Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

ja waze 60, przed ciążą 55, ale wyczytałam ze jak się karmi to właśnie te 5 kg się utrzymuje. fajny ten muzyczny ogrodek, bo dłuzej posłuzy niż te zwykłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pażdziernikowa mama
kurna moja MArysia leży od ponad godziny w łóżeczku i nie ma zamiary zasnąć już ją teraz zostawiłam samą sobie zobaczymy coś tam popłakuje ale to takie marudzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co do marudzenia, to Franio jest mega mistrzem... czasami pekam ze śmiechu jak robi podkówkę i wymusza na mnie noszenie. Ewidentnie widac, ze nic mu nie jest - tylko mu się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane, jeju jak dlugo nie pisalam a tyle sie narobilo a ja mialam problemy z serduchem i nie mialam jak pisac latalam po kardiologach.....tak mi sie serce przewracalo ze zaslablam...malo potasu i zmeczenie jak ciagle samiutka z dzidzia siedze no i jeszce w ta niedziele byly chrzciny Malwusia jak aniolek siew zachowywala za to wczoraj i dzis z rak nie schodzi w dzien praie nigdy nie spi dluzej niz 15 minut a w nocy od 4 sie bodzi co godzine a juz bylo tak super moze to tylko taka faza. Co do antykoncepcji to ja mam wkladke Mirena i po tyg.od zalozenia dostalam okres a karmie piersia lecialo przez 2 miesiace to jeszcze teraz leci !!!! Co do smoka to malutka nauczyla sie z nim uspokajac ale ciagle jej z dziobka wypada......i kupki.....w nocy wogole Malwusia nie robi z w dzien tak 2 razy tylko moze dlatego brzusio ja boli.Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja wczoraj byłam u dentysty no i musze leczyć zeba kanałowo:( Założył mi trucizne i wieczorem myślałam, że będe chodzić po ścianach z bólu!!!! Ja pierdzielę te cholerne zęby! Musialam wziąć ibuprom, bo nie dało rady wytrzymac. Na szczęście jest dopuszczalny przy karmieniu piersią. paula - myśmy dostali taką zabawkę, ale jeszcze mały jej nie próbował. Jest troszkę za mały do niej, woli siedzieć na macie i sobie tak fajnie wtedy gaworzy:) neaa - uważaj na siebie z tym sercem, bo nie ma żartów! Ale cię chyba mała wykańcza skoro takie rzeczy się dzieją:) U nas noc w miarę, Wiktor znowu zasnąl ok 22 i spał do 2 w nocy czyli miałam luksusowe 4 godziny spania pod rząd:D Tylko że tak od 5 rano to już marudzi i stęka w łóżeczku:( No i moje spanie jest wtedy takie przerywane i w gruncie rzeczy budzę się niewyspana i z bólem głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka po pierwsze - paula kupek u nas w dalszym ciągu dużo ale już nie po każdym karmieniu tak jak jeszcze kilka tygodni temu, powiedzmy co 2 karmienie. kacperek sobie upodobał szczególnie noc na sranko:) nie wiem jak może spać i nie przeszkadza mu to??? na główce też mój ma takie ktostki co się pózniej żółte strupki robią i też się zastanawiam czy to nie ciemieniucha?? tez mu się coś takiego na uszkach zrobiło i pod noskiem ale zeszło, policzki też juz prawie blade ta zabaweczka super i ile ludzi to kupiło!! też za parę tygodni się może skusze bo na razie się mały nie interesuje niczym jeszcze wczorej mierzyłam mu główkę ale nie wiem czy to dobrze zrobiłam wyszło 39cm a idzie mu 7 tydzień jak się urodził miał 35,5cm w czwartek mamy szczepienie a ze zrozumieniem małego tez mam kłopot jeszcze szczególnie wieczorem bo jednak oprócz przemęczenia, co już mu się rzadko zdarza doskwiera mu brzuszek. jak zasypia to się wybudza z krzykiem i pręży się, nawet jak go bierzemy na ręce to jest to samo, troszke się uspokoi i znowu to samo ale generalnie porządek dnia nam się unormował troszkę, mały ma dwie dłuższe drzemki w ciągu dnia - nie zawsze ale przeważnie i mniej więcej w tym sdamym czasie warzyłam się tydzień temu i mam wagę sprzed ciąży, myslę że przy tej diecie jaką mam przy karmieniu to powinnam jeszcze troszkę schudnąć neea dbaj o siebie!! współczuje problemów ze zdrowiem, musisz się