Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

paula spokojnie nic sie nie dzieje nie zawsze zeby ida rowno super ze wychodza:) ale ja bym sie nie przejmowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gandziulka - twoja julcia to jest maxymalna zdolniacha:D Ale pewnie macie dużo radości z takiej pociechy:) deli - to jak już jutro będzie te 27 to sobie zaczernij nicka:P dzagusia - super ci idzie ta dietka! Aż zazdroszczę:) Nie wiem czy gratulować ci okrssu czy nie:) Ale widocznie tak miało byc. U Wiktora temperatura spadła bez żadnych leków. Ma jeszcze tak ok 37,8 ale raczej 38 nie przekracza. Ulżyło mi:) Artigiana - biedactwo, dzień jak z koszmaru!!! paula - ja mam to samo!!! Ale już myślałam, że może źle wyczuwam palcem. Ale ewidentnie w miejscu chyba dwójek wystają takie igiełki. Poczekamy zobaczymy:) A u was nie przebiła się druga dolna jedynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny! u nas wczoraj taka duchota, a dziś deszcz! brrrr co za wakacje! Byłam wczoraj z Michaśką u dermatologa z tą skórką co jej wyrosła i powiedziała, że nic z tym nie robimy.Powinno się samo wchłonąć, a jak nie to tak zostanie! mam obserwować czy nie rośnie ta skórka bądź czy nie czerwienieje! Była zdziwiona, że pediatra przepisała mi tą maść- detormecynę czy jakoś tak bo ona jest wycofana dla dzieci bo uszkadza szpik kostny! myślałam, że wyjdę z siebie! jak pojadę do tej pediatry to dam jej popalić! co za brak kwalifikacji! kurka! na szczęście mówi, że jak smarowałam 6 dni to nic się nie stało! gandziulka--> super masz tą Juleczkę! Moja Michaśka robi kosi kosi, pa pa i pokazuje jakie ma kłopoty- łapie się dwoma rączkami za główkę ;) zauważyłam też, że coraz więcej gada- mama,baba, dzidzidzi śmiesznie to brzmi! kochaniutki tej mój klocek! ;) artigiana--> jak pech to na całego! dobrze, że daliście sobie radę z tymi gryzoniami! brrrrrr dzagusia-->to chyba dobrze, że masz okres? :) co do diety ja ma +3 od ślubu! wstyd! kurka! a do września chcę to zrzucić! jest na necie ta Twoja dieta? kamika-->trzymaj się dzielnie! paula-->mojej koleżanki córeczce też tak ząbki wychodziły, więc nie ma co się martwić! :) super, że wychodzą ząbale! a ta fota na klasie superancka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamietam czy sie wczoraj odzywalam, ale bylam u mojego R w pracy z mlodym, chcial sie pochwalic synkiem. a tak poza tym to mam okropne dziecko! wykancza mnie przez ostatnie 3 dni, piszczy, krzyczy, rzuca sie, wrzeszczy, nawet pogralskac sie nie daje, odpycha od siebie wszystko co mu sie podsuwa i by tylko na cycku wisial a jak wisi juz na tym cycku to mi masakaruje sutki, co z tego ze zebow nie ma ale tak jak karmilam te 9 miesiecy to tak pierwszy raz mam takie obolale! juz wczoraj wieczorem nei wytrzymalam i zamiast dac mu mleka na noc z cycka to dalam mu butelke i ani na chwile nie przystawilam bo mnie bolalo no i on sie robi coraz bardzij natretny cyckolub tak wiec wsadzilam go do lozeczka i zgasilam swiatlo po czym odbyl sie koncert 10 minutowy tylko ale z zanoszeniem sie piskiem tak ze uszy bolaly ale zasnal i chyba z tego wyczerpania tym przerazliwym wrzaskiem przespal 5 godzin a potem 3 i jeszcze godzinke dospal. na nic sie nie nastawiam bo noc wczesniej budzil sie chyba z milion razy.. artigiana --> nieszczescia chodza parami a nawet trojkami i dwojkami ale teraz dla rownowagi troche szczescia powinno sie pojawic :) zreszta mysle ze blanka wszystko rekompensuje :) a te muchy to czytajac twoja opowiesc sama mialam gula w gardle. ja 2 dni temu mialam mysz w domu znowu, moj ukochany