Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Na racuszki mi smaka narobiłas niezłego :D:D szkoda, że się nie można poczęstować przez neta. A z tymi badaniami mnie nastraszyłyście, bo ja nigdy nie miałam pomiarów części ciała ani moich ani dziecka. Jutro idę na wizytę to zrobię panikę i przyprę panią doktor do muru, niech mi mówi dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie bym Was wszytskie poczęstowała bo babcia narobiła jak dla całej armii :) uciekam bo oczka mi sie zamykają! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja z tą dziewczynką i brzydnięciem to nie prawda jednak. Nie znam mamy dziewczynki, ktora nie piękniała w ciąży. Ja mam córeczke i taka śliczna jak w ciąży nigdy nie byłam. O krostkach nawet mowy nie było. Dziewczyny ja mam 30tkę ale cerę mam super. jak byłam młodsza to trochę mi się na czole i brodzie krostek robiło, ale sobie radziłam kosmetykami z zielonej herbaty i samą zieloną na okłady. Dobrze też działa serwatka. A teraz używam tylko jednego kremu nawilżającego na noc. W dzień samoopalacz i puder bronzjący w kulkach. Raz na jakiś czas piling, ale teraz w ciązy to już nie. I cerę mam super, mogę się chwalić. Ciekawe co by na takie sposoby unikania kosmetyków powiedziała kosmetyczka Artigiano ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami - jak ja ci zazdroszcze tej drzemki... Ja jeszcze 2 godziny nudzenia się w pracy, potem musze zrobić obiadek. Będzie zapiekanka z makaronem i sosem pomidorowym z mięsem mielonym. juz dawno nie robiłam tej zapiekanki i mam na nią smaka. Poza tym mięso się juz rozmraża, więc nie mam ywjścia:) mamamalwiny - a może miałaś to badanie, tylko inaczej jakoś lekarz to ponazywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamalwiny nie ma się co denerwowac bo badania genetyczne nie są wykonywane rutynowo każdej przyszłej mamie, robi się je młodym mamom i koboetą w pierwszej ciąży po 30 roku życia kiedyś ta granica wieku była do 35, i to nie przeziernośc karkowa świadczy o możliwości urodzenia dziecka z zespołem dawna ale pomiar noska, dlatego wykonuje się je w 12 tygodniu, jeśli nosek jest to nie ma możliwości żeby dziecko było chore natomiast jak się jeszcze nie wykształcił prawdopodobieństwo urodzenia maluszka z tą chorobą jest wielkie, mój ginekolog wysłał mnie na takie badanie do kliniki zapytałam czy nie lepiej zrobic 3D odradził bo to strata pieniędzy a i silniejsze jest pd usg zwykłego również w klinice genetyk powiedział mi że szkoda narażac dziecko bo nie ma takiej potrzeby chyba że pomiary będą poza normą to można sprawdzic a tak nie ma sensu wydawac tyle pieniędzy, później mój ginekolog przy oglądaniu wyników wytłumaczył mi że jest to za duża dawka jeśli chodzi o 3D co jest widoczne podczas badania bo dziekco strasznie się kręci i wierci a przy zwykłym to potrafi spac a 4D jest zakazane już w stanach ze względu na szkodliwośc i w europie niedługo też wycofają się z takich badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do urody w ciazy.... Ja bylam w ciazy z synkiem i brzydlam z dnia na dzien.Na poczatku byly krostki,a potem ...owal twarzy na niekorzysc mi sie zmienil :( Znam mamy,ktore rodzily dziewczynki i byly coraz ladniejsze...takie promienne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przesądy znowu w łeb wzięły:D Zresztą już jest co jest i nic tego nie zmieni! Ja tam się płcią nie przejmuję za bardzo. Znacie jakies sposoby na poskromienie apetytui? Bo chyba nie wytrzymam jeszcze dwóch godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milianno dzięki za słowa otuchy :) A na poskromnienie apetytu... może i by się coś znalazło, ale w naszym stanie? chyba nic takiego nie ma biegnę racuszków poszukać, albo naleśnika chociaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zamiast się czyms zająć to czytam sobie różne przepisy na internecie. I już mi z głodu niedobrze. Wy też tak dużo jecie? Ja zjadłam dzisiaj: o 6.45 małą bułkę z serem żółtym o 8.30 bułkę słodką 0 12 dwie małe bułki z serem żółtym Kurde same bułki wyszły! Ale były naprawdę małe o średnicy ok. 5 cm. A ta słodka to taki ciążowy grzeszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poskromienie apetytu herbatka albo slaba kawa czy woda ;) Dla mnie plec nie gra roli i w sumie przesady nie wierze. Wyczytalam gdzies,ze sa takie zabobony,ze po 7 m-cu ciazy nie mozna sexu uprawiac,bo dziecko moze miec ropiejace oczka...:-0 Kto to wymyslil?? Goja jak Ci sie czasem nudzi polecam na stronie wp.pl gry online-kosci-to moj prawdziwy relax ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołeczek - dzięki piękne! ze ja nie pomyslałam o jakiś grach! Kiedyś na kurniku zawsze w domu siedziałam. To już mi zleci teraz te 40 minut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - a co z tym peelingiem? Nie mozemy go w ciazy robic?? nic o tym nie wiedzialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie słyszałam o zakazie peelengu. Robię sobie maseczkę z peelengiem i jest ok. Na pewno nie można na kwasach owocowych. A reszta to chyba nie szkodzi. no bo działa na powierzchni skóry a nie przenika do krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, ja tez tak mysle wiec sobie robie od czasu do czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ja w sprawie kosmetykow :D Nie