Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Mi nadalyscie smaka na krokiety z pieczarkami i pewnie wstapie do sklepu po drodze z pracy bo pieczarek nie mam, i zrobie dzis wieczor. A maz napewno sie ucieszy bo je uwielbia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz padnę z głodu! A jeszcze az poczułam zapach tych krokietów.... A na obiad będę niestety znowu te kotlety słone... Jakbym zdążyła przed teściowa to sama bym je usmażyła, ale ona już jest o 15 w domu. W ogóle zjadłabym już młodych ziemniaków! U mojej mamy niedługo będą, bo mają posadzone wczesne i już się wprosiłam na obiad:) w ogóle od tego upału jest mi nieodbrze i ciągle czuję te opuchnięte ręce i nogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa i mamamalwiny trzymajcie się i pamiętajcie, że myślami jesteśmy z Wami! A co do tych bulgotów w brzuszkach to ciągle się tam coś dzieje i jeżeli macie stetoskopy np od tych starszych ciśnieniomierzów to możecie tego posłuchać :) ja sobie czasami posłucham bo mam :) Co prawda miałam nadzieję, że da się serduszka posłuchać ale bulgotanie wszystko zagłusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny z tymi pogrzebami to naprawde jakies fatum 2 dni temu zmarl dziadek mojej przyjaciolki falsa i mamamalwiny jestem teraz z wami a przepis na te nalesniki brzmi apetycznie chyba zrobie :)) ja naszczescie jeszcze niemam opuchlizny ale od tygodnia regularni lapia mnie skurcze w nogach i to rano kolo 7 cos strasznego w prawej nodze od wczoraj mi sie jeszcze nie rozbil i prawie chodzic niemoge tak boli . A u mniee paskudna pogoda jak nie urok to sr......a najpierw upaly nie do wytrzymania przez pare dni a teraz caly dzien leje wrrr Az zglodnialam jak tak piszecie o jedzeniu a ja to mam ochote na bigos taki babciny mmmm. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodaMAMUSIA jak masz już doś deszczu to podeślij tu do nas bo wszystko zaczyna nam usychać! A co do opuchlizny to mnie jeszcze nie trafiła aczkolwiek wszystko przede mną bo póki co to ręce mi schudły tak, że pierścionków nie mogę nosić aby ich nie zgubić bo już raz mi spadły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wiadomosc o smierci Agaty Mroz wstrzasnela mna i od rana chodze bez humoru. U nas upaly sie skonczyly,wrecz chlodno jak dla mnie,bo jest spory wiatr :( Co do rozstepow...ja mam sklonnosc do tego i nie wierze jzu zadnym kremom,przez cala pierwsza ciaze smarowalam sie namietnie i wielkie G.. 😠rozstepy takie,ze az wstyd sie pokazac :-0 Teraz czasem tylko oliwka sie posmaruje,bo mam oliwek w domu duzo a wcale ich nie uzywamy. Mamamalwiny jak to?Lekarze nie wiedza od czego moze byc taka wysoka goraczka?Bo malutkie dzieci maja trzydniowke,ale czy 3 latki maja...to nie wiem :( Jutro ide do ginekologa.Badania zrobilam w tamtym tygodniu. Kopniakow jeszcze nie czuje,ale w sobote cos tam czulam na dole brzucha.Juz nawet nie wiem czy to to,choc przeciez nie tak dawno rodzilam pierwsze dziecko(dla mnie to niedawno,ale juz 3 lata beda ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co czekać aż mój mąż się zdecyduje na zrobienie mi zdjęcia :) Właśnie wyciągnełam statyw i poszło. Zdjęcie dodałam do NK mam nadzieję ze nie jest aż takie straszne ;) Zaraz zbieram się do kosmetyczki bo za tydzień idę na wesele do przyjaciółki i trzeba sie umówić, zeby coś z sobą zrobić :D Jedno mam z głowy, bo kiecka się szyje. Oby była dobra do następnego tygodnia ;) Najgorzej z włosami, koki to chyba srednio modne, a w rozpuszczonych rozi mi ugotowaniem :) A zobaczy sie moze zajdę dziś do fryzjerki i pogadam :D Kurcze w takie upały chciałabym być blondynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Po pierwsze wyrazy współczucia dla falsy i mamymalwiny:( Rzeczywiście jakieś fatum nasz topik przesladuje, normalnie pogrzeb za pogrzebem....mam nadzieję że to juz koniec, chociaż jak tak sobie pomyślę to dziadek męża też bardzo narzeka na serce i mówi że chiałby dożyć urodzin prawnuka ale nie wie czy da radę. Dołujące to wszystko...cholera kamika_25 ja tez od dłuższego czasu używam stetoskopu w nadzieji że tętna posłucham ale jak na razie nic tylko tak jak piszesz bulgotania i takie różne odgłosy. Za to jak czuję mocnejsze ruchy to wałam męża i juz kilka razy poczuł kapniaczki:) planowałam się od rana wziąśc za sprzątanie ale jak narazie to się opierdzielam tylko i z niecierpliwościa czekam na 9 na to usg. Wiem że niektóre z was pracują w szkole, oświećcie mnie dziewczyny którego