Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

🌻🌻🌻ARTIGIANA URODZIŁA!!!!🌻🌻🌻 Artigiana: Urodziłam godzinę temu. Malutka waży 3,6kg i 54cm. Dostała 10 pkt. mimo 2-krotnego okręcenia pępowiną:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chyba będe jak słoń chodzić w tej ciazy........ buuuuuuuuuuuuuuuuu mam dosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana--> super i gratulacje dla was oby dwóch :) Tez mnie wzruszenie dopadło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Sylwinko.... ale zobaczcie - miałam taki termin jak milianna, ona dawno juz jest mamą, a ja co? ide sie połozyć bo cos mi nie tak, mam nadzieję że mały jednak gotuje sie do wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super , że Artigiana ma to już za sobą WIELKIE GRATULACJE tylko pozazdrościć , ale wcześniej czy póżniej każda z nas doczeka tego szcześliwego dnia. Mój maz w niedziele złożył łózeczko tak więc wszystko juz przygotowane , jakoś tak cieplutko sie zrobiło w pokoiku jak stoi to łózeczko , a jak wstaje w nocy to wydaje mi się , że dzidzia już tam lezy. Jutro mam wizyte u gin ciekawe co mi powie i jak wyjdzie KTG , jak będą skurcze to za 10 dni też już będe miala dzidzie , a jak nie to za 17 ale spoko dam rade .Wszyscy mi mówią , ze jeszcze będe chciala , zeby dzidzia wrociła spowrotem do brzuszka , no też mi sie wydaje , że tych kopniaków to bedzie mi troche brakowało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼Gratulacje dla artigiany 🌼🌼🌼🌼 Paula nie martw sie, jestem pewna ze raz bedziesz czula sie super, jak nie w ciazy, a godzine potem porod sie zacznie, nie trzeba miec obowiazkowo jakis tam znakow! Przeciez mozliwe ze jeszcze dzisiaj urodzisz, nigdy nic nie wiadomo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula Karo ma racje czasem nie ma żadnych objawów , tym bardziej , że jesteś po terminie więc moze sie zaczać lada chwila .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie znowu wzruszylam, gratulacje dla artigiany i blanusi i ja juz tez chce mojego okrucha miec przy sobie! jeszcze sie okaze, ze urodze po terminie w polowie listopada jak juz wy wszystkie bedziecie mialy swoje dzieciaczki i juz nikt nie bedzie sie moim brzuszkiem przejmowal. paula --> nie narzekaj, bo i tak jestes nastepna na wylocie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa--> nie załamuj się ja będę odliczała dla nas czas kiedy maluszki bedą z nami :D Ale ty chyba wcześniej urodzisz skoro lekarz Ci mówił że macica wygląda jakbyś była wyżej w ciąży. U mnie jest odwrotnie , więc mam nadzieję ze później ty będziesz przejmowala się moim brzucholkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa jak to nie bedziemy sie przjmowac twoim brzuszkiem, chyba zartujesz, jak rzeczywiscie masz byc ostatnia to wszystkie bedziemy czekac jak na zbawienie! :) paula - lepiej nie miec zadnych objawow niz sie ludzic przez nie wiadomo ile dni czy nawet tygodni ze to juz tuztuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby brzuszek wiekszy o tydzien ale polozna mowi, ze to po prostu ziutek moze byc wiekszy klopsik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
Artigiana... serdeczne gratulacje !!!!! a mi w nocy wyleciał czop......chyba cos sie zaczyna dziac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Artiginy i buziaki dla Blanusi! Aż m,nie dreszcz przeszedł i wszystkie włosy dęba stanęły jak przeczytałam, ze Artigina urodziła ;-) Falsa ja też bym chciała mieć już szkraba przy sobie ale obawiam się, ze jeszcze dłuuugo tak będę pisała bo jestem na końcu listy a na wczesniejszy poród cosik się nie zanosi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki !!! GRATULACJE ARTIGIANKO :) 🌼 🌼 🌼 a ja wczoraj byłam u tygodniwej Natalki i się zakochałam :) ja juz też chcę !!!! jak tak sobie leżała słodziutko w rożku to jej mamusia powiedziała mi że tak na nią patrzy i nie wierzy że to naprawdę jej skarb i że już się nie myśli o porodzi ciąży i tym całym oczekiwaniu to wszystko jakby blednie na tle tego co się dzieje jak ma się już swoje dzieciątko przy sobie :) tak więc nie pozostaje nam nic innego jak tylko to jakoś przeczekać .... mam pytanko czy któraś z was tak jak ja nie miała jeszcze ani razu robionego ktg ? bo moja gin umówiła się ze mną na ktg dopiero na 2 dni przed terminem no chyba żeby się coś działo to mam odrazu dzwonić albo przyjechać... no i tak się teraz zastanawiam czy to badanie nie powinno być wykonane wcześniej dodam że jutro kończę 37 tydzień ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia, ja w czwartek kończę 39 i też nie miałam ktg. Moja gin powiedziała, że jakbym miała skurcze