kot przyniosl a potem na moich oczach ja polknal w calosci zywa, cudem tylko jej nie zwymiotowal gdzies w domu.. kamika --> trzymaj sie dzielnie! i zycze wam zebyscie jak najszybciej poszli na swoje, my to na wakacjach u rodziny juz po 1 dobie mamy dosyc ludzi naokolo a co dopiero tak caly czas.. kami --> nie ma to jak \"specjalisci\" od zdrowia. ja jak byma z odparzeniem to tez dostalam masc przeciwgrzybiczna, posmarowalam z 3 razy i nie widzac efektow poszukalam jakiejs na wlasna reke. zreszta co jak co ale grzyba od odparzenia to ja jeszcze potrafie odroznic.. a juz sie pytalam cie ale moze nie zauwazylas pytania apropo tych wloskow na pipce michaski, gdzie one dokladnie sa i jakiej dlugosci?? paula --> zdjecia rewelacja, moglabym takiego franka przygarnac do cycka bo sama slodycz.. gandziulka --> pozazdroscic takiej inteligentnej dziewczynki! dzagusia --> jestes zawiedziona? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana.... współczuje dnia u Natalki wyżyna się ostatnia jedynka na górze. robię karpatkę, po południu mam gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli --> wszystkiego dobrego kochana! skusilabym sie na twoja karpatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa-->zapomniałam odpisać Ci na to pytanie: więc one są na pipie , ledwo widoczne i krótkie. No ale są i nie wiem czy same znikną czy co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli-->wszystkiego naj naj naj!!!!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 a!od kilku noc Michaśka tak się kręci w nocy, że biorę ją do siebie i wtedy zasypia! boję się, że się przyzwyczai, a ja jestem niewyspana bo to nasze łoże nie jest zbyt duże i śpię wykręcona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa-->na pipie tak jak my mamy ;) tylko nie tak dużo! Dziwne to strasznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami --> bo ziutek to ma wloski na jaderkach samych a nie na lonie (czy jak to sie tam nazywa u chlopcow).. no i poza tym to juz nie ma nigdzie wiecej na szczescie. wiec nie sadze jakos zeby to bylo od hormonow no bo wtedy chyba by byly tez inne miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Dziś trochę lepiej ale jak sobie przypomnę... Kami - nie sądzę by miała się przyzwyczaić. Blanka miała taki miesiąc że 6 nocy w tygodniu kończyło się u nas w łóżku i samo przeszło. Paula - nie zawszem muszą wyjsć jedynki przed dwójkami. Gratulacje z okazji nowych ząbalków. Deli - WSZYSTKIEGO NAJ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam My dzisiaj byłyśmy u lekarza z tą biegunką i tak jak myślałam dostałam to co już używam czyli ors, acidolac, dołączyła jedynie smektę.Dziecko zdrowe i miałam odczucie że nie podobało jej się to że przyszliśmy na wizytę.Dziwna ta baba!!!!!A jak zapytałam od czego może być ta biegunka to stwierdziła że ona tez wszystkiego nie wie!!!I weź tu człowieku idź do lekarza:-( Dzisiaj były na razie tylko 4 kupy z czego jedna mega wielka, na tyle że musiałam Zuźkę pod kran wsadzić, bo się cała obsrała.W porównaniu do wczoraj to już 3 mniej:-) artigiana---współczuję dnia, jakoś tak dziwnie to jest powiązane że jak się źle dzień zacznie to potem same problemu.Za to na pewno dzisiejszy dzień będzie lepszy falsa--- Z włoskami nie pomogę bo u nas jak to się mówi \"lotnisko\" jest:-)Mi się jednak wydaje że to mogą być te hormony.A kiedy będą wyniki tych badań co robiłaś?Swoją droga to super że małego tak przebadali.U nas niestety o wszystko się trzeba prosić, no albo robić badania na swój koszt:-(A jeśli chodzi o pieluszkę to moja Zuźka też odstawia