Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Mlodamamusia - no ja dziekuje za taki koszmar... no ale ponoc sny pokazuja nasze najwieksze strachy albo chceci, wiec normalne ze tak sie ci przysnilo.. ja na samym poczatku ciazy mialam taki koszmar, bo sie wtedy jeszcze bardzo balam ze ja strace, ale teraz juz na szczescie lepiej. 35 stopni???? jejku gdzie ty mieszkasz? zaraz sprawdzam w tabelce. U nas 24 i chmury sobie nawet odeszly :) ale w week end ma padac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodamamusia - to ty z niemczech! tak tam dzisiaj goraco? boje sie upalow na lipiec/sierpien, mam nadzieje ze ich nie bedzie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano w niemczech w niemczech i na weekend tez upaly zapowiadaja ja jeszcze mieszcze sie w moj 2 czesciowy kostoum wiec moze przezyje. ale powoli brzuch mi zaczyna przeszkadzac bo niewygodnie mi sie juz siedzi i mam problemy jak wstaje o kucaniu nie wspomne a tu jesio tyle czasu przedemna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami25 - ja też :( przedwczoraj miałam stresa, bo od 3 dni mam bóle brzucha i myslałam że coś nie tak z bobasem. Pojechałam do szpitala - a tam lekarz do mnie - to normalne wszystko teraz pani sie rozrasta w środku no i ma pani infekcje, ale weźmiemy próbke do labolatorium i zbadamy = no i czekam wciąż na te wyniki :( poprosiłam żeby posłuchał czy bobas żyje.... chociaż to... przez minute nie mógł znaleźć bicia serduszka :( zgroza - najdłuższa minuta w moim zyciu, ale na szczęście udało mu sie odnaleźć bobaska..... tak więc mam doła - brzuch boli , boje się o bobaska i ogólnie źle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny jest dobrze, nie smutac sie tutaj prosze! kami --> a co sie stalo jesli mozna wiedziec? magdzikm --> infekcja sie nie przejmuj, ja pewnie tez mam cos tak czuje.. co jest strasznie normalne w ciazy! dzisiaj byla taka piekna pogoda, ze poszlysmy z kolezanka na lodki do parku i podokarmiac kaczki i labedzie, ale tym razem nie bralysmy lodek z wioslami tylko rowerki bo z wioslowaniem daleko nie zaplynelysmy ostatnio hehe. no i mam kupe fajnych zdjec, pewnie niedlugo bede wrzucac, dobrze, ze juz prawie czerwiec co mi sie transfer wznowi na naszej klasie hehe. karo --> ale sie usmialam z twojego meza:) moj chlopak ma podobnie z basenem, nie pojdzie plywac a zgadnij dlaczego??? bo mu sie marszcza opuszki palcow i on tego nie lubi bo to takie brrr.. on nawet w wannie ma rece nad woda haha, faceci.. co jeden to lepszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
01.milianna.........31.................... ...............29.09 02.paula01..........31.......Gdańsk..... ..............01.10 03.gandziulka......22.......Warszawa.... ...........04.10....F...Julia 04.Natalie86.......22........Poznań.... ..............05.10....M...Mikolaj 05.78aga78..... ...29.......podkarpackie ...........05.10 06.oliwkabambino..28......Kalisz....... ..............06.10 07.goga78...........29......Warszawa... ............07.10 08.mlodaMAMUSIA..21......Siaradz Bielefeld........07.10..M..Brajan 09.future............30......pomorskie. ..............09.10 10.PrEsTiDiGiTAt..28.......Wrocław....... ..........10.10 11.emi81....... ....27.... ..warm.maz.. .............10.10 12.artigiana........25.......małopolski e.............10.10..M..Oliwier? 13.wisienka2_3....23.......Słupsk...... ..............11.10 14.ProVitamina....24.......Białystok... .............11.10 15.deli256..........26.......zach.pomo rskie.......12.10.....F...Natalia 16.Klm...............26......Warszawa ..............13.10 17.Martha1977.....31.....Szczecin.... ............15.10 18.cioteczka-klo..23......Legionowo..... .........15.10 19.Marceli123......25......Warszawa... ............15.10 20.Cassandra......25......Gdańsk..... .............16.10 21.mamamalwiny....30......Warszawa..... .........16.10...M...Florian? 