Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

a mój Oszołom dziś od północy do 2.30 biegał po mieszkanku, oglądał bajki i w końcu Oszołomek padł! dziś w dzień spała może z 2 godz.i ciekawe co noc przyniesie! teraz szaleje w łóżeczku i nie myśli o spaniu! falsa-->ale sama się zgłosiłaś na te badania? bo moja Michaśka też ma włoski, ale mi tu pediatra powiedziała, że to od moich hormonów, no ale żeby tak długo były? a na poneidziałek jestem umówiona do dermatologa w związku z wystającym tym cypelkiem! ta maść nic nie dała, więc jedziemy do dermatologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami --> a jakie dlugie ma te wloski? no bo ziutek to tak z 1cm. coprawda sa bardzo jasne ale on ma jasne wloski na glowce. bylam u lekarza zwyklego i mowila ze to moze byc od moich hormonow z mleka, ale zadzwonila za kilka dni ze konsultowala sie z pediatra i dostalam list z data wizyty. chociaz nie sadzialm ze beda go tak z gory do dolu badac, zapomnaialm wspomniec ze nawet mierzyli mu cisnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa dobrze że wszystko ok i super że tyle badań masz zrobione goja u nas też ostatnio maruda nie z tej ziemi nasze dzieciaki z tymi złymi dniami idą łeb w łeb :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia --> na wyniki krwi i przeswietlenia musze poczekac, jak beda ok to mam wizyte na za 3 miesiace znowu a jak cos wyjdzie to sie skontaktuja. ale poki co to nic nie wskazuje na zle wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia - tez to zauważyłam:) A wczoraj był koszmar wieczorem, biedactwo męczył się, płakał a oczka się zamykały ze zmęczenia. Zasnął dopiero jak mu dałam nurofen i posmarowałam dziąsła żelem. Ma strasznie rozpulchnione górne dziąsła, więc zwalam to zachowanie na zabki. Kami - to ty masz w domu małą złośnicę:) Żeby tak szaleć w nocy???!!! A może będzie mała imprezowiczka:P A ja od rana w ośrodku zdrowia naszym kochanym siedziałam i załatwiałam zaświadczenie o zdolności do pracy. Niestety kompetencja tamtych pracowników jest bliska zeru:( Ciągle o czymś zapominali, złe mi dali zaświadczenia, musiałam stać ruski rok w kolejce i wyszłam po 2 godzinach! No ale mam już wszystkie papiery do pracy i dzięki temu nie będę musiał biegać za tym w sierpniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko kulinarne - pieczeń piecze się 1 godzinę na 1 kilogram? Bo piekę szynkę taką dwukilową w rękawie. Zastanawiam się też ile przed końcem rozciąć rękaw, żeby się zarumieniła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja --> ja pieke szynke tak dlugo ile wazy czyli 1kg 1 godzine. w folii i rumienie bez przez ostatnie pol godziny (na przyrumienienie robie glazurke z miodu i musztardy z czosnkiem). po upieczeniu i wylaczeniu zostawiam jeszcze w piekarniku na nastepne 15min bo wtedy jest bardziej soczysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
Tak taka jest zasada 1 kg 1 godź. A co do rozcinania folii, to różnie jest napisane na opakowaniach. Ja już czasami nie daje rady z Nacią tą moją, taka z niej rozrabiara :) muszę kupić takie zabezpieczenia na szafki, bo już odkryła w nich talerze, garnki, kubki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nabralam ochoty i wlasnie mocze szynke na dzisiejsza kolacje :) dziewczyny piszcie cos bo nie ma co czytac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! A ja wczoraj miałam koszmarny wieczór po którym jeszcze się nie uspokoiłam i który zafundował