takie cyrki, dlatego na noc zabieram jej pieluchę, bo nie raz mało przez nią zawału nie dostałam:-(Powoli chyba będę musiała oduczyc ją od tej pieluchy kami-- nie wydaję mi się żeby tak w krótkim czasie Michasia przyzwyczaiła się do spania z Wami, chociaż czasami jak nie mam co robić kładę się z Zuzią po południu spać(na jej druga drzemkę).I teraz jak przychodzi pora spania to ta mała małpka oczekuje że ja sie położę koło niej:-)No ale już parę razy pokazałam jej kto tu rządzi i śpi bez protestów:-) paula---ponoć kiedyś było tak że zęby wychodziły równo jeden po drugi, góra dół ale teraz nawet nie jest dziwne jak zęby wychodzą od tyłu, także nie ma się co przejmować:-) deli---jeszcze raz wszystkiego dobrego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli - nie zauwazyłam, że nick z urodzinami pislas wczoraj, więc wszystkiego naj:D Mój misio spi już drugi raz o stałej porze:) Mam z nim teraz cyrki przy obiedzie dopóki nie dam mu osobnej miseczki i łyżeczki! Sama mu pokazałam, więc mam za swoje:) On musi siedzieć przy stole i sobie grzebie łyżeczka lub paluchami w talerzu a ja go karmię z osobnego talerza:P Czasem uda mu się swoją łyżką trafić do buzi, ale najczęściej albo mu wszystko spada, albo pusta jest ta łyżka. W każdym razie trwa to długo i jest po wszystkim ogrom sprzątania łącznie z myciem głowy:D A ja gotuję obiadek dla mnie i męża - udka pieczone i fasolka szparagowa (niestety bez masełka i bułki tartej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli, najlepszego! czy ja jestem najstarsza na forum? jestem rocznik 77, ktos starszy? No patrzyłam jeszcze raz w gębusię - idą równo dwie dwójki, a może trójki? a na dole jest tylko jedynka. Ale daje nam popalic strasznie! Kami, jak fotelik? ja jeszcze teraz znalazłam maxi cosi priori w promocji za 500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziutka zabieram do lozka jak juz nie mam sily go odkladac albo jak juz nie mam sily go usypiac. chociaz ostatnio wzielam go do lozka zeby zasnal ze mna i nie dalo rady go uspic bo sie wykopywal, rzucal i na sam koniec znokautowal mnie glowa w nos tak mocno ze ledwo co moge go dotykac teraz wiec go przelozylam do lozeczka i zaraz zasnal. wiec akurat nie boje sie zeby mial sie przyzywczaic do spania z nami. gorzej z cyckiem. tak jak caly dzien moze jesc wszystko tak na noc ma miec cycka, wiec mama nie moze nigdzie wyjsc wieczorem a tak by chciala! no wiec plan A: nauczyc go zasypiania bez ostatniego posilku jakim jest cyc i prosba o wybaczenie sasiadow. mam nadzieje, ze sie nie ugne.. goja --> to zapiecz ta fasolke w piekarnikupo podgotowaniu z oliwa z oliwek, bedzie smaczniejsza niz taka z wody. ja tak robie z warzywami wszelakimi. wisienka --> no chociaz go przebadali bo nawet sprawdzali kregoslup, czy ma nozki proste itd mimo ze to sie ma nijak do tych wloskow wg mnie.. ale dobrze bo poszlam do leakrza ogolnego i oni mi cala reszte pozalatwiali. nie mam co narzekac na tutejsza sluzbe zdrowia. piszesz ze moga to byc hormony a lekarz wlasnie mowi ze to raczej nie beda hormony bo hormony maja wplyw na wiele innych rzeczy. no nie bede sie wypowiadac raczej zobaczymy. odezwa sie jak cos wyjdzie a jak nie to za 3 miesiace na ponowna wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja --> albo jeszcze lepiej zawin ta fasolke w folie, pokrop oliwa z oliwek i bez gotowania a potem pod sam koniec zarumien odkryte. te najlepsze skladniki zostaja w wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, byłam z meżem po karnet na mecze, a po drodze miałam Akademie Medyczną.... wiec