22.Izdebnik..........42......Kraków.... ..............18.10 23.Karo91............24......Francja.. ...............19.10...M...Damian? 24.Kamii25...........25......Słupsk... ................19.10 25.justa150..........28......Piekary Śląskie.........20.10 26.nisia128..........28......Oświęcim. ..............20.10 27.lillen...............24......Warsza wa..............21.10 28.kamika_25.......25......Kaszuby.................21.10 29.Dżagusia84s.....24......Bielsko-Biała...........22.10 ...M...Oliwier 30.Karola31_GD.....31......Gdańsk..... ............24.10 31.kitka76...........31......Gdynia... ...............25.10 32.26.10.2008.......29......Wschowa.... ...........26.10 33.nefre.tete........22......Aleksandri a,Egypt....27.10 34.magdzikm........30......Redditch (UK).........27.10 35.usana.............27......Boston... ...............28.10...M........? 36.anioleczek.......26......Warszawa.. ............28.10 37.goja27.10........26......Wrocław... .............28.10 38.falsa...............27......Cardiff. ..................30.10 39.PolaL..............28......Gryfino ........ .......30.10 40. doris_78.........30......szczecin..............01.11 41. myszka028.......31.....Zakopane............31.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w sobotni ranek, sloneczko wychodzi pomalu i zapowiada sie piekna pogoda. Ja bede miala core wiec to co jeszcze mi sie na strychu zachowalao trzeba bedzie powyciagac a reszte niestety dokupic - reszte??hahah ja jeszcze jic dla noworodka nie mam - to co zchowalam to na starsze dziecko. Teraz wiem ze to co mam po corci to niestety bedzie dopiero za kilka lat wiec nawet nie mam co trzymac a dac kolezance a to co nie zniszczone jak ona bedzie miala to za pare lat mi \"odda\". Niestety nie mam teraz na kogo liczyc bo wszyscy w kolko maja lub spodziewaja sie w najblizszym czasie chlopcow. Tak wiec same widzicie. Pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moze wiecie dziewczyny jak odczytac wynik na syndrom Downa - właśnie otrzymałam wyniki: mam szanse ze będzie bobas chory 1:450, a na Spina Bifida że jest bardzo mały. może któraś z was to rozszyfruje - dobrze, czy źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety magdzikm ja Ci nie pomoge , bo wogóle nie słyszałam o takich badaniach , a to lekarz cI je zlecił zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdzikm - poszperałam specjalnie po stronkach i powiem ci tak. po pierwsze to badanie to maks 30 % dobrych diagnoz to po pierwsze, poza tym Ty kochana masz tylko nieznacznie podwyższony poziom ryzyka bo normalnie jest on niewiele mniejszy z tego co widzę. Poza tym na ten wynik może wplynąc nawet alergia to znaczy katar już bahhh wynik wyższy. A no i jeszcze spojrzalam na Twój wiek do tabelki i wcale nie masz podwyższonego tego wyniku, w Twoim wieku taki własnie jest. Jak na moj gust nie powinnaś się martwić na zapas bo sądze że urodzisz zdrowe dzieciątko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana -> dzięki za pomoc, ja już sama nie wiem co myśleć. spotkanie z lekarzem mam za dwa tygodnie więc zobaczymy co powie. Ostatnio tyle mi sie zwaliło że jeszcze to ... i tak mam stresów... ale jestem dobrej myśli.... wiadomo - musi być dobrze. w tabelce znalazłam że dla mojego wieku to ryzyko wynosi 1:900 więc o 50% u mnie większe, ale będzie dobrze... idę poleżeć i odstresowac sie i bobasa pogłaskać :) trzymajcie sie i miłego weekendu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko a w tabelce którą ja znalazłam jest jak bym że masz poziom ryzyka dla 33 letniej kobiety. Nic sie nie martw. A co widac na USG? są jakieś podejrzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola79 - w UK to jest opcjonalne badanie - możesz sie zgodzić lub nie - ja wybrałam tą pierwszą wersję. W sumie doszlismy do wniosku że warto