Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

ja to mam \"szczescie\" - dzis zajecia odwolane bo cos na basenie sie dzieje :( no ale tesciowa dzwonila, ze jedzie odebrac te wielke pudlko z pierdolkami do pokoiku mojego Grocha i moj chlopak tez podjedzie z pracy zeby zobaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też będę prała pod koniec, żeby mi sie za bardzo nie zakurzyły:D Muszę zresztą kupić komodę na ciuszki, bo szafa mi się w sypialni nie zmieści. Jeszcze trochę i wreszcie idę do domu. Dobrze, bo już bym się położyła przez ten ból brzucha. MAm nadzieję, że jakoś doczłapię do domu. Jeszcze muszę na pocztę zajść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha wlasnie sobie uswiadomilam ze moj maly synek nie ma imienia i jak mowie do brzuszka to nazywam go Groszkiem albo Fasolkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam wyjaśnienie tego zwolnienia dla męża po porodzie: Rady dla taty Sprawdź swoje uprawnienia. Możesz wziąć zwolnienie na ciężarną partnerkę (opieka nad dorosłym członkiem rodziny), jeśli musisz osobiście się nią opiekować.Musicie być małżeństwem i mieszkać razem – jeśli z mamą dziecka jesteś w związku partnerskim, nie przysługuje ci to prawo. W ciągu roku możesz wziąć do 14 dni zwolnienia na taką opiekę. Zasiłek opiekuńczy jest płatny w 80% (jak zwykłe zwolnienie L-4). Tylko że dotyczy to mężów, a myślałam, że nie trzeba być po ślubie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz przyzwyczaiłam się do imienia Franek - nie mam zamiaru zmieniać, mimo ze tesciom i mojemu ojcu się nie podoba... nam się podoba strasznie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franek mojej mamie sie bardzo podoba :) ciagle mi mowi o tym imieniu. Ale na nic bo nasz synek bedzie mial na imie Damian. Po francusku sie pisze przez \"e\" ; Damien. Tak napiszemy bo biedak i tak bedzie sie meczyl cale zycie z nazwiskiem (nazywamy sie Huszcza.. nie wyobrazacie sobie jakie to jest skomplikowane dla francuza! Trzy razy trzeba tlumaczyc jak sie pisze..) wiec jesli na dodatek by mial mowic : \"damien ale przez E\" to aj dziekuje.. :D Ale imiona nie zdradzilismy rodzinie bo najpierw mial byc daniel, potem david, to kazdy cos tam mowil, napewno znalazlo sie jakies zkojazenie. A tak to jak przyjada do szpitala to im powiemy : oto damian :) Tylko ze nie wiem dokladnie jak na synka bedziemy wolac. bo damian mi sie bardzo podoba ale to troszke za powazne na dziecko. Damianek? Dami? Znacie jakis damianow? jak na nich mowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z imionami to tak jest - że sie kojarzą i nie ma przebacz jak sie komus nie podoba. Ja Damiana nie znam - znam kilku Danieli i srednio mi sie to imie podoba:) u nas bedzie Franek - łowca bramek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześćdziewczynki! ja tylko tak na chwilkę, bo nie mam dzisiaj weny twórczej, nadrobiłam trochę czytania ale nawet nie wiem co mam odpisać... Może tak krótko , tez nie lubię jak się ludzie tak beszczelnie gapią, również trochę mi głupio jak ktoś inny oprócz mojego misia dotyka mój bziunio, i rzeczywiście cudowne uczucie jak razem z mężem można obserwować jak brzuszek faluje od kopniaczków :) spróbuję to dziś nagrać - może mi się uda Artigiana co z tobą ??? czekamy aż się odezwiesz :) no i tak siedzę i się nudzę, misiu w pracy więc dla zabicia czasu chyba pójdę sobie coś zjeść :) :) :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od pol godziny czytam opowiesci o porodach kobiet na forum, az mi lezki czasem leca.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo --> skoro jestes taka wrazliwa to nie ogladaj porodow na youtube, bo mnie sie zdarzylo 2 razy i sie 2 razy poplakalam (ni to ze szczescia ni to ze strachu..) wlasnie wracam od tesciowej, ogladalismy zawartosc pudla i jestem zachwycona, pierzynki, reczniczki, myjki, kocyki, lampa, ramka na zdjecie, worek na pieluszki, wzory do przyklejenia na tapete, mata do przewijania z melodyjka, taka zabaweczka co sie kreci z melodyjka, mis co powtarza, zaslonki, ten spiworek do spania co to karo pokazywala tez jest no i jeszcze kilka innych drobiazgow i wszystko z tej serii z misiem co mam juz koszyczek, pieknosci, wszystko powinno kosztowac 405 funtow, ale byla przecena resztek kolekcji no i jeszcze po znajomosci i mamy prezent za 200 funtow, cudowne i takie milusie, ze az sie zakochalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny ten pokoik będzie :) U nas jak będzie dziewczynka to nie będzie problemu bo już od kilku lat mam postanowione, że moja córka będzie się nazywała Wiktoria i to nie podlega dyskusji ;) Ale jak będzie chłopak to zielonego pojęcia nie mam. Później będziemy o tym myśleli :) Ale mogłaby być dziewczynka bo w końcu wczoraj dostałam różowe skarpetki to by pasowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa - pokoik sliczny i super z tym koszyczkiem :) nam sie podobaja wlasnie takie pokoiki, w naturalnym ciemnym kolorze drzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowiemy się jak się urodzi :) chyba, że lekarz się wygada ale wtedy nie powiem mężowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika --> ty niedobra dla swojego meza jestes :D no wlasnie dla mojego ziutka bedzie taki pokoik ,w razie jakby mial sie okazac dziewczynka to i tez by pasowal :) taki naturalny, slodziaszny, tyle, ze lozeczko bedzie biale, a sciany mietowo-zielone. i wogole tak mi sie wydaje, ze po 27 latach w koncu dowiedzialam sie co to jest zgaga, bo zjadlam obiad i mnie piecze przelyk i tak jakby w calej klatce piersiowej i jak popijam goraca herbate to czuje jak mnie tak pali.. bleee..:( a juz myslalam, ze mnie to moze ominie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa - wspolczuje zgagi, mnie dzisiaj nawet za bardzo nie meczy, tylko troche po sniadaniu. przed ciaza tez czasem mialam ale o wiele letsza niz teraz, teraz to czasami nie mozna wytrzymac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem nie dobra bo to nasza wspólna decyzja, że nie będziemy znali wcześniej płci. A mi i tak się wydaje, że lekarz się już wygadał no ale to było 2 miesiące temu więc może to jeszcze nie było na 100 %. Ja trochę wam zazdroszczę tych wszystkich przygotowań pokoików i kupowania ciuszków. Fakt, że ja nie będę musiała tego robić na taką skalę bo łóżeczko będę miała jeszcze po sobie a ciuszki też się później wybierze i wypierze bo mamy tego sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo --> no ja dziekuje bardzo wtedy, juz od ponad godziny mnie tak trzyma i tak jakby serce bolalo, ale jak cos popijam to czuje, ze to przelyk, czy mleko pomaga moze? pierwszy raz w zyciu takie cos mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanka mi mowila ostatnio ze mleko pomaga, wiec sprobuj. Ja jeszcze nie probowalam (zwykle mnie bierze rano a ja rano w pracy siedze, gdzie tu mleko znalesc! :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo --> juz niedlugo bedziesz miala mleko z rana i wieczorem ciagle przy sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny za 5 minut jestem na urlopieeeee :):):):):):) (5 ostatnie najgorsze no zniesienia... dobrze ze jest kafe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczynki jestem, nie marwcie się cała i 2 w 1 :) Od soboty remont był u mnie tak że czasami spod tego wszystkiego nawet komputera widać nie było. Wieczorem padałam na pysk dosłownie, a wczoraj jeszcze mnie wzięło na malowanie kącika gdzie będzie łóżeczko no i namachałam się wałkiem jak głupia. No ale wszystko już pomalowane, ,eble ustawione, jeszcze tylko łóżeczko dla mojego szkrabka. Nie byłam w poniedziałek na wizycie bo pani doktor miala jakiś pogrzeb w rodzinie, idę dopiero we wtorek wieczór. Karo - Ty chyba pisałaś coś o jakichś skurczach macicy? To są skurcze Braxtona - Hicksa. Jeśli nie są bolesne i nie trwają dłużej niż 30 sekund to nie powinnaś się tym martwić, bo to normalne. Ja tez tak mam. Moje dzieciątko rozrabia i fika koziołki. Aktualnie ma chyba jakąś drzemkę, ale wczesniej chciało mi vchyba dziurę w brzuchu wybić rączkami i nóżkami. Poprawka - własnie oberwałam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, Ja wlasnie wrocilam z mojego drugiego usg polowkowego. Jak pisalam wczesniej na tym pierwszym lekarka nie mogla za bardzo serduszka zbadac. No ale dzisiaj sie udalo, i wszystko wyglada dobrze. Kamien spadl mi z serca, bo niby mialam nadzieje, ze bedzie dobrze, ale jednak strach byl, ze malenstwo by mialo jakis problem. Pod koniec lekarka przelaczyla na 4D, i zrobila 3 sliczne zdjecia. Napatrzyc sie na twarzyczke mojego synka nie moge:) Dziewczyny, ten pomysl z basenem jest bardzo dobry. Po mojej ostatniej wizycie, gdy dowiedzialam sie, ze przez miesiac przytylam 4 kilo zapisalam sie na basen i na yoge. I sie super czuje po nich. Naprawde warto. Jutro wyjezdzamy na tygodniowe wakacje. Dzieki dzisiejszej wizycie bede sie relaksowac, a nie martwic:) Trzymajcie sie Mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usana ale masz fajnie, że jedziesz na wakacje. my niby się wybieramy ale jeszcze nie wiadomo czy mąż dostanie urlop :( Wszystkie już chyba widziałyście swoje maluszki na połówkowym i mam wrażenie, że je jestem na samym końcu :( już nie mogę się doczekać czwartku i mam nadzieję, że w końcu będę miała to usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika_25 z tymi skarpetkami rozowymi..hi hi to sie nie sugeruj.Ja tez 3 m-c temu kupiłam materne(duze opakowanie) i dostałam w prezencie rozowe skarpetki.A juz 3 lekarz powiedział nam ze beedzie chłopak hi hi.Btlismy pewni ze bedzie dziewczynka bo u mnie w domu same dziewczyny a tu taka niespodzianka.Z reszta dla mnie to i tak bez znaczenia-wazna zeby zdrowa była.Dziewczyny jakie witaminki łykacie?Bo ja marerne ale moj lekaz zasugerował mi ostatnio feminal...i zastanawiam sie czy zmieniac czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa-uzywasztego urzadzenia do słuchania serduszka???????Bo ja mało przez nie zawału nie dostałam...Nic nie słusze -masakra.Dobrze ze wiem ze z dzidzia jest wszystko ok bo inaczej bym zwarjowała.Teraz załuje ze je kupiłam,tylko nie potrzebny stres mam przez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×