dokładnie jest zkonczenie szkoły bo chciałam w góry jechać jak młody odbierzę świadectwo. wogóle dużo wyjazdów mi się posypało, mam nadzieję że jeśli się dobrze czuje i nie ma przeciwwskazań to mogę podróżować. Czytałam ostatnio że podróże najlepiej odbywać między 18 a 24 tc. więc jakoś się dobrze składa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja słonko ja je zwykle pochłaniam bez sosu jak dziś. Narobiłam tyle ciasta że na 3 posilki mi starczyło. ale jesli lubisz to mozna zrobić dowolny byleby był gęsty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamalwiny, falsa--> bardzo, bardzo mi przykro :( deli256--> moja siostra kupiła ten wózek w sklepie dziecięcym. Wczoraj miałam wizytę u gina i jestem strasznie z niej zadowolona! Powiedział, że wyniki mam idealne, dzidzia rozwija się prawidłowo, wszytskie pomiary się zgadzają. Pokazał nam po kolei wszytskie najważniejsze części ciałka naszego maluszka :) Waży ponad 350g. i co najważniejsze powiedział, że na 200% jest dziewczynka :) także czekamy na Michalinkę :) Tak dla siebie idę jeszcze w następnym tygodniu do tego gina co ma sprzęt 3d i on robi jeszcze dokładniejsze badania :) Mój narzeczony w piątek w końcu ma obronę i przyznam, że stresuję sie razem z nim! wzięliśmy wolne w pracy i ruszamy ostatni raz na uczelnię! pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za mile posty! Kami--> gratuluje wspanialych wynikow no i dziewczynki! my dzisiaj bylismy w sklepie na zakupach \"ciazowych\" (czyli ciuszki dla mnie) kupil mi kilka topow, stanikow no i dzinsy w koncu dlugie dla ciezarnych pod brzuchem dokladnie takie jakie chcialam bo nie przepadach za tymi z guma na brzuchu.. no i przegladalismy ciuszki dla bobaskow i moj ukochany westchnal, ze ma nadzieje, ze to bedzie dziewczynka.. niestety nie moglam mu obiecac! mnie to obojetne ale jak widac nie kazdy facet chce chlopaka :) ja dzisiaj nie gotuje, moj mezczyzna piecze piersi kurczaka z warzywami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Byłam dziś na połówkowym. I jestem bardzo zadowolona, wiek wg OM zgadza sie niemal idealnie z wynikami pomiarów USG, no i wiemy że mamy córeczke - Zosie:) która waży już 425g:) Mam nadzieje, ze dalej tez wszystko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam wasze posty odnosnie wagi dziecka i troche przerazenie mnie bierze bo u mnie na 18 tc dziecko wazylo niecale 200g a tu roznica tylko 2 tygodni i taka roznica w wadze?? hej moze mi powiecie co jest u mnie nie tak?? zaczynam sie troche martwic a lekarza w sumie nie pytalam czy to dobrze taka roznica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka-->nie masz co się martwić. Moja dzidzia w 17 tygodniu ważyła 162g, a teraz w 21 tygodniu 377g. także widzisz, że wszystko jest ok. lillen-->a Ty w którym tygodniu jesteś? Ja jutro niestety nie ma neta w pracy, po pracy pakowanko i ruszamy na do kumpla, w piątek rano obrona, później spotkanie ze znajomymi z studiów , w sobotę parapetówkę u znajomych i wracamy w niedzielę. Mam nadzieję, że znajdę chwilę żeby zajrzeć na forum!!!! Trzymajcie kciuki za moja Niunię w piątek od 8 rano :) BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka028, nie masz sie co martwic ta waga. Moj maly w 18t1d wazyl 200g. I ta waga sie zgadza z waga w kalendarzu internetowym na ktory sobie zagladam. Mi sie wydaje, ze od teraz maluchy beda rosly w wiekszym tempie po prostu. Glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg usg z 12 tygodnia to jestem teraz w 21 tygodniu i wczorajsze usg to potwierdziło, z wczorajszego to 21 tydz i 4 dni. Terminwg OM 14 października a wg USG od 11 do 15 października, czyli wszystko sie zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa - zakończenie roku jest 20 czerwca, bardzo wcześnie w tym roku:) Kami - gratuluję dziewuszki! Ale fajnie, że już tyle z was wie, co urodzi:) Ja czekam na 25 czerwca na połówkowe. Będę już w 22 tyg. więc mam nadzieje, że mi maleństwo nie zrobi psikusa i się ładnie z przodu pokarze! I powodzenia na obronie dla twojego męża! lilien - tobie też gratuluję córuni:) Chyba się wyrównają dziewczyny z chłopakami na tym forum. Przez te nasze rozmowy o naleśnikach postanowiłam dzisiaj zrobić krokiety. Właściwie będa na kolację, bo po pracy musze zrobić jeszcze zakupy, no i trochę jest roboty przy krokietach. Ale warto:) A ja dzisiaj w pracy mam spokój, bo dyrekcja pojechała na dwudniowe szkolenie. Z przyjemnością się wynudzę po wczorajszych stresach. Wczoraj zjadłam pół arbuza wieczorem i chyba smakowało maleństwu, bo potem kopało jak szalone! Tylko mama całą noc chodziła do toalety sikać...