większe, takie co to nospą ich nie spędzisz, to żebym wtedy poszła na izbę przyjęć i tam mi pewnie zrobią wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artigiana wielkie gratulacje... blanusia przepiekna. ja miala ktg robione dopiero pierwszy raz tuz przed cesarka a tak to nie ialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffffff dzięki dziewczyny odrazu mi ulżyło na was to zawsze można liczyć a juz sie bałam że może ta moja gin coś sobie odpuściła ale widzę że to normalne jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gandziulka a jak tam twój aniołek ? pisz nam na bierząco jakieś niusy ... jak tam kąpiel , karmienie , przewijanie ... pisz nam o wszystkim mimo iż my jeszcze spakowane to nie znaczy że nie jesteśmy ciekawe jak wyglądają te początki ... a może masz już dla nas jakieś dobre rady albo ostrzeżenia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia84s -ja KTG mam robione już od 2 miesięcy , ale pewnie wcale to nie jest jeszcze potrzebne , ale wiesz co lekarz to inaczej .Byłam dzisiaj rano na badaniach i stalam 1,5 godziny w kolejce , no bo przeciez nikt nie widzial mojego brzucha, już sie do tego przyzwyczaiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj kochane brzuszkie taki skarb to naprawde skarb. zycze wam wszystkim takiego aniolka jakiego ja mam. Kąpiel- cos rewelacyjnego zero placzu pelen usmiech na twarzy musze zrobic zdjecie to zobaczycie jaka dla niej to radosc karmienie- karmie piersia niby sie mowi na zadanie ale moje dziecko nie ma zadan ono poprostu wcale nie placze wiec na poczatku co dwie godziny a teraz juz co 3 a nawet czasami 4 jaknie mam sumienia jej budzic jak slodko spi ja karmie. na poczatku mialam straszne problemy z karmieniem poniewaz jeszcze w szpitalu ona caly czas spala a jak ja ja przystawialam to ona nie jada tylko gryzla. cos okropnego pogryzla mnie az tak ze mialam strupy bolalao cholernie ale ja twardo niczego nie swiadoma karmilam ja ze lzami w oczach. po czym polozna mnie uswiadomila. kazala mi sciagac pokarm bo mialam go naprawde duzo i jej dawac z butli bo spadala na wadze. a sutki smarowalam bepanthen masc rewelacyjna sprawa wszystko sie wygoilo i malutka dalej ciagnie cyca. czasami tez potrafi sie bawic wiec wtedy sciagam i daje butle przynajmniej wtedy jestem pewna ze zjadla i ile zjadla. jak na poczatku pierwsze 5 dni jadla co 2 godziny po 20ml to teraz je po 90-100 ml. pamietajcie polozne w szpitalu sa po to zeby was uswiadomic bo one wychodza z zalozenia ze jak nie pytamy to wszystko wiemy i wtedy nic nie wiesz taka jest prawda takze smialo proscie zeby wam pokazaly jak prawidlowo przystawic itp. przewijanie- nie jest to trudne raz dwa i dojdziecie do takiej wprawy ze hoho na poczatku jest trudno bo ja to sie balam ze jej zrobie krzywde ze ona taka malutka kruchutka a teraz jest juz sprawniej. czasami Julia lubi np. w momencie kiedy zaloze jej nowa pieluche zrobic kupke i wtedy znowu wszystko od poczatku niekiedy ida trzy pieluchy na raz:) Na poczatku te kupki sa bez zapachowe ale pozniej... czasami daja czadu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia - jak pisza juz dziewczyny, ktg nie jest wcale automatyczne. Ja mialam robione tylko dlatego ze polozne baly sie ze cos sie za wczas zaczyna, tak to jestem dopiero umowiona na 10dni przed terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gandziulka - oby wszystkie nasze dziadki byly takie aniolki jak julia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wiem że stoecki robi ktg wcześniej ale byłam ciekawa jak inni lekarze do tego podchodzą a co do ślepoty ludzi to się nie przejmuj... szkoda na takich nerwów mi w trakcie całej ciązy tylko raz się zdarzyło w sklepie że jakiś gośc chciał mnie przepuścić więc jak na 9 ms to całkiem marna średnia a brzuch mam spory więc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a... to co moge wam poradzic to nie bojcie sie poprawnie pielegnowac pepka... ja to zaniedbalam. Balam sie podnosic tego kikuta wiec tylko tak przemywalam z wierzchu tymi gazikami leco. po czym jak przyszla do mnie polozna i wziela podniosla ten kikut i zaczela tam przemywac to sie przestrazylam ze tak mozna. podobno o wiele lepiej jest z wata i spirytusem na szczescie w pore przyszla ta polozna bo jeszcze kilka dni i mogla sie wdac jakas infekcja. Takze spytajcie sie poloznych w szpitalu niech wam pokaza jak to pielegnowac ja nie spytala i teraz troche zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gandziulka no to super a ty jak się kochana czujesz i czy ograniczasz się w jedzeniu czy raczej jesz wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×