Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

nono apap i panadol ciekawe imiona :)) ogladalam ta stronke ludzie naprawde nie wiedza juz co wymyslac i to kosztem swoich dzieci u mnie bedzie Brajan albo Gabrysia pozdrawiam wsytkie ciezarowki. Bylam dzisiaj na zakupach bo u mnie w bielefeldzie niedziela robocza i kupilam sobie super tuniczke ciazowa w C&A co prawda na krotki rekaw ale to pierwsze ubranka na raze w mojej szafie. A musze sie przyznac ze w C&A sa bardzo ladne ubranka dla przyszlych mam na okres ciazy i wcale nie drogie niewiem tylko gdzie tu znalezc sklep esprita tam tez sa spoko ciuszki dla nas ciezarowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten ponury, obrzydliwy poniedziałkowy poranek! Mi humor od rana szwankuje przez pogodę i samopoczucie. Od rana mi szarpie zołądek, stąd mój kiepski nastrój. Oczy mi się w dodatku same zamykają. W sobotę była taka ładna pogoda a już wczoraj zimno się zrobiło. A w ogóle to wczoraj byłam cały dzień na zakupach. Miałam kupić buty ale chodziłam po różnych sklepach. I załamałam się! właśnie do mnie dotarło, że robię się coraz grubsza i nic na mnie nie leży! Już nie mam w ogóle tali i wystaje mi z przodu taki mały bąbel:) Jedyne co kupiłam to spodnie dresowe. Nie są ciążowe ale mają taki szeroki pas, który się rozciąga. Jak je ubrałam w domu to poczułam się jak w raju! Nic nie uciska, poprostu super! Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam goja27.10 nieprzejmuj sie pogoda ona wszedzie jest nie zaciekawa. O prosze zakupy wczoraj to calkiem jak ja. Niewiem w ktorym jestes tygodniu ale nieprzejmuj sie brakkiem tali i coraz wiekszym brzuchem ja tez powoli zaczynam miec ten problem. Pociesze cie kazda z nas to czeka predzej czy pozniej. ja jestem w 14 tyg i juz powoli mam dosyc swoich starych ubran bo wygladam w nich calkiem jak mala beczka. Gratuluje zakupu spodni ja osobiscie tez po domu smigam w dresach bo na ciaze sa najwygodniejsze. A na poprawe chumoru polecam kubek kislu badz budyniu i dobra lekture przy ktorej mozna boki zrywac:))) pozdrawiam wszystkie ciezarowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry mamusie! Mnie w Słupsku obudziło piękne słoneczko, ale nie wiem jak tam z tempertaurą! Dziś mam wizytę u gina na 11.30 i jestem jej bardzo ciekawa! Co do ciuchów powoli nie mogę się zapiąć w moje ulubione spodnie, ale trudno! A widziałyście ten link wyżej? super jest ta sukieneczka!w sam raz na lato i widzę, że ten allegrowicz ma tez ładną kurteczkę- one są w kształcie trójkąta- rozszerzane na dole, więc pewnie tez dobra na ciąże :) niestety nie dla mnie te kolory bo mam żałobę :( a takie ładne te ciuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młodaMAMUSIA - dzięki za słowa otuchy! To taki najgorszy okres - no bo brzucha jeszcze niby nie widać a już ciuchy robią się za ciasne. I wygląda się nie jak w ciąży ale jak mały pulpet:) Ten budyń i książka to super pomysł, ale jestem w pracy do 15.30 a potem to zaraz mnie sennośc bierze. A jestem końcówka 11 tyg, jutro zaczyna się 12:) Kami25 - zazdroszczę słońca, u nas pada! Ja się dopinam jeszcze w moje ulubione spodnie, ale już mi trochę wyłazi brzuch:) Ta sukienka faktycznie bardzo ładna ale ja mam rozmiar 40 więc odpada. Trzymam kciuki u lekarza! Ja mam w środę usg genetyczne i już nie moge się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja w 12 tygodniu już musze zaszewki w spodniach odpruwać bo się nie dopinam :( Buuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dopiero 10 tydzien a tez mam problem z dopieciem suwaka/guzikow.W ogole ja mam duza sklonnosc do tycia i musze sie pilnowac,bo mi nie tylko idzie w brzuch ale w biodra i uda :-0 U nas sloneczko,jest super na dworze :)Na pewno zaraz i u Was poprawi sie pogoda :) Pozdrawiam i zycze milego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :):) U