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane dziewczynki :) Myszka - jak juz dziewczyny pisaly nie masz co sie martwic, na tym etapie dzidzie rosna jak szalone! Ja wczoraj zrobilam krokiety z pieczarkami i chyba M smakowaly bo chwalil kilka razy :) Czekam na pomysl na dzisiejsza kolacje ;) Ja tez mam dzisiaj luz w pracy, jak z reszta od wtorku, bo szefowie wyjechali do piatku i jest SUPER :) Nawet jesli szefow mam fajnych, to wiadomo ze to jednak szefowie! ;) (chyba to jest tak jak z tesciowa : jest bardzo fajna ale wiadomo, tesciowa zawsze bedzie tesciowa ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że krokiety mają wzięcie:) A ja już jestem głodna! W sumie zjadłam na śniadanie o 7 płatki fitness, więc już mam prawo być po nich głodna. Ale za 15 minut lecę wszamać obiadek:) Tak się zastanawiam, czy już wszyscy w szkole wiedzą, że jestem w ciąży. Bo chodzę w obcisłych bluzkach i widac już mój brzuch. Ale jak na razie nikt się o nic nie zapytał. Śmieszne to takie, bo widzę, że czasem ktoś tak ukradkiem mi się przypatruje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie - kochane jestescie ze mnie tak pocieszacie ja kolejna wizyte mam 25.06 a teraz oytanie z innej beczki - ja do lekarza chodze co 4 tygodnie i za kazdym razem robi mu usg czy wy tez tak macie?? przy pierwszej ciazy usg mialam robione tylko 3 razy a tu juz 4 a mam 4 mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka - to mamy wizytę w tym samym dniu:) Ja usg miałam robione na pierwszych dwóch wizytach, potem podczas badania przezierności i teraz będzie czwatre. Więc nie robi mi za każdym razem. Troche byłam zawiedziona ostatnim razem, ale słuchaliśmy serduszka i to też było cudowne przeżycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi usg ginka zrobila tylko na pierwszej wizycie, na potwierdzenie ciazy. Potem mialam robione w specjalnym centrum (to \"oficjalne\" usg) i nastepne mam 14.06 tez w tym centrum. Ginka mi juz nie robi, tylko sluchamy serduszka przez jakis tam aparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka-ja mam robione USG za każdym razem , ale to chyba zależy od lekarza , mój ma bardzo dobry sprzęt i czasami mam wrażenie , że nawet chce sie nim pochwalić , ostatnio miał już USG 3 D więc zdjecia wyszły ładne , ale dzidzius jeszcze był malutki , bo to był 16 tydz, ale myśle , że teraz to juz będzie fajne takie zdjęcia dzidziusia . Goja -ślicznie wyglądasz na NK super zdjecie brzuszek taki w sam raz jak na 19 tydz , myśle , że jeśli chodzisz w obcisłych rzeczach to już większość wie , że jesteś w ciąży , ale może nie chcą tak w prost pytać i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola - dzięki za komplement:) Viola ty też pięknie wyglądasz z takim zaokraglonym brzusiem:D Robią się z nas konkretne ciężarówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ide na spacerek na poczte! Trochę się przewietrzę i odetchnę po pysznym kapuśniaczku na obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja-ja mam założenie nie pzrzytyć więcej niż 12-15 kg , zobaczymy co z tego będzie jak narazie to przytyłam 5 , ale chyba najgorsze jeszcze cały czas przed nami , bo dzidzie będą rosły . Goja mam jeszcze pytanko ,ktoś kiedyś wklejał link do stronki gdzie można było sobie pooglądać brzuszki nie masz tego może , bo nie moge tego znaleść .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciężąrówki :) T ja też o jedzeniu! Właśnie wypiłam pierwszy w tym sezonie pyszny koktajl z na 100% zdrowych truskawek bo z naszych ( przynajmniej wiem ile były pryskane ) PYCHA A co do wagi to mi w sumie w ostatnim miesiącu utyło się jakieś 3 kg ale prędzej pielęgniarka trochę mi dodawała żeby nie wyszło, że tylko chudnę. A z USG to na początku lekarz robił ale ostatnio to dał tylko serduszka posłuchać aczkolwiek już zrobił mi konkretna USG z niektórymi pomiarami maluszka i pewnie na chwile to mi musi wystarczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika_25-co do truskawek to ja zwariowałam na ich punkcie codziennie kupuje kilo , albo więcej i zjadam , co prawda nie są z mojego ogródka , ale już nie mogłam sie doczekac aż będą i teraz jem , bo wiem , że niedługo sie skończą i będzie znowu dramat , chyba , że już mi przejdzie i zaczne jeść coś innego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×