu był tam 3 raz.To prawda koszta są naprawdę bardzo duże a z miejscami też są problemy. Na co choruje twój brat?-jeżeli mogę zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to chyba Zabajka 1 ale dokładnie nie wiem.Tak jak wcześnie pisałam miejscowość ta to Stawnica koło Złotowa.Nasz Antoś teraz w styczniu był tam 3 raz.To prawda koszta są naprawdę bardzo duże a z miejscami też są problemy. Na co choruje twój brat?-jeżeli mogę zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jeździmy do 2 (tej mniejszej tuż przed jeziorkiem) ale można gościnie odwiedzać 1.Żeby taki turnus miał efekt to powinno się jedźić co 2-3 mieisące.Tylko za co? My teraz jedziemy wiosnąi latem.Jedynie co mnie cieszy ze w życiu nie spotkałam tak oddanych ludzi.Czy będąc tam w ośrodku dostaliscie może liste osób/fundacji które mogą Wam pomóc??? Nie wiem czy również wiecie ale możecie starać się o dofinansowanie (nam w tamtym roku zwrócili prawie 1000 zł to dla nas bardzo dużo) . Brat urodził się ,,normalny" wszystko zostało rozpoznane póxniej.Kiedy to nie siedział,nie chodził itd. Stwierdzili porażenie aczkolwiek w stopniu lekkim.Przyjmował leki i które przyjmuje dalej.To one zachamowały jemu mowe(ma 5 lat i nie mówi).To jest błędne koło bez leków nie może funkcjonować ,z lekami również źle.Niedawno została stwierdzona również padaczka,jest po kilku operacjach jajeczek i innych przewodów które są odpowiedzialne za wydalanie moczu(fachowo nie ejstem wstanie tego napisać,dlatego pisze tak).Brat nadal jest w pampersie i tak już pozostanie :( no chybażę stanie się cud.Dzięki Zabjce rzadziej piszczy(to coś strasznego,taki krzyk chotego dziecka),zosatły jemu wypracowane mięsnie na stopach dzięki któremu chodzi już lepiej na całej stopie a nie na palcach,nauczył się trzymać w rączkach np łyżke i wklądać jedzenie do buzi.Chodź to nibt mało ale dla nas jak ktoś ma chopre dziecko jest tak wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypelnilam juz PIT mezowi i 1% podatku przekazalam na inna fundacje na szczescie jeszccze sie nie znalazl w US wiec wypelenie jeszcze raz i 1% bedzie dla Antosia jak sama sie bede rozliczac tez tak zrobie super inicjatywa pomozmy dzieciaczkowi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku Ania 🌻 wielka buzia dla Ciebie 😘 princpolo 🌻 dla ciekawskich ... Antoś nie jest moim synkiem :) ale jest z mojej rodziny :) Boski jest ;) Zapraszam na Jego stronke : )) DZIEKUJE ze nie olaliście tego tematu !! KAMILU :P 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ❤️ Krzyś jakiś tam zwrot będzie miał i napewno ten 1 % trafi do Antosia !! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że mi pomożecie :) Otóz czy 1 % moge podarować dwójce maluchą czy tylko można wespeć jedną strone? Moze ktoś sięorientuje bo nie moge dodźwonić się do księgowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jesteście wielkie:) Wszystkim wam dziękuję z całego ❤️ Princpolo-tak jak już wcześnie pisałam na turnusie Antoś był dopiero 3 raz,a zaleceń na rok ma 5-6.Na pierwszy wyjazd cała rodzina się składała i tam moja bratowa dowiedziała się o wysyłaniu apeli do różnych firm.W ten właśnie sposób uzbieraliśmy pieniądze na następne turnusy. Pamiętaj że wiara czyni cuda,czego tobie i twojej rodzinie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×