weszłam zrobic wywiad z tym wędzidełkiem. No i oni absolutnie nie robia tego przy pełnym znieczuleniu! mam zadzwonic po 15 sierpnia, bo teraz maja remont i sie pomyśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> ja rocznik 81 - dziecko stanu wojennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa - kurcze, szkoda że dopiero zobaczyłam twojego posta!!! Bo już ugotowałam fasolkę, a pieczona brzmi pysznie:P A z tym twoim ziutkiem to się porobiło! Kolejny raz dziękuję bogu, ze juz nie karmię, bo wiedziałam, że im starsze dziecko tym większy problem. Jak byli u nas kuzyn z żoną to ich córeczka, która ma rok w ciągu 2 godzin 3 razy cycka ciągnęła!!! ale nie z głodu tylko jako uspokajacz, dla przytulenia. A mojego miśka wystrczy przytulić i już jest cały w skowronkach:) paula - no pięknie z ząbkami:) A jak je wybadałaś? Bo u nas jak dotykam to czyję takie twarde punkciki, ale nic nie widać i nie jestem pewna czy to zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo to ja stara:/. Ja mu w gębulce patrzyłam, czy idzie ta dolna jedynka, albo czy nie ma plesniawek, bo tak marudził, no i patrze na dziąsła, policzki, a mój Piotrek móiwi - ty zobacz - tu mu coś wyszło! No i sa dwie igielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm obiadek wyszedł pycha:) Udka upiekłam tak na megaostro, fasolka też palce lizać:) A na deser jogurt naturalny z cynamonem, kawa rozpuszczalną i słodzikiem - polecam, bo jest o wiele smaczniejszy niż te owocowe, no i nie tuczy:) paula - no to macie pewniaka:) U nas na razie nie widać tylko czuć pod palcem, a to niestety jeszcze może trochę potrwać zanim się przebiją:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conqita sie cos dawno nie odzywa.. a ja dzisiaj na obiad kurczak w ciescie z warzywami w sosie slodko kwasnym, nie mam w sloiku wiec bede robic sama. paula --> gratuluje zabkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dobrocie robicie...mmmm palce lizać ja teraz czekam aż teściowica zrobi gołąbki żeby się załapać:) ja do tej diety dunkanaq już się drugi albo trzeci miesiąc przymierzam i zacząc nie mogę...ale już znalazłam fajny klub fitnes więc się biorę za siebie bo mam zero kondycji u nas troszku lepiej, powoli mu przechodzi-nawet do lekarza z tym nie poszłam bo przebieg jak zwykle i leczenie dobrałam chyba odpowiednie. paula u nas wyszły pierw dwójki górne a potem prawa jedynka a lewej ani widu ani słychu. więc się nie przejmuj artigiana na samą myśl o tych robalach mi niedobrze, ale mieliście sajgon, w taki gorąc to kilka godzin i może być śmierdząca niespodzianka. przynajmniej u mnie na poddaszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na początek oczywiście cieszę się z tego okresu ale gdyby go nie było to też było by dobrze artigiana no to miałaś całodniową jazdę.... niezazdroszczę takich przygód ja to wogóle gówniara jestem bo rocznik 84 czyli pokolenie chipsów i frugo jak to mój mąż rocznik 77 mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kami jak chcesz mogę ci przesłać na maila całą jego książkę w formacie pdf i jszcze drugie jego wydanie z fajnymi przepisami do tej dietki...chodzi o dunkana oczywiście....a z tą lekarką to szkoda nawet komentować...zrypaj ją ile wlezie Paula u nas tak było że wyszły dwie dolne jedynki potem naraz dwie górne dwójki a potem dopiero górne jedynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytuję i się pod tym podpisuję"deli --> wszystkiego dobrego kochana! skusilabym sie na twoja karpatke " justa,goja dobrze u was już lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×