nas tez sloneczko ale roznie bywa, bo wczoraj rano piekne slonce swiecilo a popoludniu przez kilka godzin grad padal! A w nocy padal snieg, maz mnie obudzil nawet rano zebym zobaczyla jak bylo bialo na dworze, bo tutaj to w tym roku pierwszy snieg!! a tu juz wiosna... ze mna z tym brzuchem to tez jest tak glupio bo nie wygladam jeszcze w ciazy (chociaz ci co wiedza mowia \"jak juz super brzuszek wyglada\") ale jak grubiutka :D ale dzisiaj ubralam ciazowe spodnie po kolezance bo mam dosyc odpinac guzik w jeansach! ten week end wogole nie nalezal do najbardziej udanych, duzo sie ostatnio denerwuje na meza (bidulek...;)) i placze o byle co... tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas na śląski również piekne słoneczko ale troszkę chłodnawo. mąż mnie obudził telefonem i kazał na spacer wychodzić, ale na razie to jem sniadanko i pije kawkę ja też jestem w 12 i już widać troszkę brzuszka. i tak jak goja napisała nie wyglądamy jeszcze jak w ciąży tylko jak przytyte. ja w domu juz dawno w dresach śmigam. w niektóre dziny się dopinam ale z biedą. wpadłam wczoraj na pomysł żeby kupic na allegro komplet ciuchów na ciąże i mieć z głowy. Impreska syna się udała wczoraj, dzieci się wyszalały za wszystkie czasy a my mieliśmy spokój w sumie tylko kieszeń nam się skurczyła hehehe miłego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo my się tutaj przyzwyczaiłyśmy do anomali pogodowych. jak leżała w marcu 2 tyg w szpitalu to nie mogłam się nadziwić że jednego dnia była mega śnieżyca, później piękne słonko i ciepło a później deszcz albo grad i tak w kółko a minionym tygodniem się nie przejmuj bo dziś się zaczyna nowy!!!! i na pewno będzie udany. mnie się zrobił na męża bardzo cięty język i o byle co go opieprzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo proszę Cię....Ja płacże z byle okazji. Ale na szczęście już mi przeszło wyładowywanie się na moim Bogu ducha winnym mężu. Myślalam że coś odpocznę w weekend a tu lipa. W sobotę goście, w niedzielę goście+grill (tak, już go zdążyłam odchorować). Za oknem słońce i mniej więcej 15 stopni. A ja bym najchętniej do łóżka wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z Warszawy, tu wiosna za oknem i w sercu :D Wracam z usg. Nasz maluszek ma 12 tyg i 2 dni :) Ślicznie sobie leży na boczku, ma 2 nózki 2 rączki główkę i brzuszek. Serduszko bije miarowo. Cudo!!! Ahhh jaka jestem szczęśliwa. Dla tych które się już w spodnie nie mieszczą. Polecam zainwestować i kupić sobie dzinsy na ciąże. Ja mam takie super. W bokach brzucha mają kawałki bawełny a w pasie gumę, którą można dowolnie ściągać i zakładać za specjalny guzik. Spodnie na każdy rozmiar brzucha :D Ja jeszcze chodzę w tych co przed ciążą biodrówkach, tylko bluzki się na mnie za krótkie zrobiły i mi się na brzuszku ściągają. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę się szykować do tgo lekarza bo jak narazie jestem w piżamie i na dodatek wysmarowana sudocremem ;) Wieczorem dam znać jak było! Miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamalwiny gratuluje serdecznie. na pewno jesteś szczęśliwa jak niewiem. ja muszę jeszcze troszkę poczekać do mojego usg ale też mam nadzieję że będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napewno będzie. ja mialam złe przeczucia a jest o.k No szczęśliwa jestem bardzo. A moja córeczka tak czeka na braciszka... Ucieszy się jak zdjęcia poogląda. Ahh czeka mnie jeszcze dziś wizyta u dentysty o 14tej Nie wiem czy pospać jeszcze czy już ze słoneczka korzystać... Dylemat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, mialam wspaniały weekend, w piątek super kolacja w knajpie, sobota: zoo, deser w Wedlu, zakupy, niedziela:plaża i obiadek u teściów. Było super. Czuje się dobrze, brzuchol rośnie, dziewczyna ktora ma mnie zastąpić coraz lepiej sobie radzi. Oby tak dalej. 