mi mój wybuchowy mąż :( Szkoda, że jest taki w gorącej wodzie kompany :( ale to się nie nadaje na pisanie w kazdym razie jak już wrócilismy do domu to pierwsze co to wyszukałam tabletki uspokajające :( A poza tym w następny czwartek idę w końcu wyrwać te moją ósemke i po tym ze 3 dni mogę mieć gębę spuchniętą czyli w weekend będę wygladać super :) A mały zaczął robić fajne minki :) A i jeszcze wczoraj na koniec umarł nam komp :( Ale już mu zrobili przeszczep zasilacza i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja dzis poszlam z mala specjalnie na wazenie,wazy 8 kg .Wzrostu 71.I lekarz mowi,ze ok.Chyba juz taka drobna bedzie. Kamika brzmi nieciekawie...Az tak maz potrafi za przeproszeniem wk&&^ ??? Moj nie raz potrafi wyprowadzic z rownowagi.Ja mam sposob swoj...Jak zaczyna mi gderac,i cisnie mi na psyche... wychodze.JAk na razie dziala,nerwy nie puszczaja mi jak kiedys :) Widze,ze juz praca na tapecie.JA nadal w domu.Mlodego do przedszkola mi nie przyjeli a na prywatne za 1200 nie stac nas :-0 Mala siedzi sobie ladnie,od trzech dni raczkuje.Czyli zaczyna jak jej brat.I najlepiej lubi mnie trzymac za nogawke.Jak placze,jest jej zle krzyczy MAMA,jak jest ok,radosna,najedzona mowi baba albo tatata :) Co do zablow JAk na razie na dole ma jedynki a na gorze ida...dwojki.Jakos dziwnie to idzie i dwa na raz.Dzis ledwo na oczy widze,co chwila w nocy sie budzila...Co jest grane? Do tej pory przewaznie nie wstawala w nocy. Zycze milego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anioleczek --> no pewnie te zabki ja budza.. my nadal szczerbatki jestesmy. kamika --> jak maz zaczyna to sie nie odzywaj po prostu. moj ma taki wlasnie sposob na mnie, bo on nigdy nie ma ze mna problemow za to zawsze ja z nim i to ja zawsze krzycze i nerwy mi puszczaja i sie robie agresywna. wtedy moj R po prostu nic nie mowi i w koncu mi przechodzi. musze nad soba chyba popracowac bo ostatnio sie zrobilam przewrazliwiona. moje dziecko poszlo do tesciowej i od prawie 5 godzin ani widu ani slychu co sie dzieje. wymienilam mu szafe ciuszki 6-9 poszly w odstawke na rzecz 9-12. przyznam ze tesknie za mlodym, ale jednoczesnie ciesze sie wolnoscia. no i oczywiscie mleko mi naplynelo bo zaczelam o mlodym pisac.. tesknie za paula!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika --> no to z kim sie tak klocil okropnie, ze az musialas tabletki na uspokojenie brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z takim sąsiadem który jest teściem jego brata :( I to się skończyło policją I zapomniałam dodać, że dziś Damianek kończy 9 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki... Przez ten upal nie mam siły nic robić:( Wiktor jest od kilku dni strasznie marudny, wieczory to koszmar! Płacze, kręci się, jęczy i nie może zasnąć. Dziąsla ma opuchnięte, wic podejrzewam zęby. W dodatku odparzył sobie dupę! I to dość mocno:( Jedynie pociesza mnie to, że wytrzymałam na diecie już 9 dni i mam -3,7 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja teraz trzeba rzeczywiście uważać z tą pupką na odparzenia :( ja często nie zakładam młodemu pieluchy tylko bawełniane majteczki jak się posika to ścieram :) ale głównie tak robię jak jeteśmy na działeczce :)i póki co udaje mi się i z odparzeniem nie mieliśmy jeszcze do czynienia tfu tfu z dietą gratuluję! ja z tej proteinowej też jestem bardzo zadowolona zaczynałam od 57,8 a już jest 55,3 :) :D czyli -2,5 my całe dnie spędzamy na basenie albo gdzieś na