wiedziec co nas może czekać, ale teraz to nie wiem czy dobrze zrobiłam.... teraz jeszcze bardziej sie martwię. Zobaczymy - jestem dobrej mysli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana - 12 czerwca mamy USG połówkowe, gdzie będa mierzyć i oglądac dokładnie naszego bobasa, więc do 12 czerwca dam sobie na wstrzymanie i nie będe o tym mysleć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana -a Ty nie na spacerku w taką piękną pogode , no chyba , że u Ciebie tak nie grzeje u mnie 30 stopni masakra , dobrze , że siedze w pracy tu mam chłodniej , szkoda , że ten czas tak wolno leci , bo dziś jestem 12 godzin gdzie tam do 21,00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola ja już byłam z męzusiem na zakupach i teraz siedzę w cieniu wiatraczka w domu bo u mnie chyba więcej niż 30 stopni. Masakra. Nawet bobas to odczuwa bo przestał dziś rozrabiać tylko siedzi cichutko i z rzadka tylko kopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana -ja to już zaczynam sie martwić tym ,że nie czuje bobaska , bo to chyba najwyzszy czas , a mi coś tylko sie przelewa w brzuszku , ale to chyba nie są ruchy skoro Ty już czujesz tak wyrażnie , a wizyta u gin dopiero 18 czerwca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violuś takie przelewanie się to może być jak najbardziej dzidziuś. Ja też na poczatku od 19 tyg takie czasami czułam a teraz od kilku dni to po prostu czuję pyknięcia takie dość wyraźne. no ale to się zaczęło w 21 tygodniu. No trudno to z niestrawnością pomylić choć czasami to jest nawet podobne. :) :) A który o tydzień u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i dodam ze każda chudsza ode mnie dziewczynka czułaby jeszcze oprócz tego pyknięcia w bok macicy coś, ale ponieważ ja jestem taki pączuś w maśle to ja takie wypychanie aż stópek np mogę w ogóle nie czuć na zewnątrz. teraz jeszcze jak przyłożę rękę to na przykład czuję jak się bobas pręży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam teraz 19 tydzień , to chyba jeszcze czas , ale i tak zaczynam sie już martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co mi sie ostatnio stało , ale zjadem po kilogramie truskawek dziennie , czekałam na nie tyle czasu , a jak sie już pokazały to dzień bez truskawek to dzień stracony , też tak masz z jedzeniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ruchów to 19 tydzień to spokojnie nie masz się czym martwić. Nawet chudziutkie dziewczyny czują czasami w 22 tyg. Co do jedzenia to ja mam tak, że mogłabym w ogole nie jeść. Kupilismy dziś truskawki bo się napaliłam jak szczerbaty na sucharka i leżą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytyłam od początu jakieś 4 kg to chyba nie tak dużo , myśle , że nie przytyje więcej niż 15 , bo potem to juz masakra , ale róznie to bywa teraz to chyba dopiero przyrost wagi przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się jeszcze nie wrociło do wagi ze stycznia. Brakuje mi jakieś pół kilograma i dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sobote co do tycia to ja moim zdaniem przytylam duzo bo az 8 kilo a tu jeszcze 4 mieisiace i tycie przednami :)) a ja siedze i spisuje co bede potrzebowala jak male sie urodzi ijestem zalamana tyle zeczy i jeszcze nie wszystko wypisalam boje sie ze o czyms zapomne mamy jeszcze czas ale liste warto zrobic :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie oglądam wózki na alegro , to też niezły wydatek , nie mówiąc o całej reszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdzik --> nie masz sie czego obawiac, bo dopiero przy ryzyku wiekszym niz 1:250 robia dodatkowe badania, tez bym zyczyla sobie takie wyniku.. troche mi polozna na ten temat wyjasnila, ja nadal czekam na wyniki.. to juz u mnie 2 tygodnie i 1 dzien kiedy mialam robione te badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×