wolno nam w ciąży tych z retinolem i kwasami owocowymi. Cała reszta jeśli na opakowaniu nie jest nabazgrolone że ciężarowkom nie wolno spokojnie mozna używać. Jesli chodzi o peelingi to spokojnie można ale pamiętajcie ze peeling w naszym stanie powinien być łagodny co by nam tych delikatnych skorek na pyszczkach nie podrażnić :) Co do obiadku...to ja dziś preferuję filety z udek i do tego sałate zieloną z winegretem i mężowi może w dniu dobroci dla zwierząt jakieś frytki zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wcale nie wiem co na kolacje dzisaij zrobie... a poza tym nawet mi sie o tym nie chce myslec, dzis na obiad bylam w japonskiej restauracji i najadlam sie az mi sie o jedzeniu nie chce myslec.. nie wiedzialam ze kiedys to poczuje w ciazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głód w ciązy to jest przekichana sprawa. Chce sie jeść a tu mdli a jak się nie zje to jest jeszcze gorzej. No i tak na dobrą sprawę nie wiadomo co się chce zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam w zeszłym tygodniu w czwartek usg, martwiłam sie ze cos jest nie tak bo w ogóle nie mam brzucha (dodam ze jestem bardzo szczupła, własciwie chuda, 170 cm i 48kg), ale okazało sie ze wszystko juest w pozadku i dzidzius bardzo urósł -ma 61mm, a wiec 12 tydzien i 4 dni. Lekarz powiedział ze termin wypada na 15 pazdziernika, wiec juz nie wiem w koncu. Wszystkie pomiary -przezierność i kość nosowa tez w porządku:) Mam nadzieje ze wreszcie troche przytyje, ale jak na razie waga stoi w miejscu, mimo ze jem sporo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie lillen, jak pomiary wszystkie ok to na pewno wszystko w porzadku. Niektore kobiety tak maja, ze dopiero w 4/5 miesiacu widac malutki brzuszek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki kupiłam sobie ten krem na rozstępy z AA ale nie ma na nim nic napisane o tym czy wpływa czy nie na usg. to może jakiś inny kupiłam niż wy macie? nazywa się dokładnie AA THERAPY ja i mama. Artigiana idealnie ujełaś to o tym jedzeniu, u mnie tak jest, choć coraz częściej się zdarza że mam na cos ochotę i nawet to zjadam. dziś zjadłam kajzerkę ze szczypiorkiem jogurt drugie danie ziemniaki, kotlet i surówka aaa i 3 gałki loda (otworzyli moją ulubioną lodziarnię) to chyba dosyć nie? lilien na pewno wkrótce brzuszek zacznie rosnąć:) jeszcze może tak być że będziesz narzekać na jego rozmiar;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilien mój maluszek ma 60 mm powiedzieli mi, że 12 tci 3 dni :) czyli jeden dzień to 1mm? Z pilingiem to poszalec można. Podobno nie można maseczek rozgrzewająco -oczyszczających . Bułeczki z serem to jeszcze nie tak strasznie. Ja na śniadanko jem 2 z dzemem, za godz parówki na gorąco i kiszony ogór, potem przekąszam paczuszką czegoś słodkiego i obowiązkowo zapiekanka lub bułka z czosnkiem. Potem dlugo długo nic. Jakis bananik cukierek i takie tam ale od 20tej to się szał zaczyna. A myślałam, że tak mało jem. Co do kolacji to u mnie zawsze robi mąż :D taka jestem szczęściara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po długiej drzemce :) widzę że jedzenie numer 1 dziś :) ja przez cały dzień zjadłam 4 racuszki i to wszystko! i na nic nie mam ochoty i od kiedy jestem w ciąży może 1 kg tylko przytyłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytyłam już 3 kg. Dziś koleżąnka zrobiła mi pamiątkową sesję zdjęciwą. Zdjęłam sweterek, żeby brzuszek było lepiej widać a ona : rany!! ty nie powinnać już rodzić?\" Haha Taka dowcipna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi waga po malutku zaczyna pykac :) ale staram sie ograniczac jedzenie . Zreszta sredni mam apetyt . Ale kwasnym cukierkom to ja sie czasami nie moge oprzec . Straszna mam na nie ostatnio ochote :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny w kolejny ponury poranek! Ja wczoraj to przeszłam samą siebie. po pracy zrobiłam tę zapiekankę i najadłam się okrutnie. Więc się położyłam o 18 na chwilkę. Wstałam o 20.15 poszłam się umyć i znowu spać!!! Tak więc przespałam cały dzień. Jeszcze tak nie miałam. I wcale nie czuję się wyspana dzisiaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie witajcie. Goja ja się już kolejną noc z rzędu nie wysypiam. Wstaję rano tak nieprzytomna że dramat. Od rana męczą mnie mdłości ależ na Boga ile można jeść. Już na lodówkę patrzeć nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana - a ja z tymi mdłościami to mam różnie. Dzisiaj mnie mdli bardzo, ale wczoraj było ok. Tylko ten ból żołądka! Boli mnie przez cały czas, jakby ktoś mi nadepnął na niego. Jak wczoraj zjadłam tę zapiekankę o 17 to nic do rana nie byłam w stanie zjeść. I w nocy jak budze się na siuku to jest mi bardzo niedobrze. Mam nadzieję, że mi przejdzie bo nie wiem jak pół roku wytrzymam z taką niestrawnością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Ja jak dotad nie mialam za bardzo mdlosci, oprocz jednego tygodnia ale szybko minelo. Ale od kilku dni rano mnie troszke mdli, ale to nie jest porownywalne z tym co niektore z was przezywaja.. i mam nadzieje ze juz tak zostanie.. Ja za 10 dni wkraczam w 4ty miesiac, a wy kiedy? bo wtedy maja minac te zle dolegliwosci.. mnie najbardziej meczy zmeczenie a od kilku dni jest juz troszke lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×