bardziej oszczędzać,wiem że łatwo powiedzieć jak się jest samemu z dzieckiem ale z sercem nie ma żartów! falsa super te elfy:) miłego dnia mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dzieki, malutka po prostu wogole w dzien nie spi wiec nic nawet ksnapki nie moge zrobic...co ploze to wisk teraz na rekach to pospala godzine ale musze nieruchomo siedziec...dlatego jest ciezko....poza tym noc to dziwne ze od 4 co godzine pobudka..i te stekanie i machanie lapkami jakby sie za morze wybierala i miala odleciec za chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny wy to macie fajnych tych lekarzy. U nas szczepią czy katar czy krosty Nic ich nie przeraża :) falsa--> elfy extra i dzięki za nową wersję szaroburych, ale Kajutkowi nowa nie podchodzi, tylko stara. ma chłopak gust muzyczny po tacie, ten też młody a samych staroci słucha :) My dziś mieliśmy noc ciężką. Jakoś się spać nie dało żadnemu z moich dzieci a ja dziś chodzę nieprzytomna. Małego chyba boli brzuch bo kupa taka zielona rano była a na czole i za uszami zrobiły mu się łuszczące placki. Na czole to aż skorupka. ja zaczęłam złuszczać to plamsko taka czerwona się zrobiła, że szok ;( Ale pupkę ma ok, więc to chyba nie alergia pokarmowa, bo by się cos od wydzielinek pojawiło. Chyba się przed świętami jeszcze trzeba będzie do lekarza bryknąć. Kajetan jeszcze nie gaworzy ale juz się cudnie uśmiecha do mamusi i zabawkami bardzo interesuje :) Za 3 dni skończy 2gi miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a zeby to ponoc tak pociazy sie psuja....nie ma gorszego bolu niz zab ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha181107
zapraszam do wzięcia udziału w płatnym badaniu rynku mamy z dziećmi 0-6miesięcy.odbedzie sie jutro.płatne w gotówce odrazu po badaniu.on zgłoszenia czekam pod e-mailem aszwed16@wp.pl do godziny 20.odzwaniam do godziny 21.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neaa - no dokładnie w ciąży mi się tak zeby posypały! Zawsze miałam zdrowe, a jak poszlam w 9 miesiącu to dziura na dziurze! A z tym stękaniem i machaniem raczkami - mój synek tak robi jak jest bardzo zmęczony wieczorem i jak ma nadmiar bodźców. Strasznie wymachuje kończynami i tak szybko oddycha. A jak mu daje smoka to od razu się wycisza, wypluje parę razy ale w końcu się uspokaja i zasypia. Więc może twoja mała ze zmęczenia też tak robi skoro piszesz, że ci w dzień nie śpi? A ja wróciłam z 2-godzinnego spaceru i jestem padnięta! I głodna strasznie, ale mój misio sie budzi i chyba nie da mi nic zjeść:( justa - zazdroszczę ci tej wagi sprzed ciąży:P U mnie ciągle +3 kg i za cholerę nie chcą spaść! ale dzisiaj idę na aerobik i mam nadzieję, ze troche wyrzexbie te flaki:) Szczególnie brzuch i wystające boksy ze spodni:D:D:D Trzymajcie kciuki, żebym nie padła z wycienczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana--> a przy skazie białkowej to nie ma np wymiotów mlekiem, albo jakichś śladów na pupci ? kajtek nic takiego nie ma. Je normalnie, chociaż od 2 dni jakby troszkę mniej. Pediatra to stwierdzi czy wymaga dodatkowych badań np. alergicznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ... i ja prawie ni karmię już piersią a mleko i przetwory mleczne w mojej diecie to żołty ser, szklanka mleka raz na kilka dni, może jakieś płatki raz na tydzień i tyle. Moze to jakieś uczulenie na mleko , albo na oliwkę bo wczoraj wysmarowałam mu po kąpieli te suche miejsca oliwką i dzziś miał takie łuszczenie i czerwone plamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamomalwiny - może chlustac ale wcale nie musi. pediatra to stwierdzi bez alergologa. blanka nie miał nic na dupci, tylko czoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