23 kolejna wizyta. pozdrawiam wszystkie - bo mało bywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, sloneczko tak przygrzewa a ja musze w pracy siedziec buuuu. Ja jestem w 14 tyg teraz (13t i 3d), ale wiekszosc mowi ze jeszcze nic nie widac. Moze dlatego ze w styczniu zrzucilam jeden rozmiar, to teraz wygladam jak wczesniej ;-) ja sie czuje strasznie gruba juz. A co do ubran - na razie nie chce kupowac w sklepach ciazowych, troche drogo... a w sumie tuniki i tego typu bluzeczki sa w normalnych tez dostepne; ze spodni i tak uwielbiam sztruksy a w H&M maja duuuza rozmiarowke (do 50 iles tam) wiec jak sie uprzec to na cala ciaze by starczylo. W dzinsach musialam guzik rozpinac, a sztruksy tylko obnizam ponizej pasa i jest spoko luz. No ale pewnie niedlugo sie juz skusze i pokupuje cos typowo dla mamus ;-) tylko ze ja rzadko wchodze do galerii, ale jak juz to na dobre - i pogrom dla portfela hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już słoneczka nie ma dlatego beż żadnych skrupułów czy wyrzutów sumienia idę się zdrzemnać. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marceli a ja i tak polecam spodnie typowo ciążowe. Potem kiedy brzuszek jest już naprawdę duży takie zwykłe dzinsy czy sztruksy kończą się tak, że zawsze bedą uciskały w którymś miejscu. Wygodne spodnie na ciąże powinny się zasłonić cały brzuszek. A te biodrówki to się potem pod koniec zsuwają z bioderek Wiem to z doświadczenia :) Ja poprzednio też chodziłam w zwykłych spodniach, tylko rozmiary coraz większe kupowałam, ale jak przeliczysz to ci wyjdzie jeszcze drożej niż kupić jedne na cała ciąże , rosnące z brzuchem. Na allegro możesz juz kupić takie za o.k 150zł. Napewno się przydadzą bo nie wszędzie można w dresach wyskoczyć. Jeśli chodzi o przyrost to zmierzyłam z ciekawości. W tym 12tyg mam w obwodzie brzuszka 87cm, w bioderkach poszło mi o 2cm więcej niż miałam przed. ciekawe jak duży będzie tan brzuszek na koniec. Czytałam na innym watku, że w ostatniej fazie panie miały ok. 130cm, mój pewnie większy będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny... stosujecie jakieś specjalne kosmetyki na brzuszek, żeby skóra była bardziej elastyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj juz spodnie ciazowe nosze po kolezance i czuje sie w nich super... w normalnych musze odpinac guzik a to mnie denerwuje. Te co mam na sobie wlasnie sa takie ze zaslaniaja caly brzuch. Sa z H&M. Co do kremow, ja smaruje sie oliwka ale tylko od czasu do czasu. A wiecie ze od 10 dni przed usg lepiej wcale brzucha nie smarowac? bo ponoc kremy oliwki itd zle wplywaja na dokladnosc tych maszyn... Tak mi przynajmniej powiedzial lekarz ktory robil usg. Na szczescie ja sie wtedy nie smarowalam od kilku dni wiec super maszyna nawet odkryla ze to chlopiec :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ale się ruch zrobił na kafe!!! Z kupowaniem ciuchów to ja mam dylemat, bo są bardzo drogie. Na razie kupiłam na allegro jeansy z takim workiem na brzuch, ale są jeszcze za duże na mnie. Wzięłam je bo kosztowały 30 zł:) Duzo mam swoich tunik, bo lubiłam zawsze w takich chodzić. Ale oczywiście wszystkie z krótkim rękawem. mamamalwiny - ta bluzeczka jest śliczna! Ja bardzo lubie bluzki koszulowe i aż mi żal, bo się juz w moje w biuście nie dopinam:( a ja planuję pochodzić po lumpeksach i poszukać ubrań ciążowych. Tylko jeszcze za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamalwiny - ja się smaruję codziennie oliwką i dodatkowo brzuch i piersi kremem dla mam na rozstępy z AA. I na tym kremie jest napisane, że nie zaburza obrazu usg, więc się nie martwię, że nie będzie nic widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedzialam ze istnieja takie kremy (ktore nie zaburzaja obrazu usg). musze takiego tutaj poszukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×