dworze w cieniu bo duchota jest niesamowita ... u Olincia z nowości nie ma nic no może tylko to że znowu jest cały czas radosny :) falsa gdzieś ty się tak nauczyła gotować???????????????????a wyniki napewno będą dobre ciekawe co u pauli i październikowej mamy ????? kamika 25 nie ma co się denerwować bo nerwy i tak nigdy niczego nie zmienią a trzeba się szanować i oszczędzać zdrowie poza tym wiesz jak mówią złość piękności szkodzi aniołeczek u nas to samo ok 8 kg i 71 cm to sa takie nasze kruszyneczki :) jutro powstawiam jakieś świeże zdjęcia ufffff jak gorąco jest 23.00 a termometr wskazuje 27,3 stopnie można się normalnie zapocić na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noc spokojna ale za to wieczór był szalony! Siedzimy sobie z Wiktorem u kumpeli przed domem i pijemy kawkę. A tu nagle, dosłownie w kilka minut, zrobiło się czarno, zerwała się wichura i rozpętała się okropna nawałnica! Ledwie zdążyliśmy wbiec do domu z dzieciakami, bo by nam dosłownie wózki porwało! Potem zaczęło padać, grzmieć, błyskać się i dobrze, że przyjechał po nas samochodem mój mąż. Do tego jeszcze wyłączyli prąd w całej miejscowości! I tak siedzieliśmy cały wieczór po ciemku, bez wody:) Na szczęście Wiktor był wcześniej kąpany, bo zrobił megakupę (dodam, że chodził wtedy bez pampersa:)). Na szczęście zasnął szybko i jak zwykle obudził się tylko raz o 4 na jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać że u nas sezon urlopowy bo za dużo nie musiałam nadrabiać zaległości. Przyszedł do mnie zamówiony fotelik i jak dla mnie jest ok. Dziś będziemy mieli pierwszą jazdę próbną. Oczywiście mój genialny mąż zrobił na \"sucho\" testy wypadkowe :) Wsadził małego do fotelika i sprawdzał jak się zachowa fotelik jak będzie nim trząsł. Mały zacieszał na całego. Ale sprawdziły się pasy 5 punktowe bo mały się trzymał super.Więc oceniam zakup na 5. Pogoda u nas w miarę ok. Choć zapowiadają deszcze i ulewy. Ale jak na razie pada wieczorami a w dzień słoneczko. Powoli zaczynam myśleć o wakacjach. Wybieramy się na tydzień w góry - to w góry to może za dużo powiedziane ale niedaleko. Na pewno namówię męża do spacerku pod śnieżkę i Karpacz też odwiedzimy na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Dziewczyny nie chcę Was martwić ale jak Paula i Październikowamama wrócą z urlopów o niestety nie będą miały za dużo do nadrobienia :) U nas pogoda w miarę :) czyli Pauli chyba uda się wygrzać chociaż dziś jak wyjdzie słońce to jest ciepło ale jak chmurki się pokażą to jest zimno :( A ja się przyznam, że przez sytuację rodzinną szwagra i głupie poczynania mojego męża to chyba mam totalnie żołądek rozstrojony :( jak tak dalej pójdzie to przez nich tylko wrzodów się nabawię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no coz widac my nie jestesmy takie gaduly ale przynajmniej dziewczyny nie beda mialy duzo do nadrabiania bo ja pamietam kiedys jak mnie nie bylo dluzszy czas to siedzialam chyba z trzy dni i czytalam. u nas z nowosci to julcia sama stoi czasami nawet wstanie tak poprostu z siadu (niczego sie nie trzymajac) zrobi przysiad podniesie zabawke i znowu wstanie:) raczkuje strasznie szybko jest bardzo pogodna i radosna gada i sie smieje. na szczescie pory stale spania zostaly i przychodzi godzina spania daje jej smoka i spi:) w nocy tez sie niebudzi. mam pytanie czy ktos uzywa pampersa 4+?? czy one sie duzo roznia od 4?? co do diety to stosuje ta co falsa brak czasu na jedzenia i ciagly bieg