u mnie z pokarmem to ciągle na granicy...obowiązkowo wieczorem flaszeczka. niunia robi mi kupki przeważnie tylko raz na dwa dni! zastanawiam sie to nie mało, bo często mi w dzień się wygina, drze i prostuje nóżki, wiec nie wiem co to może być. A z tymi naszymi lekarzami to masakra! Byliśmy u chirurga dziecięcego,a ten na wstępie się pyta czy dziecku odpadł kikut! a ma juz 2 mies. Na tą ziarnine przepisał tylko maść Oxygon, smarować, jak nie odpadnie to wtedy zabieg. A z przepukliną to jak się nie wchłonie to też zabieg ale w wieku 5 lat. A na pytanie czy ta masć pomoże to szanowny lekarz odpowiedział,ze on nie wróżka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wydaje, że taka kupa raz na 2 dni to mało i napewno troche brzuch boli. Na chłopski rozum jak dorosły człowiek się przez dwa dni nie załatwi to sie źle czuje a co dopiero taki mały brzuszek :) ja bym troszkę pomogła. Może przepoiła albo coś. a z tą skazą białkową to kurcze nie wiem. Niby to modyfikowane mleko ma inne białko i na wszystkich piszą że są hipoalergiczne, ale kto wie... Posmarowałam mu kremem oilatum i na czole już jest jak cię mogę ale za uszami nadal skorupka. jak nic alergia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
raz dziennie daje jej właśnie herbatkę, ale ciągle to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Dziś byliśmy na szczepieniu tą szczepionką ileś w jednym i powiedzcie czy wasze maluchy po niej miały gorączkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pażdziernikowa mama
kamika moja mała nie miała ale bardzo plakała chyba ja t nózka bolała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry kochane jestem z grudniowek 2008 mam do was takie pytanko gdyz juz jestescie po narodzinach i pewnie bedzieci umialy mi pomoc a wiec mam pytanie odnosnie czopu sluzowego od 2 dni dzis jest 3 wylatuje mi taki sluz podobny do gluta(przepraszam ze tak szczegolowo opisuje) jest koloru bezbarwnego,mlecznego i tak od dwoch dni jest tego wiecej,zawsze jak sie zalatwiam to potem sie pojawia,nie jest on koloru ani brazowego ani tez nie ma domieszki krwi czy to moze byc czop?? dodam ze jestem juz w 41 tyg ciazy co widac z mojej stopki dziekuje jagby ktoras mogla sie wypoeidziec czy miala cos podobnego i czy okazalo sie to poczatkiem nadchodzacego porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu - nie wiem czy to moze byc czop, moim zdaniem raczej tak, ale odejscie czopu wcale nie oznacza nadejscie porodu, mi polozna i ginekolog mowili ze bez czopa mozna byc nawet ze trzy tygodnie... mozliwe tez ze to nie jest czop tylko po prostu masz wiecej sluzu (ja np tak mialam pod koniec ciazy). milego porodu ci zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis bylysmy na usg bioderek i uff wszystko dobrze. Co do czopu,mnie odszedl rowno tydzien przed porodem,byl przezroczysty i nie bylam pewna czy to czop.41 tydzien to juz koncoweczka:) Tez zycze latwego porodu :) Jutro musze sie zapisdac na szczepienie,bo w czwartek mija 6 tygodni i do gina wreszcie(maz se bardzo niecierpliwi :D ) W sumie u nas przerwa byla jak na razie liczac 7 tygodni,wiec nie tak duzo,co? ;) a juz chlopak mi zalamuje sie hehhe. U nas na topie muzyka bobasa,leci non stop i mala mi chetnie przy niej spi.Chociaz takiej nocy jak dzis to nie mielismy,mala usnela tak na dobre dopiero po...1-szej i wstala o 5.Wszystko jej sie poprzestawialo chyba :( Abylo tak ladnie,ze tylko dwa razy wstawala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pażdziernikowa mama
kasiu, mi czop odszedł w dzień porodu ale był czerwony.Też życzę miłego porodu:) Dziewczyny ile usypiacie swoje szkraby bo ja MArysie tyle, że już czas na kolejne karmienie:(a ona sie zdrzemnęła na 30 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi czop odszedł razem z wodami . Był lekko zabarwiony na czerwono . Zycze powodzenia Kasiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam wiekszych problemow z zasypainiem mojego dziecka . Jak za duzo marudzi wrzucam ja do hustawki i tam zazwyczaj sie uspokaja i zasypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×