za uciekajacym dzieckiem super dieta mowie wam:) juz spadlam 3 kg:) aha i czy wiecie moze czym mozna smarowac dziciaczki takie male jak nasze jak pogryza wstretne komary?? julcia jest cala w kropki przez te paskudztwa. Kamika - kurcze Damianek skonczyl 9 miesiecy a moja za 2,5tyg 11miesiecy... ale ten czas leci zaraz roczek.. a ja wciaz pamietam siebie w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo.. w koncu troche do poczytania! tez mnie zastanawialo co wy robicie jak te komary pogryza. my bylismy w polsce to nas pogryzly a ziutka ani jeden! R przezywal bo to jego pierwsze pogryzienia w zyciu byly. dzagusia --> gotowania nauczylam sie jak sie wyprowadzilam od rodzicow, moja mama bardzo dobrze gotuje i brakowalo mi czegos konkretnego, a ja lubie dobre jedzenie. wlasciwie to korzystam z internetu, jak cos robie to najpierw czytam na ten temat na forum i przerabiam przepisy. R zachwala sobie :P. dzisiaj karkowka w marynacie z keczupu, przepis bardzo prosty ale efekt koncowy super. kurcze, nic dziwnego ze olivka wzieli na ten rentgen jak wazy 9700 i mierzy 75cm. znajoma dala mi ciuszkow dla niego 9-12 miesiecy i polowa za mala, szczegolnie niektore spodenki wchodza najdalej na kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gandziulka - ja używałam 4+ i prawie nie ma różnicy! Sa minimalnie większe a w paczce mniej za te same pieniądze:( Co do pogryzień to można stosować fenistil - żel na pogryzienia po owadach. Dla dzieci i dorosłych. Mój misiek spał ponad 2 godziny! A teraz szaleje. Mamy dzisiaj dzieciaczkowego grilla i idę kupić produkty na sąłatkę grecką. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
my używamy pampersów 4 + już od jakiegoś czasu, 4 były jakby ciut ciaśniejsze tu przy rzepach, miała często odciśnięte nóżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U nas żadnych nowości poza 8 zębem i samodzielnym staniem przez kilka sekund. Poza tym przez te temperatury jest marudna jak diabeł. Wrrrrr Czy wasze dzieci też muszą sprobować wszystkiego co nadaje się do jedzenia i jest w zasięgu ręki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
moja to i by zjadła konia z kopytami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj wczoraj zajadal sie jak oszalaly wedzonymi szprotkami i smierdzial caly dzien ryba. poza tym zjadlby wszystko co sie da przelknac. pogoda u nas do dupy, senna strasznie, nic mi sie nie chce, nawet mlody spal w nocy 11 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie rzeczywiście dużo do nadrabiania nie ma:) ja swoją nieobecność ciągłą usprawiedliwiam upałami-po prostu nie ma mnie przez cały dzień w domu. mieszkamy na poddaszu i mamy chyba z milion stopni. kacperek śpi dosłownie na golasa:) artigiana mojego też powoli zaczyna do żarełka ciągnąć, jak się coś je to chce i wszystkiego prubuje. przepada za owocami nawet porzeczki z krzewu wpierdziela:) oprócz tego z nowości mamy 5-go zeba i kacperek raczkuje z prędkością światła i chodzi przy meblach ale rzeby sie podnieśc to musi mnieć się czego chwycić. jest generalnie grzeczniutki, ładnie je. śpi w miarę jak widzi basen to normalnie szłu dostaje i musimy się z nikm kąpać w naszym dużym basenie na placu dziewczyny a jak wsze dzieci znosza upały?? bo mój ciągle spocony jak szczurek.... a pamperów 4+używamy teraz i jestem zadowolona. wkładam je tylko na noc. w ciągu dnia jest w pieluchomajtkach z hugisa lub pampersa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×